Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Taifuu no noruda (TV)

Šio filmo veiksmas vyksta tam tikroje izoliuotoje saloje, vidurinėje mokykloje, kultūros festivalio metu. Vieną dieną, vaikinas, visą savo gyvenimą žaidęs beisbolą, palieka komandą, tačiau jo draugas negali su tuo susitaikyti ir jie susimuša. Tuomet jie sutinka paslaptingą merginą Norudą, raudonomis akimis ir didelis taifūnas pasiekė mokyklą. plačiau.

Tailenders (Filmas)

Postapokaliptinis pasaulis. Miestai yra statomi ant ratų bandant išvengt didžiųjų žemės drebėjimų, niokojančių planetą. Viena pagrindinių atrakcijų žmonėm tampa patrakusios lenktynės. Narsus lenktynininkas Tomoe Shiro vienų iš tų lenktynių metu patyria sunkią avariją. Tačiau jo gyvybę išgelbsti geniali mokslininkė, pakeitusi jo širdį lenktyninės mašinos varikliu. Neu plačiau.

Tales from earthsea (gedo senki) (Filmas)

Kažkas keisto apniko žemę: karalystė pūna, žmonės ėmė keistai elgtis – jie mato drakonus, kurių neturėtų būti jų pasaulyje. Klajojantis burtininkas Gedas imasi darbo. Keliaudamas jis sutinka pamišusį paauglį princą Areną. Nors Arenas atrodo kaip drovus jaunuolis, jis slepia savo tamsiąją pusę, kuri suteikia jam jėgų, neapykantos, nuožmumo ir žiaurumo. [trailer width: plačiau.

Tales of vesperia: the first strike (Filmas)

Nuo didžiojo karo tarp žmonių ir pabaisų (daug nesigilinam kas ten buvo) praėjo daug laiko. Žmonės išmoko pažaboti neįprastą pirmapradę energijos formą, vadinamą „aer“, kuri susikristalizavusi virsta energijos šaltiniu įvairaus tipo blastijoms (technologijoms, kurios naudojamos nuo apšvietimo iki ginklų kovos lauke). Tai pasaulis, kuriame gyva magija. Didelės imperijos pakra plačiau.

Tasogare otome x amnesia (TV - 13)

Nesibaigiančios Seikyou Akademijos renovacijos ir išplėtimai. Kai kurios klasės paverstos sandėliais, kai kurie koridoriai baigiasi aklakelias, kai kurie laiptai jau nbenaudojami... Visa tai vidury didelios mokyklos sukūrė didžiulius labirintus, kurie greit apaugo įvairiausiais gandais apie vaiduoklius. Vieną dieną vaikinas vardu Niiya Teichi pasiklysta senajame pastate ir sutinka prie plačiau.

Tatakau shisho - the book of bantorra (TV - 27)

Pasaulyje, kur mirę žmonės virsta knygomis ir patalpinami Bantoros Bibliotekoje, ir kur kiekvienas, kuris perskaito knygą, gali sužinoti apie jų praeitį... Bantoros Biblioteką saugo Ginkluoti Bibliotekininkai, turintys antgamtinių galių, ir kovojantys su religine bendruomene, žinoma kaip Šindeki Bažnyčia. [trailer width:400; height:362;]Tatakau-Shisho-pv.mp4[/trailer] plačiau.

Tegami bachi (TV - 25)

Gošas - valstybės tarnautojas, jam duodami įvairūs laiškai, kuriuos jis turi nugabenti į reikiamą vietą. Sutikęs jauną berniuką, Lagą, kuris yra laiškas, Gošas su juo susidraugauja ir įkvepia darbui. Po penkerių metų, Lagas Seeingas, įgyvendina savo svajonę tapti Bičių Paštininku. Tačiau tas, kuris jį įkvėpė dingo ir čia prasideda paslaptingi nuotykiai. [trailer widt plačiau.

