Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Pale cocoon (OVA)

Ateitis, kur istorijos tėkmė yra nutrūkusi. Pasaulis skendi griuvėsiuose. Dangus ir jūros pradingusios. prisiminimas apie juos išlikęs tik archyvuose, kurie yra atkasami ir restauruojami. Ura dirba Archyvų Restauravimo Departamente, kuris užsiima tuo, kad atgaivina seniai prarastus įrašus. Vieną dieną jis randa vaizdo įrašą, kuris jį labai sukrečia... [trailer width:400; heigh plačiau.

Panty & stocking with garterbelt (TV - 13)

Kelntaiės ir Kojinaitės - dvi Rojuje smarkiai prisidirbusios sesės angeliukės, į Žemę išsiųstos (neoficialiai - išgrūstos, nes visus ten viršuj užkniso) naikinti blogio jėgų. Už tai jos gauna tam tikrų Rojaus monetų, kurias turi rinkti, kad išvis nebūtų pasiųstos aukštu žemiau nuo Rojaus. Vėliau amoraliosioms angeliukėms kelią pastoja tvarki plačiau.

Paprika (Filmas)

Istorija koncentruojasi ties grupe mokslininkų, sukūrusių naują revoliucinį psichoterapijos instrumentą „DC-Mini“. Šis įrankis leidžia pasinerti į kito žmogaus sapną ir pamatyti jo pasamonę ir remiantis tuo taikyti atitinkamą psichoterapinį gydymą. Įrankis netgi įgalina juo besinaudojantį žmogų tapti kito žmogaus sapno mąstančiu dalyviu ir netgi kažkiek įtakoti jo sap plačiau.

Paranoia agent (TV - 13)

Ar kartais neatrodo, jog visas pasaulis, visi jo įvykiai priklauso nuo mūsų minčių? Ar kartais neatrodo, jog viskas yra sąlygina, kad tarp tikrovės ir iliuzijos skirtumas labai menkas, jei jis išvis yra? Dviem detektyvams, pradėjusiems tirti, atrodo, paprastą užpuolimo bylą, tenka į šiuos klausimus gilintis, nes niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo... Japonijoje pradė plačiau.

Parasyte - the maxim; kiseijuu: sei no kakuritsu (TV - 24)

Į Žemę nusileidžia parazituojantys ateiviai. Jiems nurodyta įsiskverbti į žmogaus kūną, užvaldyti jo protą ir paslapčia klestėti. Kai vienas iš parazitų pabando įlysti į Šiničį, paprastą aukštosios mokyklos studentą, jis užkerta parazitui kelią neleisdamas pasiekti smegenų. Su keista galia, kuri leidžia manipuliuoti rankos raumenimis ir struktūra, smal plačiau.

Patlabor - movie 1 (Filmas)

Pirmasis žinomo anime režisieriaus Mamoru Oshii („Dvasia šarvuose“, „Padangių klajokliai“) ilgametražis filmas, pašvęstas žmogaus ir roboto konflikto tematikai. Netolimoje ateityje žmonės darbui naudoja milžiniškus robotus, vadinamus „laborais“ (nuo angliško žodžio „labor“ – „darbas“). Tokijo policija tvarkai palaikyti naudoja „patruliuojančius laborus“ � plačiau.

Patlabor - movie 2 (Filmas)

Antrasis režisieriaus Mamoru Oshii filmas, kuriame tęsiama „Patlaborų“ ciklo istorija. Šįkart Tokijo policijos specialiosios paskirties būrio nariai atsiduria politinės kovos centre. Puikiai suplanuoti teroristiniai išpuoliai grasina sužlugdyti trapų politinių jėgų balansą Japonijoje. Šiame filme pirmą kartą galutinai atsiskleidžia M. Oshii stilius, būdingas vėlesniems jo h plačiau.

Patlabor - movie 3 (Filmas)

Tokijaus įlankoje padaugėjo leiborų incidentų. Tyrimo ėmėsi du policijos detektyvai - Kusumis ir Hata. Bylos įkarštyje jie išsiaiskino, kad vyriausybė nuo jų slepė WXIII, žinomu kaip 'Prarastasis 13-asis projektas'. Netikėtai detektyvas Hata susiduria su asmeninėmis problemos. Tuo pačiu iniciatyvą bando perimti Specialus Leiboru policijos padalinys... [trailer width:400; height plačiau.

Paulette no isu (ONA)

Trumpas anime, skirtas paminėti televizijos tinklo noitaminA dešimtąsias sukaktuves. plačiau.

Peach girl (TV - 25)

Peach Girl yra vidurinės mokyklos drama, kurios pagrindinė herojė yra Momo Adachi. Ji buvusi pagrindinės mokyklos plaukimo komandos narė. Dėl šios priežasties ji yra labai įdegusi, ko pasekoje jos klasiokai ir aplinkiniai ją laiko paplūdimio triušiuku/kekše. O visų šių gandų pradininkė yra jos vienintelė draugė Sae. Momo yra įsimylėjusi savo bendraklas plačiau.

Perfect blue (Filmas)

Perfect Blue - vienas pirmųjų, Japonų "šyzovos" animacijos meistro Satoši Kon režisuotų filmų. Istorija pasakoja apie jauną perspektyvios pop grupės dainininkę Kirigoe Mima, kuri nusprendė mesti daininikės karjerą ir išmėginti jėgas aktorystės srityje. Mimos gyvenimas apsiverčia, kai jai tenka žudynių apsuptos, išprievartautos merginos vaidmuo mistinia plačiau.

Persona 3 - the movie 1: spring of birth (Filmas)

Jeigu tau pasakyčiau, kad dienoje yra daugiau nei 24 valandos, ar patikėtum manim? Tamsioji Valanda - tai laikas, kuris egzistuoja tarp dienų. Per šias valandas miestas tampa tykus, žmonės transformuojasi į įvairius objektus, o nesuskaičiuojamos pabaisos, vadinamos „Šešėliais“, niokoja miestą. Tik Personos, būtybės su ypatingomis galiomis, gali kovoti p plačiau.

Persona 3 the movie 2: midsummer knight's dream (Filmas)

Po to, kai Jukis Makoto supranta savo draugų gyvybės svarbą, jis pradeda šypsotis. Atėjus vasarai jis vis daugiau leidžia laiko su savo draugais ir su jais suartėja. Jis susiranda ir naujų draugų, įskaitant Aegis, androidę, kovojančia prieš Šešėlius, Keną Amadą, kuris nori atkeršyti dėl mamos netekties, ir Koromaru, šunį, kuris gali valdyti plačiau.

Pet shop of horrors (TV - 4)

Count D yra gyvūnėlių parduotuvės, esančios Chinatown‘e, šeimininkas. Šią parduotuvę žino visi, bet tuo pačiu ji yra žinoma nedaugeliui. Bet šios parduotuvės klientai žino, jog čia jie gali gauti ką panorėję. Tačiau kiekvienas noras turi savas sąlygas, kurių nevalia pažeisti... Anime sudaro keturios unikalios istorijos, labai besiskiriančios viena nuo kitos. Nesugadins plačiau.

Phantom ~requiem for the phantom~ (TV - 26)

Susigadinti gyvenimą nėra sunku. Užtenka būti ne laiku ir ne vietoje. Taip atsitiko japonų turistui Reidžis Azuma. Ėjo sau berniukas, niekam kaip ir netrukdė, bet netyčia tapo žmogžudystės liudininku. Reidžis nepraskydo ir pabandė pabėgti. Nors ir nepasisekė, bet jo pastangos padarė įspūdį banditams. Jie berniuko nenužudė, bent jau ne visiškai. Tiesiog praplovė smegenis. Po plačiau.

Phantom the animation (OVA - 3)

Amerikoje vyksta eilė mafijos organizacijos Inferno vykdomų žmogžudysčių. „Fantomas“ yra tos organizacijos gabiausias žudikas. Tačiau vienišas turistas pastebi vieną iš jo žmogžudysčių ir atskleidžia kad žudiko tikroji asmenybė yra mergina vardu Ain. Nors įprastai liūdininkai yra pašalinami, šįsyk vaikinas yra pagaunamas ir po smegenų plovimo paverčiamas nauju žudiku plačiau.

Pikmin short movies (Filmas)

Trumpos istorijos apie Nintendo žaidimo „Pikmin“ veikėjų nuotykius. plačiau.

