Kaguya-hime no monogatari

Kaguya-hime no monogatari

Informacija

Tipas: Filmas
Dalys: 1
Metai: 2013
Režisierius: Isao Takahata
Studija: Studio Ghibli
Žanrai: Drama, Fantastinis, Istorinis
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.91
Balas (MAL): 8.32
Stebi: 44
Žiūrėjo: 1413

Aprašymas

Senovės Kinijos kaime senas bambukų kirtėjas ir jo žmona bambuko stiebe atranda mažą mergaitę. Beaugindami ją jie taip pat netikėtai randa daugybę aukso. Manydami, kad tai kažkoks dieviškasis ženklas, pasinaudodami pinigais jie nuperka kūdikiui, vardu Kaguja, dvarą sostinėje, kur ji bus auginama kaip princesė. Daugybė mergintojų išgirdo apie jos grožį ir pradėjo varžytis dėl jos rankos santuokoje, bet Kaguja tenori grįžti į buvusį gyvenimą kaime. Tuo tarpu, besisukant likimo ratams, jos tikroji kilmė aiškėja.

Stats

10
53% (Balsavo:17)
9
13% (Balsavo:4)
8
16% (Balsavo:5)
7
13% (Balsavo:4)
6
3% (Balsavo:1)
5
3% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-06-29
?/1 Serijos
Įvertinimas: 5.25
SumirE
Bendras 5.25
Istorija 6
Muzika 5
Veikėjai 6
Menas 4

Rekomendacijos

Ookami Kodomo no Ame to Yuki
Abu filmai pasižymi antgamtinio vaiko auginimu, vienur vilkolakiai, kitur mergaitė, rasta bambuko stiebe. Abiejų veiksmas apima daugiau nei kelerius metus, per kurios parodoma su kuo vaikas susiduria būdamas to amžiaus ir kaip tėvai į tai reaguoja, kitaip tariant, nemažai skirta dėmesio tėvų ir vaikų santykiams. Taipogi abu nemažai skiria dėmesio aplinkai, t.y. gamtai, augmenijai ir gyvenimui joje.
Grave of the Fireflies
Tos pačios studijos ir režisieriaus darbai. Turi nemažai gražių ir linksmų akimirkų, bet tiek pat, jei ir nedaugiau rimtų ir sujaudinančių. Taip pat yra nemažai gražių gamtos vaizdų nors ir animacija visiškai skirtinga.