Kaguya-hime no monogatari

Kaguya-hime no monogatari

Informacija

Tipas: Filmas
Dalys: 1
Metai: 2013
Režisierius: Isao Takahata
Studija: Studio Ghibli
Žanrai: Drama, Fantastinis, Istorinis
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.94
Balas (MAL): 8.41
Stebi: 43
Žiūrėjo: 1395

Vertinimas

/1

Aprašymas

Senovės Kinijos kaime senas bambukų kirtėjas ir jo žmona bambuko stiebe atranda mažą mergaitę. Beaugindami ją jie taip pat netikėtai randa daugybę aukso. Manydami, kad tai kažkoks dieviškasis ženklas, pasinaudodami pinigais jie nuperka kūdikiui, vardu Kaguja, dvarą sostinėje, kur ji bus auginama kaip princesė. Daugybė mergintojų išgirdo apie jos grožį ir pradėjo varžytis dėl jos rankos santuokoje, bet Kaguja tenori grįžti į buvusį gyvenimą kaime. Tuo tarpu, besisukant likimo ratams, jos tikroji kilmė aiškėja.

Stats

10
58% (Balsavo:18)
9
6% (Balsavo:2)
8
16% (Balsavo:5)
7
13% (Balsavo:4)
6
3% (Balsavo:1)
5
3% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-06-29
?/1 Serijos
Įvertinimas: 5.25
SumirE
Bendras 5.25
Istorija 6
Muzika 5
Veikėjai 6
Menas 4

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Wolf Children; Ookami Kodomo no Ame to Yuki
Abu filmai pasižymi antgamtinio vaiko auginimu, vienur vilkolakiai, kitur mergaitė, rasta bambuko stiebe. Abiejų veiksmas apima daugiau nei kelerius metus, per kurios parodoma su kuo vaikas susiduria būdamas to amžiaus ir kaip tėvai į tai reaguoja, kitaip tariant, nemažai skirta dėmesio tėvų ir vaikų santykiams. Taipogi abu nemažai skiria dėmesio aplinkai, t.y. gamtai, augmenijai ir gyvenimui joje.
Grave of the Fireflies
Tos pačios studijos ir režisieriaus darbai. Turi nemažai gražių ir linksmų akimirkų, bet tiek pat, jei ir nedaugiau rimtų ir sujaudinančių. Taip pat yra nemažai gražių gamtos vaizdų nors ir animacija visiškai skirtinga.

Komentarai

Klaudijus | 2016-04-02 23:31:12

Hutai | 2016-07-17 23:12:46

The Tale of Princess Kaguya yra dar vienas Studio Ghibli ir Takahata ( Grave of Fireflies kūrėjas) šedevras, sukurtas pagal japonų literatūrą. Unikalus bei turtingas spalvomis, o ką jau kalbėti apie drąsą išsiskirti iš daugumos tokiu piešimu, o ne kompiuterine grafika. Šis filmas skirtas įvairaus amžiaus publikai. Mažieji gali mėgautis istorija, veikėjų vystimusi, garso takeliu, o kiek vyresni gali atrasti ir gilesnę prasmę.
Labiausiai patiko filmo perteiktas realistiškumas - būtent tai, kas iš tikrųjų vyksta gyvenime.
Rekomenduoju šį filmą visiem, kas nori daugiau nei beprasmių kovų ar žodžių, ir tiem, kas nori ko nors originalaus.

Didelis ačiū Klaudijui už vertimą, nors teko matyti anglu kalba, buvo vienas malonumas pažiūrėti lietuviškai Ir dar ačiū už tai, kad publikai išverti unikalius ir mažai dėmesio sulaukusius, o tikrai jo vertus anime.

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.