Ashita no joe

Ashita no joe

Alternatyvus pavadinimas

Tomorrow's Joe / Rytojaus Džo

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 79
Metai: 1970
Režisierius: Dezaki Osamu
Studija: Mushi Production
Žanrai: Veiksmas, Drama, Jaunuoliams, Sportas, Gyvenimiškas, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 10
Balas (MAL): 8.28
Stebi: 12
Žiūrėjo: 281

Aprašymas

Džo, paauglys-našlaitis, Dojos lūšnynuose susiduria su Danpėjumi - buvusiu bokso treneriu, virtusiu alkoholiku. Danpėjus, pamatęs Džo talentą, nusprendžia jį treniruoti. Kai Džo už smulkius nusikaltimus išsiunčiamas į siaubingą kardomąjį nepilnamečių kalėjimą, jis susipažįsta su Rikišiu, kuris tampa jo bokso varžovu. Danpėjus atvyksta padėti Džo jį treniruoti tam, kad įveikti Rikišį. Kuomet Džo rimtai nusprendžia užsiimti boksu, Danpėjus dėl savo girtuoklio reputacijos negali įgyti treniravimo licenzijos.

Stats

10
100% (Balsavo:1)
9
0% (Balsavo:0)
8
0% (Balsavo:0)
7
0% (Balsavo:0)
6
0% (Balsavo:0)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Hajime no Ippo
Abu sporto anime. Ashita rimtesnis ir labiau apie pačius veikėjus negu sportą, o Hajime nuotaikingesnis ir daugiau apie patį sportą, turi daugiau kovų ir tuo pačiu veiksmo, pagrindinis veikėjas drovus ir geraširdis, kuriam reikia sustiprėti, kol Ashita pagrindinis veikėjas yra karštakošis paauglys, kurį reikia sutramdyti, pažint ir rast kitokį gyvenimą negu našlaičio-bastūno.
Rekomendavo Klaudijus
Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin
Abiejų veiksmas vyksta daugmaž panašiu laikotarpiu, XX a. Turi užsispyrusių, stiprios valios veikėjų, kurie nemažai išgyvena nemažai sunkumų, patenka į kalėjimą ir susiduria su boksu.
Rekomendavo Klaudijus
Monster
Iš techninės ir siužeto pusės šie anime visiškai skiriasi, bet jeigu patinka realistiški veikėjai, patiriantis nemažai išgyvenimų; gerų ir blogų, kaip jie keičiasi ir vystosi, ir ne visada tik į gera - turėtų patikti.
Rekomendavo Klaudijus
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Jeigu žiūrint Re: zero patiko įžūlus, savanaudis, karštakošis pagrindinis veikėjas ir norėtųsi kažko panašaus, nors ir istorija visai kitokia, šiuo atžvilgiu Ashita no joe turėtų tikti, jeigu esat pakantūs senesniems anime.
Rekomendavo Klaudijus
Megalo Box
Megalo box buvo sukurtas Ashita no Joe penkiasdešimties metų proga ir yra to pačio autoriaus. Abu pasižymi ganėtinai panašiais personažais, nors Ashita no Joe labiau išvystyti ir yra tradicinio bokso, skirtingai nei Megalo, kuris yra futuristinis. Jei patiko kuris iš jų, tai didelė tikymbė, kad ir kitas patiks.