Ping pong club (on-hold) (TV - 26)

Takeda – rimtas jaunuolis, stalo teniso klubo kapitonas. Jis iš visų jėgų stengiasi, kad jo komanda nugalėtų, bet net jam tai - gan rimtas iššūkis, nes tenka tramdyti penkis nenuspėjamus berniukus. Maena - iškrypėlis ir niekšybių genijus, Izava – anime apie boksą fanas, Tanabė - pusiau amerikietis, toks smirdalius, kad niekas neišveria jo kompanijos, Tanaka - seksualinis man plačiau.

Planetes (TV - 26)

Veiksmas vyksta 2075 metais. Komercinės kosminės kelionės žemės orbitoje ir tarp Žemės bei mėnulio tapo kasdienybė. Kosmoso tyrimai ir jų vystymas – ypač svarbus. Su šiuo vystimusi iškyla ir kosminių šiukšlių problema. Net mažiausias varžtelis gali sukelti katastrofą. Taip nutinka, todėl žemės orbitoje įrengiama kosminė stotis, kurios paskirti plačiau.

Plastic little (OVA)

Naminių gyvūnėlių medžiotojų laivo kapitonė Tita, atsitiktinai išgelbėja mergaitę, kurią gatvėje vijosi kariškiai. Pasirodo mergaitė saugo savo mirusio tėvo slaptažodį, kuris gali aktyvuoti baisų ginklą... [trailer width:400; height:362;]Plastic-Little-Trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Pokemon 4ever (Filmas)

Įprastą ramybę sujaukia Selebis - naujasis pokemonas, turintis sugebėjimą keliauti laiku. Jaunamam Ešui, Pikaču ir draugams tenka užduotis jį sustabdyti. [trailer width:400; height:362;]Pokemon-4Ever-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Pokemon heroes - latios and latias (Filmas)

Dvi vagilės pagrobia senovinį ginklą, kuris skirtas apginti vandens miestą Altomarą. Ešas, Pikačiu ir kiti pokemonai bando padėti miesto sergėtojai Latijai susigr1žinti pagrobtą relikviją ir išlaisvinti jos brolį Latijų. [trailer width:400; height:362;]Pokemon-Heroes-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Pokémon: jirachi - wish make (Filmas)

Tik kartą per tūkstantį metų, kai nakties danguje pasirodo kometa, prabunda pokemonas Džirači. Ir tada jis gali išpildyti kiekvieną jūsų norą! Šį kartą Džirači susirado naujų draugų: Ešą, Pikaču, Maksą ir visą kitą kompaniją. Tačiau netrukus draugams jį tenka gelbėti nuo piktojo burtininko, kuris nori panaudoti jo nuostabiąją energiją, kad prikelt� plačiau.

Pokemon: maboroshi no pokemon lugia bakutan (Filmas)

Ešui Kečumui tenka sukaupti visas savo jėgas, kad išsaugotų žemę nuo sunaikinimo. Piktasis pokemonų kolekcionierius Lorencas III-is sujaukia tvarką žemėje, pagrobdamas vieną iš Pokemonų paukščių, valdančių ugnies, žaibo ir ledo elementus. plačiau.

Pokemon: the origin (Special - 4)

Pokemonai, tai įspūdingos būtybes turinčios įvairius tipus, dydžius, galias, jėgas ir asmenybes Pokemonų. Profesorius Ąžuolas paskyrė savo gyvenimą studijuojant šiuos įspūdingus padarus, kurie gali būti pagauti, treniruojami, mainomi ir naudojami kovoms. Tačiau profesoriui nepavyksta sužinoti apie visus pokemonus ir jis duodą užduotį dviem jaunuoliams. Vienas jų aistrin plačiau.

Pom poko: the raccoon war (Filmas)

Šių laikų Japonija, vakarinės Tokijo apylinkės. Esant vietos stygiui, žmonės naikina miškus ir kalvas, apstatydami juos gyvenvietėmis. Šios vietos seniau priklausė meškėnšuniams, dar vadinamiems tanukiais. Stumiami iš savo gimtųjų žemių tanukiai pradeda herojinę, tačiau beprasmę kovą už savo išlikimą. Bandydami nepasiduoti, jie at plačiau.

