Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Hack//g.u. trilogy (Filmas)

.hack//G.U. filmas yra paremtas CyberConnect2 žaidimu. Istorija rutuliojasi apie žaidėją Haseo, kuris medžioja Tri-Edge. Haseo yra PKK - Žaidėjų žudikų žudikas ir Saulėlydžio brigados narys. Tri-Edge, nugalėjo Haseo draugę Šiną, ir ši nugrimzdo į komą realiame gyvenime. Haseo gauna 'Avatarą' iš Skeito. Įgaudamas gebėjimą, bet kada susisiekti su Skeitu ir plačiau.

Hack//sekai no mukou ni (Filmas)

2024-taisiais beveik kiekvienas paauglys žaidžia internetinį RPG žaidimą "World".Specialūs žaidimo akiniai dabar gali prisijungti prie išmaniojo telefono ir tai leidžia mėgautis žaidimu betkur ir betkada.Deja, keturiolikmetei Sorai nelabai rūpi visokios technologijos. Ji net nėra žaidusi jokio kompiuterinio žiadimo. Bet vieną kartą išbandžius World, jai žaidimas pal plačiau.

Haikyuu!! (TV - 25)

Įkvėptas tinklinyje pasirodžiusio aso, pravarde "Mažasis Milžinas", nedidelio ūgio Šoujou Hinata savo pagrindinėje mokykloje prikelia tinklinio klubą. Naujai susiformavusi komanda netgi patenka į turnyrą; kaip bebūtų, jų pirmosios varžybos pasidaro paskutinės, kai jie žiauriai sutriuškinami "Aikštelės Karaliaus" - Tobio Kagejamos. Hinata žada pranokti Kagejam plačiau.

Hajime no ippo (TV - 75)

Ippo Makunouchi bailus ir drovus vaikinas. Trys chuliganai jį pastoviai skriaudžia, o ir draugų neturi. Jiems tiesiog neturi laiko nes padeda motinai šeimos biznyje. Laimingo atsitiktinumo dėka Ippo patenka į bokso klubą ir......ten pasilieka. Pasirodo pas vaikina įgimtas talentas. Be didelio vargo Ippo tampa profesionaliu boksininku ir taip prasideda kelias į viršūnę. Bok plačiau.

Hajime no ippo: champion road (Filmas)

LT aprašymas vėliau.... As the new Champion, Ippo must protect his title against some of the best boxers available. Makunouchi Ippo is the new Featherweight champion of Japan and is now ready for his first title defense. His opponent, the former Jr. Featherweight champion and a medical student, Sanada Kazuki. In addition to this feud, Sanada is being coached by Kamogawa's former rival, plačiau.

Hajime no ippo: mashiba vs kimura (OVA)

OVA rodoma Kimuros kova dėl Japonijos čempiono titulo su kraupiuoju Mašiba. Kas nugalės? [amv width:400; height:362;]ippo-ova-amv.mp4.mp4[/amv] plačiau.

Hajime no ippo: new challenger (TV - 26)

Ippas Makunoči tęsia savo bokso karjerą, bandydamas sužinoti, ką reiškia būti stipriu ir tra motyvuojamas savo troškimo susikauti su savo idealu - Miyata Ičiru. Kartu su Ippu yra ir jo bičiuliai - pro boksininkai - Takamura, Aokis ir Kimura, kurie taip pat siekia savo svajonių. plačiau.

Hajimete no gal (TV - 10)

Pavasaris, "meilės sezonas", atvyko ir pasirodo, kad susirasti tą vienintelę merginą Juničiui sekasi ne taip lengvai, kaip jis galvojo. Tam, kad atsikratytų "nekaltybės", juničio draugai priverčia jį prisipažinti meilėje merginai vardu Jamė Jukana. Vis dėl to reikalai klostosi ne taip, kaip Juničis tikėjosi. [b]Nerekomenduojama jaunesniems nei 16 metų.[/b] plačiau.

