Shigurui

Shigurui

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2007
Režisierius: Hiroshi Hamasaki
Studija: Madhouse
Žanrai: Drama, Istorinis, Samurajai, Vyresniems, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.31
Balas (MAL): 7.5
Stebi: 40
Žiūrėjo: 2927

Aprašymas

Edo laikotarpio pradžioje, kai žmonės mėgavosi taikos periodu, valdovas Tokugava Tadanaga surengia kovų turnyrą. Praeityje kovos vykdavo naudojant medinius kardus, šįkart tikri kardai bus naudojami.
Vienarankis Fudžikis Genosuke ir aklasis Irako Seigenas kovos prieš vienas kitą šiame turnyre. Jie abu Ivamoto Kogano, kuris žinomas kaip geriausias Japonijos kardo meistras, mokiniai. Abudu pasiryžę įrodyti sau esant Ivamoto mokyklos įpėdiniais, bet nugalėtojas gali būti tik vienas. Taip prasideda istorija apie persipynusius likimus, konfliktus ir keistas lemtis.


Stats

10
66% (Balsavo:19)
9
14% (Balsavo:4)
8
14% (Balsavo:4)
7
3% (Balsavo:1)
6
0% (Balsavo:0)
5
3% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal
Abudu susiję su samurajais, veiksmas vyksta gan tikslioje savo laikotarpio Japonijoje, turi tamsias istorijas, kovos gan realistiškos. Shigurui labiau susikaupia ties samurajų ir to laikotarpio žmonių gyvenimu, kol Rurouni Kenshin ties išpirkimu ir meile, o Rurouni Kenshin tv serijų rimtumo ir realistiškumo net nėra ko lyginti.
Rekomendavo Klaudijus
GantZ
Pasižymi nemažu smurtu, shigurui kiek realistiškesnis su tamsesne atmosfera, kol Guntz kiek labiau mokslinės fantastikos, abu gan nihilistiški. Taipogi ir abiejų siužeto vystomasis gali atrodyti lėtas, Gantz veikėjams prireikia nemažai laiko, kad nuspaustų nelemtą gaiduką ar imtis kokių veiksmų užuot spoksojimo, jei dar įvykių įkarštyje neužsigeidžia paplepėti, o Shigurui labiau susikoncentruoja ties pačia atmosfera ir įtampos kėlimu. Abejoju, ar esamoje padėtyje šiais laikais anime industrija sukurs kažką panašaus be didelios cenzūros.
Rekomendavo Klaudijus
Texhnolyze
Prie abiejų dirbo tas pats režisierius. Abu anime turi nedaug dialogų, nemažai susitelkia su tamsia, depresija dvelkiančia aplinka, atmosfera, pasižymintys didele įtampa, smurtu. Abu, be jokių abejonių, N-18
Berserk
Abu serialai turi gana panašų siužetą, kaip ir du pagrindinius veikėjus, tik vienas anime vyksta viduramžių aplinkoje, o kitas feodalinėje Japonijoje. Abu dvelkia tamsia atmosfera, pasižymi nemažu smurtu. Turintiems psichologinių problemų ir jaunesniems kaip 16 metų - nerekomenduotina.
Berserk (2016 - 2017)
Pažiūrėkit ir tiek, jei vienas patiko, turėtų ir kitas patikti...
Afro Samurai
Vienas prieš vieną kovojantys samurajai. Abu anime nestokoja skerdynių ir kraujo elementų.
Ninja Scroll
Vaizduojamos brutalios scenos.
O pagrindinis personažas(samurajus) yra nepaprastai talentingas
Blade of the Immortal
Grėsmingi samurajai ir dar daug visko išvysite šiuose anime. Shigurui yra labai nuvertinamas, tad rekomenduojama jį pamatyti.