Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

K-on! movie (TV)

Įžanga. K-ON! istorija sukasi apie keturias Japonijos vidurinės mokyklos mokines, kurios prisijungia prie "Light Music" klubo, kad pabandytų jį išsaugoti nuo išformavimo. Tačiau jos yra paskutiniai klubo nariai. Istorija prasideda, kai Yui Hirasaka pirmaisiais mokslo metais vidurinėje mokykloje, nekantriai ieško klubo prie kurio galėtų prisijungti. Tuo pačiu metu, R plačiau.

Kagewani (TV - 13)

Šiuolaikiniame pasaulyje iškyla paslaptingos žmones puolančios pabaisos. Iš kur jos atsirado? Ko jos nori? Profesorius Banba Sousuke ieško atsakymo į tai ir prasideda nauja siaubą kelianti animacija. plačiau.

Kaguya-hime no monogatari (Filmas)

Senovės Kinijos kaime senas bambukų kirtėjas ir jo žmona bambuko stiebe atranda mažą mergaitę. Beaugindami ją jie taip pat netikėtai randa daugybę aukso. Manydami, kad tai kažkoks dieviškasis ženklas, pasinaudodami pinigais jie nuperka kūdikiui, vardu Kaguja, dvarą sostinėje, kur ji bus auginama kaip princesė. Daugybė mergintojų išgirdo apie jos grožį ir pradėjo plačiau.

Kaiba (TV - 12)

Ar tikrai atmintis, prisiminimai, žinios yra kažkas tokio neapčiuopiamo? Masaaki Yuasa ( Kemonozume, Cat Soup, Mind Game) sukurtame pasaulyje visa tai tėra daiktas, kurį galima išimti, sunaikinti, pakeisti, perkelti arba parduoti. Žmogus gyvas tol, kol turi savo prisiminimus, o toks jų sudaiktinimas tereiškia vieną. Amžiną gyvenimą. Tačiau ši privilegija priklauso tik turtingesiems plačiau.

Kakurenbo (Filmas)

Tarp miesto griuvėsių, vyksta žaidimas, kurį žaisti gali tik vaikai. Slėpynių žaidimas - „Otokoyo“. Pasak legendos, kai tik vaikai pradeda žaisti šį žaidimą, jie vienas po kito pradingsta miesto tamsoje... Istorija prasideda kai jaunas berniukas žengia į Otokoyo pasaulį, ieškodamas savo sesers. plačiau.

Kami-sama hajimemashita (TV - 14)

Nerūpestinga Nanami paauglystė baigėsi. Kaltas prasilošęs ir dėl to pabėgęs tėvas. Vyrai juodais drabužiais net iš namų mergaitę išvarė. Sėdi bomžė parke ant suoliuko ir liūdi. Ką daryt? Net pernakvot nėra kur. Nanami nuo pikto šuns "išgelbėja" keistą vyrą vardu Mikage. Pasikalbėjo ir vyras pasiūlo pagyventi pas jį. Vis tiek pats še plačiau.

Kami-sama hajimemashita 2 (TV - 12)

Nanami vis dar tebegyvena su Onikiri, Kotetsu ir Tomoe, tačiau prie jos taip pat prisijungia jos naujoji namų dvasia Mizuki ir beždžioniukas šikigamis Mamoru. Ji vis dar tebemyli vieną iš savo namų dvasių Tomoe. Tačiau jos gyvenimas nestovi vietoje vien tik prie to. Ji tęsia savo buvimą žemės dievybe ir priima testą iš Otohiko, vėjo dievo, kuris turi nuspręsri, plačiau.

Kampfer (TV - 12)

Senou Natsuru - paprastas aukštosios mokyklos moksleivis. Vieną dieną jis atsikelia pavirtęs mergina. Pliušinis Harakiri Tigras įgija gyvybę ir pasako, kad jis turi kautis, kaip dvasinė Kovotoja (vok. Kämpfer). Nieko nenutuokdamas, kas aplinkui vyksta, Natsuru įsivelia į kovas su kitomis Kovotojomis. [trailer width:400; height:362;]Kampfer-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Kanojo to kanojo no neko (OVA)

She and Her Cat - dar trumpesnis, bet nemažiau geras jo darbas. Nupieštas ranka, įgarsintas jo paties, nespalvotas, žiauriai melancholiškas ir geras anime. Vieną dieną pasaulis ramiai sukosi ir lyjant mergina namo parsinešė katiną. Pavadino ji Chobi. Katinas ją įsimylejo. Daugiau beveik ir nėra ką rašyti. Anime, kurio nereikia ištrinti, nes gali karts nuo karto pažiureti, beve plačiau.

