Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Zankyou no terror (TV - 11)

Tokijas buvo nuniokotas teroristinio išpuolio, kuris pasėjo baimę. Vienintelis su įvykiu susijęs dalykas – vaizdo įrašas internete, kuris sukėlė paranoją Japonijoje. Žinoma, tik tai, kad teroristai save vadina „Sphinx“ (スピンクス Supinkusu). „ Sphinx“ - du paaugliai vaikinai, kurie lyg ir neturėtų būti gyvi. Jie nusprendė pažadinti pa plačiau.

Zero no tsukaima (TV - 13)

Veiksmas mus nukelia į "fantazy" pasaulį, į vieną Tristeino burtininkų mokyklų. Pagrindinė šio anime herojė - Liouse. Ją kalsiokai praminė - Louise the Zero, nes jai niekaip nesisekdavo atlikti tinkamai magijos. Kartą vyko pamoka, kurios tikslas buvo išsikviesti kokį nors gyvūną iš kito pasaulio, kuris taps šeimininko naminiu gyvūnėliu. Visiems klasiokam plačiau.

Zero no tsukaima 2: futatsuki no kishi (TV - 12)

2 sezonas. Veiksmas mus nukelia į "fantazy" pasaulį, į vieną Tristeino burtininkų mokyklų. Pagrindinė šio anime herojė - Liouse. Ją kalsiokai praminė - Louise the Zero, nes jai niekaip nesisekdavo atlikti tinkamai magijos. Kartą vyko pamoka, kurios tikslas buvo išsikviesti kokį nors gyvūną iš kito pasaulio, kuris taps šeimininko naminiu gyvūnėliu. Vis plačiau.

Zetman (TV - 13)

Istorija prasideda apie benamį berniuką vardu Džinas, gyvenantį su savo seneliu. Berniukas bando užsidirbti pinigų gindamas žmones nuo chuliganų ir prašydamas iš jų už tai atlygio. Vieną kartą Džinas išeina į miestą ieškodamas būdo užsidirbti, išgelbėja merginą ir taip gauna pinigų, tačiau grįžęs namo pamato visus gyventojus mirusius, o se plačiau.

Zombie loan (TV - 13)

Mičira Kita yra ypatinga mergina, turinti Mirties Dievo akis, galią, leidžiančią matyti žiedą ant kaklo, kuris nurodo žmogaus mirtį. Paprasti žmonės jo nemato. Kai žmogui būna lemta mirti, pasirodo pilkas žiedas, kuris vis tamsėja. Kai jis tampa visiškai juodu, žmogus miršta. Visgi, du Mičiros klasiokai, Čika Akatsukis ir Šitas Tačibanas turi juodus žiedus, bet dar yra gyvi. plačiau.

Zone of the enders 2167 idolo (OVA)

Veiksmas vyksta Marse, kuris yra Žemės kolonija. Žemiečiai žemina Marso gyventojus, o marsiečiai bando išsikovoti savo nepriklausomybę... Talentingas LEVo pilotas, leitenantas Radamas Lavansas, kartu su kolega Viola yra perkeliami į slaptą Marso karinę bazę, kurioje vykdomi eksperimentai su visai naujos kartos pilotuojamu robotu IDOLO... Idolo pagamintas iš keisto metalo Metatrono, ku plačiau.