Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

B gata h kei (TV - 12)

Vaikystėje tikriausiai ne vienas turėjome svajonių. Vieni (ar vienos) norėjo tapti kosmonautais (žr. Hanamaru Kindergarten), kiti (ar kitos) - nuotakomis (žr. Ladies versus Butlers), treti (trečios) - popiežiais (žiūrėti Ichiban Ushiro no Daimaou). Kaip matome, tos svajonės pačios įvairiausios; Tačiau ar kada svajojote apie permiegojimą su šimtu vaikinų? Taip taip, Jūs išgirdot plačiau.

B-daman crossfire (TV - 26)

Berniukas Rikis atranda ypatingą žaidimą. Šio žaidimo figūrėlėse yra įkalinti mistiniai gyvūnai. Mažylis netrukus sužino, kad jo turimas žaislas – ypatingų galių turintis Mėlynasis Drakonas. Rikio draugas Samuru turi Baltąjį Drakoną. Kas žaidime įkalino šias mistines būtybes? Ieškodami atsakymų vaikai dar labiau įsitraukia į paslaptingą žaidimą plačiau.

Baccano! (TV - 16)

Veiksmas mėtosi 1930-1931 metais. Kartais net grįžtama ir į pačios istorijos ištakas 18 amžiuje. Mafija, žudikai maniakai, nemirtingieji alchemikai, informacijos brokeriai, įvairios padugnės, lengvabūdžiai vagišiai ir kito plauko personažai yra šio animo pagrindiniai veikėjai. Taip, teisingai, istorijoje nėra tvirtai išskiriami vienas ar keli esminiai hero plačiau.

Baka to test to shoukanjuu (TV - 13)

Veiksmas vyksta Fumizuki'o akademijoje, ypatingoje tuo kad joje pirmojoje ir vienintelėje įgyvendinta speciali sistema. Minėtoji sistema veikia taip, visi mokiniai atliko testus, pagal to testo rezultatus sudarytos šešios klasės. Į A klasę pakliuvo gavę aukščiausius įvertinimus, o į F prasčiausius. Taip pat nuo testų rezultatų priklauso ir kita minėtosios sistemo plačiau.

Baka to test to shoukanjuu: matsuri (OVA - 2)

Fumizukio akademijoje vyksta ,,Atsinaujinimo festivalis", kurio metu mokiniai pardavinėja savo paslaugas ir renka pinigus. Himedži Mizuki, A lygio mokinė pateko į F klasę. Jos tėvai nori ją perkelti, tačiau F klasėje ji susirado draugų, todėl ji nenori išeiti. Vienintelis būdas įtikinti Himedži tėvus jos neperkelti nusipirkti normalius suolus už ,,Atsinaujinimo festivalio" s plačiau.

Bakemono no ko (Filmas)

Visiems žinomo režisieriaus Mamoru Hosoda (Wolf Children, Summer Wars ir kt.) naujausias filmas. Bakemono no Ko, tai istorija apie berniuką ir pabaisą, kurių likimai buvo panašūs – vieniši, užsispyrę, bet stiprūs. Būdamas devynerių, Renas neteko mamos, jo tėvas išsiskyrė, o visa giminė labai tolima ir nesupratinga. Pabėgęs iš namų, Renas nuklysta plačiau.

Bakemonogatari (TV - 15)

Pasakojama apie mokinį Kojomį Araragį, kuris yra jau beveik normalus žmogus, po to, kai trumpam buvo pavirtęs vampyru. Vieną dieną jo tylenė klasiokė Hitagi Senjogahara nukrenta nuo laiptų į Koyomi rankas. Nepaisant fizikos dėsnių, Hitagi pasirodė beveik nieko nesverianti. Po to, kai ši jam prigrasina, Kojomi pasiūlo padėti ir supažindina su benamiu vyru, kuris jam padėjo plačiau.

Ballad of a shinigami (TV - 6)

Mergaitė apsirengusi baltai, jos vardas Momo... jos rankoje švytintis ginklas. Už jos yra sparnuotas juodas katinas vardu Danielis. Sauganti žmonių sielas mergaitė vadinama „Mirties Deive“. Kai ji paliečia žmogaus širdį , pasaulis užpildomas gerumo ir širdgėlos. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Shinigami-No-Ballad plačiau.

