Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Sailor moon crystal (TV - 39)

Usagi Tsukino paprasta vidurinės mokyklos mokinė, kurios gyvenimas pasikeičia sutikus juodą, kalbančią katę su pusmėnuliu ant kaktos. Katė vardu Luna, pasako Usagi, jog ji yra išrinktoji Mėnulio Jūreivė. Dabar Usagi turi surasti kitas jūreives, Legendinį Sidabro Kristalą ir apginti Mėnulio Princesę. Per savo kelionę, ji turi nugalėti daugumą priešų, kaip kad Kara plačiau.

Saint young men (OVA)

Savo atostogų metu, Žemėje, Jėzus Kristus ir Gautama Budda, krikščionybės ir budizmo pradininkai, gyvena Tokijuje, viename kambaryje. Kambariokai stengiasi nuslėpti savo asmenybes ir suprasti šiuolaikinės Japonijos kultūrą. Išvertė ir įgarsino — Liežuvėlis. [trailer width:400; height:362;]Saint-ova-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Sakamichi no apollon (TV - 12)

Seniai seniai, 1966 metais Kaoru Nišimis eilinį kartą pakeitė mokyklą. Iš pradžių viskas buvo blogai - klimatas, žmonės, vietinis dialektas ir dar tas žudantis kalnas pakeliui į mokyklą... Niekur nedingo ir pykinimas nuo streso. Vienintelis išsigelbėjimas buvo mokyklos stogas kuriame berniukui visada pavykdavo nusiraminti. Viskas pasikeitė po pažinties su Sentaro plačiau.

Sakasama no patema (Filmas)

Netolima ateitis. Po žeme gyvenantys žmonės laikosi savų taisyklių ir papročių. Tačiau smalsuolė Patema šmirinėja požemiais, ieškodama naujų vietų ir įspūdžių, pamiršusi taisykles ir draudimus vieną dieną ji randa... Nuotykių ant savo galvos... Dėl kadaise nutikusios katastrofos, gravitacija apsivertė. Ir žmonija skilo į dvi dalis. Vieni, negalėdami plačiau.

Sakasama no patema: beginning of the day (OVA - 4)

Požeminių tunelių labirinte tūno miestas. Žmonės sugalvojo apsauginius kostiumus ir taikiai gyvena pagal seniai nusistovėjusias taisykles. Bet vado dukra Patema nenusėdi vietoje. Ji tyrinėja požeminį pasaulį nusigaudama ten, kur draudžiama vaikščioti. Ir vieno tokio žygio į uždraustą zoną metu nutinka tai, ko niekas nesitikėjo... Keli trumpi epizodai apie tai, kas nutiko ik plačiau.

Sakigake!! cromartie koukou (TV - 26)

Bendraklasių grupė mokosi spec. mokykloje. "Spec", nes ta mokykla įkurta specialiai jaunuoliams, nesugebantiems išlaikyti egzamino kitur. Į jų tarpą įsisuko vienas, lyg ir normaliai besielgiantis, bet toks pat idiotas, kaip ir visi. Jis nuolat įsivelia į problemas, esančias už jo paties ir jo klasiokų supratimo ribų. Pavyzdžiui, mokinys iš gretimos klasės – Goril plačiau.

Samurai champloo (TV - 26)

Istorija sukasi apie du samurajus ir merginą. Mugen‘as – šiurkštus ir arogantiškas piratas, pabėgęs iš kalinių salos Ryukyu. Kitas samurajus – Jin‘as, tylus ir ramus roninas. Įvykiai pasisuka labai netikėta linkme ir šie vyrukai pridaro daug nemalonumų vietiniam vadeivai. Šis pasiunta ir nusprendžia vyrukus nubausti mirtim. Štai čia įsivelia ir mergina, Fuu. Ji nusprendži plačiau.

Sarusuberi: miss hokusai (Filmas)

1814 metais Tokijo (Edo) mieste gyveno menininkas Tetsuzo. Savo dienas leido kurdamas nepaprastus meno kūrinius: nuo ant 180 kv. m. dydžio popieriaus lapo nutapyto budistų vienuolio - Bodhidharmos iki strazdų porelės, nupieštos ant ryžio grūdelio. Sarkastiškas ir užsispyres vyras turėjo keturias dukteris iš antros santuokos. 23 metų O-Ei paveldėjo tėvo talentą ir užsis plačiau.

