Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Canaan (TV - 13)

Vieną dieną visi mažo kaimelio, esančio kažkur Kašmyro regione, gyventojai netikėtai pradingo, tačiau visi asmeniniai daiktai liko. Šio paslaptingo įvykio kaltininkas Ua virusas. Greitai atsitinka dar vienas netikėtumas, visi pradingę kaimelio gyventojai vėl atsiranda. Nors jie ir buvo užkrėsti "visą žudančiu virusu", tačiau jie liko gyvi, ir negana to jų kūnai pat plačiau.

Captain harlock: mystery of the arcadia (Filmas)

2977 metai. Žmonija tapo nerūpestinga ir vangi. Visą darbą atlieka mašinos, kol žmonės leidžia savo laiką dykinėdami. Bet kai iš galaktikos tamsybių pasirodo Mazonų armados,tik legendinis kosmoso piratas Kapitonas Harlokas ir jo laivo Arkadija įgula stoja į kovą prieš nežinomus priešus. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trail plačiau.

Casshern sins (TV - 24)

Pasaulis kuris miršta.... Pirma žingsnį link pražūties žengė žmonės - sukūrė robotus. Laikui bėgant robotai nusprendė, kad žmonės jiems nereikalingi. Na taip, jie niekam tikę padarai - be maisto miršta, o pavalgę šika ir apskritai yra silpni. O jų kūriniai nesensta, nereikalauja maisto ir yra daug stipresni. Deja, obuolys nuo obels netoli nukrito. Dar nesenia plačiau.

Castlevania (TV - 4)

Kai Lisa Tepeš, Vlado Drakulo Tepešo, dar žinomo kaip Drakula, mylimoji fanatiško vyskupo apkaltinta raganavimu ir sudeginama ant laužo, Drakula paskelbia karą prieš Valakijos gyventojus ir iš pragaro iššaukia savo kraugeriškus demonus. Laimei Trevoras Belmontas, paskutinis iš Belmontų klano, suterštos reputacijos šei plačiau.

Cat shit one (ONA)

Civilinė Karinė Korporacija * Naujos kartos samdinių organizacija. Pasibaigus Šaltajam Karui, ko pasekoje 1991 subyrėjo Tarybų Sąjunga, karinis biudžetas šalių, susikoncentravusių aplink Jungtines Valstijas buvo drastiškai apkarpytas, taip atsirado daugybė buvusių kariškių. Tuo pat metu, kaip baigėsi Šaltasis Karas, didžiosios šalys atitrauk� plačiau.

Cat soup (OVA)

Pagrindinis personažas, katinas vardu Niyatto, išsiruošia į kelionę išgelbėti su sesers sielą, kuomet Nyatto gelbstint ją nuo mirties, ji buvo perplėšta pusiau. Ji seka jam iš paskos būdama protiškai neveiksni. Jie susiduria su daug nuostabių, nesuprantamų situacijų, kurios prasideda nuo trikdančio magijos pasirodymo. plačiau.

Cencoroll (Filmas)

Kai milžiniskas nežemiškos kilmės monstras išlenda iš skylės danguje, nieko keisto, kad Nacionalinis Saugumas pradeda siųsti ten tankus, o visuomenė puola į paniką. Niekas nežino iš kur jie, nei kas jie, bet Juki, drąsi ir smalsi mergina, pradeda po truputį atskleisti paslaptį. Jos draugas Tetsas su savimi vedžiojasi keista padarą, vardu Senkas. Be to tas plačiau.

Cheburashka arere (TV - 26)

Anime padarytas pagal klasikinį tarybinį multiką „Kūlverstukas“ (Cheburashka)... O viskas buvo taip: gyveno sau krokodilas, vardu Gena, buvo jis labai vienišas. Vieną dieną jis gavo siuntinį - dėžę apelsinų. Tačiau toje dėžėje buvo mažas padarėlis - nei meškiukas, nei šuniukas. Kadangi jis labai griuvinėjo, tai Gena davė jam vardą Kūlverstukas. Taip ir prasidėjo jų dr plačiau.

Chiisana pengin: lolo no bouken (OVA - 3)

Pingvinukas Lolo nuo pat gimimo yra labai smalsus ir sužino daug įdomių dalykų apie gimtąją Antarktidą ir tikrą draugystę. Kartu su draugais jis patiria daugybę nuotykių: susiduria ne tik su draugais, bet ir su pingvinų tykojančiais žuvėdromis, jūrų leopardu ir kitais priešais. Smalsusis Lolo ir Pepė patenka į brakonierių laivą, iš kurio išsivaduoti drąsu plačiau.

Chuumon no ooi ryouriten (1991) (Filmas)

Du medžiotojai pametę šunis viduryje miško aptinka restoraną. Ar medžiotojai pajus ką reiškią būti auka? plačiau.

