Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Oban star-racers (TV - 26)

2082 metai, Žemė džiaugiasi savo planetos taika nuo Krog'ų invazijos prieš 25 metus. Penkiolikmetė Eva yra pensiono moksleivė. Ji pabėga iš pensiono su savo pačios padaryta lenktynine raketa, kad galėtų susitikti su savo tėvu, kuris yra garsus lenktyninės komandos vadybininkas. Jie nesimatė nuo tada, kada Eva tik pradėjo lankyti pensioną. Jos tėvas prieš 10 metų Eva ten uždar plačiau.

Ocean waves (Filmas)

Tai mokyklinės meilės istorija, įvykusi Koichio mieste Japonijoje. Morisaku Taku ir Matsuno Yutaka buvo geriausi draugai, kai į jų gyvenimą įsibrovė naujokė iš Tokijaus Muto Rikako. Ji nuo visų atsiribojo, todėl visi manė, kad ji didžiausia snobė. Matsuno pamilo Rikako, todėl pradėjo labai pavydėti, kai ji daug laiko praleisdavo su Morisaku. Pradėjo sklisti visokie gandai, bet j plačiau.

Oda nobuna no yabou (TV - 12)

Istorija sukasi apie vaikiną vardu Jošiharu Sagara, kuris pakliūna į Sengoku erą, kai Japonija dar buvo padalinta ir kiekvieną sritį valdė skirtingas valdovas. Tačiau šis periodas skiriasi nuo to kurį jis pažinojo, nes vietoj žymių karo vadų čia vadovauja merginos. Januolis visiškai atsitiktinai pakeičia Kinošitą Tokiširo, kuris žūsta nuo kulkos plačiau.

Ojiisan no lamp (Filmas)

Berniukas bežaisdamas slėpynių randa keistą objektą. Jo senelis papasakoja istoriją apie savo jaunystę ir svarbią senos lempos rolę. Šis pasakojimas apie Japonijos modernizaciją ir pokyčius atėjusius su ja. plačiau.

Omamori himari (TV - 12)

Prieš septynerius metus Yuto Amakawa tėvai mirė palikdami jį vieną be jokio giminaičio. Nuo tada, jo vaikystės draugė, Rinko Kuzaki, pažadina jį, gamina jam ir geranoriškai rūpinasi juo. Vienintelis dalykas likęs iš praeities yra raudonas pakabukas kurį jam davė seneliai kaip sėkmės talismaną (omamori). Nuo 16-to gimtadienio, jo talismanas nebepajėgus apsau plačiau.

Omoide no marnie (TV)

Ana, jauna mergaitė, gyvenanti Sapore, kuri turi bendravimo bėdų su savo klasiokais. Dėl šios priežasties jai prasideda stresas, kuris sukelia astmos priepuolį. Po šio įvykio gydytojas pasiūlo, kad Ana kurį laiką pagyventų labiau atpalaiduojančioje vietovėje. Taip ji išvyksta į kaimo vietovę be savo mamos. Tenai Ana leidžia laiką vaikščiodama po vietov plačiau.

Omoide poroporo (Filmas)

Filmas pasakoja apie Taeko, vienišą moterį gyvenančią ir dirbančią Tokijuje. Išvykus atostogų į kaimą Taeko užplūsta praeities prisiminimai, nunešę ją į 1966-uosius, jos mokyklos laikus. Filmo veiksmas keliauja tarp praeities ir dabarties, pilnas nostalgijos bei nuostabių gamtos peizažų. Susidėliojusi savo prisiminimus Taeko bando padaryti keletą svarbių sprendimų dėl s plačiau.

One piece (TV)

Per savo egzekuciją piratų karalius Goldas D. Rogeris atskleidžia, jog jo didysis lobis "One Piece" yra paslėptas kažkur pačioje pavojingiausioje jūroje "Grand Line". Ir po poros dešimtmečių metų vaikinukas Monkey D. Lufis arba tiesiog Lufis, kuris suvalgęs "Velnio vaisių“ ir nuo to tapęs guminiu bei negalinčiu plaukti, išsiruošia į kelionę siekdamas tapt plačiau.

