Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Jin-roh: the wolf brigade (Filmas)

Žinomo anime režisieriaus ir scenarijaus autoriaus Mamoru Oshii (“Ghost in the Shell”) sukurta niūri šiuolaikinė Raudonkepuraitės istorija. Specialiųjų policijos pajėgų būrio narys Kazukis Fuse patiria stiprų sukrėtimą, kada jo akivaizdoje beprasmiškai žūsta teroristų grupuotei priklausiusi savižudė sprogdintoja. Stengdamasis suprasti tokio elgesio priežastį Fuse atlieka plačiau.

Jojo no kimyou na bouken (TV - 26)

1869-aisias Darijus Brando išgelbsti anglų aristokratą, Džordžą Džostarą. Priimdamas Darijaus sūnų, Dio, kai berniukas tampa našlaičiu, Džordžas tikisi gražinti savo išgelbėtojui skolą. Tačiau Dio, nepatenkintas savo visuomenine padėtimi, siekia uzurpuoti Džostarų šeimą. Turėdamas actekų kaukę su antgamtinėmis galiomis jis ruošiasi sunaiki plačiau.

Juuni taisen (TV - 12)

Kas dvylika metų rengiamos zodiakų kovos, kuriose dalyvauja 12 karių. Kova nebeprasmė, prizas – bet koks noras. Viskas atrodytų kaip ir paprasta ir aišku, bet situacija pablogėja, kai jiems buvo liepta praryti brangakmenius, kur vėliau paaiškėja tėra gabalas nuodų. Tuos vadinamus brangakmenius, kiekvienas norintysis laimėti, turi visus surinkti, o būdas – nuž plačiau.

Juusen battle monsuno (TV - 52)

Monstras Monsunas pasineria į nuotykius su trimis paaugliais – Chase, Jinja ir Brenu. Ketveriukė kovoja su blogio jėgomis, stengdamiesi ne tik surasti Monsuno kūrėją, bet ir išgelbėti pasaulį. [trailer width:400; height:362;]Monsuno_-_TV_Series_-_Trailer.mp4[/trailer] plačiau.