Hal (Filmas)

Kurumi, jauna ir graži moteris, kurios mylimasis Halas žuvo lėktuvo katastrofoje. Likusi sukrėsta ir gniuždoma sielvarto ji izoliuoja save mažame namelyje. Bet tai greit ima keistis, kai jos senelis su daktaru nusprendžia imtis terapijos. Senelis paprašo pagalbos roboto, vardu Hyuiči, tapti žmogumi ir ištraukti Kurumi atgal į gyvenimą. Taip robotas tampa Halo antrininku. Pamažu, dien plačiau.

Halo legends (OVA - 8)

Rinkinis trumpametražių aštuonių istorijų, kurių kiekviena tiria Halo įvykių dabartį ir priešistorę visatoje, kurios glaudžiai susijusios su amerikiečių išleistu pirmo asmens šaudyklės žaidimų serija – Halo. Kiekviena iš istorijų animuota garsiausių Japonijos animacijų studijų ir režisuota Japonijos režisierių. Pagrindinis Halo siužetas sukasi aplink žmonijos kov� plačiau.

Hana no joshi announcer: newscaster etsuko (OVA - 2)

Etsuko Yamanobe priklauso foxy naujienų studijai ir yra populiariausia žinių vedėja Tokijo televizijoje. Etsuko, norėdama kuo geresnių reitingų, yra pasiruošusi sukelti bet kokius skandalus. Ji įkalbėjo Damesukę išprievartauti savo boso dukrą, kad jam atkeršytų, o Etsuka kaip tik to ir laukė. Ji privers Damesukę atlikti įvairiausius dalykus, kad tik jos populiarumas ir reitingai plačiau.

Hanamaru kindergarten (TV - 12)

Jaunas vyriokas vardu Tsuchida, tik ką baigė pedagoginį ir įsidarbino Hanamaru darželyje. Nelabai įprasta profesija jauniems vyriokams. Taigi istorija prasideda nuo pirmos Tsuchidos darbo dienos, čia jis netrukus įsitikina kad šis darbas anaiptol nebus nuobodus, kol jo grupėje bus energinga mergaičiukė vardu Anzu. Tai šilta ir nuoširdi mūsų gyvenimo komedija, retkarčiais su par plačiau.

Hanbun no tsuki ga noboru sora (OVA - 6)

Yuichi Ezaki yra septyniolikmetis vaikinukas, sergantis Hepatitu A. Sirgdamas daugiausia laiko turi praleisti ligoninėje, tačiau griežtos taisyklės nesulaiko jo nuo pasivaikščiojimų po nakties apgaubtą miestą. Viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai į kitą ligoninės skyrių, skirtą sunkiai sergančiams ligoniams, atkeliama mergaitė. Visiškai skirtingais charakteri plačiau.

Harmonie - anime mirai (OVA)

Rodos, ką tik klasiokai Jošidas, Vatanabė ir Chondžas aptarinėjo neseniai matytus anime ir filosofavo apie tai, kaip suartėti su kuo nors. Visi turi sąvąjį vidinį pasaulį. Ir kad suartėti su kuo nors, jūsų pasauliai turi susiliesti. Atrodo banali tiesa, kurią galima aptarti pasislėpus nuo klasiokų. Tačiau, kai Chondžas pamato Makinos vidinio pasaulio dalelę, jis jau ir pats nes plačiau.

Hataraku maou-sama! (TV - 13)

Velnių karaliui Sadao tetrūko vieno žingsnio iki pasaulio užkariavimo, tačiau žmoniją išgelbėjo, netikėtai atsiradęs didvyris, kuris mūšio lauke įveikė nelabąjį. Neturėdami kitos išeities, Sadao su savo ištikimuoju tarnu Shirou persikėlė į kitą pasaulį: šiuolaikinį Tokiją. Ten jie turėjo atgauti savo jėgas ir pasiruošti ateities ko plačiau.

Heartwork: symphony of destruction (OVA - 3)

Yuu Asakura buvo paprastas studentas iki to laiko, kol netyčia rado lagaminą, kurio viduje buvo video kasetė, pinigai ir ginklas. Prakeiktas pistoletas, kuris išveda jo savininką iš proto. O kasetėje nurodymai, ką ir kada nužudyti. Pradžioje jis persigando, bet palaikęs ginklą rankoje pradėjo virsti kažkuo kitu... Yuu priėmė užsakymą ir pradėjo žudymo ir nnesubaigia plačiau.

