Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Eden of the east - movie i (Filmas)

Lapkričio 22 d. 2010 metais dešimt raketų krenta į neapgyvendintus Japonijos rajonus, aukų nėra. Šis akivaizdžiai teroristinis aktas neužilgo gauna "Nerūpestingojo pirmadienio" pavadinimą ir Japonijos gyventojai neilgai trukus jį pamiršta. Po trijų mėnesių, koledžo pabaigimo proga, japonė Morimi Saki atvažiuoja į ekskursiją po Vašingtoną. Ten ji papuola į situaciją, iš ku plačiau.

Eden of the east - movie ii (Filmas)

Antros dalies aprašymas: Finalinis šios sukrečiančios istorijos akordas. Saki ir Takizava grįžta į Japoniją. Tuo metu Mononobe, raketų pagalba, išmeta iš žaidimo visus likusius Seleson, sunaikindamas konteinerius su jų Džuiz. Oro uoste juos pasitinka amžinaatilsio premjero Inuma žmona, kad pati išsiaiškintų ar Takizava tikrai jos vyro nesantuokinis vaikas. Tuo metu saugumo tarn plačiau.

Ef - a tale of memories (TV - 12)

Istorija sukasi apie pagrindinį veikėja Hirono Hiro, paprastą moksleivį, piešiantį „šoudžo“ mangas, kad pragyventų. Vieną, žvarbų Kalėdų vakarą jis susitinka keistą moterį bažnyčioje, kuri jam pasako, kad jis sutiks tą, ką jam lemta sutikti, o jo dviratį pavagia kita keista mergina. Pasivijęs, randą ją apalpusią gatvėje. Jos vardas Mijamura Mijako plačiau.

Ef (2) - a tale of melodies (TV - 12)

Mokykloje Himura Yuu sutinka Amamiya Yuuko, kuri jį kažkodėl pažįsta. Netrukus Yuu prisimena, kad ši mergaitė gyveno kartu su juo našlaičių prieglaudoje. Berniukas nelabai patenkintas atsinaujinusia draugyste - Yuuko jam primena praeitį, kuria taip norėjo pamiršti. Shuichi Kuze dar visai jaunas ir genialus smuikininkas, bet serga nepagydoma širdies liga. Gyve plačiau.

Elfen lied (TV - 14)

Diklonai - mutavę homo sapiens, tai "dievo išrinktieji", kurie ilgainiui sunaikins žmoniją, turėdami šeštąjį jausmą, suteikiantį telekinetinių gebėjimų. Dėl šios visuomenei pavojingos jėgos, jie, valdžios įsakymu buvo izoliuoti specialiose tyrimo laboratorijose. Liusė - jauna mergina, priklausanti naujajai žmonijos rasei. Ji sugeba ištrūkti i&sc plačiau.

End of the world (OVA)

"End of the World" istorija apie mergina ateive, vardu Juko, pabėgusią iš žmonių pasaulio. Po susitikimo su Kazumi, susipažino jie roko koncerte, Juki keliauja į jo būtą. Juko net nespėjus nusiimti batų, ji pamato televizijos laidą apie milžinišką armiją ir jų blogąją karalienę iš Jukos pasaulio. plačiau.

Ergo proxy (TV - 23)

Ateityje, kurioje pasaulis buvo suniokotas branduolinės apokalipsės, kupolo formos mieste pavadinamu - "Romdeau", egzistuoja išsigelbėjimas, kur likę žmonės ir jų tarnai - androidai vis dar gyvena utopiniam pasaulyje. Tai rojus, kur vyrauja vienašališkas valdymas, be jausmų ir emocijų. Utopinis ir ramus peizažas buvo sudaužytas po paslaptingų ir mistinių žmog� plačiau.

