One punch man

One punch man

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2015
Režisierius: Natsume Shingo
Studija: Madhouse
Žanrai: Veiksmas, Komedija, Parodija, Super Galios
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.12
Balas (MAL): 8.73
Stebi: 236
Žiūrėjo: 10471

Aprašymas

Istorija vyksta pramanytame metropolyje, Z mieste, Japonijoje. Pasaulis pilnas keistų pabaisų, kurie mistiškai atsiranda ir pridaro daug žalos. Saitama yra super galingas herojus, kuris lengvai įveikia pabaisas ir kitus blogiukus vienu smūgiu. Kad ir kaip bebūtų, tapęs labai stiprus, Saitama pasidaro nuobodu dėl jo galių ir bando susirasti už save stipresnį priešininką.


Stats

10
49% (Balsavo:73)
9
22% (Balsavo:33)
8
21% (Balsavo:31)
7
6% (Balsavo:9)
6
1% (Balsavo:2)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2016-03-04
?/12 Serijos
Įvertinimas: 8
Dainius
Bendras 8
Istorija 5
Muzika 10
Veikėjai 10
Menas 7

Tiesa sakant nelabai yra čia kokia istorija, bet už tai tikrai praskaidrina diena.
Su muzika Madhouse tikrai gerai padirbejo, veikėjai išskirtiniai ir tikrai nepabosta, o pagrindinis veikėjas tikrai ne kartą privers nusijuokti.

2016-03-09
?/12 Serijos
Įvertinimas: 9
welnes
Bendras 9
Istorija 7
Muzika 10
Veikėjai 9
Menas 10

ne veltui šis multikas sulaukė nemažai peržiūrų, kad net pats 9gag pradėjo kurti jakyngus postus susijusius su OPM. didžiausias pliusas, jog iš visiškai kvailos situacijos galima išrutulioti gan gerą istoriją ir pratempti laiką iki tiek, kad netgi pasijaustų ta intriga (gal šįkart neužteks vieno smūgio..). kovų kokybė lenkia tokius anime, kaip narutas ar dbz, tad į pačią grafiką buvo malonu žiūrėti, o dar kai fone groja "kieta" muzikytė. pradžioje serijų buvau pasimetęs, nes teko susipažinti su visai kitokia aplinka, nei man įprasta. logikos nėra, tačiau jos ir nereikia parodijoje. absurdiškos situacijos, kuriose atskleidžiami absurdiškiems herojams absurdiškų blogiukų absurdiški tikslai, o patys priešai įveikiami dar absurdiškiau nei galima įsivaizduoti. SUPER! lūkesčius pateisino.

2016-04-13
?/12 Serijos
Įvertinimas: 10
emak
Bendras 10
Istorija 10
Muzika 10
Veikėjai 10
Menas 10

Viskas mano nuomone šitame filme buvo nuostabu. Istorija buvo unikali, visa kita taipogi. Mano nuomone - 10. Bėje nuoširdus dėkui už jūsų pastangas tiek vertėjui, tiek ir redagatoriui.

2017-09-27
?/12 Serijos
Įvertinimas: 8
AnimeHerojus61
Bendras 8
Istorija 7
Muzika 7
Veikėjai 8
Menas 10

Vienas iš labiau įsimenančių anime, tikrai pilnas humoro... peržiūrėjau per 2 dienas :) šiaip žiūrėjau kūrėjų darbą mob psycho 100 ir to tikrai geresnė istorija... čia logika ta, jog 3 metus pasportavęs gali daužyt visas sienas į gabalus...neišveža galva, nors gali rimtai įkvėpti paprakaituoti, kol pasieksi tikslą.

Rekomendacijos

RedLine
Kam patiko muzika šito anime ir nestandartiniai veikėjai, tada šitas anime irgi patiks. Madhouse tikrai nebloga anime studija.
Rekomendavo Dainius
Legend of the Galactic Heroes: My Conquest Is the Sea of Stars
Vienam anime dominuoja fizinė jėga ir idiotizmas su ale rimtumo prieskoniu, t.y. didvyrių pasaulio klišėm, išjuokiant tai ir padarant parodija to, o kitame dominuoja protiniai sugebėjimai ir rimti, sudėtingi dialogai su ale kosminių laivų kovomis, kurie labiau pasitarnauja parodant vienų neišmanymą, o kitų sugebėjimą kurti strategijas ir taktikas, kaip jos veikia jas panaudojus. Rekomenduoju pažiūrėti!!!
Rekomendavo Klaudijus
Great Teacher Onizuka
Ieškai puikios komedijos, bet negali atsirinkti ir nežinai, ar pateisins lūkesčius? Tada toli ieškoti nereikia. Nors siužetai ir veikėjai visiškai skirtingi, jau nekalbant apie juokelius. Bet humoro abudu sklidini. Vien pamatęs keletą skirtingų Saitamos (OPM) veido išraiškų iš karto atsiminiau Eikičį Onizuką (GTO), kuris gal net daugiau tų grimasų turėjo, kas praktiškai būdinga to laikotarpio anime.O ir abudu savotiškos parodijos, vienas gyvenimo-mokyklos, kitas... ai, ką aš čia, geriau imkit ir pažiūrėkit!
Rekomendavo Klaudijus
Sakigake!! Cromartie Koukou
Komedijos-parodijos. Vienas apie didvyrius, kitas apie mokyklos chuliganus.
Rekomendavo Klaudijus
One Punch Man Specials
Jeigu Žiauriai patiko šis anime, tai pabandykit sužinoti šiek tiek daugiau šiose trumpose serijose. Nors jos ne itin prisideda prie šios istorijos, jose žymiai daugiau humoro :)
Rekomendavo AnimeHerojus61
JoJo no Kimyou na Bouken
Daug veiksmo, daug kovų, taip pat nemažai komedijos ir keistenybių - visa energijos bomba.
FLCL
Daug veiksmo, daug komedijos, greitai vystantis siužetas.
FLCL
Daug veiksmo, daug komedijos, greitai vystantis siužetas.
Dragon Ball Super
Pagrindinis personažas daug treniruojasi ir yra neįtikėtinai stiprus. Nepritrūks komedijos ir skambių juokelių.
Boku no Hero Academia
Šiuos anime sieja vienas ir toks pats dalykas- herojai. Tik One Punch Man herojus jau yra stiprus, o Boku no hero academia dar tik...
Kill la Kill
Abu anime pasižymi su daug veiksmo ir komedijų scenomis. Kovos yra ryškios ir įspūdingos. Tai pat netrūksta ir spalvingų personažų.