Sword art online

Sword art online

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 25
Metai: 2012
Režisierius: Itou Tomohiko
Studija: A-1 Pictures, Gonzo
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Fantastinis, Žaidimas, Romantinis, Jaunuoliams
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.1
Balas (MAL): 7.64
Stebi: 496
Žiūrėjo: 23799

Aprašymas

Žaidimų industrijoje įvyko revoliucija kai buvo sukurtas virtualios realybės šalmas. Vienas genijus specialiai jam padarė mmorpg žaidimą "Sword art online". Pagaliau žaidėjams nebereikės gadinti akių prie monitoriaus, auginti kupras su pelėmis, klaviatūromis ir visokiais game padais. Dabar kiekvienas galės pasijausti tikru žaidimų herojumi. Tiesa, ne visi. Bilietų skaičius į stebuklų pasaulį yra ribotas ir norintys dar prieš pardavimo pradžią išsirikiavo į dideles eiles. Visai kaip mūsų laikais išleidus naują iphone ar ipadą....Kazuto jokiose eilėse stovėti nereikia, nes berniukas buvo vienas iš laimingųjų beta testerių. Pradžia nieko blogo nežadėjo. Kirito (Kazuto personažo vardas) truputi pasivaikščiojo, pamokė viena "nubą" pagrindų ir jau buvo nusiteikęs keliauti kai pamatė, kad meniu nėra išėjimo mygtuko. Žaidimo klaida? Va ir ne. Pasirodęs žaidimo administratorius paaiškino, kad jokios klaidos čia nėra. Išeiti iš žaidimo galima tik perėjus jį iki galo. Jei žaidime mirsi - mirsi iš tikrųjų. Jei kažkas realybėje bandys nuimti ar atjungti šalmą - mirsi. Žmonės sureagavo įvairiai. Vieni žudėsi, kiti bijojo kelti koją net iš pradinio miesto, o likusieji ėmė burtis į grupes ir klanus. Kirito pasirinko vienišiaus (solo) kelią, bet vienas lauke ne karys. Net jei tai yra Kirito.

Stats

10
60% (Balsavo:220)
9
17% (Balsavo:62)
8
11% (Balsavo:42)
7
6% (Balsavo:22)
6
2% (Balsavo:6)
5
1% (Balsavo:4)
4
1% (Balsavo:4)
3
0% (Balsavo:0)
2
1% (Balsavo:3)
1
1% (Balsavo:3)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-01-29
?/25 Serijos
Įvertinimas: 10
DarkUsb
Bendras 10
Istorija 10
Muzika 10
Veikėjai 10
Menas 10

Įkvepe labai gyliai jausmuose, tarsis pats geriausias Anime kokį esu matęs, nepakartojama, nuostabu, laukiam trečios sezonos ;)

2017-09-27
?/25 Serijos
Įvertinimas: 9.25
AnimeHerojus61
Bendras 9.25
Istorija 9
Muzika 8
Veikėjai 10
Menas 10

Tikrai rekomenduoju pažiūrėti abu sezonus. Istorija tikrai įdomi, kaip ir veikėjai, taigi, vienas geriausių anime, susijusių su kompiuteriniais žaidimais. Antras sezonas dar ir labai pamokantis :)

Rekomendacijos

Akame ga Kill!
Jei patinka kai veikėjai kaunasi grupėmis ir su įvairiais ginklais, tada rekomenduoju šitą.
Rekomendavo move_on
Sword Art Online II
Štai rekomenduoju jums visiems pažiūrėti tokį pati tik antra dalis ir ten jau su Ginklais kaunasi, gera istorija, daug veiksmo, nauji charakteriai :)
Rekomendavo DarkUsb
Clannad 2: After Story
Na SAO iš dalies fantazija nors jau greitai bus realybė, Japonija jau pradėjo kurti NVG aparatą. Na o rekomenduoju todėl kad jis panašus tuo kad ten taip pat galima rasti nemažai panašumų tarp SAO porelės ir clannad porelės, nenoriu nk pasakoti kad nesugadinciau įdomumo žiūrėti, tad manau pakaks ir tiek
Angel Beats
Abiejuose anime pagrindiniai veikėjai yra įkalinti pasaulyje, kuriame neturėtų būti. Vyksta kova už laisvę.
BTOOOM!
Abiejuose anime yra vaikinukas, kuris su kitais žmonėmis rizikuodamas gyvybėmis yra priversti žaisti žaidimą. Norint laimėti žaidimą, jie turi laikytis taisyklių ir įveikti iškilusius sunkumus.
Overlord
Overlord irgi yra MMORPG pasaulis kuriame pagrindinis personažas yra labai įgudęs žaidėjas.
Gakusen Toshi Asterisk
swords art online