Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Nagagutsu (Filmas)

Niekada nenusimenantis, visada pasirengęs pokštauti ir aštrialiežuvis katinas, vardu Pjeras, užsitraukia galingojo katinų valdovo nemalonę – šis pasiunčia savo geriausius agentus jį vytis. Bet tai tik visų mylimo Batuoto katino nutrūktgalviškų nuotykių pradžia! Jam dar teks susikauti su peilių karaliaus kariauna, nugalėti baisų žmogėdrą Liuciferį, padaryti iš vargšo vaik plačiau.

Nagagutsu ii: sanjuushi (Filmas)

Mūsų mylimas veikėjas, Batuotas Katinas Pero pakliūna į laukinius vakarus. Šiuose laukiniuose kraštuose romantika atsiskleidžia su nesuskaičiuojamais pavojais, o drąsa ir veikėjų gerumas užgožia piktų nusikaltėlių piktadarystes. Netikėtai Pero ir jo naujas draugas Džimis atsiduria mažame miestelyje, kur valdžia užgrobė pinigų padirbinėtojai. Ne gi Pero galėtų ramiai ži� plačiau.

Nagagutsu iii: hachiju jitsukan sekai isshu (Filmas)

Garsusis Batuotas Katinas, vardu Pero, vėl su mumis! Šį kartą pagal laisvai interpretuotą Žiulio Verno romaną "Aplink pasaulį per 80 dienų". Pasiruoškite lydėti savo mylimus herojus į pačias pavojingiausias ir egzotiškiausias pasaulio vietas! Pero ir jo draugai - kerėpla begemotas Kato, pelė tėtis ir jo gudragalvis sūnus - stengiasi suspėti apkeliauti aplink pasaulį per 80 dien plačiau.

Nagareboshi lens (OVA)

Istorija sukasi apie merginą vardu Risa, kuri turi nulį patirties meilės reikaluose. Jos mokykloje mokosi vaikinas vardu Jugure, kuris yra populiariausias mokinys. Jie du neturėjo nieko bendro praeityje ir nepažinojo vienas kito, tačiau Risa ir Jugure vieną kartą susitinka visiškai atsitiktinai. [amv width:400; height:362;]Nagareboshi-Lens-amv.mp4[/amv] plačiau.

Naked youth (ONA)

Mažame miestelyje, vaikinas lankantis boksą pradeda atrasti save ir savo jausmus. plačiau.

Nana (TV - 47)

Sekdama paskui savo vaikiną Šodži, Komatsu Nana persikrausto į Tokiją tam, kad sukurtų tokį gyvenimą, apie kokį visada ir svajojo. Kelionės metu traukinyje ji sutinka Osaki Naną, punk roko grupės "Blast" vokalistę, kuri į Tokiją kraustosi tam, kad pasiektų profesionalumo aukštumų savo karjeroje. Keisto sutapimo, o gal likimo, dėka, jos dalinasi tokiu pačiu vardu, ta plačiau.

Nanatsu no taizai (TV - 24)

Dar viduramžių laikais šventieji riteriai naudojo magiškas galias, kad apgintų Britania ir visą karalystę. Vis dėlto, atsirado grupė žmonių i š davusi savo šalį ir atsuko savo ašmenys prieš likusius riterius. Šventieji riteriai juos įveikė, tačiau sklido gandai, kad legendiniai kariai, dar žinomi kaip "7 nuodėmingieji žudikai," vis plačiau.

Naruto (TV - 220)

Kaimas po lapija (Konoha), vienas iš stipriausių nindzių kaimų pasaulyje, kuriame kovoja kiekvienas už save. Atrodo, jog jėgos turėtų pakakti, kad niekas neliestų tokio galingo priešininko, tačiau vieną kartą Konohą užpuola nuožmusis devynuodegis lapinas, vienu uodegos mostu galintis nuversti kalnus. Supratęs jog nužudyti Lapino nepavyks, ketvirtasis ugnies še& plačiau.

Naruto ova 1: find the crimson four-leaf clover! (OVA)

The grandson of the 3rd Hokage, Konohamaru, finally has a crush on a girl, but he has a big problem she is soon to be moving away from the hidden leaf village. Konohamaru trying to make her stay seeks out the legendary crimson four-leaf clover, which is rumored to grant one wish. plačiau.