Secret world of arrietty (Filmas)

Klokų šeima – tai 10 centimetrų ūgio žmonės, paslapčia gyvenantys kitos šeimos rezidencijoje. Jie skolinasi įprasčiausius dalykus, kad susikurtų savo jaukius namus. Klokų gyvenimas pasikeičia, kai atsiranda jų dukra – Arietė. Arietė – mažytė, bet atkakli 14-metė, gyvenanti su tėvais nuošaliame užmiesčio sodo namelyje, to nežinant namo savininkui. Kaip ir visi maži � plačiau.

Seiken no blacksmith (TV - 12)

Po netikėtos tėvo mirties Cecily Campbell laikydamasi šeimos tradicijų buvo priversta tapti ritere. Riteriai yra tarsi šiuolaikinių policininkų pirmtakai, jie gina miestą ir palaiko jame tvarką. Taigi Cecilei visai neblogai sekasi, žmonės ją myli tarsi savo šeimos narę. Tačiau vieną dieną mieste ima siautėti kažkoks apšepęs prašalaitis, kuris tarsi išprotėjęs ima daužyti plačiau.

Seikimatsu occult gakuin (TV - 13)

1999-ieji metai. Nagano Matsuširo stovi Japonijos piramidė, privati Vadšteino akademija. Ši vieta yra pagarsėjusi jos apylinkėse vykstančiais okultiniais apsireiškimais, tad ji dar vadinama Okulto akademija. Direktorius savo laiką leidžia studijuodamas šiuos reiškinius ir okultizmą, o moksleiviai yra uolūs savo kasdieninėse studijose. Vien� plačiau.

Sekai no yami zukan (TV - 13)

Tyliai atsiskleidžia keisti ir antgamtiški pasakojimai, užslėpti tamsiausiose šio pasaulio gelmėse. Šios nepaaiškinamos istorijos atvaizduojamos neįprastame nuotraukų albume. Kuris slepiasi sename apgriuvusiame pastate. Ar išdrįsi atversti viršelį ir pirmas patirti siaubą? Kiekviena pasaka seka baisias istorijas, kurios gali pasirodyti neįprasto plačiau.

Sekirei (TV - 12)

Jaunas vaikinas Sahašis Minato antrą syk susikirto stojant į universitetą. Tą dieną grįžtant namo ant jo iš dangaus nukrenta graži mergina. Netrukus jis sužino kad ji nepaprasta... Sekirei, nežemiškos kilmės padaras su super galiomis. Tam, kad galios veiktų pilnu pajėgumu sekirei turi turėti šeimininką – ashikabi. Tokiu šeimininku mūsų balvonėlis ir tampa. Ir dabar dėm plačiau.

Sekirei ova (OVA)

Jaunas vaikinas Sahašis Minato antrą syk susikirto stojant į universitetą. Tą dieną grįžtant namo ant jo iš dangaus nukrenta graži mergina. Netrukus jis sužino kad ji nepaprasta... Sekirei, nežemiškos kilmės padaras su super galiomis. Tam, kad galios veiktų pilnu pajėgumu sekirei turi turėti šeimininką – ashikabi. Tokiu šeimininku mūsų balvonėlis ir tampa. Ir dabar dėm plačiau.

Sengoku basara (TV - 12)

Kariaujančių tautų eroje Japonija buvo susiskaldžiusi į daugybę provincijų, kurias valdė Lordai ar valdytojai. Tarp provincijų valdovų prasidėjo karas dėl valdžios. Tai buvo Takeda Shingen iš Kai, Uesugi Kenshin iš Echigo, Azai Nagamasa iš Omi, Tokugawa Ieyasu iš Mikawa ir daugybė kitų... tai buvo chaoso ir karų laikai. Japonijos žemėlapis visą laiką keitėsi. Vienas žmogu plačiau.

Sensitive pornograph (OVA)

Čia pasakojamos dvi neilgos istorijos. Pirmoji, apie du manga dailininkus, kurių amžiaus skirtumas 10 metų. Seidži Jamada ir Sono Hanasaki – jų intymus gyvenimas ir problemos. Antroji istorija apie keistą įvykį, nutikusį gyvūnėlių prižiūrėtojui Ueno, kai jis turėjo pasirūpinti triušiu, kurio vardas Aki. Jis sužino, kad tai iš tikrųjų yra vyras. plačiau.

Senya ichiya monogatari (Filmas)

Gražiai įgyvendintas tūkstančio ir vienos nakties anime puikiai aspindi mums gerai žinomos senos istorijosprabangą ir paslaptis. Tezuka Osamu performuoja istoriją į fantastinį kūrinį. Vargšas vandens pardavėjas Bagdade susiduria su Ali Baba ir keturiasdešimt plėšikų, taip pat pamatysite Babelio bokštą, jūreivį Sinbadą, sirenų salą ir daugybę kitų 1 plačiau.

Serial experiments lain (TV - 13)

Kur yra riba tarp realybės ir virtualumo? Toks klausimas nėra labai paprastas netolimoje ateityje kai IPv6 protokolo adresų erdvė netrukus persipildys, o kiekvienas panorėjęs gali visais pojūčiais pasinerti į pasaulinį wired tinklą. Naujos galimybės pagimdo ir naujas paslaptis. Neseniai šiame tinkle ėmė dėtis kažkas neįprasto... Su tuo tiesiogiai susiduria ir Lain Iwakura - plačiau.

Sex demon queen (OVA)

Burtininkė Cooley naudoja savo magiją tam, kad nugalėtų demonus, tačiau jos partnerė Rima geriau su jais pasi...tų. Atvykusios į miestelį jos išgelbėja nepažįstamą merginą Sour, kurią norėjo išprievartauti gauja banditų.... o paskui pasirodė piktoji karžygė ir monstrai, ir seksas buvo, ir juokų per akis. o jau tos EVIL MONKEYS... plačiau.

Shakugan no shana (TV - 25)

Anime pastaytas pagal Takahashi Yashichirou manga. Sakai Yujis buvo normalus kaip ir visi moksleivis kol vieną dieną jo nenužudė monstras iš kito pasaulio. Šie mostrai paverčia žmones šviesos energija ir juos suvalgo. Yujis jau būtų miręs, bet mergina raudonais plaukais ir akimis jį išgelbėja. Ir ji jam sako "Tu daugiau neegzistuoji". Kas gi ten nutiko iš tikro..? [trailer widt plačiau.

Shakugan no shana - the movie (Filmas)

Sakai Yudžis yra paprastas moksleivis. Grįždamas namo ir pakeliui susiduria su pabaisomis, kurie maitinasi gyvybės energija. Jau kai atrodo, kad viskas prarasta (laikas mirti), jis susiduria su mergina vadinama "Flame Haze", kuri jam išgelbsti gyvybę. Po šio lemtingo susitikimo Sakai sužino daug naujo ne tik apie save, bet ir apie pasaulį, kuris, pasirodo, nėra jau toks saugus... Šis f plačiau.

Shashinkan (Filmas)

Istorija prasideda prieš antrąjį pasaulinį karą. Kalvos viršūnėje stovėjo fotografo namas, vieną dieną pas ji užsuko mergina, kurį drovėdamasi vis nuleisdavo galvą. Fotografas rado būda ją pralinksminti, kaip ir visus savo klientus. Tačiau laikui bėgant drovi dama atsiveda savo dukrą, kurį nemėgo šypsotis. plačiau.

Shelter (OVA)

Rin - septyniolikmetė mergina, gyvenanti futuristiniam simuliatoriuje. Kasdien ji pabunda virtualioje realybėje, kad sukurtų sau pasaulį. Tačiau tikrovėje, Rin komos busejoje ir ji skraido kosmose, amžinai įkalinta virtualioje simuliacijoje, iš kurios niekada nepabus. plačiau.

Shigurui (TV - 12)

Edo laikotarpio pradžioje, kai žmonės mėgavosi taikos periodu, valdovas Tokugava Tadanaga surengia kovų turnyrą. Praeityje kovos vykdavo naudojant medinius kardus, šįkart tikri kardai bus naudojami. Vienarankis Fudžikis Genosuke ir aklasis Irako Seigenas kovos prieš vienas kitą šiame turnyre. Jie abu Ivamoto Kogano, kuris žinomas kaip geriausias Japonijos kardo meis plačiau.

