Shingeki no kyojin

Shingeki no kyojin

Alternatyvus pavadinimas

Attack on Titan / Titanų medžioklė

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 25
Metai: 2013
Režisierius: Araki Tetsurou
Studija: Production I.G
Žanrai: Veiksmas, Fantastinis, Jaunuoliams, Super Galios, Armija, Smurtas, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.32
Balas (MAL): 8.49
Stebi: 477
Žiūrėjo: 21515

Aprašymas

Erenas trokšta tik vieno - pamatyti platųjį pasaulį. Tačiau ši svajonė nepasiekiama. Žmonijos likučiai gyvena pastatytame "narve", tokiu būdu izoliuodami save nuo išorėje dominuojančių ir siaubą keliančių Titanų... Lemtingą dieną, kaip iš niekur i&scaronygęs Kolosas pralaužia įtvirtinimus, o užplūdę Titanai sukelia paniką ir baimę žmonių akyse. Tragiški tos dienos įvykiai sukrečia ne tik Ereną. Jaunuolis apimtas įniršio siekia atkeršyti už pralietą kraują. Kova už žmonijos išlikimą tesiasi...

Stats

10
65% (Balsavo:247)
9
19% (Balsavo:73)
8
10% (Balsavo:37)
7
2% (Balsavo:8)
6
2% (Balsavo:8)
5
1% (Balsavo:3)
4
0% (Balsavo:1)
3
0% (Balsavo:0)
2
1% (Balsavo:2)
1
1% (Balsavo:2)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2016-08-21
?/25 Serijos
Įvertinimas: 8.25
Audrelio
Bendras 8.25
Istorija 8
Muzika 8
Veikėjai 10
Menas 7

BE SPOILERIŲ

Pati įstorija nebuvo įspudinga ,nes kaip ir daug nieko neįvyko , tiesiog tų veikėjų psihologiniai jausmai , kovos trneruotės kaip ir viskas ,beto šio sezono pabaigoje paliko labai daug smalsių klausimų bet , nieko tokio 2017 metais pavasarį prasidės naujas sezonas (jei data nesikeis) ,kuris turėtu paiškinti daug paliktų iš pirmo sezono klausimų , (turbūt ir tapo dėl to populiarus).
Visi garso takeliai , ta muzika ir visi kiti garsai tikrai pridėjo šiurpoka atmosferą , neblogas opening , sulaukęs pripažinimo pasaulyje.

Veikėjei tikrai yra padirbėti t.y. kiekvienas turi savo svajones , tikslus , sau būdinga cherakteristiką . Šiam anime gali surasti ir pora badass veikėjų , katrų titanų žudimas gali ir priblokšti žiurovus . Jeigu aš turėčiau išsirinkti savo labiausiai patikūsį veikėją , būtu sunku, reikėtu rinktis jau kokius 5 mėgstamiausius .
Menas - gal tie titanai atrodo ir šiurpokai nupaišyti , visa atmosfera baisokai irgi nupieštą , bet jei rimtu veidu žiurėtum į paišybą surastum ir pasikartojančių elementų ar taip kažkur patingėtas nupiešti vietas , pasigooglinkite ir suprasitę apie ką aš kalbu.
Laukiam kito sezono ; ]

2017-01-05
?/25 Serijos
Įvertinimas: 9
Rokas9996
Bendras 9
Istorija 9
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 8

2017-02-05
?/25 Serijos
Įvertinimas: 9.25
Bambam
Bendras 9.25
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 8

2017-09-28
?/25 Serijos
Įvertinimas: 9
AnimeHerojus61
Bendras 9
Istorija 8
Muzika 10
Veikėjai 8
Menas 10

Nu paskutinėse serijose pradeda tempti gumą, o pabaigoje ji plyšta.
SPOILER ALERT
Erenas su Ane titano būsenoje kovėsi kokias kelias minutes...sakau, tempia gumą, o po to sutalpina įspūdingą kovą tarp titanų į kelias minutes. Nepaisant to, gera muzika ir istorija, tik erenas... per pirmasias sekundes pamaniau, jog tai mergina...tie jo plaukai...

