Code geass r2

Code geass r2

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 25
Metai: 2008
Režisierius: Taniguchi Gorou
Studija: Sunrise
Žanrai: Veiksmas, Mecha, Mokykla, SciFi, Armija, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.26
Balas (MAL): 8.79
Stebi: 199
Žiūrėjo: 5625

Aprašymas

Alternartyvi istorija, 2017-ieji metai pagal Imperatoriškąjį Kalendorių. Pasaulį pasidalinusios trys gigantiškos supervalstybės: Kinų Federacija rytuose, kurią sudaro Kinija, Indija, Indonezijos salos ir visos aplinkinės valstybės, Europos Sąjunga, valdanti Europos žemyną, Rusiją ir Afriką, bei vakaruose plytinti Šventoji Britanijos Imperija, trokštanti pasaulinio viešpatavimo, vieną po kitos užkariaujanti didiesiems blokams nepriklausančias šalis ir besiruošianti karui su dviem likusiom milžinėm. Britanija galinga ir negailestinga, prieš jos bekraštes mechų, vadinamų Knightmare Frames, armijas neatsilaiko niekas, o nukariautų tautų gyventojai paverčiami vergais, neturinčiais net vardo – Numeriais. Tačiau visa ši galybė nė nenumano, jog jai gresia kaip niekad didelis pavojus – prieš 7-erius metus ištremtas ir karo verpete tuometinėje Japonijoje (dabar vadinamoje 11-oje Zonoje, vienoje iš daugybės Britanijos kolonijų) paliktas mirti buvęs britų princas Lelušas iš paslaptingos moters, vardu C.C. įgauna ginklą, galią, vadinamą Geass’u – hipnotinį sugebėjimą, leidžiantį įsakinėti bet kam ir prievarta palenktį žmonių valią. Prisidengęs juodu apsiaustu, kauke ir simboliniu Zero slapyvardžiu, jis po truputį ima vienyti japonų teroristus, paskutinį 11-osios Zonos pasipriešinimo judėjimą, tuo pačiu stengdamasis nei&scaronuoti savo tikrosios tapatybės, garantuojančios jam mirtį tiek nuo britų, tiek nuo japonų rankų. Trok&scaronamas keršto ir geresnio pasaulio, pasikliaudamas Geass’u ir savo strateginiais gabumais, Lelušas pradeda karą prieš Britanijos Imperiją. Niekas dar nežino, kad šis pradėjęs riedėti akmenėlis sukels griūtį, pakeisiančią ne tik Imperijos, bet ir visos žmonijos istoriją…

Stats

10
61% (Balsavo:104)
9
20% (Balsavo:34)
8
9% (Balsavo:15)
7
6% (Balsavo:10)
6
3% (Balsavo:5)
5
1% (Balsavo:1)
4
1% (Balsavo:1)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-09-28
?/25 Serijos
Įvertinimas: 10
AnimeHerojus61
Bendras 10
Istorija 10
Muzika 10
Veikėjai 10
Menas 10

Nenuvylė... tikėjausi, tiesą sakant, ne tokios pabaigos, bet bus 3 sezonas, tikrai, paskelbta, tai bus įdomiau... ir manau, jog yra daug įvairių logiškų paneigimų paneigti tam, kas įvyko sezono pabaigoje... grafika liuks, tik kažkaip jų pečiai kampuoti kaip iš " Minecraft"... ir dar pagrindinis veikėjas... kiečiausias iš visų... nors ir nekenčiu visų žiauresnių blogiukų, šis toks artimas atrodo.

Rekomendacijos

Code Geass
Jeigu patiko pirmasis sezonas, tai rekomenduoju ir antrąjį. Jis bus dar KIETESNIS ir jame bus dar daugiau veiksmo, nuotykių, paslapčių ir Mecha. Gali būti, jog iš pradžių bus viskas neaišku, bet vėliau išaiškės visos paslaptys.