Naruto ova 2: battle at the hidden falls (OVA)

A routine rank-C mission turned into a full-blown battle as the Hidden Fall village is attacked by enemy ninjas. Now Naruto, Sasuke and Sakura must help the leader of the Hidden Fall, Shibuki, protect his village and show him what being a hero is all about. plačiau.

Naruto ova 3: finally a clash!! jounin vs. genin! (OVA)

A contest is made by the Fifth Hokage called Jonin vs Genin. The point is to collect crystals for points, with the higher-ranked Chunin and Jonin holding crystals worth more points. The Genin have blue crystals, while the Chunin and Jonin have red crystals. The video shows various fights between the Genin and Jonin, which each instance ending in the Jonin unknowingly losing their crystal (or di plačiau.

Naruto shippuuden (TV - 500)

Narutas Uzamaki yra labai garsus ir labai aktyvus nindzė, kuriam nuolat reikia kitų pripažinimo ir palaikimo, mat jo planas yra tapti Hokagu, stipriausiu tarp stipriausiųjų savame kaimelyje. Jauniesiems žiūrovams skirta anime stiliaus animacija, kurioje žiūrovas pamatys, kaip su įvairiausiomis negandomis seksis kovoti charizmatiškajam Narutui. [amv width:400; height:362;]Naruto_Sh plačiau.

Naruto shippuuden movie 4 - the lost tower (Filmas)

Yamato, Naruto, Sakura ir Saius yra paskirti į užduotį sučiupti Mukade, atskalūniška nindzę. Jie iškeliauja į kadaise didingo Rourano miesto su tūkstančiais bokštų griuvėsius, kurie yra dykumos viduje. Jie ji persekioja ir įspaudžia į kampą. Mukadės tikslas yra nugalėti penkias didžiasias tautas ir užkariauti pasaulį pasinaudojant senovinėmis Ryumyaku chakromis, kurios teka plačiau.

Naruto shippuuden: shippuu! "konoha gakuen" den (OVA)

Ši Naruto OVA gana neįprasta, primena animuotą mangą. Per linksmą ironijos prizmę pasakojama pirmųjų Naruto Shippuden serijų istorija, kupina šokiruojančių siužeto vingių. plačiau.

Naruto shippuuden: sunny side battle (Special)

Du Učihų klano broliai atsiduria absurdiškoje vietoje: karo metu vienu du savojo Konohos kaimelyje esančio namo virtuvėje. Itačis ruošia pusryčius, Saskė ilsisi. Iš pažiūros aplinkui ramu, bet ar tikrai? plačiau.

Naruto x ut (OVA)

Įpusėjusių Naruto Shippuden įvykių eigoje sukurta AMV tipo Naruto OVA. plačiau.

Naruto: hidden leaf village grand sports festival (Special)

Konohoje vyksta kasmetinės geninų varžybos. Naruto, Saskės ir Sakuros komanda ruošiasi šias rungtynes be vargo laimėti ir gauti nemenką prizą – atostogas! Tačiau mūsų mažiesiems herojams iškyla šiokių tokių sunkumų. plačiau.

Naruto: honoo no chuunin shiken! naruto vs. konohamaru!! (Filmas)

Taip! Liūdna tiesa: nors ir didvyris, tačiau Narutas tebėra geninas. Laimei, pačiu laiku pasitaikė Čuninų egzaminas, kuriame dalyvauja ir didžiausias Naruto draugas, o tuo pačiu ir varžovas Konohamaru. Atsitiktinumo dėka jiedviem teks susikauti žūtbūtinėje kovoje. Ar Narutas pajėgs įveikti mažąjį priešininką? plačiau.

Naruto:hashirama senju vs madara uchiha (OVA)

Gūdūs laikai. Nindzių klanai kaunasi dėl išlikimo. Penkiųjų Didžiųjų Tautų dar nė kvapo. Kovų blaškomi Učihų ir Sendžiu klanai nusprendžia įkurti pirmąjį kaimelį – Konohą. Tačiau Učihų Madara ir Sendžių Haširama ilgai toje pačioje barikadų pusėje išbūti negali... plačiau.

Natsume yuujinchou (TV - 13)

Iš pirmo žvilgsnio Natsume panašus į paprastą paauglį tik šiek tiek atsiskyręs ir nelinkęs bendrauti. Bei gebantis matyti dvasias. Vieną dieną į jo rankas patenka Draugų knyga (Book of Friends), priklausiusi jo senelei Reiko. Reiko, jautėsi vieniša, tad, norėdama nuo to pabėgti, pasinėrė į dvasių pasaulį. Šioje knygoje surašyti visų dvasių (youkai) vardai, kurias jo senel plačiau.