Clannad (TV - 24)

Istorija prasideda 2003 metų rudenį, kai, pakeliui į mokyklą, Tomoya sutinka Nagisą. Dėl sveikatos problemų Nagisa privalo pakartoti praleistus paskutinius metus mokykloje, o jos tikslas, suburti ten dramos būrelį. Kadangi Tomoya turi daug laisvo laiko ir visai neturi noro mokytis, jis nusprendžia padėti Nagisai. Vykdydami užsibrėžtą tikslą, jie susipažįsta su dar keliomis mergin plačiau.

Clannad 2: after story (TV - 25)

Įvykiai antrajame sezone klostosi tuoj po pirmojo sezono, kai pasibaigia pirmasis ir prasideda antrasis mokymosi semestras. Po to, kai Tomoja prisipažįsta Nagisai meilėje, jie pradeda draugauti ir tarp jų imasi megztis rimtesni santykiai. Jų gyvenimo kartu laukia netikėti išbandymai, kai į miesto šviesą iškyla išnykusio, iliuzinio pasaulio legendos ir tiesos. plačiau.

Claymore (TV - 26)

Istorija adaptuota iš Norihiro Yagi Claymore mangos. Claymore yra viduramžiais Škotijos kalniečių naudoti didžiuliai dviašmeniai kardai, šiame anime naudojami bevardės organizacijos karių. Claymore veikmas vyksta viduramžių metu. Žmones terorizuoja vadinamieji Youma demonai, mintantys žmonių viduriais ir užvaldantys savo aukų atmintį geresnei maskuotei plačiau.

Clione no akari (TV - 12)

Minori - ligota, nuolat užgauliojama našlaitė. Po lietingos dienos ji nepasirodo mokykloje, kadangi tolimame miestelyje buvo paguldyta į ligoninę. Praėjo du mėnesiai ir du merginos klasiokai, Takahashi ir Kyouko, gavo paslaptingą el. laišką be siuntėjo duomenų. Laiškas atskleidžia, jog vasaros šventė vyks netolimais esančiame miestelyje... plačiau.

Cobra the animation: rokunin no yuushi (TV - 13)

Gražų Kūčių vakarą Kobra važiuoja tuneliu Veneros planetoje ir galvoja, kaip gerai būtų, kad nors kartą ir pas jį ateitų Kalėdų Senelis, atneštų jam kokią seksualią pupytę.... ir jam prieš akis atskrieja kitas automobilis, ir trenkaisi į jį.. ir ką sau galvojate? iš iškrenta nuostabaus grožio mergina, kuriai reikia Kobros pagalbos.... Kobra apgina ją nuo Kosminių Pirat� plačiau.

Cobra the animation: the psycho-gun (OVA - 4)

Kai profesorė Utopija More atranda senovinį įrašą, slepiantį raktą nuo visatos paslapčių atskleidimo, ji tampa negailestingos piratų Gildijos taikiniu. Netrukus ji pakliūna piktadariams į rankas, ją netikėtai išgelbėja legendinis kosmoso piratas Kobra, kuris atsitiktinai tuo pačiu metu buvo užsukęs kai ko pavogti iš to pačio pastato, kur piktadariai jau buvo plačiau.

Code geass (TV - 25)

Alternartyvi istorija, 2017-ieji metai pagal Imperatoriškąjį Kalendorių. Pasaulį pasidalinusios trys gigantiškos supervalstybės: Kinų Federacija rytuose, kurią sudaro Kinija, Indija, Indonezijos salos ir visos aplinkinės valstybės, Europos Sąjunga, valdanti Europos žemyną, Rusiją ir Afriką, bei vakaruose plytinti Šventoji Britanijos Imperija, trokštanti pa plačiau.

Code geass - hangyaku no lelouch recaps (OVA - 2)

2010-ieji. Beveik visą pasaulį kolonizavusi Britanijos imperija nesnaudžia ir bando pavergti kuo daugiau tautų. Neišimtis ir Japonija. Pasitelkę savo galingiausius ginklus vadinamus "Knightmares", kurie pasirodo besą mechos, kas yra gana keista, jog tradicinį japonų anime sutinkamą vieną iš galingiausių ginklų sukūrė būtent britai, užgrobia Japoniją ir pavadina ją 11-uoju regio plačiau.

Code geass r2 (TV - 25)

Alternartyvi istorija, 2017-ieji metai pagal Imperatoriškąjį Kalendorių. Pasaulį pasidalinusios trys gigantiškos supervalstybės: Kinų Federacija rytuose, kurią sudaro Kinija, Indija, Indonezijos salos ir visos aplinkinės valstybės, Europos Sąjunga, valdanti Europos žemyną, Rusiją ir Afriką, bei vakaruose plytinti Šventoji Britanijos Imperija, trokštanti pa plačiau.