Tegami bachi ova (OVA)

Gošas - valstybės tarnautojas, jam duodami įvairūs laiškai, kuriuos jis turi nugabenti į reikiamą vietą. Sutikęs jauną berniuką, Lagą, kuris yra laiškas, Gošas su juo susidraugauja ir įkvepia darbui. Po penkerių metų, Lagas Seeingas, įgyvendina savo svajonę tapti Bičių Paštininku. Tačiau tas, kuris jį įkvėpė dingo ir čia prasideda paslaptingi nuotykiai. plačiau.

Tekken: blood vengeance (Filmas)

Filmas, pagal japonų sukurtą kompiuterinį žaidimą „Tekken". Tačiau vyksta ne vien kautynės, o yra šioks toks siužetas. [trailer width:400; height:362;]Tekken-Blood-Vengeance-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Tekkon kinkreet (Filmas)

Žiauri ir humaniška istorija apie du našlaičius, kurie pasivadinę kaip Juodas ir Baltas (Black & White), kurie klaidžioja Lobių Mieste (Treasure Town) ir bebaimiškai meta iššūkį bet kuriam, kuris tik sudrums jų jaukaus ir gražaus miestelio ramybę. Juodas ir Baltas atranda naują darbą, bei pareigą, išsaugoti savo žemės dvasią ir lemtį, kuomet miestelyje apsilanko užsienio v plačiau.

Texhnolyze (TV - 22)

Veiksmas vyksta chaoso ir prievartos kupiname Lukuso mieste, netolimoje (o gal ir tolimoje?) ateityje. Šį miestą nuo visiško susinaikinimo gelbėja tik trapus trijų dominuojančių militaristinių organizacijų (sindikatų) - Organo, Rakan, bei Išganymo Sąjungos palaikomas jėgos balansas. Pagrindinis miesto egzistavimo tikslas - tiekti retą materiją Rafiją, kuri įgali plačiau.

The animatrix (OVA - 9)

Devyni trumpi filmai, kuriuose tyrinėjamas įstabus Matricos pasaulis. Sveiki Atvykę į Animatricą, garbingiausio pasaulyje japonų animacinių filmų režisieriaus fantazują, kur susilieja įstabi kompiuterinių žaidimų ir japoniškų filmų animacija. Patyrinėkite Matricos pasaulį, sužinokite apie paskutinius žmonijos miestus, karus su mašinomis ir baisiausią žmonijos ž plačiau.

The cat returns; neko no ongaeshi (Filmas)

Vidury baltos dienos judrioje gatvėje jauna Charu iš po sunkvežimio ratų išgelbėja mielą katiną. Kaip gi ji nustemba kai katinas, atsistojęs ant galinių letenų, žmonių kalba dėkoja jai. Išaiškėja, jog jis – paslaptingos Katiniškos karalystės princas ir dabar galingasis Katiniškas karalius nori Charu ištekinti ir padaryti ją kač plačiau.

The disappearance of haruhi suzumiya (Filmas)

Jau gruodžio vidurys ir SOS Brigados vadovė Haruhi Suzumija paskelbė, kad Brigada surengs kalėdinį vakarėlį savo klubo patalpose, per kurį bus valgomas Japoniškas "hotpot". Brigados nariai Kijon, Juki Nagato, Mikuru Asašina ir Itsuko Koizumi pradeda viską ruošti vakarėliui - kostiumus, dekoracijas ir t.t. Tačiau po kelių dienų, Kijon atvykęs į mokyklą sužinojo plačiau.

The epic of zektbach (OVA)

Istorijoje pasakojama apie Noiglado karalystę, kurią netikėtai užpuola kita šalis, Azulgatas. Noiglado karalystei gresia išnykimas. Generolas Andovelis vadovauja paskutinei Noiglado kareivių gynybos fronto linijai prieš Azulgatą. Ši paskutinė gynybos linija yra Doroaho fortas, už kurį atsakinga gabi karinga moteris, vardu Šamšira. [trailer width:400; height:362;]The-Epic-of-Zektb plačiau.

The girl who leapt through time (Filmas)

Istorija apie senojo Tokijo rajono mokyklą lankančią moksleivę Makoto, dažnokai bežaidžiančia su savo dviem draugais Chiakiu ir Kousuke “catchballą” beisbolo aikštelei. Būdama labai neatsargi ir nerūpestinga ji gan dažnai atsiduria įtin nemaloniose situacijose. Ir štai per vieną eilinį kuriozą pargriuvusi mokslinių tyrimų laboratorinių instrumentų sandelyje Makoto nety� plačiau.

