Studija "A-1 Pictures"

Rezultatai

Ano hana (TV - 11)

Buvo linksma grupelė draugų. Teoriškai jai vadovavo Jinta, bet iš tikrųjų visatos centras buvo Menma, kurią berniukai daugiau ar mažiau mylėjo, o mergaitės jai pavydėjo. Deja, Menma žūva ir kompanija išsiskirsto. Netektį kiekvienas pergyveno savaip. Mokslai, nauji draugai, kelionės.... Iš pirmo žvilgsnio sunkiausiai buvo Jintai, kuris metė mokyklą, užsidarė namuose ir v plačiau.

Ao no exorcist (TV - 25)

Šis pasaulis susideda iš dviejų tartum veidrodis atsispindinčių dimensijų. Pirmajame Assiah pasaulyje gyvena žmonės. Antrasis pasaulis, Gehenna, priklauso demonams. Paprastai, kelionės ir bet koks kontaktas tarp šių pasaulių yra neįmanomas. Kaip bebūtų, demonai gali pereiti į žmonių pasaulį apsėsdami bet ką, kas jame egzistuoja. Šėtonas - galingiausias demonų valdovas. plačiau.

Ao no exorcist - movie (Filmas)

Tikrojo Kryžiaus akademija ruošiasi svarbiam festivaliui, kuris vyksta kas 11 metų. Tuo metu, Okumura Rin buvo patikėta susitvarkyti su įsiutusiu Fantomo Traukiniu. Vykdant misiją, jis sutinka mažo berniuko išvaizdą turintį demoną. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Ao-no-Exorcist-movie.mp4[/trailer] plačiau.

Sword art online ii (TV - 24)

Antrasis SAO (Sword Art Online) sezonas, prasideda prabėgus metams po pirmojo sezono įvykių. Kiritas gauna kvietimą susitikti su Seijira Kikuoka iš Japonijos vidaus reikalų telekomunikacijos ministerijos biuro, VR divizijos atstovu, kuris papasakoja jam apie keistus incidentus: GGO (Gun Gale Online) žaidimo metu žaidėjai gavę kulką nuo paslaptingojo Mirties Ginklo miršta realybėje. T plačiau.

Sword art online (TV - 25)

Žaidimų industrijoje įvyko revoliucija kai buvo sukurtas virtualios realybės šalmas. Vienas genijus specialiai jam padarė mmorpg žaidimą "Sword art online". Pagaliau žaidėjams nebereikės gadinti akių prie monitoriaus, auginti kupras su pelėmis, klaviatūromis ir visokiais game padais. Dabar kiekvienas galės pasijausti tikru žaidimų herojumi. Tiesa, ne visi. Bilietų skaičius į stebuklų pasaul plačiau.

Sword art online ii - 14.5: debriefing (Special)

Įvykiai Kulkų Kulkos turnyro metu iš Sinon perspektyvos. plačiau.

Fairy tail (TV - 175)

Įsivaizduokime pasaulį, kuriame magija perkama ir pardavinėjama kaip prekė, kurią gali naudoti visi žmonės. Šiame magijos pasaulyje tiksliau Fioros (neutrali šalis) šalyje egzistuoja magų gildijos, viena iš jų "Fairy tail" ši gildija yra viena iš stipriausių visoje šalyje. Visos gildijos yra neutralios atlieka visokiausias užduotis už kurias ne maža plačiau.

Fairy tail movie - priestess of the phoenix (Filmas)

Fairy Tail - tai magų gildija, kurios nariai vykdo įvairiausius užsakymus, naudodamiesi savo kovos sugebėjimais ir magija, kuri tapusi jiems kasdienybe. Vieną dieną, jie gavo prašymą: Sulaikyti banditų lyderį Gysą. Natsas su kitais, susidomėję dideliu atlygiu, nukeliauja įvykdyti prašymo. Tačiau dėl Liucijos padarytos klaidos jie nesugea sulaikyti Gyso. Užduočiai nepavykus, Liucija l plačiau.

Gate: jieitai kanochi nite, kaku tatakaeri (TV - 24)

Youji Itami yra jau persirpęs otakas. 33 metai yra toks amžius kai reikia antrą vaiką daryti, o ne svaigti nuo 2D mergaičių. Vieną dieną mūsų peraugęs vaikas ėjo į kažkokią mangos mugę, bet visus planus sujaukė iš kažkur atsiradę vartai. Iš pradžių žmonės pagalvojo, kad čia kažkokia instaliacija ar plačiau.

Gin no saji (TV - 11)

Istorija sukasi apie Jugį Hačikeną - vaikiną, iš kurio tėvai reikalavo daug ir būtent dėl to jis visados jautėsi lyg nesavas. Neturėjo vaikinas svajonės, nei menkiausio tikslo, gyveno monotonijoj ir galiausiai nusprendė - mokslus tęs Oezo agrikultūros mokykloje. Visgi, mokykla toli nuo namų, toli nuo spaudžiančių tėvų - kodėl gi ne? Bet Hačikenas labai nuvertina šią mokyklą ir tikrai plačiau.

Nanatsu no taizai (TV - 24)

Dar viduramžių laikais šventieji riteriai naudojo magiškas galias, kad apgintų Britania ir visą karalystę. Vis dėlto, atsirado grupė žmonių i š davusi savo šalį ir atsuko savo ašmenys prieš likusius riterius. Šventieji riteriai juos įveikė, tačiau sklido gandai, kad legendiniai kariai, dar žinomi kaip "7 nuodėmingieji žudikai," vis dar gyvi. Kai plačiau.

Shelter (OVA)

Rin - septyniolikmetė mergina, gyvenanti futuristiniam simuliatoriuje. Kasdien ji pabunda virtualioje realybėje, kad sukurtų sau pasaulį. Tačiau tikrovėje, Rin komos busejoje ir ji skraido kosmose, amžinai įkalinta virtualioje simuliacijoje, iš kurios niekada nepabus. plačiau.

Uchuu kyoudai (TV - 99)

2006-ųjų naktį, Muta su broliu Habito pamato neatpažintą skraidantį objektą artėjant prie mėnulio. Toks fenomenas paskatina abu jaunuolius tapti astronautais. Jaunėlis nori nuskristi į mėlulį, o vyresnysis, rodydamas pavyzdį, į Marsą. Tačiau užaugus gyvenimas susiklosto kitaip, nei tikėtasi. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Uchuu-Kyouda-pv.mp4[/trailer] plačiau.

Boku dake ga inai machi (TV - 12)

Fujinuma Satoru yra kurybinę krizę išgyvenantis manga kūrėjas, turintis sugebėjimą grįžti laiku ir užkirsti kelią nelamėms. Kai nužudomas vienas iš jo artimųjų, jis grįžta laiku ir atsiduria pradinėje mokykloje prieš įvykstan vienai iš jo klasiokių - Hinazuki Kayo, dingimui. [trailer wid plačiau.

Kuroshitsuji (TV - 24)

Vienos garsios Anglų šeimos Phantomhive liokajus Sebastianas Michaelis turi puikias manieras, talentą ir net išmano kovinius menus. Taip pat žino kaip patenkinti dvylikametį šeimininką. Dėvėdamas gražų fraką, grakščiai pateikiantis stipriausią raudonąją arbatą, prašau žiūrėti kaip toks idealus liokajus aptarnauja savo šeimininką. [trailer width:400; height:362;]Kuroshitsuji-trailer.mp4[/traile plačiau.

Kuroshitsuji ii (TV - 12)

Vėlyvajame devynioliktojo amžiaus Londone, po vienerių metų ir trijų mėnesių nuo dramatiškos originalių serijų pabaigos, Kuroshitsuji II supažindina su nauju liokajumi ir jo Šeimininku. Sadistiškas, bet linksmas Alois Trancy buvo patyręs daugybę nuoskaudų. Būdamas dar kūdikis, buvo pagrobtas ir dirbo vergu viename kaimelyje. Galiausiai jis prarado savo tėvus, draugus ir visus kuriuos tik pažinojo. plačiau.

Kuroshitsuji iii: book of circus (TV - 10)

Trečiasis Kuroshitsuji sezonas adaptuos Nojaus Laivo Cirko arką, tęs istroiją pagal mangą toje vietoje, kurioje pirmasis sezonas nukrypo į šalį. [trailer width:400; height:362;]butler3-pv.mp4[/trailer] plačiau.

Magi (TV - 25)

Ar tikite magija? Ar prisimenate magiškas pasakas, kurias jums ankščiau pasakodavo močiutės, o galbūt kurias skaitėte patys? Esu tikras, kad esate girdėję apie pasakų rinkinį „Tūkstantis ir viena naktis“: apie Aladiną ir jo magišką lempą, drąsųjį jūreivį Simbadą ar išmintingąjį pirklį Ali Baba. Šias visas pasakas sujungia Magi, sukurdama bendrą pasaul plačiau.

Ookii 1 nensei to chiisana 2 nensei (anime mirai) (Filmas)

Pirmokas Masaya yra bailiukas, nepaisant jo didelio ūgio. Kadangi jis vienas bijo eiti tamsiu taku į mokyklą, jo ranką laiko Akio, maža, bet drąsi antrokė. Masaya žavisi Akio ir nori būti toks pats stirus, kaip ir ji. Vieną dieną Akio puola į ašaras, todėl Masaya norėdamas ją pralinksminti susiruošia į kelionę. Papildoma informacija: Trumpametražis filmas, kurį remia "Young Animator Training P plačiau.

