Legend of the galactic heroes: my conquest is the sea of stars

Legend of the galactic heroes: my conquest is the sea of stars

Informacija

Tipas: Filmas
Dalys: 1
Metai: 1988
Režisierius: Noboru Ishiguro
Studija: Madhouse
Žanrai: Drama, SciFi, Kosmosas, Armija, Vyresniems
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.45
Balas (MAL): 8.03
Stebi: 25
Žiūrėjo: 1707

Aprašymas

Tai įžanginis 110 serijų anime serialo Legend of the Galactic Heroes (Ginga Eiyuu Densetsu) filmas, pasakojantis apie pirmąjį susidūrimą tarp ambicingo jaunuolio, Imperijai atstovaujančio ir užkariauti galaktiką siekiančio Reinhardo fon Miuzelio ir pasyviojo Jango Venlio, kuris tarnauja korumpuotai demokratijai. Istorijos veiksmas klostosi tolimoje ateityje Paukščių Tako galaktikoje, kur vyksta 150 metų besitęsiantis karas tarp dviejų tarpžvaigždinių žmonijos valstybių – Galaktikos imperijos ir demokratiško Laisvų planetų aljanso.


Stats

10
70% (Balsavo:14)
9
10% (Balsavo:2)
8
15% (Balsavo:3)
7
5% (Balsavo:1)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

One Punch Man
Vienam anime dominuoja fizinė jėga ir idiotizmas su ale rimtumo prieskoniu, t.y. didvyrių pasaulio klišėm, išjuokiant tai ir padarant parodija to, o kitame dominuoja protiniai sugebėjimai ir rimti, sudėtingi dialogai su ale kosminių laivų kovomis, kurie labiau pasitarnauja parodant vienų neišmanymą, o kitų sugebėjimą kurti strategijas ir taktikas, kaip jos veikia jas panaudojus. Rekomenduoju pažiūrėti!!!
Code Geass
Lelušas labai panašu į vieną iš pagrindinių LOGH veikėjų (Reinhard von Lohengramm), kuris irgi turi ''sesutės kompleksą''. Abi kovojančios pusės (LOGH) turi nemažai išprususių, kompetentingu veikėjų, kuriems jokių žaižaruojančių akelių nereikia. Abiejuose iškeliami politiniai, moraliniai klausimai, taip yra ir tos aristokratijos, gal tik veiksmo tiek logh neturi, bet ir nėra mokyklinių kvailionių, o veiksmas vyksta galaktikos mastu. Neabejoju, kad CG ir buvo įkvėptas LOGH, kuris yra racionalesnis rimtesnis, bei reikalaujantis daugiau dėmesio ir rimtesnio žiūrovo požiūrio, kol CG galima žiūrėti labiau atsipalaidavus ir labiau tinkamesnis jaunesnio amžiaus žiūrovams nei pastarasis ir turi daugiau veiksmo, jei dar mecha patinka.
Monster
Patinka realistiški veikėjai ir iš tiesų rimta, nebanali istorija ir siužetas? Abu serialai ypač intelektualus ir nepaprasti, pasižymintys ypač didele trupe veikėjų, kuriems skiriama pakankamai dėmesio, jog pamėgtum nemažą dalį jų. Galbūt siužetas rutuliojasi ne taip greitai, kaip norėtųsi, bet jei domina TIKRAI rimti kūriniai, tai neturėtumėt nė vienu nusvilti. Šiuos iš anime rėmų išeinančius kūrinius galima laikyti tuo, ką žmonės vadina „tikru šedevru“ ar bent tai, kas labai arti to, bet anime pasaulyje tikriausiai nėra nieko, kas galėtų jiems prilygti ar net pranokti savo kokybiškumu ir unikalumu. Rekomenduočiau net tiems, kas nemėgsta anime ar ja nusivylę.