Gankutsuou: the count of monte cristo

Gankutsuou: the count of monte cristo

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 24
Metai: 2004
Režisierius: Maeda Mahiro
Studija: Gonzo
Žanrai: Paslaptingas, Drama, Romantinis, SciFi, Antgamtinis, Trileris
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.03
Balas (MAL): 8.3
Stebi: 40
Žiūrėjo: 4043

Vertinimas

/24

Aprašymas

Istorija prasideda, kai vieni pagrindinių herojų - du draugai aristokratai vikontas Alberas de Morseras ir baronas Francas d' Epinė atvykę į mėnulyje vykstantį festivalį, susipažįsta su grafu Montekristu – savo pastangomis iškilęs kilmingasis. Kai jie išsiskiria, grafas pažada aplankyti Alberą Paryžiuje. Kai jis atvyksta į šį miestą grafas įsiskverbia į tris galingiausias šeimas Prancūzijoje: Morserai, Danglarai ir Vilforai, šeimų galvos:
Fernanas de Morseras– Paryžiaus armijos generolas ir pirmaujantis kandidatas į Prancūzijos prezidentus. Albero tėvas.
Baronas Danglaras – galingiausias Prancūzijos bankininkas, siekiantis turtų bet kokia kaina.
Gérard de Vilforas – griežtas vyriausiasis Paryžiaus teisėjas.
Visi šie asmenys iškilo į socialinį elitą, tačiau juos sieja ne tik tai, bet ir bendra nuodėme prieš bendrą visų bičiulį - Edmoną Dantesą, su kuriuo praeityje jie žiauriai susidorojo kiekvienas siekdamas savo tikslų: valdžios, meilės, pinigų.
Taigi veiksmas sukasi aplink šių trijų žmonių šeimas, o jei tiksliau aplink jų jaunąją kartą, nuo kurios yra slepiamos siaubingos praeities paslaptys, bet kurią vis gi paliečia Edmono Danteso (grafo Montekristo) klastingas keršto planas.

Stats

10
72% (Balsavo:23)
9
3% (Balsavo:1)
8
9% (Balsavo:3)
7
9% (Balsavo:3)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
3% (Balsavo:1)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
3% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Gungrave
Abu kūriniai pasižymi dviejų geriausių draugų draugyste, kuri dėl tam tikrų ambicijų pereina prie vieno iš draugo išdavystės, didžiulio skausmo ir galiausiai keršto.
Rekomendavo Klaudijus
Monster
Abu anime turi įvairiausių veikėjų, kurie nėra tik kalbantys veidai, o jų vystimasis progresuojant istorijai, į kurią ne tik vis labiau įtraukiami pagrindiai veikėjai, bet ir aplinkinis pasaulis, kuris irgi patiria veiksmų pasekmes, nestovi. Net menkesnės reikšmės veikėjų realistiškumas gali nustebinti. Abu anime turi antoganistus, kurie pritraukia labiau nei protoganistai ir pasitelkdami savo žavesį ir išmonę sugeba manipuliuoti kuo panorėję savo jau iš anksto surengtam planui. Taip pat pasižymi realistiškomis, stipriomis emocijomis: baime, išdavyste, neapykanta bei atlaidumu ir užuojauta.
Rekomendavo Klaudijus
Death Note
Išdavystės! Žmogžudystės! Kerštas! Beprotiškas juokas! Įspūdingas, nepaprastas ir šokiruojantis siužetas! Abu anime pasižymi neįtikėtinai detaliu iš anksto apgalvotu veikėjų planu; Death Note turi suplanuotą kovą tarp Lighto ir L, o per Gankutsuou visi nušluojami ypač gerai apgalvoto Edmono įsiūčio ir keršto potvynio bangos.

Komentarai

djtomas | 2014-12-20 09:34:20

Literaturos klasika atgimstanti animes formatu bus idomu pažiureti

Edimetra | 2015-08-02 17:08:40

pažiūrėjau pirma dalį ir neapsisprendžiu jis mane sudomino ar tai visiškai nieko verta? bet jei mane kankina tokios spėlionės reiks pamėginti pažiūrėti toliau, gal vėliau nepavyks nuo jo atplėšt akių

Hutai | 2016-11-25 22:20:59

XIX a. Aleksandro Diumos, klasika tapęs, romanas Grafas Montekristas anime formatu. Iš ties unikalus šedevras, o tuo labiau - retai kada pamatysi tokį įdomų ir gerą anime. Futuristika, erdvėlaiviai, ateiviai, kosmosas, milžiniški robotai ... Keista, bet šiam anime tai tiko ir net labai. O ką jau kalbėti apie išskirtinę animaciją, kas pirmose serijose pasirodė keista ir kiek atbaidančio, bet vėliau tapo didele anime dalimi ir tai pakeitus vargu, ar įvertinimas būtų toks geras.

Šia anime iš kitų išsiskiria tikrai labai gera istorija -kruvinas, sadistiškas kerštas įtraukiantis nekaltas sielas dėl kitų žmonių praeities ir veiksmų. Drama, puikiai vystoki veikėjai, veiksmai ir jų pasėkmkės.
O labiausiai man patiko gilesnės mintys, jų buvo daug ir tikrai tinka net šioms dienoms.

Gal nedidelė pastaba žiūrovams, bet jeigu ketinate ar ketinote žiūrėti šį anime ir nusprendėte atidėlioti, o gal net nesuteikti progos, vis dėlto verta pameginti. Tai geras pavyzdys, kaip turėtų būti kuriami anime. Žinoma, ne visi. Bet už tokia istorija ir jos rūtuliojimą, veikėjus, puikias mintis verta atkreipti dėmesį.

Ir dar didelis ir nuoširdus ačiū Klaudijui, smagu čia matyti išverstus unikalius anime Ačiū, be tavęs nebučiau mačiusi šio kūrinio.
Ir ačiū Gabrielei bei Diax už redagavimą

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.