Made in abyss

Made in abyss

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 13
Metai: 2017
Režisierius: Kojima Masayuki
Studija: Kinema Citrus
Žanrai: Nuotykiai, Drama, Fantastinis, SciFi
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.5
Balas (MAL): 8.91
Stebi: 15
Žiūrėjo: 72

Aprašymas

Riko praleidžia vaikystę svajodama ištiri Bedugnę - didžiulę duobę su daugybe urvų, kur apstu neįtikėtinų dalykų ir pavojų, kurioje išgyveno tik ryžtingiausi urvų tyrėjai, siekdami pargabenti senovinius artefaktus iš jos gelmių. Niekas nenutuokia, kokia ji gili. Joje dingus Riko motinai, jos dukra įgyja stiprų potraukį sekti ją ir išsiaiškinti Bedugnės paslaptis. Vieną dieną Riko atranda berniuką, kuris, atrodo, kilęs iš Bedugnės, ir panašu, kad yra kažkoks robotas. Ar jis padės jai surasti jos dingusią motiną? Ar vaikai taps sekančiomis Bedugnės aukomis?

Stats

10
20% (Balsavo:2)
9
10% (Balsavo:1)
8
70% (Balsavo:7)
7
0% (Balsavo:0)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2018-05-27
?/13 Serijos
Įvertinimas: 10
veektoras
Bendras 10
Istorija 10
Muzika 10
Veikėjai 10
Menas 10

Kartu su Attack on Titan vienas iš stipriausių pastarųjų metų anime. Atrodytų - kas gi čia gali būti - didelė skylė žemėje ir tiek. O siužetas su kiekviena serija vis tirštėja ir tirštėja - beje, tai dar vienas labai geras šio anime bruožas - visas Akihito Tsukushi sukurtas pasaulis nėra imamas ir suverčiamas žiūrovui ant galvos pirmoje serijoje. Viskas neskubant, pamažu, sudedama į savo vietas, puikiai išlaikant įtampą kitai serijai.

Piešimas kokybės lygiu lengvai prilygsta Studio Ghibli darbams.
Muzika, o Dievulėliau - muzika... Mačiau, kaip Kevin Penkin įrašinėjo šitą grožį Vienoje. Tai, ką jis sugeba išgauti iš simfoninio orkestro ir sintezės sandūros yra tiesiog magiška.
Žiūrėkit ir džiaukitės.
P.S. Jeigu Jus atbaido vaikiški personažai ir šiek tiek 'chibi' piešimas, manau drąsiai galiu šį anime palyginti su Stranger Things: nors personažai - vaikai, pačioje istorijoje yra tiek tamsos, kad viską, ypač įpusėjus sezonui, atsveria su kaupu.
P.P.S. Tikiuosi, kad išversite ir likusias serijas, nes labai norėčiau šį šedevrą parodyti ir savo žmonai.

Rekomendacijos

Shingeki no Kyojin
Paslaptingi su fantastikos elementais ir tamsia tematika. Jeigu jums patinka pagrindinis personažas ir jo neatskleistos paslaptys šie anime kaip tik jums.
Rekomendavo Vysnius
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Originalus nuotykių pasaulius. Abiejuose yra po du vaikus, kurie bando surasti savo tėvus ir atsakyti į iškilusius klausimus. Tai pat įvykęs tragiškas eksperimentas.
Rekomendavo Vysnius
Magical Girl Madoka Magica
Abu anime pasižymi išskirtiniu ir akiai mielu piešimu. Graži animacija, kuri išsiskiria iš kitų anime.
Shinsekai Yori
Abu anime perteikia klaikų jausmą.
Shinsekai Yori yra žymiai niūresnis nei Made in Abyss, o už viso to slypi tamsi ir neatskleista paslaptis. Tai pat pasaulis yra parodomas kitomis spalvomis, kad nėra viskas taip gerai kaip galėtų pasirodyti.