Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Rahxephon - pluralitas concentio (Filmas)

Iš pirmo žvilgsnio, RahXephon atrodo kaip įprastas mecha anime, panašus iš dalies i daugelį tokio žanro anime (išskyrus mecha jame dainuoja ir egiptietiška terminologija naudojama tiesiog visur), bet po tolimesnio peržiūrėjimo, paaiškėja, kad tai istorija apie atitinkamus santykius, savęs pažinimas ir priėmimas, bei apie žmogaus dvasios jėgą. RahXephon siužetas apie Ayato Kami plačiau.

Rain town (ONA)

Šiame mieste nuo neatmenamų laikų lietus nesiliauja lijęs. Gyventojai išsikėlė į aukštumas aplink "lietaus miestą". Žmonių prisiminimai nuskendę giliai. Bet į šį užmirštą lietaus miestą kartais kas nors vis atklysta. plačiau.

Rainbow - nisha rokubou no shichinin (TV - 26)

Po Amerikos okupacijos Japonija išgyveno sunkius laikus. 1955 m. šalyje siautėjo netvarka ir skurdas, ekonomikos augimas buvo būtinas, tad vyriausybė ėmėsi griežtų priemonių prieš nusikalstamumą ir gatvės smurtą. Jauniesiems nusikaltėliams buvo sukurtos griežto režimo kolonijos, kurios turėjo atmušti norą gyventi banditiškai. Istorija prasideda Tokijo apylinkėse esančioje plačiau.

Rayca (OVA)

Rayca - mergina iš 31 amžiaus, kur individai egzistuoja tik, kaip kompiuteriniai domenys. Ji atvyko į mūsų 21 amžių tam, kad sužinotų apie mūsų sub-kultūrą. plačiau.

Re:zero kara hajimeru isekai seikatsu (TV - 25)

Kai Natsuki Subaru palieka parduotuvę su savo pirkiniais, staiga jis perkeliamas į kitą pasaulį. Pagaliau išsipildo jo svajonė. Subaru tikisi išmokti magijos ir patirti nuostabių nuotykių, tačiau reikalai klostosi ne taip kaip jis tikėjosi. Mūsų veikėją sustabdo grupelė banditų. Deja, pirkinių maišelis ir telefonas nepadeda jam apsiginti. Laimei, pasirodo paslaptinga mergina var plačiau.

Rec (TV - 10)

Matsumaru buvo išdurtas merginos, su kuria jis buvo susitaręs nueiti į kiną. Nusivylęs, bando išmesti bilietus, tačiau jį sustabdo nepažįstama mergina. Ji paprašo, kad vieną bilietą Matsumaru atiduotų jai. Tuomet mergina nusitempia Matsumaru kartu su ja žiūrėti filmo. Vaikinas velniškai nustemba, nes toji mergina visą laiką filmo titrus skaito garsiai. plačiau.

Red data girl (ONA - 12)

Moderni fantastika pranta Šintoizmo legendomis. Nedrąsi penkiolikametė mergaitė Suzuhara Izumiko turi neeilinį sugebėjimą sunaikinti elektros prietaisus savo prisilietimu. Ji užaugo šventykloje tolimuose kalnuose. Kai Izumiko ima mastyti apie persikėlimą į miestą jos sargybinis pasiūlo jai pradėti lankyti mokyklą Tokijuje ir priverčia savo sūnų Miyuki tarnauti Izumiko. Naujoje m plačiau.

Redline (Filmas)

Tolimos ateities pasaulis, knibždėte knibždantys ne tik žmonių, bet ir visokiausių "ateivių" bei robotų. Nors jau seniai išrastos skraidančios mašinos, bet vis dar tebėra tokių "kvailių", kurie jomis vis dar puoselėja senąsias automobilizmo tradicijas. Vienas iš tų "kvailių" yra pagrindinis šio filmo herojus, vardu JD. Nors jis ir gan jaunas, tačiau jam plačiau.

Relife (TV - 13)

27 metų Arata Kaizakis, aplinkinių vertinamas kaip nevykėlis, šokinėja tarp darboviečių po to, kai išėjo iš savo pirmojo darbo. Sutikus Rio Joakę, vieną iš AtGIMIMO laboratorijos narių, Kaizakio gyvenimas pasisuka netikėta linkme: Joakė Aratai pasiūlo tabletę, su kuria galės pakeisti savo gyvenimą. Arata iš karto sutinka ir kitą dieną pabudęs s plačiau.