One piece - movie 6: baron omatsuri and the secret island (Filmas)

Tai šeštasis One Piece filmas, kuris nėra susijęs su legendiniu šio anime TV serialu ir jo siužetine linija, o tiesiog pavaizduota visai nauja, trumpa, pakvaišusi ir beprotiška piratų istorija jūroje. Nutariau trumpam aprašyt ir paminėt šį filmą, nes jis tikrai vienas iš geriausių, jei ne geriausias šio anime serijos filmų. Istorija pasakoja mums, kaip nualintų piratų plačiau.

One piece - movie 9: bloom in the winter (Filmas)

Tai dar tik 9-as One Piece filmas pasakojantis istoriją kaip prie Lufio įgulos prisijungė daktaras. Nors filmas yra sutrumpintas Drum Island arkos atpasakojimas ir gali pasirodyti, kad neverta jo žiūrėti, nes viską mačiau TV serijose arba esu ant tiek nūbas, kad One Piece man išvis nelygis žiūrėt, klystat. Nors filmas ir atpasakoja Drum Empire arką, tačiau yra pagardintas keliais į plačiau.

One punch man (TV - 12)

Istorija vyksta pramanytame metropolyje, Z mieste, Japonijoje. Pasaulis pilnas keistų pabaisų, kurie mistiškai atsiranda ir pridaro daug žalos. Saitama yra super galingas herojus, kuris lengvai įveikia pabaisas ir kitus blogiukus vienu smūgiu. Kad ir kaip bebūtų, tapęs labai stiprus, Saitama pasidaro nuobodu dėl jo galių ir bando susirasti už save stipresnį priešininką. plačiau.

One punch man specials (Special - 6)

[b]Šešios papildomos One punch man serijos, kurių veiksmas vyksta tarp tam tikrų tv serijų: [/b] 1. Shinobiyori-sugiru Kage (Per arti prisėlinęs šešėlis) 2. Hanashibeta-sugiru Deishi (Per daug kalbantis mokinys) 3. Kojire-sugiru Ninja (Pernelyg komplikuotas nindzė) 4. Gōin-sugiru Bang (Pernelyg agresyvus Bagas) 5. Iroiro Ari-sugiru Shimai (Pernely plačiau.

Onegai teacher (TV - 13)

Vaikinas vardu Kei, būdamas prie ežero, pamato neįprastą reginį – iš kosminio erdvėlaivio išlipančią nuostabaus grožio moterį. Netekęs žado jis įkrenta į vandenį, tačiau Mizuho jį išgelbėja ir pargabena namo. Ryte Kei atrodo, jog tai tebuvo sapnas, tačiau jau tą pačią dieną mokykloje pasirodo vakarykštė moteris ir prisistato esanti naujoji plačiau.

Ongaku shoujo (Filmas)

Užsidariusi mergina, vardu Eri, susipažįsta su paslaptinga ir entuziastinga mokine Haru. Eri mėgo dainuoti, o Haru mėgsta Eri dainavimą. Istorija pasakoja apie jų draugyste ir kaip jos padeda vienas kitai. Tai vienas iš [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Young_Animator_Training_Project]Wakate Animētā Ikusei Purojekuto[/url] darbų. plačiau.

Ontama (ONA - 5)

Žemuogė yra maža mergaitė, kuri labai jaudinasi dėl vis blogėjančių santykių tarp jos mamos ir tėčio (kuris išties mergaitės patėvis). Vieną dieną po pamokų ji susitinka vairuotoją, kuris vairavo stebuklingą autobusiuką. Mergaitė įsėda į jį ir nukeliauja į praeitį, maždaug tą laiką, kai susipažino jos tėtis ir mama. Galbūt mergaitei pavyks padaryti taip, kad jos t� plačiau.

Ookami kakushi (TV - 12)

Paprastai žmonės ima bijoti to, ko nesupranta, arba kam prilygti negali. Į tai atsižvelgiant aukštai kalnuose buvo įkurtas kaimas, turintis vieną labai didelę ir šiurpią paslaptį, kurią išlaikyti sekėsi visai neblogai, bent jau iki vyksmo vietoje pasirodė pagrindinis herojus. Hiroshi Kuzumi - šešiolikmetis paauglys, atsikraustęs į Jogamachio kaimą kartu su seserimi ir tėvu. plačiau.