Shingeki no bahamut: genesis (TV - 12)

Mistarcija - magiškas pasaulis, kur žmonės, dievai ir demonai gyvena kartu. Kadaise juodų ir sidabrinių sparnų Bahamutas grasino sunaikinti žemę, bet žmonės, dieva ir demonai įveikė savo nesutarimus tam, kad kovotų ir izoliuotų jo galią. To raktas buvo padalintas į dvi dalis, viena dalis duota dievams, o kita - demonams, jog jie niekad nebūtų sujungti ir Bahamutas niekad ne plačiau.

Shingeki no kyojin (TV - 25)

Erenas trokšta tik vieno - pamatyti platųjį pasaulį. Tačiau ši svajonė nepasiekiama. Žmonijos likučiai gyvena pastatytame "narve", tokiu būdu izoliuodami save nuo išorėje dominuojančių ir siaubą keliančių Titanų... Lemtingą dieną, kaip iš niekur išdygęs Kolosas pralaužia įtvirtinimus, o užplūdę Titanai sukelia paniką ir baimę žmonių aky plačiau.

Shingeki no kyojin - 13.5 recap (Special)

1-13 serijų apibendrinimas (Recap). Erenas nori pamatyti platųjį pasaulį, tačiau prieš šimtmetį žmonijos patirtas siaubas neleis išsipildyti šiai vilčiai. Titanai- didžiuliai intelektu nepasižymintys padarai, kurių vienintelis tikslas yra ryti žmones, kartą jau beveik išnaikino populiaciją. Tačiau šioji nepasidavė ir jos likučiai pasatatė 50 metrų aukščio Sieną, kuri plačiau.

Shingeki no kyojin ii (TV - 12)

N/A. 2 sezonas [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Shingeki-II-pv-sub.mp4[/trailer] plačiau.

Shingeki no kyojin iii (TV)

Trečias "Attack On Titans / Titanų medžioklė" sezonas, kuris išeis Liepos 23d., 2018 metais. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Shingeki-no-kyojin-3.mp4[/trailer] plačiau.

Shingeki no kyojin ova (OVA - 5)

Sukurta pagal riboto leidimo 12-ą ir 13-ą mangos skyrių. 1 epizodas: vieno žygio metu Levis ir Ervinas suranda seną dienoraštį. "Ilse dienoraščio" turinys sukelia netikėtus Hanji veiksmus. 2 epizodas: kita 104-o Būrio istorija. Serija sukoncentruota ties Jeanu, kuris nori įstoti į elitinį Sargybos būrį. Tarp Jeano ir Sašos Blaus (bulvinukės) įvyksta konfliktas ir jie reik plačiau.

Shingeki no kyojin: lost girls (OVA - 3)

Pirmoji serija, Anė Leonhart ieško Stoheso apygardoje pradingusios merginos vardu Karli Stratman ir susiduria su kriminaliniu pasauliu. Antroji serija, Mikasa Akerman įsivaizduoja pasaulį, kuriame Titanai niekada nepralaužė sienų ir pagrobėjai nenužudė jos tėvų. Šiame pasaulyje Mikasa susipažįsta su berniuku, kuris trokšta pamatyti pasaulį už sienų. Jis &nda plačiau.

Shingetsutan tsukihime (TV - 12)

Pagrindinis herojus Šikis Tonas po nelaimingo atsitikimo atranda sugebejimą matyti raudonas(mirties) linijas, kurias turi visi daiktai ir kurias sunaikinus yra lengvai sunaikinami ir patys daiktai. Tam jis naudoja peilį, turintį savo istoriją. Vėliau jis gauna specifinius akinius, su kurių pagalba jis gali matyt ir gyvent kaip ir kiti žmonės. Pats animo veiksmas vyksta po kelerių metų, plačiau.

Shinsekai yori (TV - 25)

Po tūkstantmečio, kaip išpranašavo Ruso, žmonija sugrįžo į savo ištakas. Žmonės atsisakė šiuolaikinės technokratinės civilizacijos, pasirinkdami komfortišką ir ramų XX a. lygio gyvenimą. Be centralizuotos valdžios žmonės gyvena mažuose miesteliuose ir gyvenvietėse, harmonijoje su gamta. Nafta ir atomas tapo nebereikalingi. Kiekvienoje bendruome plačiau.

