Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

G-9 (OVA)

Trumpa istorija apie tai, kaip apleistame mieste pabunda moteris, kuriai po truputį grįžta prisiminimai. Sugrįžtant prisiminimams, ji pradeda kovą su savimi - kokia ji turėtų būti? plačiau.

Ga-rei zero (TV - 12)

Kagura ir Jomi yra panašaus likimo mergaitės. Jomi, našlaitę, įdukrino Isajama Naraku, garsios egzorcistų šeimos galva. Nors Jomi tik įdukra, bet labai gera kovotoja ir patėvis tikisi perduoti jai šeimos galvos pareigas. Kagura yra irgi garsios egzorcistų šeimos palikuonė. Jos motina žūva, o tėvas per daug užѕsiėmęs, todėl laikinai mergaitę apsiima globoti Isajamų šeima. Je plačiau.

Gakusen toshi asterisk (TV - 12)

Akademijos miestas ant vandens - Rika, dar žinoma kaip Asteriksas, žymus dėl to, kad yra didžiausias pasaulyje integruotų pramoginių kovų festivalis. Starpulse kartos vaikinai ir merginos, priklausantys šešioms akademijoms, su šviečiančiais ginklais savo rankose sugalvoja norus, varžosi už viršenybę. Amagiri Ayato vienas iš jų. Ayato atvyksta į R plačiau.

Gangsta (TV - 12)

Ergastulumo mieste yra tiek daug visokio plauko chuliganų, banditų ir mafijozų, kad net obuoliui nėra kur nukrist. Policija nuo savo "globotinių" irgi nelabai skiriasi. Bet net ir šioje betvarkėje šiokia tokia tvarka yra, bet tai tik ramybės akimirka prieš audrą. Nikolas ir Vorickas yra samdinių porelė, kuri nesibodi jokio darbo. Reikalingas remontas bute? Turite sva plačiau.

Gankutsuou: the count of monte cristo (TV - 24)

Istorija prasideda, kai vieni pagrindinių herojų - du draugai aristokratai vikontas Alberas de Morseras ir baronas Francas d' Epinė atvykę į mėnulyje vykstantį festivalį, susipažįsta su grafu Montekristu – savo pastangomis iškilęs kilmingasis. Kai jie išsiskiria, grafas pažada aplankyti Alberą Paryžiuje. Kai jis atvyksta į šį miestą grafas įsiskverbia � plačiau.

Gantz (TV - 26)

Anime pagal Hiroya Oku mangą, kurią visiem šio animo gerbejam deretų paskaityt, jei noretus daugiau sužinot apie Gantz. Viso yra 26 epizodai. Viskas prasideda gana ciniško ir savanaudžio pagrindinio herojaus Kurono Kei ir jo vaikystės draugo Masaru Kato mirtimi, po kurios jie atsiduria kambaryje pilname tokių pat prieš akimirką mirusių žmonių. Išimtis tik "veteranas" Ichiro Nish plačiau.

Gantz:o (Filmas)

Kažkur Tokijuje yra kambarys, o tame kambaryje yra juodas kamuolys. Periodiškai mirę žmonės perkeliami į tą kambarį. Ten kamuolys duodamas kostiumus ir ginklus pasiunčia juos į misiją žudyti ateivių, esančių Žemėje. Tos misijos mirtinos, nedaugelis dalyvių išgyvena. Tas kamuolys, duodantis nurodymus, vadinamas Gantcu. [i]Šis filmas atpasakoja Gatz mangos Osakos arką.[/i] plačiau.

Garakuta no machi (OVA)

A 13-minute short, "Junk Town" ("Garakuta no Machi" ) represents the directorial debut of Nobutaka Ito. This is a science fiction story about a young boy who discovers and befriends a small robot at a shopping arcade. The robot is hungry and he grows in size as he devours a number of machines of increasing size. plačiau.

Garo: vanishing line (TV - 24)

Raselas itin pažengęs miestas. Kol žmonės mėgaujasi gyvenimu, kažkas rezga milžinišką sąmokslo teoriją, sukrėsiančią visą pasaulį . Kalavijas, vyras, pastebėjęs jos veiksmus, pasiryžta kovoti ir atskeisti ją teturėdamas vieną užuominą - „Eldoradas“. Tuo metu Kalavijas susipažįsta su mergaite vardu Sofija, ieškančia „Eldoradas“ - žinu plačiau.

