Naruto

Naruto

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 220
Metai: 2002
Režisierius:
Studija: Studio Pierrot
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Komedija, Jaunuoliams
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.92
Balas (MAL): 7.88
Stebi: 497
Žiūrėjo: 75731

Aprašymas

Kaimas po lapija (Konoha), vienas iš stipriausių nindzių kaimų pasaulyje, kuriame kovoja kiekvienas už save. Atrodo, jog jėgos turėtų pakakti, kad niekas neliestų tokio galingo priešininko, tačiau vieną kartą Konohą užpuola nuožmusis devynuodegis lapinas, vienu uodegos mostu galintis nuversti kalnus. Supratęs jog nužudyti Lapino nepavyks, ketvirtasis ugnies šešėlis aukodamas savo gyvybę įkalina nuožmųjį Lapiną ką tik gimusiame kūdikyje. Taip prasideda istorija, kurios pagrindinis veikėjas berniukas vardu Narutas šešiolika metų buvo nekenčiamas kaimo žmonių, už tai, kad jame gyveno žudiko Lapino dvasia. Tačiau dabar jis mėgina tapti tikru nindze, o vėliau gal netgi penktuoju ugnies šešėliu, Valdovu Hokage kad visiems įrodytų, kokie jie jam buvo neteisingi. Besimokydamas jis randa tikrų draugų, dėl kurių jo požiūris ima keistis. Apie tai ir yra ši istorija - apie berniuko siekį tapti kažkuo, ir įrodyti jog tereikia įdėti daug sunkaus darbo, kad kažko pasiektum. Na ir dar apie draugystės reikšmę tobulėjime. [amv width:400; height:362;]Requiem_for_a_Dream_-_Naruto_Trailer.mp4[/amv]

Stats

10
49% (Balsavo:146)
9
20% (Balsavo:61)
8
16% (Balsavo:47)
7
9% (Balsavo:26)
6
3% (Balsavo:10)
5
1% (Balsavo:4)
4
1% (Balsavo:2)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
1% (Balsavo:2)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Fairy Tail
Panašūs veikėjai (pvz.: Natsu ir Naruto, Grėjus ir Sasukė...) , draugystės išbandymai. Nors "Fairy Tail" kiek rimtesnis, mano manymu "Naruto" šį anime stipriai lenkia. Bet esu girdėjus ir visai priešingų nuomonių. Ypač tinka tiems kurie tik pradeda žiūrėti anime. Na, o šiaip rekomenduoju abu, nes mano manymu, kiekvienas turėtų būti peržūrėjęs nors vieną iš jų. :) :) :)
Rekomendavo Zmogeliukas
Boruto: Naruto Next Generations
Šiuo anime susidomėjau neseniai, bet pažiūrėjus vos kelias Boruto serijas supratau - Borutas ir Narutas beveik vienodi. Žinoma, Narutas svajoja tapti Hokage, tuo metu, kai Borutas šio garbingo titulo nekenčia, vis dėl to jie kits kitą primena savo pasiryžymu, draugystės branginimu ir neįtikėtinu sugebėjimu įsivelti į nuotykius. Smagaus žiūrėjimo :)
Rekomendavo Zmogeliukas
Naruto Shippuuden
Pirma dalis, patartina žiūrėti nuo jos, kad būtų galima susigaudyti, taipogi yra labai šauni, nors ir neprilygsta Shippudenui.