Barefoot gen (Filmas)

Populiarios Japonijoje autobiografinės Keiji Nakazawos manga ekranizacija, be kurios neįsivaizduojama ankstyvoji japonų animacija. 1945 metų Japonija, jaunas berniukas Genas gyvena Hirošimos mieste. Jo šeima sunkiai verčiasi ir kenčia nuolatinį skurdą, bet Genas, drauge su broliu, visomis išgalėmis padeda savo šeimai išlikti karo metais. Tačiau 1945 met plačiau.

Bastard (OVA - 6)

BASTARD!! veikėjai turi uždraustų technologijų ir iškeitė jas į magiją ir okultizmo menus. Pagrindinis veiksmas eina apie penkis magus, kurie pasižadėjo atstatyti pasaulį, kai įniršęs Dievas jį sunaikino ir paliko chaose. Vedami jų lyderio Tamsiojo Schneider, Gara, Arshes Nei, Abigail ir Kall Su išvyksta užkariauti karalysčių tikėdamiesi sugrąžinti utopijas. Bet Tamsiojo Sch plačiau.

Baton (Filmas)

Planetoje Abel žmonės koegzistuoja kartu su robotais. Vieną dieną šią planetą pabando užgrobti paslaptingas keleivis be bilieto iš transportinio laivo, tačiau jį aptinka Apollo (Hayato Ichihara), robotas, kuris atrodo kaip žmogus; ir Mikaru (Aya Ueto), žmogus, kuris atrodo kaip robotas. Keleivis be bilieto su savimi turėjo atmintinės mikroschemą..., kurioje įraš plačiau.

Battle angel alita (OVA - 2)

Post-apokaliptinis kiberpankas. Aiškiau nepasakysi, kadangi šio anime pasaulyje žmonės-robotai yra tokia pati realybė, kaip dabar mikrobangė virtuvėje. Tai pasaulis, kuriame naktį gali išeiti į lauką tik kai jautiesi stiprus, nes silpnuosius čia valgo gyvus... Gydytojas Idas dienos metu užsidirba taisydamas sugedusius kiborgus, o naktimis klajoja po naktinį mies plačiau.

Beck (TV - 26)

Ne šiaip sau daina taip visus suvienija. Prabėgo tūkstantmečiai rašytinės istorijos, tačiau muzika visada buvo su mumis. “Beck” - tai, anime apie jaunuolius, ieškančius savo gyvenimo kelio ir apie jau susitupėjusius žmones, kuriems muzika padėjo ir vis dar padeda gyventi. Kur sielos protrūkis, kūrybiškumas ir talentas anksčiau ar vėliau, bet plačiau.

Beelzebub (TV - 60)

Tacumi Oga, kylanti žvaigždė jaunųjų chuliganų gretose Isijama mokykloje. Lyg protagonistas, kietas pašlemėkas, kurio likimas staiga pasikeičia, kai vieną gražią dieną gandras į Ogos daržą numeta keistą vaikelį. Tatcumio džiaugsmui jis tik vėliau sužino, jog gandras visai ne gandras ir buvo ne iš dangaus, o greičiau iš pragaro gelmių. Bėk nebėgęs, bet plačiau.

Berserk (TV - 25)

Istorija vyksta tamsiuose viduramžiuose, drąsus jaunuolis vardu Guts'as, kad išgyventų priverstas kautis kaip samdinys žiauriuose mūšiuose. Vieną dieną likimas jį suveda su kitu jaunuoliu vardu Griffith'as, jis samdinių būrio vadinamos "Band of the Hawk" vadas. Netikėtai Guts'as yra priverstas prisidėti prie Griffith'o ir jo būrio. Taip prasideda naujas Guts'o gyvenimo e plačiau.

Berserk - golden age chapter i (Filmas)

Istorija vyksta tamsiuose viduramžiuose, drąsus jaunuolis vardu Gutsas, kad išgyventų priverstas kautis kaip samdinys žiauriuose mūšiuose. Vieną dieną likimas jį suveda su kitu jaunuoliu vardu Griffithas, jis samdinių būrio vadinamos "Band of the Hawk" vadas. Netikėtai Gutsas yra priverstas prisidėti prie Griffitho ir jo būrio. Taip prasideda naujas Gutso gyvenimo etapas plačiau.

