Trigun

Trigun

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 26
Metai: 1998
Režisierius: Victor Entertainment
Studija: Madhouse
Žanrai: Veiksmas, Komedija, Fantastinis, Jaunuoliams, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.7
Balas (MAL): 8.32
Stebi: 37
Žiūrėjo: 294

Vertinimas

/26

Aprašymas

Vašas Stampydas, žmogus už kurio galvą siūloma 60 milijardų ir persekiojamas visų, sugebančių nulaikyti ginklą rankose. Kad ir kur eitų jį seka mirtis ir sklinda gandas, jog pažvelgus Vašui į akis gali manyti esąs nebegyvas. O tiesa ta, kad Vašas labai švelnus ir sako niekada neatėmęs gyvybės ir bet kokia kaina vengia smurto. Taip pat yra Meril Stryfe ir Mili Tompson į istoriją įsipyna lengvai ir yra viena iš pagrindinių komiškos anime dalies situacijų dalyvės. Jos atlieka rimtą darbą – persekioja Vašą, kad jis nepridirbtų per daug nuostolių.

Stats

10
50% (Balsavo:5)
9
30% (Balsavo:3)
8
0% (Balsavo:0)
7
10% (Balsavo:1)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
10% (Balsavo:1)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Cowboy Bebop
Abu anime turi vakarietišką jausmą. Tik kad veiksmas vyksta kosmose ir dykumoje.
Pagrindinis veikėjas atsipūtęs, o jo veiksmai ir darbai pasako daugiau nei žodžiai ar išvaizda. Vienas jų emocionalus, pacifistas ir jam nuolatos šypsosi sėkmė. Kitas įgudęs premijų medžiotojas, tačiau abiejų protagonistų praeitis žiauri, kas įtakoja kitokį požiūrį į gyvenimą. Kiekviename epizode daug veiksmo, geros istorijos bei garso takelių, kovos menų, ginklų ir komedijos.
Rekomendavo Hutai
Rurouni Kenshin (Samurai X)
Jeigu Vašas turėtų katana, o Kenčis ginklus būtų toks pats anime. Niūri protagonistų praeitis ir jų noras išsaugoti gyvybes bet kokia kaina. Labai gerai įgūdę kovotojai, movos menai, ginklai, kovos, smurtas, komedija, teisingumas, įtraukianti istorija ir labai gerai tinkantys garso takeliai.
Rekomendavo Hutai
Gungrave
Panaši tematika ir vakarietiškas stilius. Vienas niūrus ir tamsokas, o kitas komedinis. Tačiau abu turi gerus pagrindinius veikėjus, kurie šauniai įvaldė ginklų meną, bet labai brangina kitų gyvybes.Daug veiksmo, kovų, išdavystė, įtraukianti istorija ir geri garso takeliai.
Rekomendavo Hutai

Komentarai

Your senpai | 2016-12-04 14:22:49

Šitas vertas dėmesio

Klaudijus | 2016-12-04 14:54:06

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.