Legend of the galactic heroes: overture to a new war

Legend of the galactic heroes: overture to a new war

Alternatyvus pavadinimas

Ginga Eiyuu Densetsu: Arata Naru Tatakai no Overture

Informacija

Tipas: Filmas
Dalys: 1
Metai: 1993
Režisierius: Keizou Shimizu, Kenichi Maeda
Studija: Magic Bus
Žanrai: Drama, SciFi, Kosmosas, Armija, Vyresniems
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.21
Balas (MAL): 8.17
Stebi: 21
Žiūrėjo: 1897

Aprašymas

Istorijos veiksmas vyksta tolimoje ateityje Paukščių Tako galaktikoje, apytiksliai XXXVI amžiuje. Dalis galaktikos planetų tereformuotos, jose gyvena tarpžvaigždinės žmonių civilizacijos. Dvi galingos valstybės, Galaktikos imperija ir Laisvų planetų aljansas, be paliovos, apie 150 metų grumiasi dėl viešpatavimo galaktikoje.

XIX a. Prūsiją primenančioje Galaktikos imperijoje ambicingas karo genijus Reinhardas fon Miuzelis greitai kopia karjeros laiptais. Jis trokšta išvaduoti savo seserį Anerozę, kurią kaizeris paskelbė savo naujaja žmona. Vėliau jis panorsta ne tik nuversti korumpuotą Goldenbaumų dinastiją, bet ir nugalėti Laisvų planetų aljansą, suvienyti galaktiką ir tapti jos valdovu.

Laisvų planetų aljanse gyvena kitas genijus, Jangas Venlis. Jis iš pradžių troško karo akademijoje įgyti istoriko specialybę ir įstojo į taktinį kovos padalinį tik todėl, kad jam reikėjo pinigų mokslams. Už jo pademonstruotą meistriškumą strategijų taikyme daugelyje lemiamų mūšių ir karinių konfliktų jam greitai buvo suteiktas admirolo laipsnis. Jangas tampa aršiu Reinhardo varžovu, bet jie vis tik gerbia vienas kitą. Jangas garsėja sėkmingomis pergalėmis kovose, kur rodos šansų laimėti nėra, nepaisant to, kad visada atsiduria silpnesniojo vaidmenyje bei nedideliais civilių ir karinės technikos nuostoliais. Be to, jis taip pat geba iš anksto numatyti priešininkų veiksmus.

Filmo siužetas: Tiamat mūšis baigėsi ir abu herojai, Jangas Venlis ir Renhardas fon Lohengramas, grįžo į savo nacijas, kad trumpą laiko dalį praleistų ramybėje. Reinhardo išskirtiniai įgūdžiai priartino jį net labiau prie imperatoriaus ir dabar jis paskirtas vesti pajėgas į Aljanso teritoriją. O kaip dėl Jango, jo gyvenimas tapo dar komplikuotesnis, kai jo ilgametis draugas iš akademijos, Žanas-Robertas Lapas, pasiperša jo gyvenimo meilei - Džesikai. Dabar jis turi apsaugoti ne tik save, bet ir Lapą, kaip vėliau paaiškės, kitame žūtbūtiniame mūšyje prieš grafą Lohengramą.

Pastaba: šis filmas yra detalesnis pirmų dviejų ova serijų perpasakojimas.

Stats

10
74% (Balsavo:14)
9
11% (Balsavo:2)
8
5% (Balsavo:1)
7
0% (Balsavo:0)
6
5% (Balsavo:1)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
5% (Balsavo:1)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos