Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Iblard jikan (OVA)

Fantastiniam pasaulyje straido magiškas dirižablis. Ten yra ir vilų ir skrajojančių salų. Prabangus namai netoli gėlynų, medžių ir nedidelio tenvkynio. Miniatiurinės mašinos, pasipuošusios merginos. Tokį pasaulį išvysime Studio Ghilbi sukurtamia anime, neturinčio nė vieno dialogo. plačiau.

Ichigeki sacchuu (OVA)

20XX metai. Japonijos gyventojai jau nebegali susitvarkyti su visokiais ropojančiais parazitais. Nuodai ir insekticidai jų nebeveikia. Viena korporacija išrado ir pradėjo pardavinėti mažučius robotukus, kurie savo mirtinais ginklais stojo į kovą prieš tarakonus ir kitus brudus... plačiau.

Ike! ina-chuu takkyuubu (TV - 26)

Taigi , normalus mokyklos stalo teniso klubas. Tiksliau jis būtų normalus jei ne nariai. Rimtai susidomėję žaidimu ten yra tik du - komandos kapitonas Takeda ir gražuolis Yūsuke Kinoshita. Jų fone Maeno, Izawa ir Tanaka tik dar labiau išsiskiria. Net sunku pasakyti kuris iš šios trijulės yra labiausiai iškrypęs, ištvirkęs ir tiesiog kvailas. Tanabe būtų gal ir neblogas berniukas, plačiau.

Iketeru futari (TV - 16)

Keisuke Saji 16 metų išprotėjęs dėl mergų bernas. Pamatęs Koizumi Akira nusprendžia kad ji bus jo mergina. Ir to siekia įvairiais budais, kaip taisyklė kvailais. Koizumi iš pirmo žvilgsnio atrodo šalta kaip ledas, bet iš tikro yra paprasta, jautri ir kompleksuota mergaitė. Visa šis trumpas serialas ir skirtas šios šaunios poreles "santyki plačiau.

Inaka isha (Filmas)

Senas kaimo gydytojas turi keliauti pas sergantį pacientą, tačiau nugaišus turėtam arkliui, nusunčia savo tarnaitę Rose pas vietos gyventojus prašyti pagalbos, deja, niekas nenori padėti. Praradęs viltį daktaras pasiryžta pasikinkyti kiaules, tačiau pravėręs tvarto duris ten randa keistą žmogelį, kuris jam duoda du tiesiog velniškus, vaiduokliškai atroda plačiau.

Infinite space (OVA - 4)

Istorija pasakoja apie Juriī, jaunuolį, kuris keliauja per įstatymų nesuvaržytą kosmosą ir tampa kosminio laivo kapitonu... Animacijos studijos „GONZO“ ir „Production I.G“ pagamino šiuos trumpus anime filmukus žaidimo istorijos ir visatos pristatymui. plačiau.

Interstella 5555 (Special)

Tai yra grupės Daft punk albumo Discovery grafinis realizavimas. čia nėra nei op/en, nei nuobodžių tylos pauzių. visą animo laiką groja Daft Punk. Čia nėra ir žodžių, tik kartais dainos pradžioje girdisi lietus ar automobilio burzgimas. aš kažko panašaus nesu matęs ir manau, kad animė dieviška. jau vien dėl to, kad groja Daft Punk animė nereali. Istorija: Kažkokioje plan plačiau.

Inu to hasami wa tsukaiyou (TV - 12)

Absurdiška atsitiktinio humuro komedija, kurioje pagrindinis vaidmuo atitenka aukštesniosios mokyklos mokiniui Harumi Kazuhito, kuris yra apsėstas knygų skaitymo manijos. Vieną dieną apiplėšimo metu jį nužudo, bet dėl beprotiško noro skaityt knygas, jis prisikelia takso veislės šunimi. Nuotykiai prasideda, kai jį priglaudžia sadistė mergina Natsuno Ki plačiau.

Inugami-san to nekoyama-san (TV - 13)

Šis anime yra apie Nekoyama Suzu - ramią, nedrasią merginą, kuri myli šunis ir Inugami Yachiyo - draugišką, kates mylinčią super mazochistę. Vieną dieną, po lemtingo susitikimo, jos pamyla viena kitą. Nekoyama į Yachiyo puolimus visada atsako nedrasiai. Jų draugė Aki kartais turi neblogai paplušėti, kad išspręstų tarp jų kilusius ginčus ir užti plačiau.

Inuyashiki (TV - 11)

58 metų Ičiro Inujašikis gimė po nelaiminga žvaigžde. Dėl senyvos išvaizdos žmonės jį nurašo, nepaisaint visų pastangų ir pagalbos, net šeima jo negerbia ir ignoruoja. Negana to daktaras pranešė, kad Ičiro turi vėžį ir jam liko gyventi 3 mėnesiai. Senolis išėjo norėdamas prablaškyti savo mintis, tačiau nutiko incidentas po kurio plačiau.

Iron man (TV - 12)

Tonis Starkas - Stark Industries - savininkas, savo imperiją sukūrė kurdamas naujausią ir moderniausią ginkluotę. Taip pat žinomas kaip Geležinis Žmogus, kovotojas su nusikalstamumu ir visokio plauko niekšais. Kai Tonis nutaria išleisti Geležinį Žmogų į pensiją, jis atvyksta į Japoniją, kur turėtų stovėti pirmoji arkinė jėgainę, galinti gaminti energiją nemokamai ir be jo plačiau.

Isshuukan friends (TV - 12)

Kaori Fujimiya mokykloje visada viena, nes visi jos džiugūs prisiminimai ir laikas praleistas su draugais dingsta kiekvieną pirmadienį. Jos klasiokas, Yuuki Hase, pastebi, jog Kaori Fujimiya mokykloje neturi draugų. Taigi, vaikinas, kiekvieną savaitę, tampa jos draugu iš naujo. [trailer width:400; height:362;]Isshuukan-Friends-pv.mp4[/trailer] plačiau.