Gate: jieitai kanochi nite, kaku tatakaeri (TV - 24)

Youji Itami yra jau persirpęs otakas. 33 metai yra toks amžius kai reikia antrą vaiką daryti, o ne svaigti nuo 2D mergaičių. Vieną dieną mūsų peraugęs vaikas ėjo į kažkokią mangos mugę, bet visus planus sujaukė iš kažkur atsiradę vartai. Iš pradžių žmonės pagalvojo, kad čia kažkokia instaliacija ar kino filmavimas vyksta, bet netrukus iš jų išl plačiau.

Gedo senki (Filmas)

Kažkas keisto apniko žemę: karalystė pūna, žmonės ėmė keistai elgtis – jie mato drakonus, kurių neturėtų būti jų pasaulyje. Klajojantis burtininkas Gedas imasi darbo. Keliaudamas jis sutinka pamišusį paauglį princą Areną. Nors Arenas atrodo kaip drovus jaunuolis, jis slepia savo tamsiąją pusę, kuri suteikia jam jėgų, neapykantos, nuožmumo ir žiaurumo. [trailer width: plačiau.

Gekkan shoujo nozaki-kun (TV - 12)

Gimnazijos mokinė, Sakura Čio, iki ausų įsimylėjusi vaikiną vardu Nozakis, tačiau kai ši bando jam prisipažinti meilėje, jis palaiko ją savo gerbėja ir duoda savo autografą. Kai ji pasako, kad nori amžinai būti su juo, šis pasikviečia Sakurą pas save į namus ir paprašo jos pagalbos su piešiniais. Sakura Čio sužino, kad Nozakis iš tikrųjų yra plačiau.

Gekkan shoujo nozaki-kun specials (Special - 6)

Šešios trumpos serijos, kurios buvo pridėtos prie Blu-ray/DVD leidinių. plačiau.

Genius party (OVA - 7)

Studio 4°C skaičiuoja jau dvidešimt trečius gyvavimo metus ir, regis, Eiko Tanakai, vienam iš trijų jos įkūrėjų, pavyko sukurti tokią vietą, kurioje, pasak jo paties, niekeno neverčiami susirinktų žmonės, norintys sukurti kažką įdomaus ir originalaus. Dar vienas puikus viso to įrodymas ir yra Genius party. Studio 4°C sukvietė talentingus kūrėjus iš daugybės su anime susij plačiau.

Genius party beyond (OVA - 6)

Genius Party Beyond daugiausia sudarytas iš dalių, kurios buvo nufilmuotos, tačiau nebuvo įtrauktos į Genius Party 2007 metais. Jūs tarsi pasneriate į savo sapnus, kur realybė susipina su ir praeitim. analizė nusako ateitį, kur mes kažką tai vejamės ir staiga nuo kažko tai pradedam bėgti, kuomet džiaugsmas vienu akimirksniu pavirsta siaubu… Įsižiūrėkit, gal tai jūsų sapnai plačiau.

Ghost hound (TV - 22)

Japonijos kalnuose slypintis nedidelis Suiteno miestelis – iš pirmo žvilgsnio malonus nedidelis užkampis, kuriame negalėtų įvykti nieko neįprasta. Bet nieks negali klaidinti labiau – Suitenas slepia tamsias praeities paslaptis, siejančias daugelį jo gyventojų, negana to, šiame miestelyje nuo seno vyko šiurpūs, nepaaiškinami įvykiai, kurie kuo toli plačiau.

Ghost in the shell (Filmas)

Veiksmas vyksta 2030 metų Japonijoje, NewPort'o mieste. Pasaulis ateityje, pažvelgus iš išorės, gal labai ir nepasikeitęs, tačiau technologijų vystymasis sąlygoja kibernetizacijos ir virtualiosios erdvės plėtimasi - riba tarp fizinio ir virtualaus pasaulio nyksta. Iš vienos pusės, žmogus įgyja vis daugiau kibernetinių implantų ar tampa visišku kiborgu, net plačiau.

Ghost in the shell - arise (OVA - 4)

Veiksmas vyksta 2027 metais, keturi metai po "ketvirtojo atominio karo" pabaigos. Niu Porto miestas dar nespėjo atsigauti nuo praėjusių karinių veiksmų, kai prasidėjo nauji bombų sprogimai. Maždaug tuo pačiu metu nušaunamas karininkas, kaltinamas nelegalia ginklų prekyba. Tirdamas šią bylą Daisuke Aramakis iš Nacionalinio Saugumo sutinka kiborgę-hakerę Makoto Kus plačiau.