Berserk - golden age chapter ii (Filmas)

Istorija seka Grifito, Gatso ir "Sakalo būrio" tolesnius nuotykius ir išbandymus. Samdinių gauja pagaliau užsitarnauja Midlando karaliaus pripažinimą, bet ar jie sugebės užgrobti galingąją Doldrėją? Ar pajėgs atsilaikyti prieš pasipiktinusių kilmingųjų pinkles? Bet visa tai atrodo niekai prieš tai, kas jų dar laukia... [trailer width:400; height:362;]Berserk plačiau.

Berserk - golden age chapter iii (Filmas)

Štai ir pasirodė trečioji sagos dalis apie nuožmųjį Gatsą. Praėjus metams po Grifito įkalinimo, nakty užpultas Sakalo Būrys sulaukia vieno žmogaus armijos pastiprinimo. Pergalėjęs sunkumus, Gatsas sužino, kur uždarytas Grifitas. Nuskubėjęs draugui į pagalbą, jis randa siaubingai sužalotą bendražygį. Deja, išlaisvinęs savo vadą Sakalo Būrys neranda ramybės, plačiau.

Berserk (2016 - 2017) (TV - 24)

Gatsas, žinomas kaip Juodasis kalavijuotis, ieško prieglobsčio nuo demoniškųjų pajėgų, persekiojančių jį ir jo moterį, bei keršto prieš žmogų, pažymėjusį jį kaip bedievišką auką. Padedamas tik savo titaniškos jėgos, įgūdžių ir kardo Gatsui tenka grumtis su niūriu likimu ir tuo pat metu priešintis savo įsiūčiui, galinčiui plačiau.

Beyblade burst (TV - 51)

Pradinės mokyklos moksleivis Voltas kraustosi iš proto dėl beibleidų. Jo geriausias draugas Šu yra vienas sėkmingiausių žaidėjų. Šu patenka į nacionalinį beibleidų turnyro finalą. Įkvėptas bičiulio sėkmės Voltas irgi svajoja patekti tarp geriausių. Ilgame kelyje į aukščiausią lygą reikia pradėti nuo mažų dalykų – pirmiausiai laimėti savo plačiau.

Beyblade: metal fusion (TV - 51)

Džingas su savo ištikimųjų draugų komanda kovoja prieš piktąją grupuotę, trokštančią užvaldyti pasaulį. Narsuolį Džingą nugalėti nėra taip jau paprasta! [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/beyblade-metal-fusion-Trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Beyblade: metal masters (TV - 51)

Džingas su savo ištikimųjų draugų komanda kovoja prieš piktąją grupuotę, trokštančią užvaldyti pasaulį. Narsuolį Džingą nugalėti nėra taip jau paprasta! plačiau.

Beyond the clouds, the promised place (Filmas)

Alternatyviame pasaulyje, Japonija pralaimi Antrąjį Pasaulinį karą ir padalijama į dvi dalis. Hokkaido regionas prijungiamas prie „Union“, o Honshu ir likusi pietinė dalis gauna JAV suverenitetą. Hokkaido regione pastatomas keistas, milžiniškas bokštas, puikiai matomas iš labai toli. 1996 metų vasarą, trys draugai pasižada, kad pastatys skraidymo aparat plačiau.

Black blood brothers (TV - 12)

Praėjus dešimt metų po Honkongo Šventojo karo, Močizuki Jiro, dar žinomas kaip Sidabrinis Kardas, ir vienišas herojus, kuris kovojo ir nugalėjo Kovlunų Vaikus, nepaisant savo mylimosios pridarytų nuostolių, grįžta į Japoniją su savo jaunesniuoju broliu Kotaro Močizuki. Abu jie greitai atranda, kad Kovlunų vaikai, kurie išgyveno Šventąjį karą, sie plačiau.

