Mushishi

Mushishi

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 26
Metai: 2006
Režisierius: Hiroshi Nagahama
Studija: Artland
Žanrai: Nuotykiai, Paslaptingas, Fantastinis, Antgamtinis, Vyresniems
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.68
Balas (MAL): 8.74
Stebi: 69
Žiūrėjo: 3347

Aprašymas

Istorijos autorė Yuki Urushibara įkvėpimo sėmėsi vietos kraštovaizdžiuose, Japonijos kaimo vietovėse ir iš vaikystėje nugirstų pasakojimų. Šis anime nėra vietinių tradicijų rinkinys ar konkretūs padavimai, tai išgalvotos istorijos. Autorė mus kviečia sekti Ginko, keliaujančio "mušių žiniuonio" nuotykius. "Muši" tai – išgalvotas pavadinimas primityviems padarams, tarpinei grandžiai tarp gyvūnų ir dvasių.

Mušiai – elementariausia gyvybės forma pasaulyje. Jie egzistuoja be jokio tikslo ar paskirties, jie tiesiog "yra". Gėrio ar blogio sąvokos jiems paprasčiausiai neegzituoja. Mušių įvairovė – begalinė. Jie gali imituoti kitas gyvybės formas, ligas ar net tokius gamtos reiškinius, kaip, tarkime, vaivorykštė.

Dauguma žmonių nesuvokia mušių egzistavimo, o mokantys juos matyti priprato saugotis šių keistų padarų, kurie, nors ir netyčia, dažnai tampa ligų ir bėdų priežastimi. Tačiau yra žiniuonių, gebančių matyti "mušius" ir mokančių juos valdyti. Tokius žmones vadina "Mušių žiniuoniais".

Ginko gan dažnai ne tik išvaro kenkėjiškus mušius, bet dar ir gydo žmonių sielas. Kiekvienas nuotykis – unikalus, kaip ir žmogiškieji likimai, kuriuos jis gelbsti. Tačiau Ginko nesiekia sunaikinti mušių, jam žymiai įdomiau suprasti jų esybę.

Detektyvinis "Mušių žiniuonio" pagrindas paverčia šį serialą į tyrimų ir paslapčių virtinę. Mistiškoji dalis kiekvieną istoriją paverčia savotiška pasakėčia. Šiuose išgalvotuose Edo laikotarpio viduramžiuose, įvykiai vystosi lėtai, čia nebus daug veiksmo, tačiau gausu poetiško gilumo ir filosofinių įžvalgų.


Stats

10
39% (Balsavo:15)
9
29% (Balsavo:11)
8
21% (Balsavo:8)
7
3% (Balsavo:1)
6
0% (Balsavo:0)
5
3% (Balsavo:1)
4
3% (Balsavo:1)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
3% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Natsume Yuujinchou
Natsume ir Mushishi parodo sąveika tarp žmonių, dvasių ir gamtos. Nuostabios istorijos, personažai, kurie žaidžia su jūsų jausmais.
Rekomendavo Vysnius
Aria the Animation
Šie anime fokusuojasi ties žmonėmis ir jų gyvenimu, be jokios dramos ar veiksmo. Tačiau šios serijos labai atpalaiduoja ir leidžia mėgautis vidinia ramybe.
Ballad of a Shinigami
Personažai turintys panašias istorijas. Serijos perteikia panašų jausmą.
Casshern Sins
Tai ne veiksmas, o kelionės, kurių metu atrandi du nepakartojamus pasaulius. Kuriuose vyrauja taika ir menas.
Hotarubi no Mori e
Fokusuojamasi ties vienu žmogumi, kuris dėl tam tikrų priežasčių negali gyventi kartu su žmonėmis. Šie anime vienu metu perteikia tiek ramybę, tiek liūdnumą.
House of Five Leaves
Lėto tempo, taikus anime, kurį sustiprina nuostabus garso takelis ir unikalus piešimas. Paslaptingos istorijos, kurios iš skirtingų aspektų susijungia į vieną.
Natsume Yuujinchou Go
Atpalaiduojančios istorijos ir raminančios serijos.
Natsume Yuujinchou III - San
Šių anime pagrindinis personažas gali matyti keistus padarus. Vyrauja panaši atmosfera. Kiekviena serija tai vis kitokia istorija.
Spice and Wolf
Šie du anime yra labai "sodrūs". Tai pat turi ir antgamtinių elementų. Didžiąją dalį, abiejų anime pagrindinis personažas(vyras) atrodo panašūs ir elgiasi panašiai.
Aoi Bungaku Series
Abu anime yra labai poetiški ir savotiški. Aoi Bungaku parodoma daugiau siaubo ir nejaukių istorijų.
Bakemonogatari
Šiuose anime pamatysite, kaip žmonės susiduria su kito pasaulio padarais ir žmonėmis. Bakemonogatari siužetas gali tęstis iki kelių serijų, o Mushishi kiekviena serija yra skirtinga istorija. Bakemonogatari savo unikalia animacija yra labiau ekscentriškas, o Mushishi labiau yra susijęs su gamta ir harmonija + turi tik vieną pagrindinį personažą.

Bakemonogatari yra rekomenduojamas brandesnei auditorijai.