Resident evil: biohazard 1 - degeneration (Filmas)

Filmo veiksmas vyksta praėjus septyneriems metams po Racoon City incidento. Pagrindiniai veikėjai Claire Redfield bei Leon Scott Kenedy gyveno ramiai ir net nenutuokė kas gali nutikti. Claire atvyksta į Harvardville oro uostą susitikti su draugu, tačiau teroristų kontroliuojamas lėktuvas rėžėsi tiesiai i oro uostą. T-virusas pasklido ir naujas kosmaras prasidėjo. Ar jiems pavyks išsi plačiau.

Resident evil: biohazard 2 - damnation (Filmas)

"Resident Evil: Damnation" veiksmo centre atsidurs Europoje su (dar vienais) sunkumais susidūręs Leon'as S. Kennedy. Filmo istorija vystysis prieš artėjančio "Resident Evil 6" pradžią. [trailer width:400; height:362;]Damantion-pv.mp4[/trailer] plačiau.

Resident evil: vendetta (Filmas)

BSĮS narys (Biologinio saugumo įvertinimo sąjunga), Krisas Redflidas stoja į pagalbą vyriausybės agentui Leonui S. Kenedžiui ir profesorei Rebekai Čambers iš Aleksandro biotechnologijos instituto, jog užkirstų kelią prekeiviui mirtimi, siekiančiam atkeršyti po Niujorką paskleidžiant mirtiną virusą. plačiau.

Rideback (TV - 12)

Veiksmas vyksta po 2025 metų revoliucijos, kai pasaulis yra pradedamas kontroliuoti GGP vyriausybės. Pasakojama apie buvusia labai gabią ir gracingą baleriną Ogata Rin, pasitraukusia iš šokių dėl patirtos traumos ir dabar besimokančia vienoje iš aukštųjų mokyklų. Karta pati to nežinodama ji užsuka į vieną iš jos klubų – užsiimančių motociklinių mechų konstravimu ir jų plačiau.

Riding bean (OVA)

Matėt Tranporterį? Aišku matėt. Galvojat tai originali prancūzų idėja? Klystat. Pažiūrėkit šį anime ir suprasit, kodėl aš tai teigiu. O viskas prasidėjo nuo to, kad gyveno Tokijuje Binas, jis buvo puikiausias vairuotojas, kuris gabendavo krovinius už pinigus, aišku gabendavo ir nusikaltėlius iš nusikaltimo vietos. Tik nesakykit, kad kažkur jau šito nematėte . Ir vieną dieną plačiau.

Robot carnival (OVA)

9'niems tų metų garsiausiems ir talentingiausiems režisieriams ir animatoriams buvo duota užduotis sukurti trumpas istorijas, kuriuose dominuotu robotų tematika. Viena iš garsesnių pavardžių šiame sąraše yra AKIRA autorius, režisierius ir dalininkas Katsuhiro Otomo. Išties žiūrint šį anime jaučiamas labai didelis šio žmogaus indėlis, tiek vizualus, tiek savitas atmosferos ir plačiau.

Rokka no yuusha (TV - 12)

Senovinė legenda skelbia, jog Demonų Dievui pabudus, Likimo Deivė išrinks šešis karius ir jiems skirs galią išgelbėti pasaulį. Kažkur, ant jų kūnų, pasirodys gėlės simbolis, kaip išrinktųjų ženklas, dėl to jie bus vadinami Šešių Gėlių Narsuoliais. Priartėjus dienai, kai Demonų Dievas pabus, vaikinas, vardu Adletas Mejeris, laika plačiau.

Rozen maiden (TV - 12)

Sakurada Džun buvo išmestas iš mokyklos dėl bendravimo problemų su savo klasiokais. Po to, kai Džun buvo išmestas iš mokyklos, jis nebenorėjo niekur eiti, visą laiką praleisdavo prie kompiuterio, užsakinėdamas internetu keistų ir prakeiktų daiktų. Vieną dieną jis gavo keistą dėžę, kai ją atidarė, rado lėlę, kuri atrodė kaip tikras žmogus. Radęs plačiau.