The last: naruto the movie (TV)

Praėjo jau du metai nuo kovos su Kaguya ir karo pabaigos. Visame šinobių pasaulyje vyrauja taika. Tačiau netikėtai yra pagrobiama Hanabi ir tuo pat metu bandoma pagrobti Hinata, bet Naruto užkerta tam kelia. Staiga priešais Naruto ir Hinata pasirodo keistas žmogus, kas jis toks ir ką jis rezga? Norėdamas tai išsiaiškinti Šeštasis Hokagė Kakashis p plačiau.

The legend of korra (TV - 52)

Tai istorija apie maištingą ir bebaimę paauglę, vardu Kora. Ši jaunoji kovotoja yra naujoji avatarė ir jau sugeba valdyti tris iš keturių stichijų: žemę, vandenį ir ugnį. Betrūksta išmokti valdyti orą. Jai padėti žadėjo oro valdytojas Tenzinas, avataro Ango sūnus, tačiau mokymus atideda. Taigi, Kora, ieškodama savo kaip avatarės kelio, iš plačiau.

The melancholy of haruhi suzumiya (TV - 14)

Kijon – paprastas vaikinas, netikintis ateiviais, keliautojais laiku ar ESP'ais (paranormalių galių turintys žmonės, angliškai „espers“), nes visa tai tik mieli vaikystės prisiminimai. Viskas pasikeičia, kai jis susipažįsta su Haruhi, kuri nėra paprasta mergina, o įvairius paranormalius reiškinius ir nuotykius mėgstanti keistuolė. Šiai nepaprastai merginai atsibodo paprastas plačiau.

The red turtle (Filmas)

Po incidento vyras atsiduria vandenyne ir pasiekia negyvenamą salą. Būdamas vienui vienas jis stengiasi išgyventi, pasistatyti plaustą ir grįžti į civilizaciją. plačiau.

The samurai (OVA)

Takešis Čimatsuris paskyrė visą savo gyvenimą, kad taptų samurajumi kaip ir jo tėvas. Vieną dieną jo mokyklą pradėjo lankyti dvynukės Tokės, Takešio vaikystės draugės, su kuriomis po kovos, įvykusios tarp jų šeimų, nebesimatė. Dabar dvynukės nori iš Takešio atsiimti savo šeimos palikimą - kardą, kurį jų tėvas neteko po pralaimėjimo Takešio tėvui. plačiau.

The wind rises; kaze tachinu (Filmas)

Džiro, įkvėptas žymaus italų aeronautikos inžinieriaus Caproni, svajoja konstruoti ir skraidyti gražiais lėktuvais. Nuo vaikystės būdamas trumparegiu Džiro negalėjo tapti pilotu ir 1927 prisijungė prie vienos iš pagrindinių Japonų inžinierijos kompanijų Mitsubishi lėktuvų padalinio. Jo talentas greitai būna pastebėtas ir Džiro tampa vienu iš žymiausių lėktuv� plačiau.

They are my noble masters (TV - 13)

Ren Uesugi ir jo sesuo, Mihato, pabėgo iš namų norėdami ištrūkti iš smurtaujančio tėvo - girtuoklio nagų. Galų gale Ren ir Mihato atvyksta į didelį miestą, tačiau norint jame pasilikti reikia pinigų. Norėdami gauti pinigų ir išgyventi dideliame mieste Ren ir sesuo pradeda ieškotis darbo, bet jiems tai prastai sekasi. Tačiau vieną atrodytų eilinę, karštą vasaros dieną, br plačiau.

Toaru hikuushi e no tsuioku (Filmas)

Tarp dviejų didelių valstybių Levamme ir Amatsuvian vyksta karas. Kokios jo priežastys mums pašykštima išsamios informacijos (gal ko nepasidalino ar kas iš lovos ne ta koja išlipo), bet svarbu, jog jis vyksta. Levamme imperijos princas Karlas yra iki ausų įsimylėjęs nuostabaus grožio kilmingąją Faną del Moral ir pažada jei per metus baigti karą, bet plačiau.