Ookami kodomo no ame to yuki (Filmas)

Filmas pasakoja 13-kos metų trukmės istoriją, kuri prasideda, kai devyniolikmetė studentė Hana sutinka ir įsimyli vilkolakį. Jiedu susilaukė dviejų vaikų, Ame ir Yuki, kurie taip pat yra pusiau žmonės, pusiau vilkolakiai. Visi keturi gyveno miesto pakraštyje, bet vieną dieną vaikų tėtis mirė, ir viena su vilko vaikais likusi Hana nė nenutuokia kaip tinkamai užauginti toki plačiau.

Ookii 1 nensei to chiisana 2 nensei (anime mirai) (Filmas)

Pirmokas Masaya yra bailiukas, nepaisant jo didelio ūgio. Kadangi jis vienas bijo eiti tamsiu taku į mokyklą, jo ranką laiko Akio, maža, bet drąsi antrokė. Masaya žavisi Akio ir nori būti toks pats stirus, kaip ir ji. Vieną dieną Akio puola į ašaras, todėl Masaya norėdamas ją pralinksminti susiruošia į kelionę. Papildoma informacija: Trumpametražis filmas, kurį remia "Youn plačiau.

Origin - spirits of the past (Filmas)

Filmo veiksmas vyksta distopinėje Japonijoje po 300 metų. Filmo veiksmas prasideda Agito ir Kainui lenktyniaujant, kuris greičiau nubėgs iki didžiulės vandens angos. Supykus druidams, vandens sargams, berniukai atsiskiria. Užkliuvęs už didelės mašinos, pilnos mirusiųjų kūnų, Agito pamato karstą, kuriame guli jauna mergaitė, vardu Tūla. Iš smalsumo palietęs stiklą, jis pažadi plačiau.

Oruchuban ebichu (TV - 24)

Moterys turi kritinį amžių, iki kurio turi ištekėti arba mirti... tfu, tapti senmergėmis. Tas amžius Japonijoje (pas mus irgi panašiai) yra maždaug 25-eri. Mūsų herojė OL (office lady) kaip tik tokia. Gyvena ji su žiurkėnu-namų šeimininke Ebičiu. Šita žiurkė gal ir yra „kawaii“ padarėlis, bet... Smegenų pas ją trys gramai ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Per vieną s plačiau.

Otome nadeshiko koi techou (OVA)

Eng aprašymas... The story follows a 16-year-old girl who is experiencing her first love during Japan's Taishou period (1912-1926).Bundled with special versions of Otome Nadeshiko Love Diary 2 light novel. plačiau.

Ouran koukou host club (TV - 26)

Haruhi Fudžioka yra sumani stipendijos gavėja, neturinti nei ypatingų turtų, nei kilmės - retas atvejis Ourano vidurinėje mokykloje, elitinėje akademijoje kilmingiems ir turtingiems moksleiviams. Kai ji atidaro 3-iojo Muzikos kabineto duris, tikėdamasi surasti tylią vietą pasimokyti, ji netyčia aptinka Užimtumo klubą, kuriame gražūs vaikinai su per daug laisvo laiko linksmina mokykl plačiau.

Ouritsu uchuugun: honneamise no tsubasa (Filmas)

Širotsugas Ladatas yra nemotyvuotas jaunuolis, kuris negalėjęs tapti laivyno pilotu įstojo į savo šalies apatišką kosmoso programą. Po savo kolegos, astronauto, mirties jis susidraugavo su jauna, religinga moterimi, vardu Rikuni Nonderaiko. Laikydama Ladatą kaip puikų žmonijos gebėjimų pavyzdį ir suprasdama jo pamaldumą bei novatorišką darbo pobūdį, ji � plačiau.

Overlord (TV - 13)

Ankščiau ar vėliau, bet žaidimai galiausiai persikels į virtualią realybę. Vienas iš tokių buvo Yggdrasil, savo geriausiais laikais labai populiarus mmorpg žaidimas. Deja, viskas turi pabaigą ir po dešimties metų veikimo buvo nutarta išjungti serverius. Paskutines minutes žaidime skaičiuoja ir Momonga, labai garsaus ir galingo klano vadas. Dabar iš kl plačiau.