Kanojo to kanojo no neko: everything flows (TV - 4)

Istorija apie merginą, kuri mokosi koledže ir ieško darbo, gyvenančia su savo juodu kačiuku. plačiau.

Kanokon (TV - 14)

Kanokon istorija sukasi apie Kouta Oyamada, jauną, nedrąsų ir nuoširdų pirmų metų vidurinės mokyklos mokinį, kuris yra ką tik atvykęs iš kito miesto į naują mokyklą. Jo pirmą dieną naujoje mokykloje, jis pasitinka gražią antrų metų mokinę, vardu Chizuru Minamoto, ši mergina beveik be kompleksų ir pasiruošusi padaryti bet ką kad tik "paišdyka plačiau.

Kappa no coo to natsuyasumi (Filmas)

Dėka šio anime pirmą kartą susipažinau su neįprastu mitologiniu Japonų padarėliu, o gal pabaisa, kuris vadinamas – Kappa, dažnai minimas Japonų tautosakoje. Trumpai ir aiškiai, tai yra Japonų vandenis arba vandens dievas, gyvenantis pelkėse. Humanoidas, kurio kūnas atrodo kaip beždžionė, varlė ir vėžlys. Yra labai daug mitų, kuriuose kalbama tiek gerus, tiek blogus dalykus a plačiau.

Kara no kyoukai (Filmas - 7)

Kara no Kyoukai yra serija istorijų suskirstyta į 7 skyrius, tai yra kūrinys susidedantis iš septynių filmų. Anime veiksmas vyksta tame pačiame pasaulyje kaip ir kitas Type-Moon anime – Shingetsutan Tsukihime. Vieni pagrindinių veikėjų yra irgi susiję su šiom serijom. Pavyzdžiui Toko Aozaki yra Shiki Tohno mokytojos Aoko Aozaki, iš kurios Shiki gavo savo akini plačiau.

Kara no kyoukai - epilogue (OVA)

Epilogas pavadintas tiesiog "Tuštumos riba" išsiskiria savo ramia atmosfera. Visas pasakojimas tai dviejų asmenų dialogas, kurio metu samprotaujama apie tai kas yra žmogaus "asmenybė" ir kas ją formuoja. OVA atskleidžia tikrąjį Šiki pradą. [trailer width:400; height:362;]Kara_no_Kyoukai_Epilogue_trailer_eng_subs.mp4[/trailer] plačiau.

Kara no kyoukai - extra chorus (OVA)

Šios Takašio Takeučio mangos adaptacijos veiksmas išskirtas į dvi istorijas. Pirmoji istorija yra apie du gerai pažįstamus Kara no Kyoukai veikėjus Šiki ir Mikiją. Pastarasis stengiasi surasti katei namus ir laikinai palieką ją Šiki globoje. Antroji istorija ne tokia pasyvi. Veiksmas vyksta po pirmojo filmo ir seka istoriją apie dvi merginas: Andou Juko plačiau.

Kara no kyoukai - mirai fukuin (Filmas)

Mirai Fukuin ("Ateities Evangelija") yra šalutinė Kara no Kyoukai novelės istorija, padalinta į dvi dalis: Möbius ring (ratas) ir Möbius link (jungtis). Pirmoje dalyje pasakojama apie du aiškiaregius, Šizunę Seo ir Mitsuru Kamekurą, kurie gali matyti ateitį. Šizunė kenčia nuo nepakeliamai nuobodaus gyvenimo, o Meruka, antgamtinių galių dėka, tampa p plačiau.