Black jack: movie (Filmas)

Juodasis Džekas, vienas labiausiai įgudusių daktarų pasaulyje, tačiau už jo paslaugas reikia gerokai sumokėti. Kai pasaulyje atsiranda nauja gabių žmonių karta, galinčių pagerinti įvairius rekordus ar pasiekimus, pasirodo ir juos pražudanti liga - Moiros sindromas. Džo Kerol susisiekia su Juoduoju Džeku, norint išgydyti šią ligą, tačiau kas nutiks, kai mirtina li plačiau.

Black lagoon (TV - 12)

Rokuro Okajima – paprastas Tokijo kompanijos tarnautojas, kuriam gyvenimas nėra rožėmis klotas. Diena iš dienos ujamas ir stumdomas aukštesniųjų, bernelis pagaliau gauna progą pasirodyti – jam patikėta pristatyti svarbų diską, taigi jis iš sostinės turi keliauti į Borneo. Kaip ir priklauso, jis susimauna ir yra paimamas įkaitu dar Tailande, Roanapūre, plačiau.

Black lagoon ii (TV - 12)

Tęsiamas pirmasis sezonas... matysite smagių šaudynių ir žudynių Ruanampure, o antroje sezono dalyje veiksmas persikels į Tokijų, kur Balalaika su savo kariuomene susikaus su Japonijos Jakudzomis, aišku ten atsidurs ir Rokas su Revy, kaip Balalaikos vertėjas su asmens sargybine. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Black-Lagoon-Trailer.mp4 plačiau.

Black lagoon iii: roberta's blood trail (OVA - 5)

Roberta – teroristė pavirtusi tarnaite – pirmą kartą pasirodė pirmajame „Black Lagoon“ sezone ir ji grįžta šiose penkiose OVA serijose, tačiau šįsyk – tai ne juokai. Robertos šeimininkas, Lovelace šeimos galva, buvo nužudytas per politinį mitingą. Tai paskatina ištikimą moterį sekti žmogžudžių pėdsakais į R plačiau.

Black magic m-66 (OVA)

Laisvai samdoma žurnalistė Sibelė per policijos raciją nugirdo, kad kariškiai kažką daro kalnuose. Pajutusi sensaciją, ji isskubejo tenai. Bet net nenutuokė, kad armija kalnuose surengė karinių robotų, pasprukusių per transportinio lėktuvo katastrofą, medžioklę. Kas dabar ką medžios, sužinosite pasižiūrėję šį klasikinį fantastikos perliuką. [trailer width:400; height plačiau.

Black rock shooter ova (OVA)

Kuroi Mato ką tik pradėjo naujus mokslo metus, Jos akį iš karto patraukė nauja klasiokė Takanaši Jomi. Mergaitės atrodo buvo tokios skirtingos, tačiau tapo neišskiriamomis draugėmis. Tačiau naujais mokslo metais mergaitės pateko į skirtingas klases ir pradėjo tolti viena nuo kitos... O paralelinėje visatoje vyko kova tarp Juodosios Roko Šaulės ir Mirties M plačiau.

Blade (TV - 12)

Ketvirtasis Marvel ir Madhouse projekto anime. Istorija sukasi apie vampyrų medžiotoją turintį visas vampyrų stiprybes, bet neturi jų silpnybių. Per lietuviškas TV nekarta transliuoti vaidybiniai filmai yra įstrigę nevienam, belieka tikėtis kad šis anime įstrigs taip pat. [amv width:400; height:362;]Blade-AMV.mp4[/amv] plačiau.

Blade of the immortal (TV - 13)

Amoralus kardininkas vardu Manjis, dėl savo gyvenimo būdo buvo prakeiktas ir gavo amžiną gyvenimą. Kadangi jis neturi jokių kitų įgūdžių išskyrus žudymą, todėl amžinas gyvenimas jį greitai pradėjo varginti. Taigi Manjis netrukus ima regzti planus kaip jam susigrąžinti mirtingumą. Jis turi užmušti po šimtą blogų žmonių už kiekvieną jo kažkada nužudy plačiau.

Blame! (ONA - 7)

Šis anime sukurtas pagal Tsutomu Nihei to paties pavadinimo mangą. Ekranizuoti tik 6 epizodai ("Log'ai") iš manogs. Tad, jei nesuprasite "apie ką čia" - atsisiųskite mangą. Tai - tikras šedevras, puiki garso, vaizdo ir atmosferos simbiozė.Veiksmas vyksta tolimoje ateityje, kraupiame futuristiniame pasaulyje. Visą žemės erdvę užėmė daugiaaukštė konstrukcija plačiau.

