Code geass

Code geass

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 25
Metai: 2006
Režisierius: Taniguchi Gorou
Studija: Sunrise
Žanrai: Veiksmas, Mecha, Mokykla, SciFi, Armija, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.02
Balas (MAL): 8.79
Stebi: 294
Žiūrėjo: 9787

Aprašymas

Alternartyvi istorija, 2017-ieji metai pagal Imperatoriškąjį Kalendorių. Pasaulį pasidalinusios trys gigantiškos supervalstybės: Kinų Federacija rytuose, kurią sudaro Kinija, Indija, Indonezijos salos ir visos aplinkinės valstybės, Europos Sąjunga, valdanti Europos žemyną, Rusiją ir Afriką, bei vakaruose plytinti Šventoji Britanijos Imperija, trokštanti pasaulinio viešpatavimo, vieną po kitos užkariaujanti didiesiems blokams nepriklausančias šalis ir besiruošianti karui su dviem likusiom milžinėm. Britanija galinga ir negailestinga, prieš jos bekraštes mechų, vadinamų Knightmare Frames, armijas neatsilaiko niekas, o nukariautų tautų gyventojai paverčiami vergais, neturinčiais net vardo – Numeriais. Tačiau visa ši galybė nė nenumano, jog jai gresia kaip niekad didelis pavojus – prieš 7-erius metus ištremtas ir karo verpete tuometinėje Japonijoje (dabar vadinamoje 11-oje Zonoje, vienoje iš daugybės Britanijos kolonijų) paliktas mirti buvęs britų princas Lelušas iš paslaptingos moters, vardu C.C. įgauna ginklą, galią, vadinamą Geass’u – hipnotinį sugebėjimą, leidžiantį įsakinėti bet kam ir prievarta palenktį žmonių valią. Prisidengęs juodu apsiaustu, kauke ir simboliniu Zero slapyvardžiu, jis po truputį ima vienyti japonų teroristus, paskutinį 11-osios Zonos pasipriešinimo judėjimą, tuo pačiu stengdamasis nei&scaronuoti savo tikrosios tapatybės, garantuojančios jam mirtį tiek nuo britų, tiek nuo japonų rankų. Trok&scaronamas keršto ir geresnio pasaulio, pasikliaudamas Geass’u ir savo strateginiais gabumais, Lelušas pradeda karą prieš Britanijos Imperiją. Niekas dar nežino, kad šis pradėjęs riedėti akmenėlis sukels griūtį, pakeisiančią ne tik Imperijos, bet ir visos žmonijos istoriją…

Stats

10
52% (Balsavo:117)
9
21% (Balsavo:47)
8
15% (Balsavo:33)
7
6% (Balsavo:13)
6
3% (Balsavo:7)
5
1% (Balsavo:2)
4
1% (Balsavo:2)
3
0% (Balsavo:1)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-09-28
?/25 Serijos
Įvertinimas: 10
AnimeHerojus61
Bendras 10
Istorija 10
Muzika 10
Veikėjai 10
Menas 10

Tokių kietų pagrindinių veikėjų būna nedaug... na, nurungia Lelušą nebent Laitas iš Death note, tačiau jis jau visiškai bejausmis... Ir strategiją tikrai išmano... tikrai, vienas geriausių mokslinės fantastikos anime. Antrasis sezonas irgi nenuvils. Ir muzika, ir veikėjai, ir istorija, ir grafika nuostabi. Vienas nuostabiausių anime, kartais keliantis įtampą, jausmus, ašaras...

Rekomendacijos

Legend of the Galactic Heroes: My Conquest Is the Sea of Stars
Lelušas labai panašu į vieną iš pagrindinių LOGH veikėjų (Reinhard von Lohengramm), kuris irgi turi ''sesutės kompleksą''. Abi kovojančios pusės (LOGH) turi nemažai išprususių, kompetentingu veikėjų, kuriems jokių žaižaruojančių akelių nereikia. Abiejuose iškeliami politiniai, moraliniai klausimai, taip yra ir tos aristokratijos, gal tik veiksmo tiek logh neturi, bet ir nėra mokyklinių kvailionių, o veiksmas vyksta galaktikos mastu. Neabejoju, kad CG ir buvo įkvėptas LOGH, kuris yra racionalesnis rimtesnis, bei reikalaujantis daugiau dėmesio ir rimtesnio žiūrovo požiūrio, kol CG galima žiūrėti labiau atsipalaidavus ir labiau tinkamesnis jaunesnio amžiaus žiūrovams nei pastarasis ir turi daugiau veiksmo, jei dar mecha patinka.
Rekomendavo Klaudijus
Code Geass R2
Jeigu patiko pirmasis sezonas, tai rekomenduoju ir antrąjį. Jis bus dar KIETESNIS ir jame bus dar daugiau veiksmo, nuotykių, paslapčių ir Mecha. Gali būti, jog iš pradžių bus viskas neaišku, bet vėliau išaiškės visos paslaptys.
Rekomendavo AnimeHerojus61
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Abiejų anime pagrindiniai personažai paaukoja kai ką, kas jiems suteikia naujų savybių.
Rekomendavo Vysnius
Zankyou no Terror
Psichologinis karas psichiniai žaidimai.
Rekomendavo Vysnius
Death Note
Death note ir Code Geass anime pagridiniai veikėjai yra protingi, abu turi panašų tikslą ir pralieja daug kraujo dėl jo.
91 Days
Avilis yra labai panašus į Lelušą, abu yra labai sumanūs taktiniai manipuliatoriai. Jie siekia keršto už jų žuvusius mylimus žmones, nors pati atmosfera šiuose anime skirsis. Jeigu jums patiko Avilio personažas, tuomet tikrai patiks ir Lelušas.