Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Uchuu kyoudai (TV - 99)

2006-ųjų naktį, Muta su broliu Habito pamato neatpažintą skraidantį objektą artėjant prie mėnulio. Toks fenomenas paskatina abu jaunuolius tapti astronautais. Jaunėlis nori nuskristi į mėlulį, o vyresnysis, rodydamas pavyzdį, į Marsą. Tačiau užaugus gyvenimas susiklosto kitaip, nei tikėtasi. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Uchuu-Kyouda-pv plačiau.

Umi kara no shisha (Filmas)

Trumpametražis anime, sukurtas Nosferato. Istorija prasideda, kai mumija eidama jūros pakrante pamato užpultą vėžliuką ir išgelbėja jį. Vėžliukas atsidėkodamas už pagalbą pasiūlo mumijai palikti šitą nedorą pasaulį ir keliauti gyventi į jo šalį... [trailer width:400; height:362;]Umi-kara-no-Shisha-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Umi ni ochita tsuki no hanashi (TV)

Mėnulis, kuris nukrito į jūrą, pabudo tamsoje. Prie jo atplaukė velniažuvė ir mėnulis paaiškino, kodėl jis nukrito į jūrą, tačiau žuvis jau seniai nesiklausė pasakojimo, nes ją sudomino žvejyba. Suvalgiusi žuvį ji nuplaukė. Tada pasirodė ryklys. Jis stengėsi grąžinti mėnulį į dangų, tačiau šis pavargo puliaukely ir paliko mėnuliuką vieną. Tuomet pasiro plačiau.

Umineko no naku koro ni (TV - 26)

Umineko no Naku Koro, arba lietuviškai „Kai Kirai Verkia“. Veiksmas vyksta vienišoj Rokken saloj. Turtingos šeimos galva Kinzo Uširomijas, kuriam ir priklauso Rokken sala, gyvena joje. Kinzo netrukus turėtų mirti, tad aštuoni jo šeimos nariai atvyksta į salą, kad nuspręstų, kaip bus padalintas Kinzo palikimas po jo mirties. Taip pat šioje saloje gyvena trys šeimos nariai, penki K plačiau.

Under the dog (OVA)

Veiksmas vyksta 2025 metais. Praėjo jau penki metai po Tokyo Olimpinių Žaidynių atšaukimo dėl teroristinių išpuolių. Dabar tų Žaidynių buvusioje vietoje stovi Jungtinių Tautų valdoma tarptautinė mokykla, kurioje tarp paprastų mokinių yra įsimaišę septyni ypatingi, dar žinomi kaip "Gėlės". Jų, kaip mokinių, būsena yra tik priedanga tikrąjai narystei JT o plačiau.

Usagi drop (TV - 11)

Atvykęs į senelio laidotuves trisdešimtmetis Daikičis sutinka 6 metų mergaitę, vardu Rin, kuri, kaip netrukus paaiškėja, yra jo senelio nesantuokinė duktė. Kaip ir galima tikėtis visa šeima priblokšta šios naujienos ir laiko tai didžiule gėda, todėl niekas nenori ja pasirūpinti. Tačiau Daikičis nusprendžia prisiimti atsakomybę ir ima ją globoti. Žinoma šis sprendimas drast plačiau.

Usagi drop specials (Special - 4)

Keturios trumpos serijos iš DVD/Bluray. Vol.1: Episode 2.5 "Aquarium of Leaves" Vol.2: Episode 3.5 "Dear My Santa Claus" Vol.3: Episode 6.5 "Full Blossom in the Sky" Vol.4: Episode 8.5 "Way Hom plačiau.