Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Macross frontier (TV - 25)

Macross Frontier atžymi Macross frančizės 25’tus metus. Veiksmas vyksta po Macross 7 ovos (Macross Dynamite 7) 2059 metais. Eilinį kartą mums pateikiamas kitas macross tipo kosmoso koloninacijos erdvėlaivis pavadinimu „frontier“ . Kaip ir Macross 7 seriale kosminį laivą sudaro gyvenamasis kosminis miestas su 10 milijonų populiacija bei galintis atsiskirti nuo šio plačiau.

Made in abyss (TV - 13)

Riko praleidžia vaikystę svajodama ištiri Bedugnę - didžiulę duobę su daugybe urvų, kur apstu neįtikėtinų dalykų ir pavojų, kurioje išgyveno tik ryžtingiausi urvų tyrėjai, siekdami pargabenti senovinius artefaktus iš jos gelmių. Niekas nenutuokia, kokia ji gili. Joje dingus Riko motinai, jos dukra įgyja stiprų potraukį sekti ją ir išsiaiškinti plačiau.

Magi (TV - 25)

Ar tikite magija? Ar prisimenate magiškas pasakas, kurias jums ankščiau pasakodavo močiutės, o galbūt kurias skaitėte patys? Esu tikras, kad esate girdėję apie pasakų rinkinį „Tūkstantis ir viena naktis“: apie Aladiną ir jo magišką lempą, drąsųjį jūreivį Simbadą ar išmintingąjį pirklį Ali Baba. Šias visas pasakas sujungia Magi, s plačiau.

Magic-kyun! renaissance (TV - 13)

Pasaulyje, kuriame menas tampa magija, žmonės, galintys su savo Magiškaisiais Menais įkvėpti aistrą kitų žmonių širdyse, vadinami Artistomis. Privačioje Hošinomori Magiškųjų Menų mokykloje, kuriame yra mokomi Artistos, staiga atsiranda nauja mokinė vardu Kohana Aigasaki. Kohana išrenkama į kasmetinio Hošinomori mokyklos kultūrinio vasaros f plačiau.

Magical girl madoka magica (TV - 12)

Vieną naktį aštuntokė Madoka Kaname susapnuoja sapną kaip blogio perkreiptame pasaulyje kita mergaitė kovoja už viso pasaulio likimą ir, deja, pralaimi. Kitą dieną mergaitė iš sapno perkeliama į Madokos klasę. Pasirodo, naujokė, Akemi Homura, nori bet kokia kaina sustabdyti paslaptingą padarėlį Kyuubey, kad šis nesudarytų sutarties su Madoka. Kyuubey siekia su plačiau.

Magical girl madoka magica: rebellion (Filmas)

Jos meldžia vilties, prisiima prakeiksmus ir nuolatos kovoja. Už galimybę išpildyti bet kokį savo norą jos priėmė likimą kovoti dėl savo sielų. Jos - magiškos mergaitės, kurių galutinis pavidalas yra blogį skleidžiančios raganos. Akemi Homura prakeikė save tūkstančius kartų bandydama pakeisti magiškos mergaitės Madokos likimą, bet toji norėjo dalyko, kuris pakeitė pasau plačiau.

Mahou shoujo site (TV - 12)

Aya Asagiri vidurinės mokyklos mokinė, patirdama smurtą nuo savo vyresnėlio brolio bei bendraamžių klasiokų, ji vis galvoja apie mirtį, bet vieną dieną, benaršydama internete, ji pamato, kad iššoko nežinoma svetainė, kurioje ji pamato keistą-baisų žmogų, kuris jai pasiūlo magiškų galių, tam kad ji apsigintų nuo skriaudėjų. plačiau.

Mahoujin guruguru (TV - 24)

Nikė, berniukas iš Džimina kaimo, savo didvyrius dievinančių tėvų išsiunčiamas (ne savo noru, žinoma) į žygi nugalėti Demonų karaliaus, apie tai paskelbus Kodai karalystės valdovui. Laikantis kaimo tradicijų, prieš išvykdamas jis aplanko senąją burtininkę, kur jo priežiūrai patikima Kukuri - jauna mergaitė, gebanti valdyti paslaptinguosius Guru Guru plačiau.

Mahoutsukai no yome (TV - 24)

Kai Hatori Čisės tėvai mirė, būdama niekam nereikalinga, ji praleidžia vaikystę perduodama vis kitam giminaičiui, kol galiausiai jos nelaimingas gyvenimas atveda ją į keistą aukcioną. Pasiūlyta kaip Slay Bega daugiausia pastačiusiam, Čisė nuperkama Eliaso Ainsvorth, prižadėjusio priimti ją į savo mokinius. Elias yra raganius, gyvenantis slibinų ir fėjų pasaulyje, bet dar pri plačiau.