Hellsing ultimate (OVA - 10)

Vampyrai egzistuoja. Ir Hellsing Organizacijos tikslas - juos sunaikinti. Tam jie yra pasitelkę ne tik asmeninę armiją, bet taip pat turi ir slaptų ginklų. Alukardas, neįtikėtinai galingas vampyras, yra kontroliuojamas Hellsing šeimos jau daugybę metų. Nėra žinoma, ką jis jaučia būdamas jų tarnu, tačiau jis tikrai mėgaujasi "vampyrų naikintojo" darbu. Dabartinė organiz plačiau.

Hentai express: lust train (OVA)

Orgazmostonas sukuria energiją, kuri gali aktyvuoti robotus-traukinius, kuriuos galima naudoti kovai su blogiu ar gėriu. Vienintelis būdas išgauti tą energiją - suteikti moteriai orgazmą. Piktasis profesorius pavogė vieną iš tokių traukinių ir naudoja savo piktiems kėslams, vokdamas nuo peronų merginas ir "naudodamas jas kurui". Vienintelis būdas jį sustabdyti - Geismo plačiau.

Hidan no aria (TV - 12)

Istorija vyksta Tokijo Butei Aukštojoje Mokykloje, specialioje mokykloje, kur detektyvai, "Butei", yra treniruojami naudotis ginklais. Kinjis Tooyama yra antrakursis studentas, kuris turi ypatingų gebėjimų, bet juos slepia, kad galėtų gyventi normalų ir taikų gyvenimą. Vis dėlto, kai pakeliui į mokyklą buvo pasikėsinta į jo gyvybę, jis susiduria su H. Arija Kanzaki, viena i&sc plačiau.

Higepiyo (TV - 39)

Berniukas Hirosis festivalyje/turguke/mugėje nusipirko labai jau keistą visčiuką (kurio visi bijojo ir nesiryžo pirkti), tas visčiukas buvo labai jau keistas: turėjo barzdą ir ūsus, gėrė sakę ir valgė karį... Per žinias buvo praneta, kad is mokslo laboratorijos dingo daug visčiukų.... kaip toliau klostysis naujų draugų nuotykiai. [trailer width:400; height:362;]Higepiyo-trail plačiau.

High school dxd (TV - 14)

Matyt Japonijoj mergaitiškos mokyklos masiškai keičimos į mišrias. Šį kartą laimę bando Issei. Svajonės buvo paprastos - mokykla buvo mergaitiška tai čia turi būti pilna gražuolių, o konkurentų nedaug. Sukurti haremą bus taip pat lengva kaip du pirštus apmyš... Deja, realybė buvo ne tokia graži. Norint turėti pasisekimą tarp silpnosi plačiau.

High school dxd born (TV - 12)

3 sezonas. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Dxd-New-pv.mp4[/trailer] plačiau.

High school dxd ii: new (TV - 13)

Mokyklos ištvirkėlio Hyoudou Issei nuotykiai ir nesėkmės siekant haremo karaliaus titulo tęsiasi High School DxD New sezone. Užsiimdami kasdiene Antgamtinių tyrimų klubo veikla draugai pastebi, jog žavusis princas Kiba pradeda keistai elgtis ir iš nuolat pasitempusio ir viską pastebinčio, bei neprarandančio budrumo žirgo, patampa netikusiu ir savo žioplumo dėka vos nepražudo savo plačiau.

High school dxd specials (Special - 6)

Jeigu Jums patiko pirmojo High School DxD sezono 12 epų ir 2 OVA, tai Jums greičiausiai turėtų patikti ir šie specialūs leidinukai po 3-5 minutes. Jie buvo išleisti kartu su Blue-ray primojo sezono dalimis ir iš esmės jei neturi jokios istorijos ir nėra susiją su sezono epais. Trumpai apei kiekvieną iš jų. 1. Specialus leidinukas. Keliaukime į paplūdimį – Antgamtinių Tyrimų plačiau.