Bleach (TV - 366)

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Kurosakis Ičigo - tik eilinis paauglys. Jam rūpi jo sesės, o ir kovoti moka. Tačiau kartą jo šeimą užpuola siaubūnas ir tada Ičigo atranda savo sugebėjimus – jis mato šmėklas ir sugeba sąveikauti su antgamtiniu pasauliu. Vieni tų siaubūnų - padarai, gimę iš mirusių žmonių sielų. Jie klajoja žmonių pasa plačiau.

Bleach - movie 1: memories of nobody (Filmas)

Grįžęs į realų pasaulį, Ichigo su savo komanda kaip įprastai tvarkosi su Tuščiaisiais, bet jų laukia nauji pavojai. Kovotojus užpuola dar nematytos baltos dvasios, vadinamos Paklodėmis, ir tuo metu jiems į pagalba atskuba nepažįstama Sielų Skerdėja vadu Senna. Tačiau ji nėra paprasta Sielų Skerdėja - ji neprisimena kokiam būriui priklauso, bet kitaip nei kiti Sielų Ske plačiau.

Bleach - movie 3: fade to black (Filmas)

Didelis sprogimas sukrėtė visą Sielų Bendruomenę. Tuo pat metu Kuchiki Rukia, dėl kai kurių priežasčių prapuola ir praranda atminti. UraHara Kisuke išsiųnčia Kurosaki Ichigo į Seireitei, kad išsiaiškintu kas ten įvyko. Ichigo pasiekęs Sielų bendruomenę yra užpuolamas buvusiu draugų Shinigamių, nes jie nieko neprisimena nei apie jį, nei apie Rukia. Dabar Ichigo tenka slapsty plačiau.

Bleach - movie 4: hell chapter (Filmas)

Karakuros mieste atsirado pragaro vartai iš kurių skverbiasi keistos būtybės, vadinami Nusidėjėliais, kuriems vadovauja Šiurenas. Rukija Kučiki ir Rendžis Abarai yra nukreipiami Seiritei (Dvasių bendruomenės) atlikti tyrimą. Tuo tarpu, Nusidėjėliai pagrobė Ičigo Kurosaki seses - Juzu ir Kariną. Nusidėjėlis Kokutas sugeba išgelbėti tik Kariną Kurosaki, ir įtikina Ičigo palyd plačiau.

Blend s (TV - 12)

Vidurinės mokyklos mergina Maika Sakuranomija niekaip negali susirasti darbo, dėl savo šypsenos. Tačiau vieną dieną ją pastebėjo italas, kuris yra Stile vedėjas. Stile, tai kavinė, kurioje padavėjos turi tam tikrų bruožų, kaip tsundere ir jaunoji sesutė. Maikai duotas bruožas buvo sadistės, dėl jos baisaus žvilgsnio. Taigi Maika aptarnaudama klientus turi persikūnyti į d plačiau.

Blood-c: the last dark (Filmas)

Nors yra Paauglių Apsaugos Komendanto Valandos Įsakymas ir ribojamas interneto naudojimas, pogrindyje jaunuoliai vis tiek kovoja už savo laisvę. Viena tokia grupė besivadinanti SIRRUT nusprendė pašalinti Fumito Nanahara, žmogų, kurus turi daug įtakos politikos pasaulyje ir iš esmės geležiniu kumščiu valdo Tokiją. Savo pagrindiniu ginklu internetu jie daugiau suži plačiau.

Blood: the last vampire (Filmas)

Teropterids yra pabaisos, kurie apsimeta žmonėmis ir gyvena tiktai tam kad gertų žmogaus kraują. Laimei pasaulyje egzistuoja grupės, pasišventusių jų sunaikinimui. Gąsdinanti ir paslaptinga mergina Saya yra geriausias ginklas prieš alinguosius teropterid ir dabar 1960-aisiais ją nusiunčia į JAV kariuomenės pagrindą Japonijoje, kuriame gali būti apsistoja teropterid plačiau.

