Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Fairy tail (TV - 175)

Įsivaizduokime pasaulį, kuriame magija perkama ir pardavinėjama kaip prekė, kurią gali naudoti visi žmonės. Šiame magijos pasaulyje tiksliau Fioros (neutrali šalis) šalyje egzistuoja magų gildijos, viena iš jų "Fairy tail" ši gildija yra viena iš stipriausių visoje šalyje. Visos gildijos yra neutralios atlieka visokiausias užduotis už ku plačiau.

Fairy tail movie - priestess of the phoenix (Filmas)

Fairy Tail - tai magų gildija, kurios nariai vykdo įvairiausius užsakymus, naudodamiesi savo kovos sugebėjimais ir magija, kuri tapusi jiems kasdienybe. Vieną dieną, jie gavo prašymą: Sulaikyti banditų lyderį Gysą. Natsas su kitais, susidomėję dideliu atlygiu, nukeliauja įvykdyti prašymo. Tačiau dėl Liucijos padarytos klaidos jie nesugea sulaikyti Gyso. Užduočiai nep plačiau.

Fantastic children (TV - 26)

Seniai seniai, dar XV amžiuje, tolimoje planetoje, nuo Žemės nutolusioje 200 milijonų šviesmečių, dėl princesės Tinos, kurios galioje buvo virsti tobulu ginklu, prasidėjo pilietinis karas. Kad išsigelbėtų, ji pasinaudojo reinkarnacijos mašina ir nusiuntė savo sielą į Žemę, kur kas šimtą metų atgimsta žemiška moterimi, nors jos sieloje gyva atmi plačiau.

Fate/stay night (TV - 24)

Shirou Emiya per didelį gaisrą prarado savo tėvus, kai jis buvo visai mažas. Jį išgelbėjo ir įsivaikino stiprus magas vardu Kiritsugu Emiya. Pilnas pagarbos ir susižavėjimo, Shirou siekia tapti teisingumo saugotoju ir atsilyginti viems tiems, kurie mirė tame gaisre. Deja, pats Shirou neturi sugebėjimų, kad taptų toks stiprus magas kaip jo įtėvis. Vaikino gyvenimas labai pasik plačiau.

Fate/stay night: unlimited blade works (Filmas)

Unlimited Blade Works pasakoja alternatyvią Fate Stay Night istoriją. Tas pats Šventojo Gralio Karas, tos pačios taisyklės, tie patys dalyviai... Šį kartą daugiau ryžto imasi kiti karo dalyviai ir visa jo eiga pasikeičia. Šiame filme Tousakos iškviestas Archer klasės tarnas jau pačioje karo pradžioje nutraukia sutartį su šeimininke ir savaranki&scaro plačiau.

Fate/stay night: unlimited blade works (2014) (TV - 25)

Shirou Emiya per didelį gaisrą prarado savo tėvus, kai jis buvo visai mažas. Jį išgelbėjo ir įsivaikino stiprus magas vardu Kiritsugu Emiya (Apie jį, šios dalies priešistorė - [url=../../../anime-FateZero-409]Fate/Zero[/url]). Pilnas pagarbos ir susižavėjimo, Shirou siekia tapti teisingumo saugotoju ir atsilyginti viems tiems, kurie mirė tame gaisre. Deja, pats Shi plačiau.

Fate/stay night: unlimited blade works (2014) - 00 - prologue (Special)

Įžanginė 50 minučių special serija į Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) TV adaptaciją. plačiau.

Fate/zero (TV - 25)

Apie Šventąjį Gralį žino visi. Jis yra turbūt pats populiariausias artefaktas ir šiame pasaulyje ne tik tikrai egzistuojantis, bet ir rengiantys žaidimą, kuris, kaip taisyklė, pavirstą į kruviną karą. Gralis išsirenka septynis pretendentus magus ir duoda jiems galią išsikviesti po vieną tarną - praeities didvyrį. Šie žmonės ir kovoja dėl prizo plačiau.

