Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Yama no susume (TV - 13)

Kartą, vaikystėje, Aoi ir Chinata sutiko aušrą kalnuose. Tas įspūdis joms įsiminė amžiams. Bet vėliau dviejų draugių keliai išsiskyrė. Maža to, Aoi nukrito ir susilaužė koją, ir po to pradėjo bijoti aukščio. Tačiau dabar, vidurinėje mokykloje, jos vėl susitiko ir kalnai vėl kviečia... Kas bus toliau – pamatysime. "Pirmyn į kalnus! Kopimo džiaugsmai" tai istorija ap plačiau.

Yami shibai (TV - 13)

Japonų liaudies pasakos - Yamishibai: Japonų Siaubo Istorijos arba kitaip - Tamsos Teatras. Serijos yra trumpos siaubo istorijos, kurios yra paremtos Japonų mitų, miestietiškų legendų ir gandų. Žaidimų aikštelėj istorijas mokinukams pasakoja pagyvenęs žmogus. Pasakojimas vyksta tradiciniu japonų metodu - kamishibai, naudojant popierines figūras. [amv width:400; height:362;]Heart plačiau.

Yami shibai 2 (TV - 13)

2 sezonas. Japonų liaudies pasakos - Yamishibai: Japonų Siaubo Istorijos arba kitaip - Tamsos Teatras. Serijos yra trumpos siaubo istorijos, kurios yra paremtos Japonų mitų, miestietiškų legendų ir gandų. Žaidimų aikštelėj istorijas mokinukams pasakoja pagyvenęs žmogus. Pasakojimas vyksta tradiciniu japonų metodu - kamishibai, naudojant popierines figūras. plačiau.

Yami shibai 3 (TV - 13)

Japonų liaudies pasakos - Yamishibai: Japonų Siaubo Istorijos arba kitaip - Tamsos Teatras. Serijos yra trumpos siaubo istorijos, kurios yra paremtos Japonų mitų, miestietiškų legendų ir gandų. Pasakojimas vyksta tradiciniu japonų metodu - kamishibai, naudojant popierines figūras. plačiau.

Yondemasu yo, azazel-san (TV - 13)

Demonai – egzistuoja ir jie... velniškai simpatiški! Yasuhisa Kubo sukurta "Tave iššaukė, Azazeli!" istorija tai komedija visiškai be stabdžių. Čia bus visko: ir aštrių žodelyčių ir netikėtų situacijų, kartais absurdiškų. Jei jums jau sukako 17 metų ir mėgstate juodą humorą, tai ši komedija kaip tik jums! Rinko Sakuma plačiau.

Yondemasu yo, azazel-san ova (OVA - 3)

Beveik metus po šio OVA gerbėjai laukė pirmojo sezono. Pagrindinė priežastis – retas sponsorius rems tokias blevyzgas ir tikrąjį undergroundą... Čia daug keiksmažodžių, kuriuos pirmame sezone jau cenzūruos (pvz: čia, kol kas, cenzūruojamos, tik, pajuokos kur minimi autorinėmis teisėmis apsaugoti pavadinimai ir personažų vardai, tačiau tokiu būdu, lyg jie būtų kokie keiksma plačiau.

Yondemasu yo, azazel-san. z (TV - 13)

Primenu ką matėme pirmame sezone (Tave iššaukė, Azazeli!): jauna studentė Rinko Sakuma įsidarbina detektyvo Akutabe agentūroje, jos viršininkas praktikuoja juodąją magiją ir iššaukia demonus, kad išspręstų klientų problemas. Akutabe, iššaukęs Azazelį - gašlumo demoną, pažada jam, kad po "sėkmingo" užduoties įvykdymo, jis supažindins Azazelį su savo padėjėja. Azazeli plačiau.

Yoru wa mijikashi arukeyo otome (Filmas)

Paslaptingą naktį, kuri atrodo truko metus, paprastas koledžo studentas vaikosi savo išsvajotosios juodaplaukės merginos. Iki dabar jis pasikliovė paprastu planu - tyčia kasdien susidurti su ja, kad tai atrodytų kaip reikšmingas sutapimas. Tačiau jo pastangos išlieka nevaisingos, jų santykiai nė kiek nepasistūmėja. Tuo metu juodaplaukė mergina mano, jog viskas plačiau.

Yu-gi-oh!: the movie (Filmas)

Didvyris Jugis ryžtingai susiremia su Kaiba. Kova darosi vis pavojingesnė, kai belošiant įsivaizduojamos kortų pabaisos virsta tikromis, ir į žaidimą įsikiša tikros piktosios jėgos. Kas taps lemiamo susirėmimo nugalėtoju? [trailer width:400; height:362;]Yugioh-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Yumekui merry (TV - 13)

Istorija sukasi apie vaikį vardu Jumeji Fudživara, kuris prieš dešimt metų suprato turintis neeilinį sugebėjimą. Jis aplink žmones mato įvairiaspalves auras, bei gali pažvelgti į jų sapnus. Vieną dieną jis sutinka keistą merginą vardu Merė,kaip paaiškėja ji atvyko iš "Sapnų pasaulio". Šis susitikimas Fudživarai užmena dar daugiau klausimų. Ka plačiau.

Yuru yuri (TV - 12)

Iškart po vidurinės mokyklos pradžios, Akari Akaza prisijungia prie pramogų klubo, kuris yra sudarytas vien tik iš jos dviejų vaikystės draugių, Kyoko Tošino ir Jui Funami. Činatsu Jošikava, Akaza "klasiokė, tampa nauja klubo naria, nes sužinojusi apie arbatos klubo uždarymą nežinojo į kokį klubą įstoti. Pramogų klubas, įsikūręs arbatos klubo kambaryje. Šis klubas neturi a plačiau.