Karas (Filmas - 2)

Netolimoje ateityje, Shinjuku mieste, įvyksta keletas žmogžudysčių. Visos aukos būna praradusios visus kūno skysčius. Žudikas - vardu Eko, kuris buvo „Karas“, miesto saugotojas, bet staiga jis pasikeitė: pasivadino save Eko ir pradėjo keršyti visai žmonių rasei. Asmuo, valdantis Karas, yra vardu Yurine. Ji, norėdama sustabdyti žmogžudystes, išsirenka naują Karas, vardu Otoh plačiau.

Kigeki (OVA)

Mažą kaimelį turi užpulti anglų armija. Viena jo gyventoja nusprendžia jį išgelbėti. Tai maža mergaitė. Ji pasiima iš namų brangią knygą. Jos tikslas yra pasiekti paslaptingą fechtuotoją, gyvenantį Demonų pilyje. Jis gali išgelbėti kaimą, bet už savo paslaugas ima tik retas knygas. Mergaitė nubėgusi ilgą kelią, tikisi, kad fechtuotojas priims būtent plačiau.

Kiki's delivery service (Filmas)

Mergaitei-raganai Kikei suėjus 13 metų ji, kaip pagal tradiciją priklauso visoms tokio amžiaus sulaukusioms raganoms, vienerius metus privalo palikti savo namus, kad išmoktų gyventi pati. Kartu su savo kalbančiu katinu Džidži, Kikė išskrenda į pajūrio miestelį Koriką. Čia atidariusi savo siuntų tarnybą (siuntinių transportavimo priemonė – jos šluota), K plačiau.

Kill la kill (TV - 24)

Istorija apie mokyklos studentų atstovybės prezidentės Satsukės Kirynos anarchistinį mokyklos valdymą. Žirklių ašmenų savininkė, mainų programos mokinė – Ryuka Matoja pradeda perversmą. Ryuka ieško paslaptingo asmens, kuris atsakingas už jos tėvo mirtį. Beieškant jai tenka susidurti su studentų atstovybės „keturiais dieviškaisiais karaliais plačiau.

Kimera (OVA)

Vakarų kalnuose nukritusios keistos kapsulės su savimi atgabena antgamtiškus padarus, kurie būdavo aptinkami tik pasakose ar fantastikoje. Žemėje vaikštantys vampyrai, prieš žmoniją vykstantys karai, privedantys prie genetiškai siaubingų imperatyvų. Lyg vaspos tykančios voro, jie atkeliavo į šią planetą su vienu tikslu: įtvirtinti savo rūšį plačiau.

Kimi ni todoke (TV - 25)

Istorija sukasi apie merginą, vardu Kuronuma Savako, dar pravardžiuojamą Sadako (atsimenate filmą „Skambutis“?), nes jos veidas kartais būna labai baisus ir ji keistai elgiasi. Ji stipriai žavisi savo klasioku Kazehajumi, bet jis to nežino. Jis labai malonus ir jo asmenybė labai traukia kitus žmones. Nepaisant savo veido, Savako po truputį pradeda susidraugauti su kitais ir gyventi n plačiau.

Kimi ni todoke 2 (TV - 13)

Kuronuma ir jos draugai pasitinka antruosius mokslo metus, kuriuos pradeda toje pačioje klasėje. Ir taip trapiems ir sudėtingiems Kuronumos ir Kazehajos santykiams paaštrinti šalia jos pasodinamas žavus dabita Kentas. Neilgai trukus tarp jo ir Savako užsimezga tam tikra mokytojo-mokinės draugystė ir prasideda paini ir sudėtinga įvykių virtinė. Herojai ir toliau eina savo t plačiau.

Kimi no na wa (Filmas)

Mitsuha ir Takis - vienas kito nepažįstantys žmonės, gyvenantis skirtinguose Japonijos kraštuose. Vieną dieną mergina pradeda svajoti apie įkyrėjusios kaiminystės palikimą ir naują gyvenimą niekada nemiegančiam Tokijaus mieste. Tačiau viskas pasikeičia, kai vieną rytą Mitsuha susapnuoja, jog atsibunda vaikino kūnę, kuris gyvena Tokijuje, o Takio sapne, jis yra mergina gyv plačiau.