High school of the dead (TV - 12)

Paslaptinga, mirti sėjanti epidemija ritasi per pasaulį, naikindama gyvybes, negana to mirę nuo šios ligos tampa gyvaisiais numirėliais, zombiais. Japonijoje, keli Fujimi Vidurinės mokyklos mokiniai ir mokyklos seselė susivienijo tam, kad nugalėtų save ir įstengtų išgyventi šią siaubingą žmonijos apokalipsę. Viskas prasidėjo po to, kai vienas mokytojas buvo įkastas užkrėstojo plačiau.

High school of the dead: drifters of the dead (OVA)

High School of the Dead: Drifters of the Dead yra OVA, sukurta pagal 7tą mangos leidinį. Komuro su draugais patenka į egzotišką negyvenamą salą, kurioje regis nėra jokių zombių. Šią puikią galimybę jie praleidžia įsisprausdami į mažučius maudymosi kostiumėlius ir labai smagiai leisdami laiką bei kartu pamalonindami mus, žiūrovus. Taip pat atsiranda haliucin plačiau.

High school of the dead: dxd (OVA)

Paslaptinga, mirti sėjanti epidemija ritasi per pasaulį, naikindama gyvybes, negana to mirę nuo šios ligos tampa gyvaisiais numirėliais, zombiais. Japonijoje, keli Fujimi Vidurinės mokyklos mokiniai ir mokyklos seselė susivienijo tam, kad nugalėtų save ir įstengtų išgyventi šią siaubingą žmonijos apokalipsę. Viskas prasidėjo po to, kai vienas mokytojas buvo įkastas užkrėstojo plačiau.

Highlander: the search for vengeance (Filmas)

Jo gentis buvo išžudyta, jo mylima moteris nukryžiuota, jis pats savo akimis matė savo gimtojo kaimo pražūtį. 2187 metai,šiandieninis mūsų pasaulis pražuvęs, o jis vis dar gyvena degdamas keršto troškimu Markusui Oktavijui - romėnui išžudžiusiam jo gentį. Tačiau dabar Kolinas Maklaudas - nemirtingasis Kalnietis, kuris matė iškylančias ir sugriūvančias civilizacijas, turi p plačiau.

Higurashi no naku koro ni (TV - 26)

Tai anime, kuris yra sukurtas pagal žaidimą. Žaidimą sukūrė "07th Expansion" studija. Pats anime yra tikrai įtraukiantis bei įdomus. Istorija vyksta Hinamizavos kaimelyje, į kurį atsikrausto Keįčis. Jis gan greitai susiranda draugų, nes kaimelio gyventojai yra labai draugiški. Daugiausiai jis būna su savo draugėmis Rena, Satoko, Mion, Rika, bei... Atrodo, kad geriau negal plačiau.

Higurashi no naku koro ni kaku ~outbreak~ (OVA)

Kaip ir pagrindinėje istorijoje, veiksmas vyksta Hinamizavoje. Miestelis isoliuojamas dėl paslaptingo viruso, kuris pakeitė visų kaimelio gyventojų elgesį. Maebara Keiichi ir Ryuuguu Rena susiriamia su dideliu pykčio ir įsiučio proveržiu. [trailer width:400; height:362;]Higurashi-Outbreak-Trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Hinata no aoshigure (Filmas)

Tai trumpametražis filmas apie vaikiną, kuris įsimylėjo merginą vardu Šigure. Ir kaip šiam droviam vaikinukui pavyks prisipažinti apie savo jausmus? plačiau.

Hitsuji no uta (OVA - 4)

Trejų metų paliktas tėvų, Takashiro Kazuna buvo išsiųstas gyventi pas tetą ir dėdę. Taip ir augo nepažinodamas savo šeimos: lankė mokyklą, turėjo gerą draugą ir jį įsižiūrėjusią keistą merginą menininkę, dėl kurios buvo net į tą patį dailės būrelį įsirašęs ir sutikęs pozuoti jos naujam piešiniui. Tačiau vieną dieną jį pradeda kamuoti nenumaldomas kraujo tro plačiau.