Toki no tabibito - time stranger (Filmas)

Najojo kalendoriaus, 392-aisiais metais, Naujajame Tokijuje, Agino Jiro, pavogęs laiko mašiną bando pasprukti nukeliaudamas laiku į praeitį, tačiau bėgant nuo pareigūnų sugenda jo laivas ir jam tenka priverstinai nusileisti dabartiniame Tokijuje. Neturėdamas kitos išeities, jis įsilaužia į autobusiuką, stovėjusį netoliese ir, pritvirtinęs aparatą paverčia jį laiko mašina. Jis plačiau.

Tokyo ghoul (TV - 12)

Anime paremtas Sui Išidos manga ir įvykius pasakoja iš Ken Kanekio perspektyvos. Kanekis - drovus, knygas mėgstantis moksleivis, simpatizuojantis Rizei, tokiai pačiai knygų gerbėjai, kaip ir jis. Vis dėlto, Rizė nėra tas, kuo dedasi esanti iš tikrųjų. Ji - viena iš daugelio Tokijuje gyvenančių monstrų, žiaurių padarų, kurių išlikimui reikalinga � plačiau.

Tokyo ghoul √a (TV - 12)

Ken Kaneki galiausiai pasiryžta priimti siaubingąją, kraujo ištroškusią pusę. Po žiaurių kankinimų jis nusprendžia prisijungti prie Aogiri organizacijos, kuri jį pagrobė ir privertė draugus suabejoti Kanekio tikraisiais motyvais bei ištikimybe. Įstrigęs tarp dviejų pasaulių, jis turi surasti tikrąjį save ir išsaugoti žmogiškumą. Ką jis pas plačiau.

Tokyo ghoul: ''pinto'' (OVA)

Tokyo Ghoul: Hibi novelės trečioji adaptacija apie Shuu Tsukiyama ir Chie Hori susipažinimą. plačiau.

Tokyo ghoul:re (TV - 12)

Praėjo dveji metai po to, kai KKG kovojo su Anteiku. Tokijaus atmosfera drastiškai pasikeičia, kadangi KKG turi vis daugiau kontrolės, tačiau gūlai vis dar problema. Jie elgiasi atsargiau, o teroristinė grupuotė Aorigi žino kokią grėsmę kelia KKG egzistavimas. Specialios grupės sukūrimas padės KKG išnaikinti nepakenčiamiausių Tokijo padarų. Keli žmonės atlieka oper plačiau.

Tokyo godfathers (Filmas)

Per Kūčias Tokijuje trys benamiai, Gin, Hana ir Miyuki, rausdamiesi šiukšlėse, randa Kalėdinę dovaną - paliktą kūdikį. Parsinešę jį namo, jie galiausiai nusprendžia surasti jo tėvus, taigi, kol kiti šiltuose namuose švenčia, šie trys nelaimėliai leidžiasi į kelionę, kuri, pasirodo, kupina netikėtų atsitiktinumų ir įvairiausių likimo plačiau.

Tokyo magnitude 8.0 (TV - 11)

Vidurinėje besimokanti Mirai Onozawa yra nepatenkinta šeimynine padėtimi namuose. Iš nusivylimo ji panori, jog viskas būtų sugriauta. Deja, šis noras tampa realybe, kai po kelių akimirkų ištinka 8.0 balų žemės drebėjimas. Prasidėjus vasaros atostogoms Mirai, nors to ir nenorėdama, pasiima savo mažąjį broliuką Yuukį į robotų parodą, vykstančią Od plačiau.

Tonari no totoro (Filmas)

Jau klasika tapusiame japonų animacijos korifėjo Hayao Miyazaki filme pasakojama dviejų mažamečių seserų istorija. Iš didmiesčio į kaimą kartu su tėvu gyventi persikėlusios mergaitės susipažįsta su paslaptingu padaru – miškų dvasia Totoro. Filme paprasta kaimo buitis, gamta persipina su fantastiškais gyvūnais ir nuotykiais, kuriuos gali pagimdyti tik laki ir nevaržoma vaikų plačiau.