King of thorn (Filmas)

Po pasaulį plinta mirtina epidemija, kurią sukelia "Medusa" virusas. Tam, kad pabėgtų nuo šio mirtino viruso grupė žmonių išrenkama užšaldymui su viltimi, kad ateities kartos juos išgelbės. Viena iš 160 išrinktųjų yra Kasumi, kuri, nepaisant suvokimo, jog jos troškimams išsipildyti nėra šansų, užmiega su viltimi kada nors plačiau.

Kingsglaive: final fantasy xv (Filmas)

Liucijus - magiška karalystė, šventojo kristalo namai. Tačiau grėsminga Niflhaimo Imperija padarys viską, kad kristalas atitektų jiems. Tarp šių karalysčių karas tęsiasi taip ilgai, kad niekas nepamena, kada jis prasidėjo. Liucijaus vadas, karalius Regis, vadovauja elitinėms kareivių pajėgoms, dar žinomoms, kaip Kingsgleivai. Pasinaudodamas karaliaus magija, Niks plačiau.

Kiss x sis ova (OVA - 6)

Keita turi dvi vyresnes įseseres Ako ir Riko. Kadangi jie nėra susaistyti kraujo ryšiais, merginų meilė broliui yra pakankamai gašli. Po nelaimingo atsitikimo mokykloje, Ako ir Riko savo broliukui prisipažįsta meilėje. Keitai nepatinka vien mintys apie tai, kad jie gali būti kažkas daugiau nei brolis ir seserys, bet jis bando patekti į tą pačią mokyklą, kaip ir jo seserys ir po tru plačiau.

Kiss x sis tv (TV - 12)

Keita turi dvi vyresnes įseseres Ako ir Riko. Kadangi jie nėra susaistyti kraujo ryšiais, merginų meilė broliui yra pakankamai gašli. Po nelaimingo atsitikimo mokykloje, Ako ir Riko savo broliukui prisipažįsta meilėje. Keitai nepatinka vien mintys apie tai, kad jie gali būti kažkas daugiau nei brolis ir seserys, bet jis bando patekti į tą pačią mokyklą, kaip ir jo seserys ir po tru plačiau.

Kite (un-cut) (OVA)

Prieš keletą metų mergaitė Sawa neteko savo tėvų. Jos globėju (įtėviu) tapo bekompromisinis ir ciniškas policininkas Akai. Tačiau jis Sawa įvaikindamas turėjo savo tikslų: jis auklėja elitinius samdomus žudikus, kurie "apvalo" visuomenę nuo visokio "purvo", prieš kurį įstatymas ir teisėsauga yra bejėgė. Greitai jauna ir graži Sawa tampa jo nematuomuoju ir mirtinu ginklu. Ja plačiau.

Kite liberator (OVA)

Filmo veiksmas vyksta prabėgus keliems metams po pirmosios Kite dalies. Kosminėje stotyje įvyksta "nelaimingas atsitikimas", kurio metu atsirado stiprūs ir galingi monstrai. O tuo metu Žemėje gyveno sau mergaitė, gyveno ji pas dėdę (nes jos tėtis dirbo kosminėje stotyje), mokėsi mokykloje (buvo pirmūnė) ir vakarais dirbo kavinėje. O laisvu nuo darbo metu ji dirbo Samdoma Žudike, vi plačiau.

Kizuna ichigeki (Filmas)

Kizuna Todoriki yra jauna mergaitė, kuri kovoja besinaudodama Vadači Džiu-ken mokyklos technikomis. Po to kai laimėjo didelį turnyrą, ištinka bėda, kai atskleidžiama, jog ji buvo per jauna dalyvauti turnyre. plačiau.

Koe de oshigoto! (OVA - 2)

Šis anime yra apie Aoyagi Kanna, šešiolikmetę merginą, kurios vyresnė sesė paprašė jos tapti erotinių žaidimų įgarsintoja jos kompanijoje. Žinoma, ji atsisakė, bet vėliau pagalvojo, kad taip padėtų sesės kompanijai, todėl ji sutiko. Vienintelė problema, jai labai gėda, ji net pagrindinių eroge žodžių tinkamai neištaria… [trailer wi plačiau.