Mahoutsukai no yome: hoshi matsu hito (OVA - 3)

Pasimetusi, be vilties ir šeimos, penkiolikametė Hatori Čisė, nuperkama aukcione. Ją nuperka, žvėries galva pasidabinęs burtininkas Eliasas. Nors apimta dvejonių, bet pamažu pasineria į mokinės ir būsimos žmonos gyvenimą. Taikus ir ramus gyvenimas pamažu plaukia, kol vieną dieną gauna siuntinį iš Londono, nuo Andželikos. Ji padovanoja Čisei Japonišką pavei plačiau.

Mardock scramble (Filmas)

Mardock Scramble novelė tuo metu yra laimėjusi didžiausius Japonijos apdovanojimus ir dar nuo 2006 metų manga buvo ketinama ekranizuoti skirtingais formatais, tačiau vis kas nors pakišdavo koją. Po daugelio metų projektas prisikėlė, gal ir ne garsaus animatoriaus Murata veidu, tačiau pirmoji filmų trilogijos dalis nuteikė pakankamai optimistiškai. "Kodėl aš?.." Paskutinį ką paga plačiau.

Mary to majo no hana (Filmas)

Marija yra eilinė mergaitė, kuriai tenka leisti dienas kaime pas tetą Šarlotę, kur taip nuobodu – nėra nei nuotykių, nei draugų. Viskas pasikeičia, kai vieną dieną nusekusi paskui paslaptingą katiną į girią, Marija atranda seną šluotkotį bei stebuklingą gėlę, žydinčią tik kartą per septynerius metus ir tik šioje girioje, kurie kartu nuneša j plačiau.

Master of mosquiton (OVA - 6)

1920-aisiais, mergina Inaho savo krauju prikelia iš gilaus pokaičio miego legendinį vampyrą Moskitoną. Pabudęs vampyras supančiojamas kraujo kontraktu ir tampa jaunosios nuotykių ieškotojos šuneliu. Dabar Inaho jaučiasi pilnai pasiruošusi paslaptingosios O-Dalies paieškoms ir susiruošia į didžiausią savo gyvenimo nuotykį besivaikant amžinos jaunystės ir grožio. Tačiau ar siek plačiau.

Megalo box (TV - 13)

Jaunuolis vardu JD tam, kad pragyventų, kovoja gatvės turnyruose. Jam pavyksta grįžti į tikrą ringą ir ten jis sutinka žmogų, priverčiantį pagrindinį personažą vardan pergalės rizikuoti. plačiau.

Meguriau sekai (OVA)

Aukštosios mokyklos studentė prisimena tą ypatingą berniuką, kurį sutiko pirmaisiais metais vidurinėje. Jiedu buvo artimi draugai ir kartu leido laiką, bet jam reikėjo išsikelti. Be jo ji pasijuto labai vieniša, tačiau niekada neprarado vilties, kad vieną dieną jie vėl susitiks. plačiau.

Memories (Filmas)

Trys intriguojantys filmai, sukurti žymių animės kūrėjų - pirmąją istoriją, "Magnetinė rožė", pristato Koji Morimoto (Animatrica), antrąją, "Dvokianti bomba", - Tensai Okamura (Wolf's Rain) bei galiausiai trečiąją istoriją, "Patrankų mėsa", - Katsuhiro Otomo (Akira, Steamboy). Filmas tikrai neleis nuobodžiauti, nuo kosmoso keliautojų, skubančių atsiliepti į SOS šaukinį, plačiau.

Metropolis (Filmas)

Metropolis. Utopinis miestas, kuriame greta vienas kito egzistuoja žmonės ir robotai. Toks egzistavimas remiasi ne tarpusavio bendradarbiavimo, o kaip tik vadovavimo principu, kai žmonės robotus naudoja paties juodžiausiams darbams nudirbti. Žmonių visuomenė taip pat yra susiskaldžiusi, tad galingiausieji šiame mieste yra tie, kurie savo rankose turi valdžią, o paprastieji žmonės ner plačiau.

Mezzo forte (un-cut) (OVA - 2)

Istorija apie agentūrą -Danger Service Agency-. Vieninteliai jos agentai: Mikura (pagrindinė veikėja) - rytų kovos menų ir ginkluotos kovos specialistė, Harada - mechaninių androidų inžinierius ir ex policininkas Kurokava - agentūros savininkas. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, agentūra "apsiima" atlikt gan pavojingus ir nevisada legalius darbelius. [trailer width:400; hei plačiau.

