Trigun

Trigun

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 26
Metai: 1998
Režisierius: Nishimura Satoshi
Studija: Madhouse
Žanrai: Veiksmas, Komedija, SciFi, Jaunuoliams, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.8
Balas (MAL): 8.31
Stebi: 45
Žiūrėjo: 409

Aprašymas

Vašas Stampydas, žmogus už kurio galvą siūloma 60 milijardų ir persekiojamas visų, sugebančių nulaikyti ginklą rankose. Kad ir kur eitų jį seka mirtis ir sklinda gandas, jog pažvelgus Vašui į akis gali manyti esąs nebegyvas. O tiesa ta, kad Vašas labai švelnus ir sako niekada neatėmęs gyvybės ir bet kokia kaina vengia smurto. Taip pat yra Meril Stryfe ir Mili Tompson į istoriją įsipyna lengvai ir yra viena iš pagrindinių komiškos anime dalies situacijų dalyvės. Jos atlieka rimtą darbą – persekioja Vašą, kad jis nepridirbtų per daug nuostolių.

Stats

10
33% (Balsavo:5)
9
27% (Balsavo:4)
8
27% (Balsavo:4)
7
13% (Balsavo:2)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Cowboy Bebop
Abu anime pasižymi geras muzika, smagiais veikėjais, turi komedijos ir dramos, taipogi turi gerų kovos scenų su ginklais.
Rekomendavo Klaudijus
Rurouni Kenshin (Samurai X)
Iš tam tikros pusės turi panašias istorijas. Abu pagrindiniais personažai turi paslaptingą, tamsią praeitį, jie laikosi principo nežudyti bet kokia kaina, vienas gabus su katana, kitas su šaunamuoju ginklu.
Rekomendavo Klaudijus
Gungrave
Abu parašyti to pačio autoriaus. Pasižymi vakarietikša atmosfera, turi antgamtiškumo, abiejose siekiama atitaisyti praeities klaidas.
Rekomendavo Klaudijus
Elfen Lied
Nu ką begaliu pasakyti viską pasakė prieš tai rašiusieji, tik noriu pastebėti jog tiek Elfen Leid tiek Trigun pagrindiniai veikėjai yra gaubiami kažkokių paslapčių, ir kai atrodo jog pagaliau gyvens ramiai iš kažkur atsiranda senas priešas gal būt jau pamirštas ir ima vaikytis pagrindinius veikėjus. Tai tiek.
Rekomendavo krista
Gunsmith Cats
90-ųjų atmosfera, ginklai ir veiksmas. Žavinga personažų išvaizda ir lengvai suprantamos veiksmo scenos.