Shoka (Special)

Šogunato laikai, miestą siaubia milžininki padarai, prieš kuriuos Šogunato kariai yra bejėgiai. Į kovą prieš juos stoja Šogunatui pavaldus menų valdytojų klanas, kuris išsiaiškina, kad už visų šių neramumų slypi jiems gerai žinomas, keršto apakintas, kaligrafas - žmogus, kuris gali atgaivinti būtybes iš kanji ir meno kūrinių. Jį sustabdyti klanas pasiunčia tris savo ger plačiau.

Sidonia no kishi (TV - 12)

Tolimoje ateityje žmonija buvo beveik išnaikinta kai blogi ateiviai, vadinami gaunomis, užpuolė žmonių gimtąją planetą. Visų žmonių pabaisoms sunaikinti nepavyko - kai kuriems pavyko pabėgti su kosminiais laivais. Vienas iš tokių laivų yra Sidonija. Bėgo metai ir žmonės net sugebėjo pasidaryti ginklą - iš tam tikros medžiagos pagamintas ietis. Jei yra ietis plačiau.

Skip beat! (TV - 25)

Net ir tikras dievo avinėlis gali pavirsti į furiją. Tokia transformacija įvyko su Kyoko. 16 metų mergaitė metė mokyklą, sunkiai dirbo, skalbė, darė valgyt ir visa tai tik dėl Sho. Jis yra gan turtingos šeimos palikuonis, bet spjovė į šeimos verslą ir išvažiavo į Tokio, nes užsimanė tapti žvaigžde. Aišku pasiėmė kartu ir Kyoko. Mergaitei jis buvo v plačiau.

Sky crawlers (Filmas)

Filmas paremtas Hiroshi Mori novelės motyvais. Veiksmas vyksta atlernatyviame istoriniame laikotarpyje. Tarp Rostock ir Lautern kompanijų vyksta brutalus karas, neturintis nei pradžios nei pabaigos, karas, kuris yra kaip šou, skirtas žmonių linksminimui taikos metu. Kannami Yuichi yra „Kildrenas“ – vienas iš genetiškai modifikuotų, nesenstančių pilotų, sukurtų specialiai tam, ka plačiau.

Slap up party (TV - 26)

Arado žemynas kenčia nuo Kazano prakeiksmo, kuris žmones paverčia pusiau demonais. Ši liga duoda daug jėgų, bet bjauroja kūną ir yra pavojus pavirsti į demoną, o tai jau yra bilietas tik į vieną pusę. Atsipalaiduoti neleidžia ir aktyviai dorus piliečius engiantys pikti padarai. Vienas iš prakeiksmo aukų yra Baronas. Šis vaikinas yra tvirto charakterio, todėl su savo likimu nesu plačiau.

Solty rei (TV - 26)

Solty yra robotas-mergina, Roy yra premijų medžiotojas, susitikęs Solty jis prijama ją pas save gyventi (prieš savo valią). Kiekvienos serijos pradžioje užsimenama apie didžiulį sprogimą "Blast Fall", įvykūsį prieš 12 metų... Po to sprogimo mirė daugybė žmonių, o tie kurie buvo išgyvenę, buvo labai smarkiai sužeisti, todėl jų galūnes(kojas ir rankas) buv plačiau.

Sora no otoshimono (TV - 13)

Sakurai Tomoki normalus moksleivis, gyvena jis sau ramiai vadovaudamasis savo moto "Normalu yra geriausia". Taigi Tomoki tarsi normalumo įsikūnijimas, na gal išskyrus menkutę smulkmeną, jis nuolat sapnuoją tą patį sapną apie merginą kurios veido jis niekaip neprisimena, bei kuri sapno pabaigoje nuskrenda su angelo sparnais, o atsibunda ji visas apsiašarojęs. Bet Tomoki į šiuos sapnus plačiau.

