Lupin iii episode 0: first contact

Lupin iii episode 0: first contact

Informacija

Tipas: Special
Dalys: 1
Metai: 2002
Režisierius: Minoru Oohara
Studija: TMS Entertainment
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Komedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.6
Balas (MAL): 7.8
Stebi: 12
Žiūrėjo: 1375

Vertinimas

/1

Aprašymas

Istorija prasideda, kai Džigenas papasakoja apie pirmąjį šutvės susitikimą.
Džigenas vis dar mafijos narys, pasamdytas ginti senovinį artefaktą, kurį Lupinas ir Fudžiko bando pavogti. Tuo tarpu inspektorius Zenigata, tuometinis policijos pajėgų narys, atvyko į Valstijas sekdamas Fudžiko pėdskais, o Išikava Goemonas ieško prarasto savo klano lobio.

Stats

10
70% (Balsavo:7)
9
0% (Balsavo:0)
8
10% (Balsavo:1)
7
10% (Balsavo:1)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
10% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Cowboy Bebop
Lupin III galima pavadinti Cowboy Bebop seneliu, pats jo kūrėjas patvirtino, kad jo kūrinio pagrindinis įkvepėjas Lupin III, o jis įkvėptas Prancūzų novelių apie vagį Arsène Lupin ir filmų apie Džeimsą Bondą, taigi pagrindinis Lupin III veikėjas - Lupinas Trečiasis kaip garsus 007, bet ne super šnipas, o super vagis. Abudu turi gan panašią atmosferą, pagrindinių veikėjų asmenybės iš pirmo žvilgsnio gan panašios; abudu gan atsipalaidavę, mėgstą pasilinksminti, pašmaikštauti, nežinia ko jie nesugeba, o giliau pasikapstant, Spaikas (Coboy Bebop) turi daug daugiau ką papasakoti apie save ir savo praeitį. Abu anime pasižymi Džiazu, turi nemažai veiksmo ir humoro. Cowboy bebop labiau futuristinis, sumaišytas XXa. tematika (kai kada primena senus gerus holivudo filmus, iš tiesų Spaikas primeną Briuce Lee, jo kovos stilius, bei kai kurie pasisakymai panašūs) ir turi daugiau realios istorijos nei Lupin III, nors irgi dauguma serijų epizodinės, vienos rimtesnės, kitos ne, o pati istorija tikrai įdomi ir rimta, iš Lupin III nebent ''Lupin the Third: The Woman Called Fujiko Mine'' rimtesnė palyginus su kitom Lupin III tv serijom ar filmais. O abudu savotiškai stilingi ir originalūs kūriniai. :)

Komentarai

Hutai | 2016-07-17 23:32:47

Anksčiau neteko matyti nė vieno Lupin filmo ar epizodo, o ir nelabai domino - gal dėl animacijos, gal taip pasidorė " senas" arba "tiesiog ne man", bet dėka Klaudijaus rekomendacijų pasižiūrėjau.
Nežinojau ko tikėtis, tad labai aukštų standartų nekėliau, nors žinant mano mėgstamiausia šedevrą "Monster" tikėjausi ko nors, kad bent kiek panašaus būtų. Nustebau jog Lupin III first contact bus toks geras - animacija labai patiko, realistiška, detalu, atmosfera ir spalvos tobulai tiko, veikėjų piešimas taip pat geras, ir emocijos šaunios. Garso takelis tobulas, retas kuris anime taip tobulai viska suderina. Džiazas, Amerika, daug veiksmo, tikrai šaunus humoras, gerai išvystyta ir dėmesį prikaustanti istorija. Gal keliose vietose truputuka nepatiko logikos klaidos ( kodėl tokia puiki animacija, realistiškumas ir t.t. ir tokia fizinė/loginė klaida) tačiau, tai nebuvo taip akivaizdu.
Kad ir kaip būtų, po šio filmo norisi pamatyti ir kitus.
Rekomenduoju žmonėm, mėgstantiem veiksmą, komediją, detektyvus, gerus garso takelius bei realistišką animaciją.

Ačiū už vertimą, Klaudijau. Tikiuosi ir kitus Lupin filmus išversi

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.