Ponyo on the cliff (Filmas)

Jaunas berniukas vardu Sousuke susidraugauja su keistos išvaizdos auksine žuvele ir pavadina ją Ponyo. Sousuke nežino, kad ši žuvelė yra Jūrų Valdovo dukra, kuri nusprendė pabėgti iš vandenyno ir gyventi su Sousuke ir kitais žmonėmis sausumoje. Tokiu savo pasirinkimu Ponyo, pati to nežinodama, panaikino burtą, saugantį visas sausumos gyvas būtybes nuo didžiulės katastrofos. Kar plačiau.

Ponyo on the cliff by the sea (Filmas)

aunas berniukas vardu Sousuke susidraugauja su keistos išvaizdos auksine žuvele ir pavadina ją Ponyo. Sousuke nežino, kad ši žuvelė yra Jūrų Valdovo dukra, kuri nusprendė pabėgti iš vandenyno ir gyventi su Sousuke ir kitais žmonėmis sausumoje. Tokiu savo pasirinkimu Ponyo, pati to nežinodama, panaikino burtą, saugantį visas sausumos gyvas būtybes nuo didžiulės katastrofos. Kart plačiau.

Porco rosso (Filmas)

Per prasidedančius Didžiosios Depresijos metus, gyvenimas Viduržemio jūroje tapo sudėtingas. Oro piratų reidai vis dažnėja, todėl išauga patikimų „asmens sargybinių“ paklausa. Vienas iš geriausių yra kiaulė, žinoma kaip Porkas Rosas. Buvęs žmogus ir puikus pilotas per Pirmąjį Pasaulinį karą, dabar jis siūlo savo paslaugas tiems, kuriuos persekioja nelaimės. Fašistiniam plačiau.

Princess lover! (TV - 12)

Teppei šeima nebuvo turtinga, bet darni. Berniukas nebuvo pavydus, bet į turtuolių bėdas žiūrėjo piktdžiugiškai. Tipo taip jiems ir reikia. Deja, tėvai žuvo, bet Teppei ilgai vienas neliko, nes netikėtai dėdė apsiėmė jį globoti. Toks gerumas atrodė įtartinai, bet pasirinkimo nebuvo - vis geriau nei vienam. Pakeliui mūsų šaunuolis dar spėjo išgelbėti princesę, kurią perse plačiau.

Princess mononoke (Filmas)

Animacijos šedevrus kuriantis legendinis anime režisierius ir scenaristas Hayao Miyazaki pasauliui žinomas kaip vienas talentingiausių kino kūrėjų. Jis laikomas tikru stebukladariu, sėkmingai įrodančiu, kad klasikinė pieštinė animacija gali buti patraukli ir vis dar žavėti. Mažame kalnu kaime gyveno princas Asitaka. į jų kaimą atklydo baisus demonas, kuri Asitaka nudobė, bet plačiau.

Psychic detective yakumo (TV - 13)

Istorija pasakoja apie studentą Saitou Yakumo, kuris gimė su skirtingomis akių spalvomis. Jo kairė raudonoji akis jam suteikia įaptingą gebėjimą matyti vaiduoklius ir dvasias. Jis tiki, kad dvasios lieka žemėje dėl savų priežasčių ir jei panaikinsi tas priežastis jos iškeliaus ten kur joms ir priklauso. Taigi Saitou kartu su bendramokslė Ozawa Haruka nusprendė joms padėti. [ plačiau.

Psycho-pass (TV - 22)

Ar norėtumėte gyventi pasaulyje, kuriame galima akimirksniu nustatyti žmogaus emocijas ir ketinimus? Būtent tokį pasaulį siūlo šis anime. Veiksmas vyksta 2113 metais. Žmogaus psichinė būsena matuojama pasitelkiant specialią technologiją, o to matavimo rezultatas yra išreiškiamas spalva ir vadinamu Psycho-pass. Psycho-pass tarp kitų parametrų yra ir nusikalstamumo plačiau.

Pupa (TV)

Pupa – 2011-2013m. japonų siaubo manga parašyta Sayaka Mogi. 2014m. sukurta anime adaptacija tuo pačiu pavadinimu. Brolis Hasegawa Utsutsu ir jo mažoji sesutė Yume vieniši. Vieną dieną, Yume pamato paslaptingus, raudonus drugelius ir jos kūnas staigiai pasikeičia — į padarą ėdantį žmones. Utsutsu stengiasi išgelbėti seserį. [trailer width:400; height:362;]Pupa-pv.mp4[/t plačiau.