Hiyokoi (OVA)

Anime adaptacija Hiyokoi atskleidžia Nishiyamos Hiyori, ypatingai žemos ir labai drovios mergaitės, grįžimą į mokyklą po avarijos. plačiau.

Hokuto no ken zero: kenshirou den (Filmas)

Paskutinis filmas iš Shin Kyuuseishu Densetsu pentalogijos. Priešistorė apie Kenčiro pralaimėjimą Šinui ir manga pradžią. plačiau.

Hokuto no ken: legend of heroes (Special)

3D CGI finalnės kovos tarp Kenčiro ir Raoh versija. plačiau.

Honey and clover (TV - 24)

Anime yra pagal Chika Umino aštuonių tomų manga. Turim žaismingą ir gyvenimišką komediją su romantikos ir dramos elementais. Skirtingai nuo kitų comedy/drama/romance žanrų atstovų, tai nėra įstorija pagrįsta haremo principu ir kvailokom situacijom. Anime yra labiau gyvenimiškas. Neveltui tarp žanrų yra įsipaišęs 'Slice of Life'. Veiksmas sukasi ap plačiau.

Hooligan (OVA - 2)

Yukito Nigi nutarė apsilankyti pas didžiakrūtė mokyklos mokslininkę Olgą. Pabandęs su ja paišdykauti, jis netyčia sugadino jos vykdomą eksperimentą, to pasekoje erdvė ir laikas išsikraipė. Jie pakliuvo į paralelinę visatą, Norint sugrįžti atgal į Žemę, Yukito turi surinkti Septynis Šventuosius Vibratorius, Tačiau iškyla viena problema, kažkas, vadi plačiau.

Hoshi wo ou kodomo (Filmas)

Tai istorija apie Asuną, mergaitę, kuri leidžia savo vienišas dienas klausydama paslaptingos muzikos, sklindančios iš krištolinės radijos, kurią ji gavo kaip atminimo dovaną iš savo tėvo. Tačiau ji leidžiasi į pilną nuotykių kelionę, tikėdamasi sutikti vaikiną. Ten ji sutinka pasaulio žiaurumą, grožį bei praradimus. [trailer width="640" height="36 plačiau.

Hotarubi no mori e (OVA)

Šešiametė Hotaru vasarą atostogauja pas dėdę. Kaip tikriausiai daugeliui iš mūsų yra nutikę vieną dieną bežaisdama ji nuklysta į mišką ir pasiklysta. Viskas nebūtų taip blogai, jei šis miškas nebūtų nepaprastas – jame gyvena youkai, o turbūt daugelis iš jūsų jau žino, kad jie labai mėgsta paskanauti mažais vaikais. Ačiū miško, kalnų ar ko ten Dievams, kadangi bea plačiau.

House of five leaves (TV - 12)

Akitsu Masanosuke yra niekam tikęs roninas. Nepagalvokit, kad jis nemoka padoriai mojuoti kardu. Anaiptol, jo įgūdžiais abejoti netenka. Bėda yra su Akitsu charakteriui, kuris yra per daug romus ir bailus tokiai profesijai. Konfliktinėje situacijoje jis nepuola ginti savo garbės ir orumo, o tiesiog pabėga. Nieko keisto, kad visuose darbuose netikėlis ilgai neužtrukdavo. O valgyt tai nori plačiau.

Howls moving castle (Filmas)

Sofijai – aštuoniolika, ji gyvena mažame provincijos miestelyje ir didžiąją dalį laiko praleidžia gamindama skrybėles savo tėvo parduotuvei. Vieno iš retų pasivaikščiojimų mieste metu Sofija susipažįsta su gražiu, bet nuobodoku burtininku Haulu. Pamaniusi, kad Sofija ir Haulas įsimylėjo, piktoji burtininkė paverčia merginą devyniasdešimtmete sene. Nusivylusi Sofija pabėga plačiau.