Sora no woto (TV - 12)

Istorija vyksta įsivaizduojamame Saizės mieste (tai Ispanijos Cuencos ir Alarkono tvirtovių miestų modelis). Ilgas karas nuvargino žmones, kurie pradeda dingti iš miesto, o žuvys nebeegzistuoja jūroje. Šiame ramiame pasaulyje, penkios tvirtovės saugotojos smagiai groja žalvariniais trimitais. [trailer width:400; height:362;]Sora-No-Woto-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Soul eater (TV - 51)

Veiksmas sukasi pramanytame mieste, pavadinimu Death City, esančiame Nevadoje, Jungtinėse Valstijose. Šiame mieste yra mirties dievo Shinigami vadovaujama akademija vadinama Shibusen. Joje mokosi dviejų tipų mokiniai, pirmieji Ginklai, žmonės galintys virsti ginklais. Antrieji Meistrai, žmonės gimę be sugebėjimo transformuotis į ginklus, tačiau jie gali naudotis Ginklais. Shibus plačiau.

Space pirate: captain harlock (Filmas)

Daugelį metų visoje galaktikoje vyko nuožmi kova. Per 500 milijardų žmonių išsibarstė po visą Visatą ir kovojo dėl teisės sugrįžti į namus. Žemė, tai naujojo pasaulio šventovė, tačiau į ją niekas negali įkelti kojos, dėl priimtų taikos sutarties sąlygų, kurios buvo milžiniško karo pasekmės. Dabar Žemė tapo pačia vertingiausia ir daugiausiai resurs plačiau.

Spaceship agga ruter (OVA - 4)

Taiyo tevus nuzude per kosminiu piratu antpuoli, tada ji piglaudzia Kei, ir augina bei mokina ivairiu gyvenimo ir sekso gudrybiu. Mokina pagal vadoveliu ir senus filmus, todel viskas gaunasi labai juokinga. Viena kart juos taip besimokinancius uzpuola pirate Jannise - visiems catgirl fanams patiks sis personazas -skip-skip-skip- ir issiruosia jie i kelione, ieskoti pradingusios ju kosminio laivo d plačiau.

Spice and wolf (TV - 13)

Serialas pastatytas pagal lengvą Isuna Hasekuros novelę, dar ją tiražavusio žurnalo pavadinta unikalia fantazija (unique fantasy), kadangi siužetas labiau akcentuoja ekonominius santykius, prekiavimą ar keliones nei įprastus fantazijos žanrui magų ar kovotojų nuotykius. Yra pasakojama apie 25 metų prekeivį Craft Lawrence, keliaujantį per miestus bei perpardavinėjanti įvairias pr plačiau.

Spice and wolf ii (TV - 12)

Tikriausiai kiekvienas vaikinas savo gyvenime yra sutikęs merginą, kuri apverčia visą gyvenimą aukštyn kojomis. Toks jausmas, kad be jos nieko nebeliks. Taigi, vargšelis Kraftas Lorensas toliau tęsia kelionę su žaviąja deive Horo. Jiedu prekiauja, dalijasi džiaugsmais ir vargais, bei vis labiau ima žavėtis vienas kitu. Antrasis sezonas plėtoja pirmojo padėtus santykių pamatus, j plačiau.

Spice and wolf ii ova (OVA)

Veiksmas pagrinde sukasi apie Horo, ji dėl nuolatinės įtampos, bei nuovargio apserga ir Lorensui tenka ja rūpintis. Taip pat karščiuojanti Horo sapnuoja apie savo praeitį, gimtinę ir keliones su Lorensu. Ši ova nėra susijusi su pagrindine istorija, tačiau išlaiko visus "Vilkė ir Prieskoniai" sagai būdingus bruožus. plačiau.

Spirited away (Filmas)

Tai 13-tasis studijos Ghibli ir 11-tasis Hayo Miyazaki darbas, kuriam garso takelį kūrė Joe Hisaishi, su šia studija bendradarbiavęs ne kartą ir taip pat kūręs muziką Takeshi Kitano filmams.Neapsimesiu mačiusi tiek daug Miyazakio darbų, su kuriais galėčiau lyginti šį, bet galiu patikinti - įvertinusieji Mononoke Hime, nenusivils ir Spirited Away. Istorija prasideda dešimtmetės plačiau.

Spriggan (Filmas)

Ararato kalnuose Turkijoje yra surandama senovinės, senai išnykusios, civilizacijos liekanos. Jų technologijos prieš 4000 metų buvo pažengusios tiek, kad mums dar iki jų pasvajot. Taip pat randamas ir pranešimas, jokiu būdu tų mechanizmų nejungti ir nenaudoti. Siekiant tai įvykdyti sukuriama slapta organizacija "Arcam", kurios specialieji agentai Sprigganai saugo ir gina slaptuosius me plačiau.