Natsume yuujinchou go (TV - 13)

Penktasis Natsumės „ Draugų knygos“ sezonas toliau vaizduoja neįprastą herojaus gyvenimą. Nors Natsumė vis dar gyvena su savo globėjais ir laiką leidžia su klasės draugais, jam pažįstamas ir kitas, daug paslaptingesnis antgamtinis pasaulis, kuriame jis susiduria su egzorcistais, draugiškomis dvasiomis ir priešiškai nusiteikusiais demonais. Nors istorija plačiau.

Natsume yuujinchou ii - zoku (TV - 13)

Natsume Draugų knyga tęsinys. Iš pirmo žvilgsnio Natsume panašus į paprastą paauglį tik šiek tiek atsiskyręs ir nelinkęs bendrauti. Bei gebantis matyti dvasias. Vieną dieną į jo rankas patenka Draugų knyga (Book of Friends), priklausiusi jo senelei Reiko. Reiko, jautėsi vieniša, tad, norėdama nuo to pabėgti, pasinėrė į dvasių pasaulį. Šioje knygoje surašyti visų dvasių plačiau.

Natsume yuujinchou iii - san (TV - 13)

Natsume Draugų knyga 3 yra Natsume Draugų knyga 2 tęsinys ir anime Natsume Draugų knyga trečias sezonas. Natsume Draugų knyga pasakoja apie berniuką vardu Takaši Natsume, kuris gali matyti dvasias. Trečiame šio anime sezone ir toliau pasakojama apie jo ir jo asmens sargybinio šeimininko Nianko nuotykius bandant sugrąžinti vardus dvasioms. Jis pradeda suprasti, kad jo sugebėjimas nė plačiau.

Natsume yuujinchou iv - shi (TV - 13)

Ketvirtame Natsume Draugų knyga sezone Natsume Takaši toliau grąžina vardus tų dvasių, kurių vardai yra Draugų knygoje, paveldėtoje iš jo močiutės Natsume Reiko. Šioje ilgoje kelionėje jam padeda ne be vien tik jo asmens sargybinis Madara arba dar kitaip vadinamas šeimininkas Nianko, bet ir draugai, kurių Natsume turi ir tarp žmonių, ir tarp dvasių. Tačiau realybė yra ta, kad plačiau.

Natsume yuujinchou lala special (Special)

Šeimininkas Nianko nuklysta nuo Natsume pasivaikščiojimo metu. Jis sutinka porelę vaikų, kurie pasiklydo kalnuose. Jie nori pasiekti paslaptingą vietelę, kuri vadinama Mitsumonstariu. Taip šeimininkas Nianko bando šiuos vaikus nuvesti tenai pasikliaudamas kitų dvasių pagalba. plačiau.

Natsume yuujinchou roku (TV - 13)

Šeštasis Natsumės „ Draugų knygos“ sezonas. Šiame sezone, kaip ir ankstesniuose, pasakojama apie įvairias dvasias galintį matyti vaikiną Natsumė ir jo kasdieninį gyvenimą. Kai kurie susitikimai su dvasiomis yra linksmi, kiti liūdni, tačiau visi jie ypatingi. plačiau.

Natsume yuujinchou: itsuka yuki no hi ni ova (OVA)

Žiemos metu Natsume nusprendžia išeiti pasivaikščioti. Vaikščiodamas jis sutinka keistą dvasią, kuri panaši į senį besmegenį. Šioji kažko ieško ir vis negali prisiminti ko. Nepaisydamas to, kad ieškomas daiktas yra nežinomas Natsume nusprendžia pagelbėti dvasiai. plačiau.

Nausicaa of the valley of the wind (Filmas)

Tai antrasis pilnametražis legendinio japonų anime režisieriaus ir scenaristo, "Oskaro" laureato Hayao Miyazaki animacinis filmas - epinė pasaka, sukurta 1984 metais, pagal jo paties pieštą mangą. Žemę ištiko baisi ekologinė katastrofa. Nemaža dalis plotų pavirto pelkynais, kuriuose veisiasi keisti padarai, o oras ir augmenija ten tapo nuodingais. Nausikajai teks nelengva užduoti plačiau.

