Ao no exorcist

Ao no exorcist

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 25
Metai: 2011
Režisierius: Tensai Okamura
Studija: A-1 Pictures
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Komedija, Fantastinis, Mokykla, Jaunuoliams, Antgamtinis
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.01
Balas (MAL): 7.84
Stebi: 406
Žiūrėjo: 13607

Aprašymas

Šis pasaulis susideda iš dviejų tartum veidrodis atsispindinčių dimensijų. Pirmajame Assiah pasaulyje gyvena žmonės. Antrasis pasaulis, Gehenna, priklauso demonams. Paprastai, kelionės ir bet koks kontaktas tarp šių pasaulių yra neįmanomas. Kaip bebūtų, demonai gali pereiti į žmonių pasaulį apsėsdami bet ką, kas jame egzistuoja.
Šėtonas - galingiausias demonų valdovas. Visgi, yra vienas jam būtinas dalykas, egzistuojantis tik žmonių pasaulyje, ir vienintelis jį pajėgiantis sutvardyti! Šiai misijai jis sukūrė Rin – jo ir žmogaus moteries sūnų. Bet ar sūnus sutiks su jo planais? O galbūt jis taps kuo kitu..? Egzorcistu?

Stats

10
44% (Balsavo:140)
9
25% (Balsavo:79)
8
22% (Balsavo:69)
7
7% (Balsavo:22)
6
1% (Balsavo:3)
5
1% (Balsavo:4)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-10-05
?/25 Serijos
Įvertinimas: 9.75
AnimeHerojus61
Bendras 9.75
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 10

Liuks. Ant paskutinių penkių serijų labai įtraukė. Originali istorija, įdomūs veikėjai, openingai ir endingai vaistai ausims, o piešimas man kaip ir visų anime- GERAS. Peržiūrėta net 2 kartus. Ant 22 dalies taip įtraukė, kad nebegaliu... žiūrėkit kas bus ir mėgaukitės komedijos, veiksmo, egzorcismo ir kitų gerų anime žanrų mišiniu. 2 Sezonas ir gi geras, bet man puikesnis yra pirmas, laukiame trečiojo ir žiūrime, kas gausis.

Rekomendacijos

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Patariu paziureti re:zero
Rekomendavo regis
Soul Eater
Veiksmas vyksta mokykloje, kur yra kovojama prieš antgamtinius padarus. Siužetas sukasi aplink mokinius. Pagrindinis personažas yra tam tikras "demonas".
Rekomendavo Vysnius
Noragami
Mielas mėlynakis vaikinukas, rankoje laikantis kardą kovoja prieš blogio jėgas. Nors ir yra kvailokas, bet turi nežmoniškos jėgos su kuria apsaugo savo draugus.
Rekomendavo Vysnius
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Jeigu ieškoti anime susijusios su broliu ryšiu ir jų draugyste, tai šie anime kaip tik jums. Du broliai susiduria su daugybę sunkumų. Nors šių anime siužetas skiriasi, tačiau išvysite daugybę veiksmo scenų ir gero piešimo stiliaus.
Rekomendavo Vysnius
Beelzebub
Šie anime yra labai populiarūs. Siužetas sukasi aplink šėtono vaiką.
Rekomendavo Vysnius