Blood+ (TV - 50)

Saya Otonashi yra vidurinės mokyklos mokinė, labai graži ir puiki sportininkė, gyvenanti taikų ir ramų gyvenimą su savo šeima Okinavoje, Japonijoje. Saya neturi prisiminimų, ji tik prisimena, kas buvo įvykę per pastaruosius metus (taip išeina, kad ji turi tik šiokius tokius prisiminimus). Vieną dieną per atsitiktinumą Saya palieka savo sportinius batelius mokykloje. Žinoma, ji nor plačiau.

Blue dragon (TV - 51)

As Shu's village was being attacked by an unknown enemy, he and his friends, Jiro and Kluke decide to defend their home. They soon meet warrior Zola and receive the powers of Shadow, an ability that let's them transfer their shadow into a powerful monster. Shu receives one of the most powerful monsters, Blue Dragon, and they all set out to defeat their enemy. [trailer width="640" height="360"]h plačiau.

Blue submarine no. 6 (OVA - 4)

Genialus biologas-genetikas Zorndaikas surado paprastą ir efektyvią išeitį demografinei Žemės krizei išspręsti. Žmonių perteklių jis tiesiog paskandina dirbtinai pakeldamas vandenyno lygį. Žmonija atsiduria ant išnykimo slenksčio: staigiai pakilus vandenynų lygiui žūsta didžioji dalis populiacijos, išlikusiems nelieka pakankamai erdvės, o čia dar ir na plačiau.

Boku dake ga inai machi (TV - 12)

Fujinuma Satoru yra kurybinę krizę išgyvenantis manga kūrėjas, turintis sugebėjimą grįžti laiku ir užkirsti kelią nelamėms. Kai nužudomas vienas iš jo artimųjų, jis grįžta laiku ir atsiduria pradinėje mokykloje prieš įvykstan vienai iš jo klasiokių - Hinazuki Kayo, dingimui. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/eras plačiau.

Boku no hero academia (TV - 13)

Šiame pasaulyje beveik visi turi kažkokias galias – skraidyti, pasiversti nematomu, naudoti ugnį ir t.t. Taip pat yra ir Juei akademija, kur priimami moksleiviai mokomi tapti herojais. Pagrindinis veikėjas Izuku nuo pat mažumės stebėjo savo mėgstamiausią herojų ir norėjo tapti vienu iš jų, tačiau jo vaikystė gana niūri – jis tapdavo pajuokų objektu, o ir da plačiau.

Boku wa tomodachi ga sukunai (TV - 13)

Žmonės yra sutinkami pagal drabužius, o išlydimi pagal protą. Neturėk šimtą litų, o turėk šimta draugų. Tai yra posakiai su kuriais sunku ginčytis. Tai puikiai suprato ir Kodaka, kuriam tai buvo pirma diena naujoje mokykloje. Deja, ji baigėsi visiška nesėkme ir malonaus charakterio, bet nestandartinės išvaizdos berniukas įsigijo chuligano reputacij� plačiau.

Boku wa tomodachi ga sukunai 00 episode (OVA)

Žmonės yra sutinkami pagal drabužius, o išlydimi pagal protą. Neturėk šimtą litų, o turėk šimta draugų. Tai yra posakiai su kuriais sunku ginčytis. Tai puikiai suprato ir Kodaka, kuriam tai buvo pirma diena naujoje mokykloje. Deja, ji baigėsi visiška nesėkme ir malonaus charakterio, bet nestandartinės išvaizdos berniukas įsigijo chuligano reputaciją. Visiškai nepelnytai. Kodak plačiau.

Boku wa tomodachi ga sukunai 2: next (TV - 12)

Žmonės yra sutinkami pagal drabužius, o išlydimi pagal protą. Neturėk šimtą litų, o turėk šimta draugų. Tai yra posakiai su kuriais sunku ginčytis. Tai puikiai suprato ir Kodaka, kuriam tai buvo pirma diena naujoje mokykloje. Deja, ji baigėsi visiška nesėkme ir malonaus charakterio, bet nestandartinės išvaizdos berniukas įsigijo chuligano reputacij� plačiau.

