Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Watamote (TV - 12)

Kuroki Tomoko yra populiari, aukštesniosios mokyklos mergina, kuri turi penkiasdešimties metų susitikinėjimo patirtį su šimtu vaikinų... Žaidimo Otome pasaulyje. Realiame pasaulyje, ji yra penkiolikos metų užsidariusi mergina, atitinkanti visus 'mojo' (pesimistiška, nepopuliari mergina) stereotipus. Tačiau mokyklai einantis ne taip, kaip ji tikėjosi, ji pirmą plačiau.

Weiss survive (TV - 16)

Vieną lietingą vakarą Takešis susitiko bibliotekoje už mokyklos su vaikystės drauge Miče kad ši jam padėtų pasiruošti artėjančiam testui. Tačiau greit planai pasimokyti žlunga nes Takešį ir Mičę įtraukia nežinia iš kur atsiradusi šviesa. Atsipeikėję jie sužino, kad pateko į kortų žaidimo "Weiss Shwarz" dvikovų pasaulį ir grįžti � plačiau.

Welcome to the nhk! (TV - 24)

Sato Tatsuchiro – hikikomoris. Jis, nei dirba, nei mokosi, jam sunku bendrauti ir jau beveik du metus jis neišeina iš namų dėl savo "atsiskyrėlio sindromo", kuris taip sparčiai plinta Japonijoje. Būdamas 22 metų Tatsuchiro jau pilnai susiformavęs nevykėlis: tiki sąmokslais ir vietose, kur daugiau žmonių – patiria ūmius panikos priepuolius. Tačiau, negali žinoti, gal visa tai pa plačiau.

Whisper of the heart (Filmas)

Istorija apie 14-metę mokinę Sidzuku, kuri vietoj to, kad ruoštųsi artėjantiems egzaminams, mieliau skaito sau įdomias knygas. Eilinį kartą besiklausydama vyresniosios sesers priekaištų, Sidzuku pastebi, jog visas tris iš bibliotekos parsineštas knygas jau buvo pasiėmęs vienas ir tas pats žmogus – Sedzis Amasava. Mergaitė pasiryžta išsiaiškinti, kas gi jis toks. [trailer wi plačiau.

Wicked city (Filmas)

Yra žemė (mūsų pasaulis) ir taip pat yra paralelinis pasaulis (juodasis pasaulis), kurį supranta tik keletas žmonių. Per amžius, sutartis tarp dviejų šių pasaulių buvo laikomasi taikoje ir per tam tikrą laiko periodą įstatymai turi būti panaikinti ir atnaujinti, kad pratestu gerų santykių harmoniją tarp šių pasaulių. Ten yra karinga frakcija pavadinta ,,The Radicals", kuri vi plačiau.

Wife with wife (OVA - 2)

1dalis: Koutaro - Sakuros Parduotuvės vadybininkas, jis perėmė šias pareigas po tėvo mirties. Ši vietas dažna namų šeimininkių apsipirkimo vieta... Kartu su Koutaro gyvena ir jo Pamotė, bei netikra jo sesuo, kurios labai jau traukia jaunuolį... plačiau.

Wolf's rain (TV - 30)

Pasaulis. Anime „Wolf‘s Rain“ veiksmas vyksta ateities, apokaliptiniame pasaulyje. Žmonės nuniokojo žemę ir dabar gyvena po truputį naikindami tai, kas dar liko iš gamtos. Didžioji dalis gyvūnų rūšių jau sunaikintos, o likusi – prie išnykimo ribos. Apgriuvę ir nuskurdę miestai vis dar gyvuoja, išsibarstę po nuniokotą žemę. Žmonės gyvena susiskirstę į dvi grupes: kil plačiau.

Wolverine (TV - 12)

Gyvendamas Niujorke Loganas, geriau žinomas Ernio vardu, įsimyli į Mariko. Jai netikėtai pradingus, Loganas nuvyksta į Japoniją, kad ten ją surastų... Pasirodo, Mariko yra galingiausio Japonijos nusiskaltėlių klano Kazuryja boso, Jašimio Šingeno, duktė. Norėdamas suvienyti jėgas su kita grupuote, Šingenas ketina savo dukterį ištekinti už jos boso... Taip prasideda Logano nuot plačiau.

Wonderful days (Filmas)

Veiksmas prasideda 2142 m. po Kristaus Žemė, arba tai kas iš jos liko, poapokalipsinis miestas Ecobanas. Žemėje siaučiant siaubingam toksiniam lietui, gamta pavirto į tamsų, niūrų pragarą. Elitinė grupė žmonių pastatė miestą, kuris aplinkui esančius teršalus paverčia į energiją. Ta grupė individų kurie gyveno Ecobane išsigelbėjo nuo toksinio lietaus, bet kiti ne. Ecobanas plačiau.