Fate/zero special: onegai! einzbern soudanshitsu (Special - 7)

Jums patiko Fate/Zero, bet nesupratote kai kurių datalių, ar viskas per daug rimtai pateikta? "Einzbern Konsultacijų Kambaryje" dirbančios Gralio advokatė Irisviel ir iš Fate/Stay Night jau pažįstama veikėja jums viską paaiškins paprastai ir linksmai. plačiau.

Final fantasy - the spirits within (Filmas)

Filmas yra paremtas kompiuterinių žaidimų serija Final Fantasy, kurios pasaulyje parduota daugiau nei 33 milijonai. Fantazijos viršūnė atveria naują kinometografijos erą. Šviežias, provokuojantis, fantastinis filmas apima kompiuterinės grafikos stebuklus ir tradicinio kino sferą. Viso to sintezėje filmo personažai tampa sunkiai atskiriami nuo mūsų, nors ir sukurti kompiuterio pagal plačiau.

Final fantasy vii - advent children (Filmas)

Final Fantasy VII: Advent Children yra kompiuteriu sukurtas filmas pagal sėkmės susilaukusį PlayStation žaidimą Final Fantasy VII. Filmas pastatytas po dviejų metų kai baigiasi Final Fantasy VII įvykiai, po–apokaliptiniame pasaulyje, ir seka žaidimo pagrindinį veikėją Cloud Strife, kaip jis išnarplioja paslaptingo maro priežastį, kuris sunaikino populiaciją. Pirminiais DVD ir UMD plačiau.

Final fantasy vii: last order (OVA)

Po to, kai Sefirosas sunaikino Nibelheimą, Zakas ir Klaudas bėga iš Šinros. Pakeliui į Midgarą jie prisimena siaubingus įvykius, kurie nutiko Nibelheime, taip pat ir kovą dėl išlikimo prieš Šinrą. [trailer width:400; height:362;]Final-Fantasy-pvsubs.mp4[/trailer] plačiau.

Fire tripper (OVA)

Šių laikų Tokijuje įvykęs sprogimas nukelia septyniolikametę Suzuko penkis šimtus metų praeitin į lavonais nuklotą mūšio lauką. Išgelbėta jaunojo kario, Shukumaru, nuo ištvirkusių banditų, Suzuko stengiasi išnarplioti laiko linijas. Ji pamažu pradeda suprasti keistą galią, ištrėmusią ją, ir kaip ji susijusi su jos paslaptinga prae plačiau.

First squad: the moment of truth (Filmas)

Bendras įžymios japonų animacijos studijos “Studio 4C” (“Mind Game”, “Tekkonkinkreet”) ir rusų autorių projektas. Istorijos veiksmas rutuliojasi pirmaisiais Antrojo Pasaulinio karo metais Rytų fronte, kur Sovietų Sąjungos Raudonoji Armija desperatiškai kovoja su įsiveržusia Vokietijos kariuomene. Antgamtiškų sugebėjimų turinti mergina Nadia mėgina sužlugdyti SS karinin plačiau.

Flanders no inu (Filmas)

XIX a. Belgijoje, Flandersų kaime, gyveno meninių gabumų turintis jaunas berniukas, vardu Nelas, ir jo ištikimas kompanionas Patrašas. Nors materialine prasme gyveno vargingai, du draugai dalinosi turtingu gyvenimu kartu su Aloiza, viena iš Nelo kaiminių, ir savo seneliu, paskutiniu gyvu giminaičiu. Nors netolimoje ateityje laukia didžiulė širdgėla ir sunkūs i& plačiau.

Flcl (OVA - 6)

FLCL yra ne šiaip istorija tai yra visų animacijų parodija. žiuredami galėsite pastebėti bemaž visų stilių, visų rūšių, visų piesimų anime ir netik parodijas. Matysite „South Park‘o“ piešimo stilių, mechų nerialias parodijas, visų action anime parodijas ir dar daug kitų. Visas anime viena didelė anime parodija. Nuodėmė nemačiusiems. Naota - jaunas Japonijos mokslei plačiau.