Ghost in the shell 2 - innocence (Filmas)

Kultinio anime “Dvasia šarvuose” (“Ghost in the Shell”) režisierius Mamoru Oshii pateikia vizualiai pribloškiantį istorijos apie kibernetinę žmonijos ateitį tęsinį. Po majorės Kusanagi dingimo kiborgo Batou partneriu tampa Togusa, žmogus, dar nepakeitęs organinių savo kūno dalių kibernetiniais implantais. Vykdydami specialios paskirties būrio užduotį abu agentai imasi tir plačiau.

Ghost in the shell new movie (Filmas)

Kai Dvasią užkrečiantis virusas, žinomas kaip „Fire-Starter,” pradeda plisti sistemoje, sukeliant Japonijos ministro pirmininko žmogžudystę, majorė Kusanagi Motoko ir jos elitinis specialiųjų operacijų būrys iškviestas susekti jo šaltinį. Kai jie vis giliau ir giliau įsitraukią į savo tyrimą, jie atskleidžia vyriausybės korupcijos ir šešė plačiau.

Ghost in the shell: arise - alternative architecture (TV - 2)

Veiksmas vyksta 2027 metais, keturi metai po "ketvirtojo atominio karo" pabaigos. Niu Porto miestas dar nespėjo atsigauti nuo praėjusių karinių veiksmų, kai prasidėjo nauji bombų sprogimai. Maždaug tuo pačiu metu nušaunamas karininkas, kaltinamas nelegalia ginklų prekyba. Tirdamas šią bylą Daisuke Aramakis iš Nacionalinio Saugumo sutinka kiborgę-hakerę Makoto Kus plačiau.

Ghost in the shell: stand alone complex (TV - 26)

Netolimoje ateityje dėl technologinio išsivystymo, viršijančio visų lūkesčius, riba tarp kibernetinio ir fizinio pasaulio tapo nežymi. Besivystant technologijai ir žmonijai smarkiai išaugo kibernetiniai nusikaltimai. Dėl šios priežasties buvo suformuotas Devintasis skyrius, susidorojantis su įvairiomis misijomis; nuo kibernetinio terorizmo iki kibernetinių sm plačiau.

Ghost in the shell: stand alone complex - tachikoma na hibi (Special - 26)

Tačikomų Dienos - tai trumpos komedinės serijos, pridėtos prie kiekvienos Ghost in the Shell: Stand Alone Complex (TV versijos) serijų pabaigos. plačiau.

Gin no saji (TV - 11)

Istorija sukasi apie Jugį Hačikeną - vaikiną, iš kurio tėvai reikalavo daug ir būtent dėl to jis visados jautėsi lyg nesavas. Neturėjo vaikinas svajonės, nei menkiausio tikslo, gyveno monotonijoj ir galiausiai nusprendė - mokslus tęs Oezo agrikultūros mokykloje. Visgi, mokykla toli nuo namų, toli nuo spaudžiančių tėvų - kodėl gi ne? Bet Hačikenas labai nuvertina &scaron plačiau.

Gintama final: kanketsu-hen - yorozuya yo eien nare (Filmas)

Šiame filme: Gintokis susikaus su savo praeities šešėliais, Šinpačis nustos kabinėtis prie žodžių, o Kagura pradės normaliai kalbėti. To dar nebuvo! Trumpa priešistorė: Absurdiška, fantastinė parodijų anime apie samurajus ir “Gintokio Joruzujos” laisvai samdomų padėjėjų nuotykius pseudo viduramžiškame Edo mieste. Žemę užgrobę ateiviai Amanto uždraudė nešioti plačiau.

Gintama shinyaku benizakura-hen (Filmas)

Šiame filme: Murata Tetsuko ir jos brolis Tecuja – kalviai, puoselėjantys savo tėvo tradicijas, kreipiasi į Gintokį, prašydami rasti pavogtą, jų tėvo nukaltą, kardą "Benizakura". Kol Gintokis vykdo užduotį, nebylioji Elizabet taip pat kreipiasi į Jorozują pagalbos. Jos geras draugas, pakeleivis Zura... atsiprašau, t. y. Kacura – dingo. Ir likę jorozujos trijulės nariai nuta plačiau.

