Parasyte - the maxim; kiseijuu: sei no kakuritsu

Parasyte - the maxim; kiseijuu: sei no kakuritsu

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 24
Metai: 2014
Režisierius: Shimizu Ken`ichi
Studija: Madhouse
Žanrai: Veiksmas, Drama, Siaubas, SciFi, Psichologinis, Vyresniems, Smurtas, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.19
Balas (MAL): 8.52
Stebi: 248
Žiūrėjo: 9916

Aprašymas

Į Žemę nusileidžia parazituojantys ateiviai. Jiems nurodyta įsiskverbti į žmogaus kūną, užvaldyti jo protą ir paslapčia klestėti. Kai vienas iš parazitų pabando įlysti į Šiničį, paprastą aukštosios mokyklos studentą, jis užkerta parazitui kelią neleisdamas pasiekti smegenų. Su keista galia, kuri leidžia manipuliuoti rankos raumenimis ir struktūra, smalsus parazitas sudaro paliaubas su Šiničiu: jis saugos jį nuo mirties, suteiks neregėtų jėgų ir gins nuo kitų parazitų, kurie kėsinsis į Šiničio protą, jeigu šis leis jam gyventi jo kūne. Tuo tarpu pasaulyje vyksta kraupios žmogžudystės, kai kiti parazitai tam, kad išgyventų, ima misti žmogaus mėsa. Ar Šiničis įgys drąsos susiremti su parazitais ir taip apsaugoti žmoniją? O gal jo pastangos nueis šuniui ant uodegos?
Stats

10
56% (Balsavo:95)
9
20% (Balsavo:34)
8
16% (Balsavo:28)
7
5% (Balsavo:8)
6
3% (Balsavo:5)
5
1% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-06-02
?/24 Serijos
Įvertinimas: 9.5
SumirE
Bendras 9.5
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 9
Menas 10

Puikus nesigailiu pažiūrėjus

Rekomendacijos

Tokyo Ghoul
Jeigu jums patiko vienas anime, tai patiks ir kitas. Nuostabus vaizdinis piešimas. Abu anime sukasi aplink vaikiną, kuris su sutikimu palaipsniui praranda savo žmogiškumą. Šių anime pagrindinis personažas susiduria su panašiais nutikimais. Kovų scenos nelabai kuo skiriasi. Parasyte yra labiau taktinis ir realistiškas, o Tokyo Ghoul labiau paviršutiniškas.
Rekomendavo Vysnius
Inuyashiki
Šie anime turi personažus su ypatingomis galiomis. Pats anime siužetas yra naujas ir unikalus. Istorija yra gan niūri, miršta nekalti žmonės. Įsitraukus į žiūrėjimą, jums tik ir norėsis peržiūrėti sekančią seriją. Kartais atrodo, jog nuo vyraujančios įtampos tiesiog gali neatlaikyti ir sprogti.
Rekomendavo Vysnius
GantZ
Iš dalies panašūs pagrindiniai veikėjai, bent jau siužeto prasme, ateiviai ir kraujo klanai.
Tokyo Ghoul √A
Iš visų savo matytų anime, galiu teigti, kad šis tikrai panašus į Tokyo Ghoul, nes abu pagrindiniai veikėjai pradžioje kaip įmanydami stengiasi nepasiduoti, ir išlikti savimi. Na, tačiau laikui bėgant abiejuose anime'uose yra susitaikstoma bei priprantama prie aplinkybių. Galiu garantuoti, kad Parasyte - the maxim jums tikrai paliks didžiulį įspūdi, o gal net ir įkvėps kaip ir Tokyo Ghoul.
Shingeki no Kyojin
Tam tikra rasė, kuri kelią grėsmę žmonių rasei.
Labai gerai išvystyti personažai.
Pagrindinis personažais kažkaip susijęs su nekenčiama rase.
Pagrindinis personažas siekia keršto.
Ajin
Kokie panašumai? Kuomet pagrindinis personažas nori gyventi sau įprasta gyvenimą, bet vieną dieną, lyg iš giedro dangaus kažkas įvyksta, kas pakeičia šio žmogaus gyvenimą.
Ark IX
- Pagrindinis personažas kovoja prieš žmones, kurie pavirsta į pabaisas.
- Niūri atmosfera.