Freedom project (OVA - 7)

Anime lengvas bei malonus žiūrėjime su savo futuristine ateitimi ir fantastika, o prasideda jie nuo to, kai civilizacija Žemėje buvo sunaikinta per pačių žmonių kaltę. Vieninteliai išlikę namai žmonėms tapo Mėnulis ir jame esanti kosminė stotis, kuri virto į didelį pragyvenimo centrą talpinantis daugiau nei milijoną žmonių. Mėnulyje įsitvirtinusi respublika propagu plačiau.

From up on poppy hill (Filmas)

Umi yra drovi paauglė mergaitė. Jos tėtis žuvo Korėjos karo metu, o mama būdama profesorė nuolatos keliauja. Šios mergaitės klasėje mokosi vaikinas vardu Šun, kuris su kitais mokiniais priešinasi klubo patalpų nugriovimui. Jie organizuoja protestą, kurio metu Umi ir Šun suartėja. Visa tai prasideda paprasta draugyste, kuri pradeda vis labiau gilėti. Tačiau viskas pasikeičia, kai plačiau.

Front innocent (OVA)

Pilietinis karas Amerikoje. Tai istorija apie galingo žemvaldžio Carsono dvarą, ir apie jame gyvenančią jo nekaltos išvaizdos dukterį Fėją, jos meilę Džonui ir tarnaitei Sofijai. Tik labai gaila, kad šis anime taip ir nebuvo pratęstas, toks jausmas, kad ėmė ir "nudropino". plačiau.

Full metal panic (✖) (TV - 24)

iskas prasideda, kai septyniolikmetis Sousuke Sagara kuris dirba slaptai kariuomenės organizacijai "MITHRIL" būna paskirtas saugoti moksleivės Kaname Chidori. Kaname nuolat pykstasi su Sousuke, nes jai nepatinka jo darbo metodika, bet vis dėl to vėliau ji su tuo susitaiko. Sousuke ne tik turi apsaugoti Kaname, bet jis turi ir prisitaikyti vidurinės mokyklos gyvenimo būdo, o tai jam yra laba plačiau.

Fullmetal alchemist - conqueror of shamballa (Filmas)

Miunchenas, Vokietija. Jau du metus Edvardas Elrikas gyvena kitame pasaulyje. Be savo šalies, draugų ir jaunesniojo brolio Alfonso. Nebegalėdamas naudotis alchemija Edvardas leidžia laiką su Alfonsu Heiderichu, labai panašiu į jo brolį. Nepaisant to, jis nepraranda vilties kada nors rasti kelią atgal į savo pasaulį. Po pagalbos į bėdą pakliuvusiai čigonei, Edvardas paten plačiau.

Fullmetal alchemist: brotherhood (TV - 64)

Kaip ir pirmajame FMA veiksmas vyksta alternatyviame pasaulyje, kuriame kai kurie žmonės moka vienus daiktus paversti kitais, ne tai ne burtai, o alchemija. O žmonės tai sugebantys vadinami ne burtininkais, o alchemikais, jie galima sakyti tobulesnė mūsų pasaulyje viduramžių alchemikų versija, skirtumas tas kad šio anime alchemikams puikiai sekasi vienus daiktus versti kitais. Istori plačiau.

Fullmetal alchemist: brotherhood - the sacred star of milos (Filmas)

Fullmettal alchemist - Šventoji Milo žvaigždė, Liūdesio pakalnė. Naujas, pilnametražinis, nuotykių kupinas filmas. Bėglys alchemikas su paslaptingais sugebėjimais nuveda brolius Erlikus į tolimą slėnį į Milos slėnį, kur žmonės kovoja prieš biurokratinį okupantų išnaudojimą. Edas ir Alas greitai atsiduria kylančio maišto viduryje. To konflikto atomazga - Julija, jauna al plačiau.

Fumiko no kokuhaku (ONA)

Trumpa istoriją apie mokinukę Fumiko, kuri pagaliau išdrįso prisipažinti meilėje Takašiui, bet tam balvonui galvoje tik beisbolas.... na tikrai nuotaikingas, nors ir trumpas darbas... plačiau.