Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Valkyria chronicles 3 (OVA - 2)

Sukurta pagal originalų žaidimą - Valkirijos Kronikos 3. 1 epizodas: Kurto vedamas 422 Būrys kovoja prieš Imperiją, tuo pat metu atremdami Galijos kariuomenę. Po pergalingo mūšio, 422 Būrys sutinka išsekusią ir išsigandusią mergaitę su įtin pavojingu prašymu. 2 epizodas: Kurtas ir kiti sužino, kad Galijos kariuomenė neatsilaiko prieš Im plačiau.

Vampire hunter d: bloodlust (Filmas)

Istorija prasideda, kaip visuose garbinguose filmuose apie vampyrus: juoda karieta, tiesiog skriejanti, tempiama juodų ristūnų lekia pilnaties nušviestomis miesto gatvėmis, keldama nepaaiškinamą baimę ir neviltį. Šios karietos keleiviai pagrobia turtingos šeimos dukterį, kurios sugrąžinimui pasamdomos net dvi vampyrų medžiotojų komandos: vieną iš jų sudaro keturi asmenys, o kit plačiau.

Vampire knight (TV - 13)

Kryžiaus akademija dirba dviem pamainom. Dieną besimokantys mokiniai yra visai normalūs. O naktinės pamainos mokiniai vampyrai. Aišku tai yra didelė paslaptis. Tik besikeičiant pamainoms mergaitės gauna progą į juos paspoksoti. Juk vampyrai tiesiog antgamtiškai gražūs..... Kad naktinės pamainos paslaptis nebūtų atskleista ir kad niekas nenukentėtų yra reikalingi apsauginiai. T plačiau.

Vampire knight 2: ~guilty~ (TV - 13)

Cross akademija dirba dviem pamainom. Diena besimokantys vaikučiai yra visai normalūs. Va su naktine pamaina sudėtingiau. Čia mokiniai yra vampyrai. Aišku tai yra didelė paslaptis. Tik besikeičiant pamainoms mergaitės gauna progą pasiseilioti ir paspiegti. Juk vampyrai tiesiog antgamtiškai gražūs..... Vampyrės irgi visai nieko, bet šis anime ne apie jas. Kad naktinės pamainos paslap plačiau.

Vandread (TV - 13)

Veiksmas vyksta ateityje, tolimoje galaktikoje, kur vyrai ir moterys yra didžiausi priešai bei gyvena atskirose planetose: Taaraku(vyrų planeta), Majeeru(moterų planeta. Nepaisant to, kad 16-mečio Hibiki Tokai gyvenimas ir taip ne rožėm klotas, o dar prasidėjo karas tarp lyčių. Be to, dirbamas mech'ų(robotų) gamykloje jis visada visiems užkliudavo. Todėl, vieną dieną svajodamas suk plačiau.

Vandread 2: the second stage (TV - 13)

Tęsiama Vandread istorija, kur buvo baigta pirmame sezone. Veiksmas vyksta ateityje, tolimoje galaktikoje, kur vyrai ir moterys yra didžiausi priešai bei gyvena atskirose planetose: Taaraku(vyrų planeta), Majeeru(moterų planeta). Nepaisant to, kad 16-mečio Hibiki Tokai gyvenimas ir taip ne rožėm klotas, o dar prasidėjo karas tarp lyčių. Be to, dirbamas mech'ų(robotų) gamykloje jis plačiau.

Vexille (Filmas)

Tų pačiu kūrėjų darbas kaip ir 2004‘ųjų metų anime „Appleseed“ ir labai bijojau, kad jame gali išlikti identiškos spragos, bet kaip bebūtų keista likau pakankamai nustebęs šio lengvo, futuristinio, kovinio ir dramatiško anime, o labiausiai turbūt neidentiškos tematikos. Gaila, bet šio filmo premjerų kiekis visame pasaulyje buvo tikrai absurdiškai menkas, kurios buvo tikta plačiau.

Violet evergarden (TV - 13)

Tam tikrame laike, Telesio žemyne. Prieš ketverius metus pasibaigė didysis karas, kuris padalijo žemyną į Šiaurę ir Pietus ir pagaliau žmonės ėmė sveikinti naująją kartą. Jauna mergina, Violeta Evergarden, ankščiau žinoma, kaip „ginklas“, paliko mūšio lauką ir pradėjo naują gyvenimą CH Pašto tarnyboje. Ten ji įdarbinama, kaip &bdq plačiau.

Voices of a distant star (OVA)

2046-ieji metai, Marsą užpuola ateiviai tarsiečiai ir ypatingus jaunuolius Jungtinės Tautos ima į kosminę armiją ginti Saulės sistemos. Nagamine Mikako, mergina, su gerais protiniais bei fiziniais gabumais patenka į Rinktinių Narių apžvalgos būrį ir palieką Žemę, už savęs ir palikdama vienintelį savo draugą Terao Noboru. Istorija apie tolimą meilę ir susirašinėjimą plačiau.