Michiko to hatchin (TV - 22)

Michiko pašėlusi mergina, kuri vieną naktį pasprunka iš kalėjimo, iš kurio, sakoma, pabėgti neįmanoma. Tačiau ji nė neketina ramiai sėdėti ir nieko nelaukusi apiplėšia banką. Tuo metu Hana gyvena su globėjais, bet gyvenimas ten tikrai nėra lengvas, viskas tėra daroma dėl už globą gaunamų pinigų, o kasdienis šeimos tikslas, regis, yra mergaitė plačiau.

Midnight strike force (OVA - 2)

Vietos ligoninėje yra slaptas lesbiečių seselių kultas, kuris atlieka erotinius eksperimentus su nereikalingais pacientais. Jų tikslas - prikelti savo lyderį iš mirusiųjų. Darbo imasi Vidurnakčio Smogikės, drąsių ir papingų merginų slaptas būrys, kurios infiltruojasi į ligoninę ir bando sustabdyti piktuosius okultistų planus.... plačiau.

Millennium actress (Filmas)

Japonijoje žinomo siurrelistinės animacijos kūrėjo Satoshi Kon (“Perfect Blue”, “Paprika”) darbas. Praeityje populiari kino studija gyvena paskutiniąsias savo akimirkas. Dokumentinių filmų režisierius Tachibana nusprendžia sukurti filmą apie populiariausią šios studijos aktorę – Chiyoko Fujiwara, kuri prieš 30 metų paslaptingai pasitraukė n plačiau.

Mind game (Filmas)

Pasakojama apie dvidešimtmetį mangos paišytoją Nishi, įsimylėjusį merginą Myon. Kai kartą jie užeina į Myon sesers Yan restoranėlį, atvaro pora mafiozų turinčių reikalų su jų tėvu. Vienas iš mafiozų pradėda siautėti ir nužudo Nishi. Labai "negražiai" miręs Nishi patenka pas gan tokį "keistoką" dievą, vis besišaipantį iš nevykėlio Nishi. Tačiau vieną akimirką Nis plačiau.

Miracle train (TV - 13)

Miesto legenda pasakoja apie Stebuklų traukinį, kuris važinėja Tokijo metro linijomis. Jis pasirodo tik merginoms, kurios turi kokių nors bėdų. Sakoma, kad traukinyje gyvena keli jauni vyrai , kurie gali išspręsti bet kurią problemą, kuri iškyla jų keleivei. [amv width:400; height:362;]Miracle-Train-AMV.mp4[/amv] plačiau.

Mirai nikki (TV - 27)

Yukiteru gyvenimas yra nykus iki negalėjimo. Jokių draugų ir normalaus paaugliško gyvenimo, t.y. jokių muštynių, cigarečių, alkoholio ir harmoninių audrų. Iš neturėjimo ką veikti berniukas rašo dienoraštį savo telefone ir bendrauja su įsivaizduojamais draugais - dievu Dzeusu ir jo tarnaite Mur Mur. Viena diena dievas pasisiūlo pagerinti Yukiteru die plačiau.

Mirai nikki ova (OVA)

Istrodija sukasi apie jaunuolį vardu Amano Yukiteru, kuris nelabai moka bendrauti, todėl draugų pertekliumi tikrai nesiskundžia. Dėl to jis nuolat lieka nuošalį ir stebi, bei užsirašinėja savo mobiliame dienoraštyje viską kas dedasi aplinkui. Iškankintas vienatvės ilgainiui jis ima įsivaizduoti, kad turi draugą vardu Deus Ex Machina, kuris kaip paaiškėja yra laiko ir erdvės vald plačiau.

Mm! (TV - 12)

Sado Tarou yra mazochistas, t.y. jis patiria seksualinį malonumą tik tada kai jaučia skausmą. Dėl tokių savo polinkių jis baisiai graužiasi nes supranta, kad niekada neturės normalių, atvirų santykių ir nusprendžia apsilankyti \"Savanorių\" klube, pildančiame mokinių norus. Ten jis sutinka Isurugi Mio, mergaitę kuri mano esanti Dievas, ir Yuuno Arashiko, sadistė mergaitė kuri ir plačiau.

Mnemosyne (OVA - 6)

Mnemosyne - Mnemosyne no Musume-tachi - yra šešių OVA'ų anime, skirtas pažymėti "AT-X network" dešimties metų gyvavimo sukaktį. Sąmokslai, žmogžudystės, veiksmas, intrigos - štai kas lydi privačią detektyvę Rin Asogi kiekviename žingsnyje 1990 metų Tokijuje. Pirmasis epizodas supažindina mus su Rin ir Mimi, kurios valdo detektyvinę agentūrą Tokijuje ir užsiiminėja įvairia plačiau.