Toradora! (TV - 26)

Istorija prasideda nuo Ryuuji Takasu, kuris prieš eidamas į naujų mokslo metų pradžios šventę, bando pakeisti savo žvilgsnį. Nepaisant jo švelnios asmenybės, jis turi natūralius išorinius bruožus, dėl kurių kitiems jis atrodo, kaip bauginantis nusikaltėlis. Dėl šios priežasties jis neturi daug artimų draugų, o apie merginą išvis bevilti&s plačiau.

Toriko/one piece/dragon ball z crossover (Special)

Jubiliejinė (3 metų) Toriko speciali serija, kai galime pamatyti, kai trys pasaulyje populiarūs anime susitinka akis į akį. Torikas, Lufis ir Gokas su savo draugais varžosi dėl legendinės karvės mėsos, kuri sakoma yra neapsakomo skonio. Visi kovotojai atiduoda visas jėgas, bet finišo tiesiąją pasiekia tik trys neapsakomo galingumo kovotojai, kurie nenori nei vienas pralaimėti. Bet plačiau.

Trava - fist planet (OVA - 4)

Pilotas asas Trava ir jo personalinis mechanikas Shinkai, keliaudami "paženklinti" Fable planetos, tarp laivo nuolaužų aptinka gelbėjimosi kapsulę. Joje randa merginą Mikuru, kuri nieko neprisimena. Greitai visi trys supranta, kad jų darbas nėra toks jau paprastas, kaip atrodė iš pat pradžių... plačiau.

Trigun (TV - 26)

Vašas Stampydas, žmogus už kurio galvą siūloma 60 milijardų ir persekiojamas visų, sugebančių nulaikyti ginklą rankose. Kad ir kur eitų jį seka mirtis ir sklinda gandas, jog pažvelgus Vašui į akis gali manyti esąs nebegyvas. O tiesa ta, kad Vašas labai švelnus ir sako niekada neatėmęs gyvybės ir bet kokia kaina vengia smurto. Taip pat yra Meril Stryfe i plačiau.

Trigun the movie - badlands rumble (Filmas)

Vašas Stampede. Tai vardas žmogaus, kurio asmenybė sudomins nuo pat pirmo susitikimoo. Žmogus-mistika, persekiojamas visų, sugebančių nulaikyti ginklą rankose ir žinančių, jog už Vašo galvą yra siūloma milžiniška suma pinigų. Vašas yra pagrindinis anime personažas, aplink kurį ir sukasi visas veiksmas. Didelis anime pliusas yra tai, jog nesijaučia perėjimo tarp apokalipt plačiau.

True tears (TV - 13)

Shinchirou gyvena taip vadinamame "berniukų rojuje",bet jam pačiam tai labiau panašu į nusivylimą.Mergina vardu Hiromi gyvena su juo po vienu stogu.Jos tėvas buvo geras šeimos draugas ir po jo staigios mirties Shinchirou šeima priemė vargšę Hiromi'į gyvent kartų su jais.Jinai gana populiari mokykloje tarp berniukų,visada šypsosi ir be to jai gerai sekasi sporte,bet Shinchirou jauči plačiau.

Tsubasa tokyo revelations ova (OVA - 3)

Veiksmas prasideda dykumos karalystėje, Klov Karalystėje, kurioje gyvena princesė Sakura, nuo vaikystės draugaujanti su miestiečiu Šiaoran, dirbančiu archeologu ir kasinėjančiu netoli miesto esančius griuvėsius. Tačiau vieną naktį įvyksta keistas įvykis. Sakura atsidurusi tų griuvėsių požemyje praranda savo atmintį. Sakuros prisiminimams sugražinti Syaoran su karalystės mago plačiau.

Tsumiki no ie (Filmas)

Senyvo amžiaus žmogus gyvena mieste, kuris apsemtas vandeniu. Kol vandens lygis kyla, norėdamas išlikti virš vandens, iš plytų (kubų) jis privestas ant savo namo pastatyti papildomus aukštus. Vieną dieną netyčia į apatinį savo namų aukštą jis išmeta savo mėgstamiausią pypkę ir norėdamas jos ieškoti, nusprendžia išsinuomoti na plačiau.