Rurouni kenshin (samurai x)

Rurouni kenshin (samurai x)

Alternatyvus pavadinimas

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 95
Metai: 1996
Režisierius: Furuhashi Kazuhiro
Studija: Studio Deen
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Komedija, Istorinis, Samurajai, Romantinis, Jaunuoliams, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.24
Balas (MAL): 8.4
Stebi: 238
Žiūrėjo: 11259

Aprašymas

Ankstyvojoje Meiji eroje, po pasibaigusio Bakumatsu karo, Himura Kenshinas, kuris labiau žinomas žmogžudžio ''Hitokiri Battosai'' vardu, atsisakęs savo kraugeriško gyvenimo pradeda klajoti po Japonijos kraštą. Kaip atgaila už savo įvykdytas žmogžudystes, kelyje jis padeda bėdoje ištiktiems žmonėms.
Vienuoliktais Meiji metais (1878) atvykęs į Tokiją jis sutinka jauną moterį, vardu Kamiya Kaoru, vėliau mergina įsivelia į kovą su banditu, kuris prisidengęs žudiko Batusajaus vardu teršia jos kardų mokyklos vardą, kurioje ji moko. Kenshinas nusprendžia pagelbėti ir nukauna apsimetėlį. Mergina netikėtai sužino, kad jos gelbėtojas ir yra tas liūdnai pagarsėjęs žudikas, bet pamačiusi, kad Kenshinas iš tiesų yra taikus ir draugiškas žmogus, o ne šaltakraujis žudikas, kaip jo reputacija jį vaizduoja, Kaoru pasiūlo jam apsistoti pas ją. Kenshinas sutinka, bet tuo jo gyvenimas nesibaigia, kadangi tamsioji jo praeities pusė vis dar neketina jo paleisti. Kenshinui tenka susidurti su naujais, bei senais priešais, kurie kelią didžiulę grėsmę jam ir jo naujųjų draugų saugumui. Iškyla klausimas: ar Kenčinas sugebės apginti savo naująjį gyvenimo būdą, apsaugoti savo draugus ir ar pavyks tai padaryti neatimant savo priešų gyvybių, o gal vis dėl to žudikas tūnantis jame išsiverš dar sykį?

Stats

10
53% (Balsavo:87)
9
27% (Balsavo:44)
8
15% (Balsavo:24)
7
4% (Balsavo:6)
6
0% (Balsavo:0)
5
1% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
1% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-06-15
?/95 Serijos
Įvertinimas: 9.75
Jupiter
Bendras 9.75
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 10

Rekomendacijos

Drifters
Drifters irgi apie samurajus, kovas, netruksta kraujo. Be to pradetas versti.
Rekomendavo Lukas (DjKakki)
Trigun
Iš tam tikros pusės turi panašias istorijas. Abu pagrindiniais personažai turi paslaptingą, tamsią praeitį, jie laikosi principo nežudyti bet kokia kaina, vienas gabus su katana, kitas su šaunamuoju ginklu.