Koe no katachi (Filmas)

Būdamas pradinėje mokykloje, Šouja Išida siekė įveikti nuobodulį žiauriausiais būdais. Kai kurčią Šouko Nišimiją perkelia į jo klasę, Šouja ir visa likusi jo klasė pradeda patyčias iš jos. Tačiau, kai jos motina praneša mokyklai apie tai, jis yra išskirtas ir kaltinamas dėl visko, kas buvo jai daroma. Po Šouko perkėlimo į kitą mokyklą, Šouja paliekamas savo klasiokų plačiau.

Koharu biyori (OVA - 3)

Murasė Takaja, normalus ir šiek tiek iškrypęs paauglys, nusprendžia nusipirkti robotą, kuris palaikytų jam kompaniją. Visgi ne jis robotą, o robotas jį išsirenka. Taip jam atgabenama robotarnaitė, kuri užprogramuota taip, kad nenori dėvėti savo uniformos, ji išmeta vaikino seksualių figūrėlių kolekciją ir pabėga! Porelė tuoj susitaiko, nors jų santykiai ir toliau lieka kebl plačiau.

Kokoro ga sakebitagatterunda (Filmas)

Džiunė Narusė – tikra čiauškutė, ji mėgsta svajoti, o jos pasaulis pripildytas pasakų. Tačiau ji per daug naivi ir mažai ką suprantą apie suaugusių gyvenimą. Kartą ji pamatė tėti su kitą moterim ir viską pranešė mamai, bet visi kaltino mergaitę dėl nuolatinio kalbėjimo. Džiunė nusprendė daugiau netarti nė žodžio, bet mokykloje ji išrinkta kaip plačiau.

Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! (TV - 11)

Satou Kazuma - paprastas užsidarelis ir žaidimų maniakas, dėl nelaimingo įvykio praradęs gyvybę. Pomirtiniam pasauly jį pasitinka deivė Aqua, kuri pasiūlo jam, vietoj atgimimo naujam kune arba keliavimo į dangų, būti nukeldintam į prarelinį fantazijos pasaulį, kuris yra terorizuojamas Demonų Valdovo, bei prie to pačio pasiimti bet kokį vieną dalyką. Gale tas dalykas patapo pat plačiau.

Koroshiya ichi (OVA)

Jakudza mazochistas tamsiose Tokijaus gatvėse sutinka sau lygų priešininką. Jo priešininkas, Ičis, žudikas prichopartas iš prigimties. Šis anime pasakoja apie Ičio jaunystę, kaip jis patapo šiuo baisiu monstru, kuriam mirtis sukelia seksualinį pasitenkinimą... jei šis kūrinys sudomino, siūlau pasižiūrėti LIVE ACTION filmą "Ichi The Killer", kurį režisavo pats Takashis Miike, plačiau.

Kotonoha no niwa (Filmas)

Šio anime pavadinimą galima būtų versti į lietuvių kalbą kaip “Žodžių sodas” arba “Tūkstančio žodžių dalių sodas”. Jo oficialus šūkis – “Pasakojimas apie liūdesį, kuris senesnis už pačią meilę”. Režisierius Makoto Shinkai aiškina taip: “Žodžių sodas” – istorija apie meilę, tradicine š plačiau.

Koutetsujou no kabaneri (TV - 12)

Veiksmas vyksta pasaulyje, esančiame pramoninio perversmo eigoje. Šiame pasaulyje atsirado monstrai – Kabane, kurių neįmanoma nužudyti, kol nebus perverta jų širdis, kurią dengia geležies sluoksnis. Vieno įkandimo užtenka, kad infekuotasis žmogus taptų šiuo padaru, tačiau atsiranda įdomesnių sutvėtimų, panašių į zombius, – Kabaneri. Tolimu plačiau.

Kowabon (TV - 13)

Siaubo istorija, animuota rotoskopiniu būdu, kuomet gyvų aktorių vaidyba bus perkelta į animacijos formą kadru po kadro (pavyzdžiui kaip Aku no Hana). Visame pasaulyje pilna kamerų. Tos akys matė pasaulį, kurio jūs dar neregėjote. plačiau.

Kowarekake no orgel (OVA - 2)

Istorija sukasi apie Keičirą, jaunuolį, kuris po autoavarijos, kur žuvo jo tėvai ir jaunesnė sesuo, savo name dabar gyvena vienas. Vienintelis išgyvenęs po autoįvykio, dėl visko jis kaltina save ir pamažu ima paklysti gyvenime. Tačiau vieną dieną, norėdamas apsisaugoti nuo lietaus, jis apsistoja senoje šventykloje. Ten jis pastebi mažą mergaitę, šiukšlių krūvoje sėdinčią plačiau.