Starship troopers: traitor of mars (Filmas)

Tolima ateitis. Žmonės kariauja su milžiniškais vabzdžiais arachnidais, siekiančiais išsiurbti Žemės atmosferą. Žemėje jauni vaikinai ir merginos verbuojami į armiją. Džonis Riko pažemintas pareigose ir išsiųstas į nedidelę bazę Masre, kur vyksta vabzdžių planetos naikinimas. Džoniui bemokinant karius naujoje vietoje arachnidai pradėjo pulti, tačiau juos plačiau.

Steamboy (Filmas)

Steamboy yra pats brangiausias animuotas filmas per visa Japonų istoriją su biudžetu 2.4 bilijonų jenų, kitaip sakant 20 milijonų JAV dolerių. Patariu gerai ir atidžiai įsižiūrėti į šio anime piešimą, nors galima ir viena akim į jį žvilgtelėt, kad pastebėt genealų piešimą. Tuo metu buvo panaudotos pačios naujausios technologijos, tačiau kūrėjams užteko narsumo padaryti plačiau.

Steins;gate (TV - 25)

Sakoma, kad visokių žmonių yra - visokių ir reikia. Kam reikia Rintarou Okabe, išprotėjusio mokslininko su šizofrenijos priepuoliais ir destruktyviais užmojais? Velnias žino, bet faktas, kad keistuoliai traukia tokius pat keistus žmones. Viskas prasidėjo nekaltai. Rintarou įkūrė laboratoriją, kurioje ir "žaidė" su vaikystės drauge Mayuri ir super hakeriu Hashida. Ties plačiau.

Steins;gate ii: zero (TV - 23)

Steins; Gate tęsinyje įvykiai rutuliojasi beta pasaulio dimensijoje. Pagrindinis veikėjas, pakvaišęs mokslininkas Okabė, vis dar stengiasi susitaikyti su slegiančia realybe, kurioje jam nepavyko išgelbėti Kurisu. Jis nusprendžia pasikeisti tam, kad užmirštų širdgėlą keliančią praeitį. Atrodo, gyvenimas ima tekėti sava vaga. Tačiau kai jis sutinka pasla plačiau.

Steins;gate: fuka ryouiki no déjà vu (Filmas)

Praėjo vieneri metai po to, kai beprotiškas mokslininkas Okabe kovojo su laiku ir likimu, iš mirties nagų mėgindamas išplėšti vaikystės draugę Mayuri ir mylimąją Kurisu. Sugrįžimas į Steins;Gate laiko liniją, rodos, išsprendė visas problemas. Tačiau visas tas žaidimas laiku toli gražu neapsiėjo be pasėkmių. Okabe vis dažniau ir agresyviau ima kankinti praeitose laiko linij plačiau.

Step sister (OVA - 2)

Mirus garsiam dailininkui , jo sūnus Kyosuke nutaria išvaryti jo daug jaunesnę žmoną Megumi (savo pamotę) iš namų, nes ta jam niekada nepatiko. Bet ta susuko taip reikalą, kad jei ir jos dukrai Yunai leido pasilikti.... ir Yuna tapo Kyosukės žaisliuku.... ojojoi kokie žaidimai plačiau.

Storm rider (Filmas)

Filme vaizduojama dviejų kovos meistrų Vėjo ir Debesies istorijos. Šiame filme neišvysite pribloskiančios istorijos, daugiau pamatysite gražaus swordplay ir kovos menų dvikovų, taipogi detaliai perteiktos ne tik kovos bet ir aplinka. Filma isskirtiniu daro tai, jog jis yra kurtas kinų studijos. [trailer width:400; height:362;]Storm-Rider-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Strait jacket (OVA - 3)

Džordžo Grego komanda atliko eksperimentą, kurio metu iš Magijos karalystės ištraukė magiją ir panaudojo ją įvairiems žmonių poreikiams. Tačiau ne visų ketinimai yra geri... Po pavykusio eksperimento susikūrė dvi organizacijos: Ottoman ir Magijos Biuras. Ottoman organizacija kuria demonus ir laiko žmones įkaitais, taip gauna pinigus iš valstybės. Magijos biure plačiau.