Bokusatsu tenshi dokuro-chan (OVA - 6)

Sakura Kusakabe turi asmeninį angelą sargą. Manot jam labai pasisekė? Aha… Berniukas yra pedofilas-maniakas. Ta prasme jis kol kas visai normalus, bet ateityje jis sukurs amžinos jaunystės eliksyrą. Puiku ane? Va tik bėda, kad dėl jo silpnosios lyties atstovės fiziškai visą gyvenimą lieka dvylikametėmis. Pedofilų rojus vienžo. Tokia ateitis dangui nepatinka todėl ange plačiau.

Boogiepop phantom (TV - 12)

Istorija klostosi bevardžiame Japonijos mieste, kuriame prieš penkerius metus siautėjo paslaptingas serijinis žudikas, o prieš mėnesį netikėtai naktinį dangų perskrodė milžiniška šviesos kolona. Boogiepop Phantom dar vadinama Mirties angelu, seka miesto gyventojus, daugiausia vietinės mokyklos moksleivius, kurie yra šviesos kolonos ar ar jos pasekmių plačiau.

Boruto - naruto the movie (Filmas)

Boruto: Naruto the Movie filmas atidaro duris naujai kartai. Po karo Konohos miestas būdamas taikoje išmodernėjo. Septintojo Hokagės Naruto Uzumakio sūnus, Borutas Uzumakis, pradeda laikyti chuunin egzaminą, belaikant egzaminą mūsų herojai susiduria su naujais priešais, kaip gi mūsų herojai sugebės pasipriešinti naujam priešui? Visa tai pamatysite Boruto: Nar plačiau.

Boruto: naruto next generations (TV)

Po karo Konohos miestas būdamas taikoje išmodernėjo. Septintojo Hokagės Naruto Uzumakio sūnus, Borutas Uzumakis, pradeda mokytis nindzių akademijoje. Prasideda nauja nindzių karta, bet kokie nuotykiai lauks mūsų naujų herojų? plačiau.

Boruto: naruto the movie – naruto ga hokage ni natta hi (OVA)

Boruto ova – Diena, kai Narutas tapo Hokage plačiau.

Brave 10 (TV - 12)

Karų era Japonijoje dar prieš Sekigahara mūšį (~1600 m.), jaunas ir laisvas kaip vėjas nindzė Saizo netikėtai sutinka Isanami, šventyklos mergelę, kurią persekioja velniai žino kokie blogiečiai. Nors vaikinas ir labai nenori veltis į ne savo bėdas, bet kaip čia paliksi prašantįjį pagalbos, o juk dar ir merga... Viskas būtų gal tuo ir pasibaigę, bet Isa plačiau.

Break blade (Filmas - 6)

Alternatyvus pasaulis, kuriame žmonės gimsta su magišku sugebėjimu valdyti kvarcą. Tačiau pasitaiko kad gimsta ir "neįprastų" žmonių kurie neturi šio visiems įprasto gebėjimo. Kaip tik toks ir yra pagrindinis šio anime veikėjas Rygart Arrow, kuris netikėtai įtraukiamas į karą. Negana to jam dar tenka pilotuoti senovinį mecha "Golema" kurį kaip netrukus paai&s plačiau.

Btooom! (TV - 12)

Galime mylėti arba nekęsti MMO kompiuterinius žaidimus, bet jie turi vieną pliusą - juose bet kas, net jei realybėje yra visiškai niekam tikęs liurbis, gali tapti dievu. Arba bent jau gerbiamu žmogumi. Ryouta Sakamoto yra 22 metų bedarbis, sėdintis ant motinos sprando. Motina ne kartą bandė surasti sūnui darbą, bet visos pastangos buvo bergždžios. Kiauras dienas jis sėdi ka plačiau.

Byousoku 5 centimeter (Filmas)

Tohn Takaki ir Shinohara Akari, du artimi draugai bei klasiokai turi išsiskirti Akari tėčiui gavus darbą kitame Japonijos regione. Nepaisant atstumo, jie bendrauja elektroninio pašto pagalba. Vieną dieną Takakis sužino, kad ir jam teks persikelti į kitą vietą, taip dar labiau nutolstant nuo Akari, todėl jis panorsta paskutinį kartą išvysti ją... Metams bėgant plačiau.