Kubikiri cycle: aoiro savant to zaregotozukai (OVA - 8)

Mūsų pasakotojas Ii kartu su savo drauge Kunagisa Tomo, genialiausia inžinierė pasaulyje, atvyksta į Varno plunksnų salą. Šios salos šeimininkė Akagami Irija mėgta pas save kviestis gerai žinomus pasaulio žmonės, nes pati salos palikti negali, ji yra ištremta. Visi Irijos svečiai yra genijai ir retas kuris iš jų atsisako galimybės pabūvoti ramioje, nuo civilizacijos atskirtoje plačiau.

Kumi to tulip (Filmas)

Kumi - maža mergaitė, gyvenanti pasaulyje su žibančiai metaliniais dangoraižiais ir kur robotai viskuo pasirūpina. Po vienu iš tų dangoraižiu yra sodas su rankų darbo fontanu, dirbtine augmenija, skaitmeniniu vandeniu ir drugeliais, kuris yra Kumi žaidimų aikšelė. Kumi susipažįstą su senuku, kiekvieną dieną besilankančiu parke ir tapančiu dirbtines gėles. Senuk plačiau.

Kung fu love (OVA)

Gyveno sau mergaitė (na gal mergina)ir per televizorių paskelbė, kad ją išrinko būti viso Pasaulio Priešu.... Pasižiūrėkit patys kaip susiklostė jos likimas plačiau.

Kurenai (TV - 12)

Pastatytas pagal lengvą ir šiltą novelę nuo Katayama Kentarou ir anime pastatytas pagal Yamamoto Yamato. Turbūt labiausiai nustebinęs anime šiame sezone, nes tikrai nieko panašaus nesitikėjau sulaukti, dėl neperlenkiamo humoro, pusėtino siužeto ir originalių veikėjų viskas gavosi daug įdomiau nei tikėjausi. Anime atrodo kurtas su meile ir pasakojama apie ganėtinai paprastus, bet plačiau.

Kuro no sumika: chronus (anime mirai) (Filmas)

"Makoto Nakadzono beveik tipinis mokinys. Tik va, Makoto nuo pat vaikystės geba matyti "tamsiuosius sutvėrimus", kurie lydi tuoj mirsiančius žmones. Kartą jis išdrįsta pakalbėti su vienu iš tų "būtybių", Akira Seno. Nepastebėjęs užuominos apie jo vaikystės draugei Hazuki gręsiantį pavojų, Makoto ryžtasi mesti likimui iššūkį." Papildoma informacija: Trumpametražis fil plačiau.

Kurokami (TV - 23)

Tera yra kažkas panašaus į energiją, kuri lemia žmogaus sėkmę ir laimę. Suprantama, kad kuo jos daugiau - tuo geriau. Kiekvienas žmogus turi du dvynius, bet lygybe čia net nekvepia. Vienas iš trejų yra pagrindinis šaltinis su didžiausiu energijos kiekiu, o likę du tik pagalbiniai. Jei....chm....tryniai^^ susitinka - miršta ir perduoda savo tera stipriausiam. Taigi iš trejų lieka plačiau.

Kuroko's basketball (TV - 25)

Kuroko priklauso legendinei vidurinės mokyklos krepšinio komandai, žinomai, kaip "The Generation of Miracles", tačiau tik pagrindiniai penki komandos žaidėjai laiko jį geru žaidėju. Kai jis pereina į aukštesnę mokyklą Kuroko prisijungia prie tos mokyklos krepšinio komandos. Deja, jis ten pasirodo, kaip mažas silpnas ir mėtantis pro šalį, tačiau užslėpti gabumai dar turėtų pa plačiau.

Kuroko's basketball - 22.5 special (Special)

Šiame epizode yra pasakojama apie Kuroko praeitį, iš laikų, kai jis dar buvo vienas iš „Stebuklų Kartos“ narių. Taip pat bus pristatyti likę du „Stebuklų Kartos“ nariai. plačiau.