Rozen maiden 2 - traumend (TV - 12)

Sakurada Džun buvo išmestas iš mokyklos dėl bendravimo problemų su savo klasiokais. Po to, kai Džun buvo išmestas iš mokyklos, jis nebenorėjo niekur eiti, visą laiką praleisdavo prie kompiuterio, užsakinėdamas internetu keistų ir prakeiktų daiktų. Vieną dieną jis gavo keistą dėžę, kai ją atidarė, rado lėlę, kuri atrodė kaip tikras žmogus. Radęs šalia rankenėlę, jis plačiau.

Rozen maiden 3 - ouverture (OVA - 2)

Sakurada Džun buvo išmestas iš mokyklos dėl bendravimo problemų su savo klasiokais. Po to, kai Džun buvo išmestas iš mokyklos, jis nebenorėjo niekur eiti, visą laiką praleisdavo prie kompiuterio, užsakinėdamas internetu keistų ir prakeiktų daiktų. Vieną dieną jis gavo keistą dėžę, kai ją atidarė, rado lėlę, kuri atrodė kaip tikras žmogus. Radęs šalia rankenėlę, jis plačiau.

Rurouni kenshin (samurai x) (TV - 95)

Ankstyvojoje Meiji eroje, po pasibaigusio Bakumatsu karo, Himura Kenshinas, kuris labiau žinomas žmogžudžio ''Hitokiri Battosai'' vardu, atsisakęs savo kraugeriško gyvenimo pradeda klajoti po Japonijos kraštą. Kaip atgaila už savo įvykdytas žmogžudystes, kelyje jis padeda bėdoje ištiktiems žmonėms. Vienuoliktais Meiji metais (1878) atvykęs į Tokiją jis sutink plačiau.

Rurouni kenshin: new kyoto arc (OVA - 2)

Taip, taip čia ta pati ne vienam nostalgija kelianti klasika Rurouni Kenshin grįžta į dienos šviesą, tačiau grįžta ne su nauja istorija, o tik Kyoto sagos remeiku (jei kas nepamena tai ten kur su Šišijo ir jo gauja kovojo). Žadama kad šį kart viskas bus pasakojama jaunosios Misao akimis, todėl turėtume daugiau sužinoti apie Oni grupuote, bei pamatyti tai ka plačiau.

Rurouni kenshin: requiem for the restoration royalists (Filmas)

Vienas iš filmų pasakojantis Rurouni Kenshin patirtų nuotykių. Šį kartą susitinka Kenshin susitinka moterį, kurios brolį nužudė per neramumus Medžio eroje. Mergina yra saugoma jos brolio draugo, kuris sukelia naujus neramumus. [trailer width:400; height:362;]Rurouni-Kenshin-Ishinshishi-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Rurouni kenshin: seisouhen (OVA)

Kaoru kas dieną lanko uostą, nes laukia grįžtančio Kenshin. Istorijoje rodoma, kaip slenkant laikui Kaoru prisimena savo laiką praleistą kartu su Kenshin ir kas nutiko tarp jų. [trailer width:400; height:362;]Rurouni-Kenshin-Seisouhen-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Rurouni kenshin: trust & betrayal (OVA - 4)

19 a. antroje pusėje Japonijoje aušta nauja era. Deja, įvykiai, kuriantys šią naują erą buvo tamsūs, pilni teroro, kančių ir kraujo lietaus. Šioje eroje prasidėjo Meidžio eros reformos. Kovos užverda tarp Šinsengumio ir Išin Sišio, mažos samurajų grupuotės, bandžiusios nuversti Tokugavos Šogunatą... (A.M.F) Kalbant apie pirmąją OV plačiau.

Ryo - anime mirai (OVA)

Tai vienas iš kūrinių, sukurtų projekte "Anime Mirai 2013", kuriame savo idėjas gali realizuoti net ir pradedantys animatoriai. "Ryo" yra istorija apie samurajaus sūnų, praradusį tėvus, kai vieną Japonijos miestelį užpuola Anglijos laivynas. Vaikinui duodamas vardas Ryo, ir jis tampa asmens sargybiniu Ryomai Sakamoto, kuris turi savų planų kaip kovoti už savo šalį. plačiau.