Code geass: akito the exiled (OVA - 5)

Code Geass: Akito the Exiled veiksmas vyksta 2017 metų Europoje (kažkur tarp 1 ir 2 sezonų). Knightmare karinis būrys, sudarytas iš 11-oje Zonoje kilusių vaikinų ir merginų, pasiunčiamas į karinę operaciją, kurioje tikimybė, kad išgyvensi, lygi vos penkiems procentams. Jie privalo išgelbėti sąjungininkų padalinį, kuris pasiliko karo, vykstančio Europoje, front plačiau.

Colorful (Filmas)

Patyręs, tačiau mažai žinomas režisierius Keiichi Hara („Crayon Shin Chan“ filmų ciklas, „Vasara su Kū“) naujausiame savo filme pasakoja berniuko, po savo mirties gavusio dar vieną šansą gyventi, istoriją. Mirusiojo siela perkeliama į ką tik nusižudžiusio paauglio Makoto kūną, čia sielai suteikiamas ribotas laikas išsiaiškinti visas Mak plačiau.

Corpse party: tortured souls (OVA - 4)

Vieną vakarą po mokyklos šventės grupė moksleivių Kisaragi akademijoje nusprendė sukalbėti "Sačiko amžinai" burtą, kuris juos sujungtų kaip draugus amžiams. Tačiau netikėtas žemės drebėjimas pabaigus ritualą juos nukelia į apleistą Dangiškąją pradinę mokyklą. Satoši ir jo draugai nė neįtaria apie kraupią šios mokyklos praeitį, dėl kurios &sc plačiau.

Cosplay cafe (OVA - 2)

Studentas Tamoya dirba prastai besiverčiančioje kavinėje "Noel" barmenu ir vadybininku, po to kai tikrasis vadybininkas , gelbėdamas jį, patenka į ligoninę. Kad Biznis klestėtų, visas kolektyvas nusprendžia persiorganizuoti ir padaryti kosplėjaus kavinę, kur visos padarvėjos nešiotų skirtingas uniformas. Kas aišku pritraukė daugybę klientų.... Laisvu po darbo metu ko plačiau.

Cosplay sex machine (OVA - 2)

Laimingas vakinas Hirau Takuya atsitiktinai aptinka keistą bagažą, kuriame randa neįprastą dovaną: ružavaplaukę gražuolę Sexo Androidę vardu Seri, kuri mielai transformuojasi i bet kurią formą, kokią jis tik galėtų įsivaizduoti. Jis priverčia formą keičiancią androidę tapti tai bendradarbėmis, tai kino žvaigždėmis, o taip pat ir kitomis žinomomis anime-merginomis i&scaro plačiau.

Cossette no shouzou (OVA - 3)

Eiri Kurahashi dirba antikvarinių daiktų parduotuvėje. Stiklinėje taurėje jam pradeda vaidentis nuostabaus grožio mergaitė - Cosette. 18 amžiuje ją nužudė Marcelo Orlando - dailininkas, tapęs jos portretus. Nužudė iš didelės meilės (pasirodo būna ir taip). Tiesa, meilė ten tokia ne visai sveika buvo.... Cosettos siela dabar yra įkalinta ir norint ją išlaisvinti Ei plačiau.

Cowboy bebop (TV - 26)

2022-siais metais, po sprogimo hyper-erdvės vartuose, smarkiai apgadintas Mėnulis, kurio dalys krintančios į Žemę išnaikino didelę dalį Žemės gyventojų. Daugelis išgyvenusių žmonių paliko Žemę ir keliavo ieškotis prieglobsčio kitose planetose. Anime vyksta 2071-siais metais. Visa Saulės sistema yra užimta žmonių, o su hyper-erdvės vartų pagalba, tų, kur plačiau.

Cowboy bebop: knocking on heavens door (Filmas)

2071 metais Marse visi, kaip ir kasmet, laukia Helovyno. Deja, didžiosios šventės išvakarėse judrioje gatvėje susprogsta milžiniškas sunkvežimis, erdvėje pasklinda mirtį nešantys virusai. Teroristai šitaip ketina išnaikinti milijonus žmonių visoje galaktikoje. Specialiai sudaryta komanda turi susekti ir sutramdyti teroristus. [trailer width=" plačiau.

Crest of the stars s1 (TV - 13)

Paremtas pagal mokslinės fantastikos novelę. Crest of the Stars (Seikai no Monshou). Istorija pasakoja apie Jinto, jaunąjį prezidento sūnų, kurio pasaulis netikėtai buvo užgrobtas didžiausios galaktikos imperijos, Abh. Jinto tėvas mainais už savo pasaulį išsiderėjo aukštą postą Abh imperijoje ir dėl šio sandario, Jinto tapo grafo sūnus ir buvo priverstas kelia plačiau.