Mushishi 2: zoku shou

Mushishi 2: zoku shou

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 10
Metai: 2014
Režisierius: Hiroshi Nagahama
Studija: Animation Studio Artland
Žanrai: Nuotykiai, Paslaptingas, Fantastinis, Antgamtinis, Vyresniems
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.17
Balas (MAL): 8.77
Stebi: 33
Žiūrėjo: 2414

Aprašymas

Istorijos autorė Yuki Urushibara įkvėpimo sėmėsi vietos kraštovaizdžiuose, Japonijos kaimo vietovėse ir iš vaikystėje nugirstų pasakojimų. Šis anime nėra vietinių tradicijų rinkinys ar konkretūs padavimai, tai išgalvotos istorijos. Autorė mus kviečia sekti Ginko, keliaujančio "mušių žiniuonio" nuotykius. "Muši" tai – išgalvotas pavadinimas primityviems padarams, tarpinei grandžiai tarp gyvūnų ir dvasių.

Mušiai – elementariausia gyvybės forma pasaulyje. Jie egzistuoja be jokio tikslo ar paskirties, jie tiesiog "yra". Gėrio ar blogio sąvokos jiems paprasčiausiai neegzituoja. Mušių įvairovė – begalinė. Jie gali imituoti kitas gyvybės formas, ligas ar net tokius gamtos reiškinius, kaip, tarkime, vaivorykštė.

Dauguma žmonių nesuvokia mušių egzistavimo, o mokantys juos matyti priprato saugotis šių keistų padarų, kurie, nors ir netyčia, dažnai tampa ligų ir bėdų priežastimi. Tačiau yra žiniuonių, gebančių matyti "mušius" ir mokančių juos valdyti. Tokius žmones vadina "Mušių žiniuoniais".

Ginko gan dažnai ne tik išvaro kenkėjiškus mušius, bet dar ir gydo žmonių sielas. Kiekvienas nuotykis – unikalus, kaip ir žmogiškieji likimai, kuriuos jis gelbsti. Tačiau Ginko nesiekia sunaikinti mušių, jam žymiai įdomiau suprasti jų esybę.

Detektyvinis "Mušių žiniuonio" pagrindas paverčia šį serialą į tyrimų ir paslapčių virtinę. Mistiškoji dalis kiekvieną istoriją paverčia savotiška pasakėčia. Šiuose išgalvotuose Edo laikotarpio viduramžiuose, įvykiai vystosi lėtai, čia nebus daug veiksmo, tačiau gausu poetiško gilumo ir filosofinių įžvalgų.

Išvertė ir įgarsino – Liežuvėlis

[trailer width:400; height:362;]MUSHI-SHI2-pv.mp4[/trailer]

Stats

10
54% (Balsavo:13)
9
8% (Balsavo:2)
8
38% (Balsavo:9)
7
0% (Balsavo:0)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Natsume Yuujinchou
Epizodiniai anime.
Istorijos susietos su antgamtiniais reiškiniais ir dvasiomis.
Rekomendavo Vysnius