Escaflowne: the movie (Filmas)

Hitomi Kanzaki yra labai prislėgtoje nuotaikoje. Ji tiktai nori užmigti ir išnykti. Jos kančios iškviečia valdovą Folken, kuris nusiunčia ją į Gaea planetą. Gaea planetos gyventojai tiki, kad ji yra sparnuotoji deivė, kuri gali iškviesti legendinius Drakono šarvus, Escaflowne. Gaea planetoje, Karalius Van, vienintelis išgyvenęs Baltojo Drakono Klano tragedija, yra taip pat prislėg plačiau.

Eternal family (Filmas)

Viskas prasidėjo, kaip sociologinis eksperimentas. 6 visiškai nepažįstamiems žmonėm buvo praplautos smegenys ir jie buvo apgyvendinti kartu, kaip šeima, stebint, kaip jie elgsis kasdieninėse situacijose. Pradėjus tai transliuoti per TV, laida smarkiai išpopuliarėjo. O šeimynėlė net nežinojo, kad juos rodo per TV.... plačiau.

Eureka seven: ao (TV)

Garsiojo Eureka Seven tęsinys. Istorija mus nukels į izoliuotą Ivado salą, kurioje bruzda judėjimai siekiantys salą vėl prijungti vyriausybės žinion. Ao Fukai yra trylikametis berniukas, kurio tėvai yra dingę ir nuo mažens gyvena toje saloje su senu daktaru vardu Toshio. Jo vaikystės draugė - Ao, gyvenanti netoliese, turi galią vadinamą "Yuta", kurią gavo po vieno nutikimo. Netr plačiau.

Evangelion 1.11 - you are (not) alone (Filmas)

Pirmas filmas iš keturių, kurie atpasakoja ir papildo 13‘os metų senumo anime istorija: "Neon Genesis Evangelion, tai dabartinių mecha animų klasika, pačia geriausia to žodžio prasme. Dėl Žemėje kilusio neaiškaus smūgio ištirpo Antarktikos ledynai ir pasikeitė Žemės ašis. Pasikeitė klimatas ir prasidėjo karai, dėl ko žmonija neteko pusės savo populiacijos... Tokia yra prie plačiau.

Evangelion 2.22 - you can (not) advance (Filmas)

Antras filmas iš keturių, kurie atpasakoja ir papildo 13‘os metų senumo anime istorija: "Neon Genesis Evangelion, tai dabartinių mecha animų klasika, pačia geriausia to žodžio prasme. Dėl Žemėje kilusio neaiškaus smūgio ištirpo Antarktikos ledynai ir pasikeitė Žemės ašis. Pasikeitė klimatas ir prasidėjo karai, dėl ko žmonija neteko pusės savo populiacijos... Tokia yra prie plačiau.

Evangelion 3.33 - you can (not) redo (Filmas)

Prabėgus keturiolikai metų po trečiojo susidūrimo, Ikaris Šindžis prabunda pasaulyje, kurio visiškai neatpažįsta. Pabėgęs ir sužinojęs kraupią tiesą, ką padarė pasauliui, praranda pasitikėjimą ir viltį. Tačiau naujas draugas vardu Kavora su nepaprasta idėja atgaivina Šindžio viltis ir kartu mėgina atstatyti pasaulį. Bet ar viskas taip paprasta ir gražu, o gal už viso to plačiau.

Eve no jikan (OVA - 6)

Japonija, netolima ateitis. Robotai imti pritaikyti įvairiose sferose. Laikui bėgant androidai tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Pagrindinis anime personažas Rikuo, vidurinės mokyklos moksleivis, nuo pat gimimo augo su vienu iš tokių technikos stebuklų, kuris jam tapo kasdieniniu buitiniu įrankiu. Vieną dieną, jis atranda, kad keliantis nerimą žodžiai buvo aptikti jo naminio plačiau.

Examurai sengoku (TV - 24)

EXILE pop grupės nariai yra perkeliami į praeitį, laikus, kuomet Japoniją kamuoja karai... geras veiksmas, piešimas ypač patiko. pažiūrėjau antrą epizodą, kažkaip man jis vis labiau į "Yojimbo" pradeda panašėti... plačiau.