Shigurui

Shigurui

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2007
Režisierius: Hiroshi Hamasaki
Studija: Madhouse
Žanrai: Drama, Istorinis, Samurajai, Vyresniems, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.03
Balas (MAL): 7.56
Stebi: 38
Žiūrėjo: 2862

Vertinimas

/12

Aprašymas

Edo laikotarpio pradžioje, kai žmonės mėgavosi taikos periodu, valdovas Tokugava Tadanaga surengia kovų turnyrą. Praeityje kovos vykdavo naudojant medinius kardus. Šįkart tikri kardai bus naudojami.
Vienarankis Fudžikis Genosuke ir aklasis Irako Seigenas kovos prieš vienas kitą šiame turnyre. Jie abu Ivamoto Kogano mokiniai, kuris žinomas kaip Japonijos geriausias kardininkas. Abudu pasiryžę įrodyti sau esant Ivamoto mokyklos įpėdiniais. Bet nugalėtojas gali būti tik vienas. Taip prasideda istorija apie persipynusius likimus, konfliktus ir keistas lemtis.

Stats

10
63% (Balsavo:19)
9
13% (Balsavo:4)
8
13% (Balsavo:4)
7
3% (Balsavo:1)
6
0% (Balsavo:0)
5
3% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
3% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal
Abudu susiję su samurajais, veiksmas vyksta gan tikslioje savo laikotarpio Japonijoje, turi tamsias istorijas, kovos gan realistiškos. Shigurui labiau susikaupia ties samurajų ir to laikotarpio žmonių gyvenimu, kol Rurouni Kenshin ties išpirkimu ir meile, o Rurouni Kenshin tv serijų rimtumo ir realistiškumo net nėra ko lyginti.
Rekomendavo Klaudijus
GantZ
Pasižymi nemažu smurtu, shigurui kiek realistiškesnis su tamsesne atmosfera, kol Guntz kiek labiau mokslinės fantastikos, abu gan nihilistiški. Taipogi ir abiejų siužeto vystomasis gali atrodyti lėtas, Gantz veikėjams prireikia nemažai laiko, kad nuspaustų nelemtą gaiduką ar imtis kokių veiksmų užuot spoksojimo, jei dar įvykių įkarštyje neužsigeidžia paplepėti, o Shigurui labiau susikoncentruoja ties pačia atmosfera ir įtampos kėlimu. Abejoju, ar esamoje padėtyje šiais laikais anime industrija sukurs kažką panašaus be didelios cenzūros.
Rekomendavo Klaudijus
Texhnolyze
Prie abiejų dirbo tas pats režisierius. Abu anime turi nedaug dialogų, nemažai susitelkia su tamsia, depresija dvelkiančia aplinka, atmosfera, pasižymintys didele įtampa, smurtu. Abu, be jokių abejonių, N-18
Berserk
Abu serialai turi gana panašų siužetą, kaip ir du pagrindinius veikėjus, tik vienas anime vyksta viduramžių aplinkoje, o kitas feodalinėje Japonijoje. Abu dvelkia tamsia atmosfera, pasižymi nemažu smurtu. Turintiems psichologinių problemų ir jaunesniems kaip 16 metų - nerekomenduotina.
Berserk (2016 - 2017)
Pažiūrėkit ir tiek, jei vienas patiko, turėtų ir kitas patikti...

Komentarai

enwinka | 2015-04-15 01:22:10

neblogas

MantasB | 2015-12-08 17:36:11

SILPNŲ NERVŲ ŽMONĖMS ŽIŪRĖTI NEPATARTINA
N-18

Nuomone | 2015-12-10 05:22:10

Och taip.. Čia tai bomba Nors įvertinimas iš vartotojų ne per aukščiausias, matomai dėl sunkaus ir melancholiško tūrinio pateikimo, bet vis vien šis kūrinys kuria prasme, kabliujančiai perteikia dalį hiperbolizuotos istorijos ir žinoma personažų veikas.

Damw | 2015-12-25 14:29:47

Man 15 ir nieko kas mane traumuotu nepamaciau. Geras anime

Jitan | 2016-02-20 18:28:38

Vau, va čia tai anime. Ačiū Hutai už rekomendaciją.
Labai nustebino. Iš parždių viskas labai lėtai ėjosi ir gal tik po 5 serijos užkabino taip, kad per vakarą viską pabaigiau. Labiausiai įsiminė pačio anime realistiškumas. Japonija ir samurajų laikai vaizduojama labai tikroviškai. samurajų kovos taip pat patiko, nors netruko labai ilgai. Labiausiai patiko Fudžikis ir tai, kaip jis pasikeitė ir sustiprėjo po susitikimo su Irako. Labai geras anime. Rekomenduoju tiems, kad nori gero veiksmo, tamsios ir realistiškos atmosferos bei geros istorijos. Tikrai vienas iš geresnių matytų

TOKA | 2017-02-18 10:15:59

Savotiškas, bet geras, šiek tiek perteikia Japonijos kultūros etiketo, visuomenės santvarkos, kovų menų kultūros...

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.