Giovanni no shima (Filmas)

Filmas, paremtas tikrais faktais. 1945 Rugpjūčio 15-oji, karas baigėsi, Japonija buvo nugalėta. Atrodė, kad viskas nurimo, tačiau greitai į Šikotano salą, esančia netoli Japonijos Hokaido salos įsiveržia rusai. Jie viską okupuoja, mokyklos vaikai priversti mokytis kartu su rusais, gyventojai netenka namų, o broliai Džiovanis ir Kampanela vis dar gyvena savo sukurtoje svajonių plačiau.

Global astroliner gou (OVA)

Žemė paversta didžiuliu kalėjimu. Ir kosmoso detektyvui duodama užduotis nuvykti į ją ir parsivežti tų vietų pop-žvaigždę Lala..... smagus filmukas... gaila tokis trumpas plačiau.

God eater (TV - 13)

Apokalipsė Japonijoje 2071 metais. Pasaulis beveik buvo sunaikintas paslaptingų padarų, žinomų kaip Aragamių. Organizacija, žinoma kaip Fenriras, buvo sukurta išnaikinti Aragamius naudojantis "Dieviškosiomis Arkomis", ginklai pagaminti iš Aragamių ląstelių. Specializuoti žmonės, naikinantys Aragamius, žinomi kaip Dievų valgytojai. Jų Dieviškosios arkos ga plačiau.

Golden boy (OVA - 6)

Tai pasakojimas apie 25 metų Kintaro Oe, kadaise metusį studijas ir taip ir negavusiam diplomo. Dabar Kintaro keliauja po visa Japoniją, iš miesto į miestą, dirbdamas įvairiausius darbus. Savo kelionių metu Kintaro sutinka kelias moteris, su savomis problemomis, kurių gyvenimus jis dramatiškai pakeičia į gerąją pusę, ne paisydamas to jog jos ar jų artimieji su juo elgiasi ne per gr plačiau.

Golden time (TV - 24)

Tada Banri, naujai priimtas studentas į universitetą Tokijuje. Po atidarymo ceremonijos jis yra visiškai pasiklydęs mieste ir bando surasti kelią iki savo fakulteto, kur įvyks supažindinimas su kursu. Beieškodamas kelio į savo fakultetą jis su susiduria su kitu pasiklydusiu naujoku iš to pačio fakulteto - Mitsuo Yanagisawa ir juodu tuoj pat susidraugauja. Šiaip ne taip pasiekę savo t plačiau.

Golgo 13 - queen bee (OVA)

Garsusis žudikas Golgo13 šįkart gauna užduotį nužudyti blogos reputacijos disidentinės Pietų Amerikos išlaisvinimo kariuomenės lyderę Queen Bee ankščiau negu ji nužudys kandidatą į prezidentus, kurio patikėtinis ir pasamdė Golgo 13. Tačiau Queen Bee nėra eilinis kariuomenės lyderis. Kai ji buvo vaikas buvo žudyta visa jos šeima, o su ja pasielgta itin žiauriai. Bet užaugus plačiau.

Grancrest senki (TV - 24)

Chaoso apgaubtose žemėse, Valdovai turi šventą antspaudą, galintį numalšinti chaosą ir apsaugoti žmones. Tačiau, prieš kam nors susiprantant, Valdovai neatlieka savo pareigos ir ima kovoti tarpusavyje, kad įgytų kitų šventus antspaudus ir galėtų viską valdyti. Širuka atsiskyręs magas, niekinantis pareigą pamiršusius Valdovus ir klajojantis plačiau.

Grander musashi (TV - 25)

Musašis gyvena su tėvu. Mama paliko juos prieš trejus metus. Musašis tiki, kad ji sugrįš. Vieną dieną jie iš Tokijo persikrausto į kaimelį. Musašiui kaimas nepatinka ir prašo tėvo gražint jį atgal į Tokiją. Berniukas nerimauja ar mama ras jį naujuose namuose. Netrukus Musašis susidomi žvejyba ir sužino, kad jo tėvai taip pat � plačiau.

Grander musashi 2: rv (TV - 39)

Jaunas, bet patyręs žvejys Musašis Kazama ir pora jo draugų keliauja po pasaulį ieškodami septynių fantastiškos galios dalykėlių, vadinamų legendomis. Visos jos žuvų formų. Yra sakoma, kad asmuo, sugavęs legendas, įgaus galią pakeisti pasaulį. Deja, Musašis susiduria su dar keliais žvejais, kurie taip pat siekia gauti legendas. plačiau.