Subete ga f ni naru: the perfect insider (TV - 11)

Sumanus universiteto dėstytojas Sohei kartu su grupele bendradarbių ir studente Moe organizuoja išvyką į nuošalią salą. Souhei domina vienas čia gyvenantis žmogus - geniali mokslininkė Šiki, dar būdama maža mergaitė, izoliuota laboratorijoje ir ten išgyvenusi pastaruosius penkioliką metų. Unikalus moters intelektas ir įžvalga Sohei traukia kaip magne plačiau.

Summer wars (Filmas)

Sveiki atvykę į OZ pasaulį. OZ - virtualus pasaulis, į kurį per internetą gali papulti žmonės iš viso pasaulio. Galite lengvai įeiti į OZ su kompiuterio, telefono ir netgi televizoriaus pagalba. O dabar ženkite pirmąjį žingsnį į OZ pasaulį. Mamoru Hosada sugrįžo su filmu „Summer Wars“. Jei jums patiko visiems gerai žinomas studijos Madhouse darbas „Mergina, keliavusi plačiau.

Supernatural: the anime series (x) (TV - 22)

Anime žanro trumpametražis serialas, kuris buvo pastatytas pagal tikrojo TV SERIALO \"Išrinktieji\" pirmus du geriausiai įvertintus sezonus. Šio trumpametražio anime serialo daugumą epizodų yra visiškai panašūs su tikrojo TV Serialo \"Išrinktieji\", bet žinoma turi ir tam tikrų išskirtinių epizodų, kurių tikrame seriale nei vienas dar nebuvo matęs. Gal todėl, šis serialas a plačiau.

Sushi police (TV - 13)

Artėjant 2020-m. ir Tokijo olimpinėms žaidynėms žmonės pakvaišta dėl japoniško maisto ir pradeda gaminti įvairiausius sušį. Deja, dauguma jų nėra tikrieji, todėl trys policininkai – Honda, Suzukis ir Kavasakis nusprendžia kovoti už sušį autentiškumą. plačiau.

Sword art online (TV - 25)

Žaidimų industrijoje įvyko revoliucija kai buvo sukurtas virtualios realybės šalmas. Vienas genijus specialiai jam padarė mmorpg žaidimą "Sword art online". Pagaliau žaidėjams nebereikės gadinti akių prie monitoriaus, auginti kupras su pelėmis, klaviatūromis ir visokiais game padais. Dabar kiekvienas galės pasijausti tikru žaidimų herojumi. Tiesa, ne visi. Bilietų skaičius plačiau.

Sword art online ii (TV - 24)

Antrasis SAO (Sword Art Online) sezonas, prasideda prabėgus metams po pirmojo sezono įvykių. Kiritas gauna kvietimą susitikti su Seijira Kikuoka iš Japonijos vidaus reikalų telekomunikacijos ministerijos biuro, VR divizijos atstovu, kuris papasakoja jam apie keistus incidentus: GGO (Gun Gale Online) žaidimo metu žaidėjai gavę kulką nuo paslaptingojo Mirties Ginklo miršta re plačiau.

Sword art online ii - 14.5: debriefing (Special)

Įvykiai Kulkų Kulkos turnyro metu iš Sinon perspektyvos. plačiau.

Sword art online ii: ordinal scale (Filmas)

2026 metais, praėjus ketveriems metams po liūdnai pagarsėjusio „Sword Art Online“ incidento, buvo sukurtas pačios pažangiausios technologijos prietaisas – Augma, kuri gali augmentuoti realybę ir suteikti naudotojams progą patirti naują pasaulį. Nors Augma yra labai panaši į savo pirmtaką – „NerveGear“ Amusferą, tačiau ji yra žymiai saugesnė plačiau.

Sword of the stranger (Filmas)

Veiksmas vyksta penkioliktame amžiuje, vadinamajam Senkoku laikotarpyje. Pagrindinis veikėjas - Nanashi - įtin įspūdingų kovinių sugebėjimų bemeistris samurajus ("rounin") išgelbsti mažą berniuką Kotarou (ir jo šunį Tobimaru) nuo jį persiokiajančios karinės Kinijos organizacijos. Po šio įvykio berniukas pasamdo Nanashi kaip savo sargybinį. Nors ir pavargęs nuo karo ir skerd plačiau.