Tokyo ghoul √a

Tokyo ghoul √a

Alternatyvus pavadinimas

Tokyo Ghoul Root A

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2015
Režisierius: Morita Shuuhei
Studija:
Žanrai: Veiksmas, Paslaptingas, Drama, Siaubas, Antgamtinis, Psichologinis
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.91
Balas (MAL): 7.45
Stebi: 82
Žiūrėjo: 337

Aprašymas

Ken Kaneki galiausiai pasiryžta priimti siaubingąją, kraujo ištroškusią pusę. Po žiaurių kankinimų jis nusprendžia prisijungti prie Aogiri organizacijos, kuri jį pagrobė ir privertė draugus suabejoti Kanekio tikraisiais motyvais bei ištikimybe.

Įstrigęs tarp dviejų pasaulių, jis turi surasti tikrąjį save ir išsaugoti žmogiškumą. Ką jis pasirinks ir kuo arši vidinė kova baigsis?


Stats

10
43% (Balsavo:15)
9
14% (Balsavo:5)
8
34% (Balsavo:12)
7
9% (Balsavo:3)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Parasyte - the maxim; Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Iš visų savo matytų anime, galiu teigti, kad šis tikrai panašus į Tokyo Ghoul, nes abu pagrindiniai veikėjai pradžioje kaip įmanydami stengiasi nepasiduoti, ir išlikti savimi. Na, tačiau laikui bėgant abiejuose anime'uose yra susitaikstoma bei priprantama prie aplinkybių. Galiu garantuoti, kad Parasyte - the maxim jums tikrai paliks didžiulį įspūdi, o gal net ir įkvėps kaip ir Tokyo Ghoul.
Rekomendavo Ehrahh
Deadman Wonderland
Kiek Tokyo Ghoul'e, tiek ir Deadman Wonderland'e pradžioje įvyksta viskas nenuspėjamai. Abu veikėjai bėgant laikui ima stiprėti ir įgauna daugiau pasitikėjimo savimi. Manau, kad turėtu patikti tai, jog pasiūlytame anime tai pat aiškėja gan įdomios paslaptys... Jeigu dar nematėte šio anime, tuomet net nedvejodami lėkit leisti savo kreditų ant neįtikėtinai nuostabių serijų.
Rekomendavo Ehrahh
Angel Beats
Šis anime yra kažkas tokio kas sugeba pritraukti žiurovo akis. Žiuri anime angel beats ir niekaip negali atsiraukti nuo šito animes. Ir net juokinga kaip šis anime vienu metu geba būti pralinksminantis, rimtas ir labai liūdnas. Buvo vietu per kurias niekail nenustojo redėti ašaros. Rekomenduoju visiems pažiurėti šitas anime yra tikrai ertas dėmesio jis turi kažka tokio ko neturi kiti animės sedėjau visą nakti nes niekail negalėjau atsitraukti nuo angels beats animes. Tikrai rekomenduoju oažiurėti. Ir liksite sužavėti. (Per šį anime galite apsiašaroti????)☺☺☺????????????
Rekomendavo Ieva0713
Nanatsu no Taizai
Puikus anime, kur taip pat suburus komanda yra žudomi žmonės.