Ookami kodomo no ame to yuki

Ookami kodomo no ame to yuki

Alternatyvus pavadinimas

Wolf Children

Informacija

Tipas: Filmas
Dalys: 1
Metai: 2012
Režisierius: Hosoda Mamoru
Studija: Madhouse
Žanrai: Drama, Antgamtinis
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.23
Balas (MAL): 8.77
Stebi: 139
Žiūrėjo: 5113

Vertinimas

/1

Aprašymas

Filmas pasakoja 13-kos metų trukmės istoriją, kuri prasideda, kai devyniolikmetė studentė Hana sutinka ir įsimyli vilkolakį. Jiedu susilaukė dviejų vaikų, Ame ir Yuki, kurie taip pat yra pusiau žmonės, pusiau vilkolakiai. Visi keturi gyveno miesto pakraštyje, bet vieną dieną vaikų tėtis mirė, ir viena su vilko vaikais likusi Hana nė nenutuokia kaip tinkamai užauginti tokius neįprastus vaikus. Nebesugebėdama nuo kaimynų nuslėpti savo vaikų prigimties, Hana persikelia į apleistą namą kalnų papėdėje. Naujoje aplinkoje jaunėlis Ame suranda savo, kaip vilko, gyvenimo kelią, o vyresnėlė Yuki tvirtai nusprendžia niekada nebepasiversti vilku. Tačiau pati Hana, nepriklausomai nuo vaikų pasirinkto kelio, džiaugiasi užauginusi tokius nepaprastus vaikus.
Apskritai, tai filmas, kurio žodžiais nenupasakosi.

Stats

10
57% (Balsavo:62)
9
18% (Balsavo:20)
8
18% (Balsavo:20)
7
4% (Balsavo:4)
6
3% (Balsavo:3)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Kaguya-hime no Monogatari
Abu filmai pasižymi antgamtinio vaiko auginimu, vienur vilkolakiai, kitur mergaitė, rasta bambuko stiebe. Abiejų veiksmas apima daugiau nei kelerius metus, per kurios parodoma su kuo vaikas susiduria būdamas to amžiaus ir kaip tėvai į tai reaguoja, kitaip tariant, nemažai skirta dėmesio tėvų ir vaikų santykiams. Taipogi abu nemažai skiria dėmesio aplinkai, t.y. gamtai, augmenijai ir gyvenimui joje.
Rekomendavo Klaudijus
Tonari no Totoro
Abu filmai panašūs savo pasakiškais elementais, yra rodomas vaikų, kurie taip pat praleidžia su vienu iš tėvų mažai laiko, augimo procesas su linksmais, dramatiškais, o kartais širdį virpinančiais peizažais.
Kanojo to Kanojo no Neko: Everything Flows
Atpalaiduojanti ir įtraukianti istorija.