Momo e no tegami (Filmas)

Momo, mergaitė anksti praradusi savo tėtį, su mama keliasi gyventi į atokią salą pas senelius. Naujoji vieta - labai ramus žvejų miestelis, kur net prekybos centro normalaus nėra, o ir kitokių pramogų mažoka, tad iš pradžių Momo labai sunkiai sekasi prisitaikyti prie naujos vietos. Jai taip pat ramybės neduoda kivirčas su tėčiu prieš pat nelaimingą įvykį, bei stalčiuje pali plačiau.

Mondaiji-tachi ga isekai kara kuru sou desu yo (TV - 11)

Viena trijulė turi nepaparastų galių, todėl paprastas pasaulis jiems labai nuobodus. Vieną dieną jie gauna po laišką, o kai jį atplėšia, prieš akis išdygsta naujas, nematytas ir pribloškiantis pasaulis. Pasirodo, juos sušaukė Juodasis triušis, vedinas vieno prašymo: padėti "bevardžių" bendruomenei nugalėti Demonų Lordą. [tr plačiau.

Monochrome factor (TV - 24)

Paprasto jaunuolio Akiros gyvenimą visiems laikams pakeičia šešėlis Široganė. Dabar jis turės kautis prieš pabaisas iš šešėlių pasaulio, kitaip vadinamas Kokuči. Široganė nesiteikia jam visko gražiai paaiškinti, todėl vaikinas skendi nežinioje. Iš esmės, apie Akiros tapimą šešėliu niekas neturi sužinoti. Deja, jam nepavyksta šios nedidelės paslaptėlės nuslėpti nuo plačiau.

Monster (TV - 74)

Daktaras Kendzo Tenma yra jaunas japonų kilmės gydytojas, dirbantis Eislerio memorialinėje ligoninėje Diuseldorfe. Atrodo, kad patyręs smegenų chirurgas turi viską ko tik gali geisti: potencialų paaukštinimą netolimoje ateityje; ligoninės direktoriaus Udo Heinemano palankumą; Heinemano dukra Eva yra jo sužadėtinė. Tačiau Tenma piktinasi tuo, kaip pacientai ligoninės yra disk plačiau.

Mushishi (TV - 26)

Istorijos autorė Yuki Urushibara įkvėpimo sėmėsi vietos kraštovaizdžiuose, Japonijos kaimo vietovėse ir iš vaikystėje nugirstų pasakojimų. Šis anime nėra vietinių tradicijų rinkinys ar konkretūs padavimai, tai išgalvotos istorijos. Autorė mus kviečia sekti Ginko, keliaujančio "mušių žiniuonio" nuotykius. "Muši" tai – išgalvo plačiau.

Mushishi 2: zoku shou (TV - 10)

Istorijos autorė Yuki Urushibara įkvėpimo sėmėsi vietos kraštovaizdžiuose, Japonijos kaimo vietovėse ir iš vaikystėje nugirstų pasakojimų. Šis anime nėra vietinių tradicijų rinkinys ar konkretūs padavimai, tai išgalvotos istorijos. Autorė mus kviečia sekti Ginko, keliaujančio "mušių žiniuonio" nuotykius. "Muši" tai – išgalvo plačiau.

Mushrambo - shinzo (TV - 32)

Prieš 500 metų Žemėje vyko žmonių ir enteranų karas. Enteranai yra genetiškai modifikuoti padarai, sukurti iš gyvūnų, vabzdžių ir žmonių DNR, kad kovotų su žmoniją siaubiančiu virusu, bet veliau pasirodo, kad jie yra blogiukai. Nedidelė dalis jų turi galią tapti Hyper enteranais, kariais, geresniais už jų paprastą enterano formą. Enteranai laimėjo karą ir pervadino Žem plačiau.

My neighbors the yamadas (Filmas)

Jamados - tradicinė šeima: tėtis, mama, senelė, sūnus Sigė ir dukrelė Nonoko. Kaip ir kiekvienoje šeimoje kasdien jiems nutinka kas nors įdomaus ir linksmo: tai Nonoko užmirštama parduotuvėje, tai mama ir tėtis susipeša dėl televizoriaus pultelio, tai senelė nustebina savo kulinariniais eksperimentais... Labai nuotaikingas studijos Ghibli ir režisieriaus Is plačiau.