Nekojiru sou (OVA)

Kaip vadinti šį režisieriaus Tatsuo Sato darbą? Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Ypač sunku įvardinti šio anime emocinį atspalvį, įprastos siužetinės linijos čia nėra. Istorijos autorė, ekscentriškoji Chiyomi Hashiguchi sukūrė labiau asociacijomis, nei logiškai suprantamą psichodelinę kelionę, kurioje du kačiukai, Njata ir Najaka sutiks daug keist plačiau.

Neo tokyo (OVA)

Tai rinkinys, sudarytas iš trijų trumpų anime kūrinių, sukurtų pagal sci-fi rašytojo Taku Mayumura darbus. "Labirintų Labirintas" sukurtas Rintaro "Bėgantis Žmogus" sukurtas Yoshiaki Kawajiri "Statybų Nutraukimo Įsakymas" sukurtas Katsuhiro Otomo. [trailer width:400; height:362;]Neo-Tokyo-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Nerawareta gakuen (Filmas)

Naujais mokslo metais 8-ta klasė sulaukia naujoko Ryouichi Kyogoku. Jis turi išskirtinių telepatinių sugebėjimų ir siekia šioje eroje sužadinti kuo daugiau telepatinių galių, norėdamas pakeisti Žemės laukiantį likimą.Toje pačioje klasėje mokosi ir Seki Kenji, kuris turi įgimtų bet užslėptų telepatinių galių. Seki įsimylėjo merginą, kuri pakliuvo į naujoko bu plačiau.

New prince of tennis (TV - 13)

Naujausia garsiojo Prince of Tennis dalis. Japonijoje kuriama nauja "Visų Žvaigždžių" komanda, susidedanti iš 50 geriausių šalies žaidėjų. [amv width:400; height:362;]New-Prince-tenis-amv.mp4[/amv] plačiau.

Ninja scroll (Filmas)

Feodaline Japonija - pavojingi ir žiaurus laikai. Koga Ninja klano komanda, pasiųsta ištirti keista marą Shimoda kaime, užpuola akmeninis milžinas Tessai vienintele gyva lieka Kagero, bet jos laukia dar žiauresnis likimas, milžinas ja nusitempia į savo "irštva" ir pradeda prievartauti tačiau ja išgelbėja Jubei Kibagami, bastūnas Klajojantis po Japonija garsėjantis savo koviniais sug plačiau.

Nodame cantabile ova (OVA)

Matsuda Juki – trokštantis karjeros japonų dirigentas, besistengiantis įgyti pasaulinį pripažinimą. Paryžiuje jis - Rousel orkestro dirigentas, o Japonijoje vadovauja Kylančios Žvaigždės orkestrui. Tačiau šių laimėjimų nepakanka, kad būtų laimingas. Matsuda nori daugiau! Daugiau pripažinimų! Daugiau populiarumo! Daugiau merginų! Vieną vakarą jis įtraukia į savo pasaulėl plačiau.

Noiseman sound insect (Filmas)

Monkslininkas sukuria naują gyvybės formą “Noiseman”, kuri pavergia žmonių muzikos bangas paversdama jas kristalais. Keleta paauglių išsilaisvina nuo Noiseman apžavų ir sukyla siekiant išlaisvinti savo miestą. Filmas trumpas, o veiksmas vystos žaibiškai, tad tik jam įpusėjus pradedi susigaudyti kas vyksta, kaip ir kodėl. Atrodo lyg žiūrėtum filmo reklaminį klipuką. Tikrai plačiau.

Noragami (TV - 12)

Yato yra nepilnametis dievaitis ir save pasiskelbęs „Pasiuntinys Dievas“, kuris svajoja turėti milijonus garbintojų. Nors ir neturėdamas nei vienos jam skirtos šventyklos, Yato turi didžių tikslų. Savo dienas jis leidžia vykdydamas keistus darbus už 5 jenus, iki kol vaikino „ginklas“ palieka savo netikųsį šeimininką. Jau kai viskas atrodo &scaron plačiau.

Nyan koi! (TV - 12)

Šios istorijos pagrindinis veikėjas Džiunpei Kousaka nekenčia kačių ir yra joms alergiškas. Bet tiesiog taip nutiko, kad jo simpatijai Kaedei Mizuno labai patinka tie švelnūs, pūkuoti padarėliai. Vieną gražią dieną, eidamas namo, Džiunpei paspiria tuščią skardinę ir netyčia išniekina garbingos katės statulą. Vėliau, jis pastebi, jog supranta v plačiau.