Gankutsuou: the count of monte cristo

Gankutsuou: the count of monte cristo

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 24
Metai: 2004
Režisierius: Maeda Mahiro
Studija: Gonzo
Žanrai: Paslaptingas, Drama, Romantinis, SciFi, Antgamtinis, Trileris
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.28
Balas (MAL): 8.22
Stebi: 41
Žiūrėjo: 4075

Aprašymas

Istorija prasideda, kai vieni pagrindinių herojų - du draugai aristokratai vikontas Alberas de Morseras ir baronas Francas d' Epinė atvykę į mėnulyje vykstantį festivalį, susipažįsta su grafu Montekristu – savo pastangomis iškilęs kilmingasis. Kai jie išsiskiria, grafas pažada aplankyti Alberą Paryžiuje. Kai jis atvyksta į šį miestą grafas įsiskverbia į tris galingiausias šeimas Prancūzijoje: Morserai, Danglarai ir Vilforai, šeimų galvos:
Fernanas de Morseras– Paryžiaus armijos generolas ir pirmaujantis kandidatas į Prancūzijos prezidentus. Albero tėvas.
Baronas Danglaras – galingiausias Prancūzijos bankininkas, siekiantis turtų bet kokia kaina.
Gérard de Vilforas – griežtas vyriausiasis Paryžiaus teisėjas.
Visi šie asmenys iškilo į socialinį elitą, tačiau juos sieja ne tik tai, bet ir bendra nuodėme prieš bendrą visų bičiulį - Edmoną Dantesą, su kuriuo praeityje jie žiauriai susidorojo kiekvienas siekdamas savo tikslų: valdžios, meilės, pinigų.
Taigi veiksmas sukasi aplink šių trijų žmonių šeimas, o jei tiksliau aplink jų jaunąją kartą, nuo kurios yra slepiamos siaubingos praeities paslaptys, bet kurią vis gi paliečia Edmono Danteso (grafo Montekristo) klastingas keršto planas.

Stats

10
72% (Balsavo:23)
9
3% (Balsavo:1)
8
16% (Balsavo:5)
7
6% (Balsavo:2)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
3% (Balsavo:1)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Gungrave
Abu kūriniai pasižymi dviejų geriausių draugų draugyste, kuri dėl tam tikrų ambicijų pereina prie vieno iš draugo išdavystės, didžiulio skausmo ir galiausiai keršto.
Rekomendavo Klaudijus
Monster
Abu anime turi įvairiausių veikėjų, kurie nėra tik kalbantys veidai, o jų vystimasis progresuojant istorijai, į kurią ne tik vis labiau įtraukiami pagrindiai veikėjai, bet ir aplinkinis pasaulis, kuris irgi patiria veiksmų pasekmes, nestovi. Net menkesnės reikšmės veikėjų realistiškumas gali nustebinti. Abu anime turi antoganistus, kurie pritraukia labiau nei protoganistai ir pasitelkdami savo žavesį ir išmonę sugeba manipuliuoti kuo panorėję savo jau iš anksto surengtam planui. Taip pat pasižymi realistiškomis, stipriomis emocijomis: baime, išdavyste, neapykanta bei atlaidumu ir užuojauta.
Rekomendavo Klaudijus
Death Note
Išdavystės! Žmogžudystės! Kerštas! Beprotiškas juokas! Įspūdingas, nepaprastas ir šokiruojantis siužetas! Abu anime pasižymi neįtikėtinai detaliu iš anksto apgalvotu veikėjų planu; Death Note turi suplanuotą kovą tarp Lighto ir L, o per Gankutsuou visi nušluojami ypač gerai apgalvoto Edmono įsiūčio ir keršto potvynio bangos.
91 Days
Kerštas savo skriaudėjams apsimetant kitu asmeniu iš pradžių apsimetant jų draugu ir po truputį griaunant jų gyvenimus
91 Days
Kerštas savo skriaudėjams apsimetant kitu asmeniu iš pradžių apsimetant jų draugu ir žingsnis po žingsnio griaunant jų gyvenimus