Kuroko's basketball 2 (TV - 25)

Antrajame Kuroko Krepšinio sezone Kuroko, Kagamis, Hiuga ir kiti Seirin mokyklos krepšinio komandos nariai bando patekti į Žiemos Taurės turnyrą. Žiemos Taurė - tai sparčiai populiarėjantis krepšinio turnyras Japonijoje. Komandos iš visos Japonijos rungiasi dėl geriausiųjų vardo. Šį kartą Kuroko teks susigrumti su Stebuklų Kartos stebukladariais Midorima, Aomine ir Murasakibara. plačiau.

Kuroko's basketball 2 - 12.5 ova (OVA)

Į antrąjį Kuroko Krepšinio sezoną buvo įtrauktas ir specialus OVA epizodas (pagal 37 mangos skyrių).Jo pavadinimas "Beždžionės laimėti negali!" atspindi epizodo siužetą, kuriame visi Seirin mokyklos krepšinio komandos nariai privalo išlaikyti nacionalinį žinių patikrinimo testą. Nuo jo priklauso, ar Kuroko ir Kagamis, neperskiriamas duetas, padės komandai skintis kelią į perg plačiau.

Kuroko's basketball 3 (TV - 25)

Trečiasis Kuroko Krepšinio sezonas atskleis dar daugiau detalių apie Teiko krepšinio komandos Stebuklų Kartą. Šį kartą Žiemos Taurės krepšinio aikštelėje tarpusavyje kausis Kaidžo (su Kise Riota), Fukudos Sogo (kuriai priklauso dar vienas sezono peštukas Haizakis Šogo), Šutoku (Midorima Šintaro), Seirin (su nepakitusia komand plačiau.

Kuroshitsuji (TV - 24)

Vienos garsios Anglų šeimos Phantomhive liokajus Sebastianas Michaelis turi puikias manieras, talentą ir net išmano kovinius menus. Taip pat žino kaip patenkinti dvylikametį šeimininką. Dėvėdamas gražų fraką, grakščiai pateikiantis stipriausią raudonąją arbatą, prašau žiūrėti kaip toks idealus liokajus aptarnauja savo šeimininką. [trailer width:400; height:362;]Kuroshi plačiau.

Kuroshitsuji ii (TV - 12)

Vėlyvajame devynioliktojo amžiaus Londone, po vienerių metų ir trijų mėnesių nuo dramatiškos originalių serijų pabaigos, Kuroshitsuji II supažindina su nauju liokajumi ir jo Šeimininku. Sadistiškas, bet linksmas Alois Trancy buvo patyręs daugybę nuoskaudų. Būdamas dar kūdikis, buvo pagrobtas ir dirbo vergu viename kaimelyje. Galiausiai jis prarado savo tėvus, draugus ir visus ku plačiau.

Kuroshitsuji iii: book of circus (TV - 10)

Trečiasis Kuroshitsuji sezonas adaptuos Nojaus Laivo Cirko arką, tęs istroiją pagal mangą toje vietoje, kurioje pirmasis sezonas nukrypo į šalį. [trailer width:400; height:362;]butler3-pv.mp4[/trailer] plačiau.

Kyoukai no kanata: i'll be here - kako-hen (Filmas)

Tai sutrumpinta Kyoukai no Kanata istorija, kuri koncentruojasi ties Kurijama Mirai. Pasaulyje egzistuoja siaubūnai, dar žinomi kaip tuštumos šešėliai, jie yra medžiojami Dvasių meždiotojų. Vaikinas, kuris iš pradžių pasirodo visai normalus iš tikrųjų yra pusšešėlis. Jo motina buvo žmogus, o tėvas tuštumos šešėlis plačiau.

Kyoukai no kanata: i'll be here 2 - mirai-hen (Filmas)

Antroji Kyoukai no Kanata filmo dalis. Kurijama Mirai grįžo į normalų pasaulį, tačiau ją radęs Akihito apstulbęs - mergina neteko visų savo prisiminimų. Ji nežino nei kas ji, nei kur ji yra. Akihito nori jos aplinką sukurti taip, kad ji visai neprisimintų savo praeities, tačiau pasirodęs šešėlis viską sujaukia. plačiau.