Gungrave

Gungrave

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 26
Metai: 2003
Režisierius: Kitayama Shigeru, Toshiyuki Tsuru, Tetsurou Araki, Hiroshi Kimura, Kou Matsuo, Masuhara Mitsuyuki
Studija: Madhouse
Žanrai: Veiksmas, Drama, SciFi, Super Galios, Vyresniems
Papildomai: MAL

Statistika

Balas: 9.08
Balas (MAL): 7.94
Stebi: 47
Žiūrėjo: 2079

Aprašymas

Pasaulyje, kuriame viešpatauja skurdas ir neteisybė, vienintelis dalykas, kuo gali pasitikėti, yra draugai. Brandon Heat ir Harry MacDowell, užaugę našlaičių prieglaudoje, nuo mažens kartu bando išgyventi mieste, kur nusikalstamumas yra neatsiejama jų pasaulio dalis. Būdami nedidelės gaujos lyderiais, jie kovoja dėl išgyvenimo, tačiau būnant tik smulkiosiomis nusikalstomo pasaulio žuvelėmis, jiems nebuvo lemta ilgai džiaugtis lengvu ir nerūpestingu gyvenimu. Artimi draugai, vienas po kito žūsta, priversdami likusiuosius gyvais susimąstyti. Harry MacDowell turi tik vieną svajonę - numalšinti valdžios ir jos teikiamos galios troškulį, tuo tarpu Brandon Heat pasirengęs sekti paskui geriausią savo draugą ir padėti sunkiame kelyje į pripažinimą. Netikėtai tapę vieno iš nusikaltamo sindikato - Millenion - nariais, jie greitai kopia karjeros laiptais ir netrukus priimami į vidinį, elitinį Millenion ratą. Nuo šio momento dar labiau progresuoja abiejų draugų pastangos siekti savo svajonės ir dėl to tenka kai kam nukentėti... Millenion įkūrėjo, Big Daddy, tikslas buvo apsaugoti artimiausius žmones, dėl to visa sindikato struktūra remiasi kuo didesnės gerovės siekimu bei ištikimybe, arba kitaip Iron Law. Big Daddy yra senamadiškas, todėl siekdamas savo tikslų stengiasi vengti bereikalingų aukų. Tuo tarpu Harry MacDowell filosofija remiasi paprasta taisykle - tikslas pateisina priemones. Tarp šių asmenybių lieka Brandon Heat - elitinis sweeper'is, nenugalimas žudikas. Tyliam ir melancholiškui, paaukojusiam meilę ir laimę, Brandon artimesnė yra Big Daddy svajonė, tačiau nuo pat vaikystės, jis sau pažadėjo, bet kokiu atveju, palaikyti Harry. Ką tokiu atveju jis turėtų pasirinkti? Kuo toliau, tuo labiau Harry pamiršta senuosius laikus ir žuvusius draugus. Jo akys nukreiptos tik į priekį - link išsvajotos laisvės. Siekdamas savo svajonės, jis klastingai ir sumaniai šalina iš kelio kliūtis. Ir štai dar vienas lūžis - siekdamas dar didesnės galios Harry finansuoja slaptą projektą - Necro-Rise, kurio tikslas yra sukurti nenugalimų karių armiją. Ilgainiui nuslėpti savo ketinimų jis nebegali ir tiesiog nebenori, nes valdžios ir neribojamos laisvės troškimas jį tiesiog užvaldo - jis pasikėsina į didžiausią iki tol turėtą vertybę, t.y. draugystę...

Stats

10
65% (Balsavo:17)
9
4% (Balsavo:1)
8
19% (Balsavo:5)
7
4% (Balsavo:1)
6
0% (Balsavo:0)
5
8% (Balsavo:2)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin
Pradžioje vaizduojama "draugystė" ir brolystė yra labai stipriai akcentuojama šių anime pradžioje...
Rekomendavo Vysnius
Gankutsuou: The Count Of Monte Cristo
Abu kūriniai pasižymi dviejų geriausių draugų draugyste, kuri dėl tam tikrų ambicijų pereina prie vieno iš draugo išdavystės, didžiulio skausmo ir galiausiai keršto.
Baccano!
Domina mafija ir gaujos - puiku! Abejose to yra, tik Gungrave kiek giliau į tai skverbiasi. Taip pat abu turi nemažai susišaudymų, smurto, daug veiksmo ir antgamtiniai reiškinių (ypač antroje Gungrave pusėje), istorijos skirtingos, ypač jų struktūra: Bacano šokinėja nuo vienos vietos prie kitos vietos, tas pats ir su laiku, gali ''dabartį'' parodyti ir praeitį (nuo kelių akimirkų iki kelerių ar net daugiau metų), tad šiokia tokia dėlionė žiūrovams. O Gungravave pirma serija dabartis, o nuo antros šiek tiek daugiau nė pusė anime - praeitis, po to vėl pratęsią pirmos serijos veiksmą, o istorija kiek konkretesnė, rimtesnė ir gilesnė.
Trigun
Abu parašyti to pačio autoriaus. Pasižymi vakarietikša atmosfera, turi antgamtiškumo, abiejose siekiama atitaisyti praeities klaidas.
91 Days
Mafija, išdavystė, kerštas.
Devil May Cry
Istorija apie vienišių vyrą, kuris savo ginklu atlieką darbą.