Rekomendacijos

Berserk
Tamsios fantastikos atstovai su siaubo elementais, viduramžių aplinka, nemažai smurto, gal net ir šokiruojančių vietų ir posūkių, abu turi ypač panašią atmosferą, sukeliančią panašius jausmus.
Rekomendavo Klaudijus
Claymore
Abejose vyrauja viduramžių atmosfera, yra monstrai, valgantys žmonės, o prieš juos kovoja tam tikri kariai, organizacija, o pagrindiniai veikėjai siekia keršto.
Rekomendavo Klaudijus
God Eater
Labai panašu į God eater, panašiai kaip čia titanai ir ten kažkokie neaiškios kilmės padarai. Abu pagr. veikėjai turi bendrą tikslą, išnaikinti visus titanus. Taip ir prasideda veiksmo bei gerų scenų anime kovojant su priešu. :)
Rekomendavo Piau Peu
Ajin
Abejuose anime egzistuoja monstrai - titanai ir pusžmogiai. Vyksta kova dėl išlikimo, žmonės nori išnaikinti siaubūnus. Nei vienam iš šių anime netrūksta kraujo, smurto, kovų ir ašarų. Be to abu anime labai paslaptingi ir įtraukiantys.
Rekomendavo Kiiro
Ajin 2
Abejuose anime egzistuoja monstrai - titanai ir pusžmogiai. Vyksta kova dėl išlikimo, žmonės nori išnaikinti siaubūnus. Nei vienam iš šių anime netrūksta kraujo, smurto, kovų ir ašarų. Be to abu anime labai paslaptingi ir įtraukiantys.
Rekomendavo Kiiro
Elfen Lied
Abejuose anime egzistuoja monstrai - titanai ir diklonai. Vyksta kova dėl išlikimo, žmonės nori išnaikinti siaubūnus. Nei vienam iš šių anime netrūksta kraujo, smurto, kovų ir ašarų. Be to abu anime labai paslaptingi ir įtraukiantys.
Rekomendavo Kiiro
High School of the Dead
Abiejuose anime yra bandoma išlikti bei kovoti. High School Of the Dead yra stengiamasi įveikti zombius, kaip ir per Shinegeki no kyojin prieš titanus. Žinoma, tiek viename bei kitame anime, yra būrelis žmonių, kurie veikia išvien.
Rekomendavo Ehrahh
Tokyo Ghoul
Šie anime pasižymi stipria ir tamsia tematika su nuostabiai išvystytu personažų charakteriu. Tai pat yra originalūs šedevrai su nuostabiai animuotomis kovų scenomis. Iš kitos pusės jie šie du anime gan skiriasi.
Rekomendavo Vysnius
Sidonia no Kishi
Žmonių civilizacija kuri yra izoliuota. Prieš daugelį metų jiems pavyko jų išvengti, bet staiga žmonijai vėl tenka susikauti su baisiais padarais.
Rekomendavo Vysnius
Parasyte - the maxim; Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Tam tikra rasė, kuri kelią grėsmę žmonių rasei.
Labai gerai išvystyti personažai.
Pagrindinis personažais kažkaip susijęs su nekenčiama rase.
Pagrindinis personažas siekia keršto.
Rekomendavo Vysnius
Shingeki no Kyojin II
Pirmas anime sezonas. Pades susigaudyti tiems, kurie pirma karta ziuri sias serijas. Parodo, kaip protagonistas netenka artimuju bei igauna savo galias.
Deadman Wonderland
Verdančios kovos ir daug kraujo.
Guilty Crown
Šių anime nuostabi animacija tai pat ir garso takeliai.
Made in Abyss
Paslaptingi su fantastikos elementais ir tamsia tematika. Jeigu jums patinka pagrindinis personažas ir jo neatskleistos paslaptys šie anime kaip tik jums.