Michiko to hatchin

Michiko to hatchin

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 22
Metai: 2009
Režisierius: Yamamoto Sayo
Studija: Manglobe
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Vyresniems, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.4
Balas (MAL): 7.89
Stebi: 20
Žiūrėjo: 2080

Aprašymas

Michiko pašėlusi mergina, kuri vieną naktį pasprunka iš kalėjimo, iš kurio, sakoma, pabėgti neįmanoma. Tačiau ji nė neketina ramiai sėdėti ir nieko nelaukusi apiplėšia banką. Tuo metu Hana gyvena su globėjais, bet gyvenimas ten tikrai nėra lengvas, viskas tėra daroma dėl už globą gaunamų pinigų, o kasdienis šeimos tikslas, regis, yra mergaitės žeminimas. Tačiau ji nė neįtaria, jog netrukus ją aplankys netikėtas svečias ir Hanos gyvenimas pasisuks visai kitu kampu.

Stats

10
30% (Balsavo:3)
9
10% (Balsavo:1)
8
40% (Balsavo:4)
7
10% (Balsavo:1)
6
10% (Balsavo:1)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Cowboy Bebop
Tų pačių kūrėjų darbai, turi gan sklandžią, realistišką animaciją ir personažų dizainą, abu atsiduoda šaunumu ir smagu stebėti pagrindinius personažus.
Rekomendavo Klaudijus
Samurai Champloo
Tų pačių kūrėjų darbai, galima rasti savotiškų panašumų, nors istorijos ir personažai ganėtinai skirtingi, tačiau abu išsiskiria iš daugumos savo neįprastu, smagiu stiliumi.
Rekomendavo Klaudijus
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko Mine
To pačio režisieriau darbai. Abu serialai savaip stilingi ir artistiški, kuriose yra po vieną ypač patrauklią moterį, galinčia už save pastovėti ir duoti į kaulus kitiems.
Rekomendavo Klaudijus
FLCL
Muzikinis takelis ir animacija labai panaši. Serijos kupinos energijos.. Kaip ir FLCL pagrindinis personažas yra jaunas, kuris dalinasi savo mintimis apie suaugusių pasaulį.
Rekomendavo Vysnius