Grave of the fireflies (Filmas)

Japonija. Antrasis pasaulinis karas. Ir istorija apie du vaikus, atsidūrusius šių įvykių sūkury bei turinčius tik vienas kitą. Seita ir Setsuko, brolis ir sesuo, per eilinę lėktuvų ataką netekę motinos ir priversti paliki savo namus, prieglobstį randa pas tetą. Tačiau laikas sunkus, niekas nenori užsikrauti sau ant galvos dar dviejų alkanų burnų. Prasidėję priekaištai, joki� plačiau.

Great teacher onizuka (TV - 43)

Onizuka yra persiauklėjęs baikerių gaujos vadas, kuris dabar siekia naujo garbingo tikslo: tapti geriausiu pasaulio mokytoju ... tam, kad susipažintų su seksualiom vidurinės moksleivėm. Na gerai, jis beveik persiauklėjęs. Tačiau griežti administratoriai ir pilna negailestingų nusikaltėlių klasė stovi tarp Onizukos ir jo tikslo ir jie naudos bet kokias priemones, nesvarbu kaip neleg plačiau.

Guilty crown (TV - 22)

Istorijos veiksmas plėtojamas 2039-ųjų Tokijuje po to, kai prieš dešimtmetį paplinta "Apokalipsės Virusas". Šis įvykis visiems žinomas kaip "Prarastosios Kalėdos". Nuo tada Japoniją valdo tarptautinė GHQ organizacija. Ouma Shu yra septyniolikmetis berniukas, kuris per klaidą įgauna retą galią. "Karaliaus Dešiniąja Ranka" jis gali ištraukti "tu&sc plačiau.

Guin saga (TV - 26)

Istorija rutuliojasi apie Guiną, galingą karžygį su leopardo galva, jis išgelbėja ir pasiima saugoti Palonijos karališkuosius palikuonius dvynius - Lindą ir Lumisą. Dar vienas bendražygis tai jaunas ir ambicingas samdinys Istvanas. [trailer width:400; height:362;]Guin-Saga-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Gundam unicorn (OVA - 7)

Veiksmas vyksta trys metai po Čaro Kontropuolimo. Banadžeris atsiduria mirtino konflikto tarp Žėmės Federacijos ir Teroristų Organizacijos "Slyvai" įvykių sūkuryje. Abi organizacijos kovoja tarpusavyje dėl "Laplakos dėžės" galinčio pakeisti Žmonijos istoriją. Tačiau "Laplakos dėžė" nėra vienintelis svarbus objektas, bet kartu raktas galintis atrakinti tą dėžę. Tas raktas y plačiau.

Gungrave (TV - 26)

Pasaulyje, kuriame viešpatauja skurdas ir neteisybė, vienintelis dalykas, kuo gali pasitikėti, yra draugai. Brandon Heat ir Harry MacDowell, užaugę našlaičių prieglaudoje, nuo mažens kartu bando išgyventi mieste, kur nusikalstamumas yra neatsiejama jų pasaulio dalis. Būdami nedidelės gaujos lyderiais, jie kovoja dėl išgyvenimo, tačiau būnant tik smulkiosiom plačiau.

Gunsmith cats (OVA - 3)

Gunsmith cats - tai premijų medžiotojos Rali Vincent ir Minė Mei, dieną dirbančios savo ginklų parduotuvėje Čikagoje. Rali yra ginklų ekspertė, gebanti nustatyti ginklo būkle vos užmetusi akį ir taip pat esanti neįtikėtinai taikli. Minė yra jaunesnė ir mažiau tvarkinga bei mėgsta sprogmenis - kuo jų daugiau, tuo geriau. Kartu jų komanda yra nenugalima, dideliam vietinio Ginkl� plačiau.

Gyo (Filmas)

Kažkas Okinavoje skleidžia baisų dvoką ir neilgai trunka, kol Tadashi ir jo mergina Kaori suvokia, jog tai - negyvos žuvies, išlipančios iš jūros, dvokas. Žuvys turi metalines kojas nešioja žmonių sukurtą užkratą, kontroliuojamą Japonijos vyriausybės. Kaori juo užsikrečia. Tadashi išeina ieškoti sprendimo, jei tik kur slypi koks atsakymas. [trailer width:400; height:362;]G plačiau.