Persona 3 the movie 2: midsummer knight's dream (Filmas)

Po to, kai Jukis Makoto supranta savo draugų gyvybės svarbą, jis pradeda šypsotis. Atėjus vasarai jis vis daugiau leidžia laiko su savo draugais ir su jais suartėja. Jis susiranda ir naujų draugų, įskaitant Aegis, androidę, kovojančia prieš Šešėlius, Keną Amadą, kuris nori atkeršyti dėl mamos netekties, ir Koromaru, šunį, kuris gali valdyti Personą. Makoto plačiau.

Saint young men (OVA)

Savo atostogų metu, Žemėje, Jėzus Kristus ir Gautama Budda, krikščionybės ir budizmo pradininkai, gyvena Tokijuje, viename kambaryje. Kambariokai stengiasi nuslėpti savo asmenybes ir suprasti šiuolaikinės Japonijos kultūrą. Išvertė ir įgarsino — Liežuvėlis. [trailer width:400; height:362;]Saint-ova-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Seikimatsu occult gakuin (TV - 13)

1999-ieji metai. Nagano Matsuširo stovi Japonijos piramidė, privati Vadšteino akademija. Ši vieta yra pagarsėjusi jos apylinkėse vykstančiais okultiniais apsireiškimais, tad ji dar vadinama Okulto akademija. Direktorius savo laiką leidžia studijuodamas šiuos reiškinius ir okultizmą, o moksleiviai yra uolūs savo kasdieninėse studijose. Vieną dieną ne plačiau.

Shinsekai yori (TV - 25)

Po tūkstantmečio, kaip išpranašavo Ruso, žmonija sugrįžo į savo ištakas. Žmonės atsisakė šiuolaikinės technokratinės civilizacijos, pasirinkdami komfortišką ir ramų XX a. lygio gyvenimą. Be centralizuotos valdžios žmonės gyvena mažuose miesteliuose ir gyvenvietėse, harmonijoje su gamta. Nafta ir atomas tapo nebereikalingi. Kiekvienoje bendruomenėje gyvena "dziuri plačiau.

Sora no woto (TV - 12)

Istorija vyksta įsivaizduojamame Saizės mieste (tai Ispanijos Cuencos ir Alarkono tvirtovių miestų modelis). Ilgas karas nuvargino žmones, kurie pradeda dingti iš miesto, o žuvys nebeegzistuoja jūroje. Šiame ramiame pasaulyje, penkios tvirtovės saugotojos smagiai groja žalvariniais trimitais. [trailer width:400; height:362;]Sora-No-Woto-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

Subete ga f ni naru: the perfect insider (TV - 11)

Sumanus universiteto dėstytojas Sohei kartu su grupele bendradarbių ir studente Moe organizuoja išvyką į nuošalią salą. Souhei domina vienas čia gyvenantis žmogus - geniali mokslininkė Šiki, dar būdama maža mergaitė, izoliuota laboratorijoje ir ten išgyvenusi pastaruosius penkioliką metų. Unikalus moters intelektas ir įžvalga Sohei traukia kaip magnetas, tad i&scaro plačiau.

Valkyria chronicles 3 (OVA - 2)

Sukurta pagal originalų žaidimą - Valkirijos Kronikos 3. 1 epizodas: Kurto vedamas 422 Būrys kovoja prieš Imperiją, tuo pat metu atremdami Galijos kariuomenę. Po pergalingo mūšio, 422 Būrys sutinka išsekusią ir išsigandusią mergaitę su įtin pavojingu prašymu. 2 epizodas: Kurtas ir kiti sužino, kad Galijos kariuomenė neatsilaiko prieš Imperijos artile plačiau.

Gakusen toshi asterisk (TV - 12)

Akademijos miestas ant vandens - Rika, dar žinoma kaip Asteriksas, žymus dėl to, kad yra didžiausias pasaulyje integruotų pramoginių kovų festivalis. Starpulse kartos vaikinai ir merginos, priklausantys šešioms akademijoms, su šviečiančiais ginklais savo rankose sugalvoja norus, varžosi už viršenybę. Amagiri Ayato vienas iš jų. Ayato atvyksta į Rikką pakviesta plačiau.

Ao no exorcist: kyoto fujouou-hen (TV - 12)

Antrasis Ao no Exorcist sezonas. Grįžtame laiku kuomet kiti sužino, jog Rinas – Šėtono sūnus. Rino bendraklasiai pradeda jo vengti, o tuo tarpu pavogiama relikvija ir vaikas paimtas įkaitu. Egzorcistams tenka dar kartą stoti į kovą. plačiau.

Kokoro ga sakebitagatterunda (Filmas)

Džiunė Narusė – tikra čiauškutė, ji mėgsta svajoti, o jos pasaulis pripildytas pasakų. Tačiau ji per daug naivi ir mažai ką suprantą apie suaugusių gyvenimą. Kartą ji pamatė tėti su kitą moterim ir viską pranešė mamai, bet visi kaltino mergaitę dėl nuolatinio kalbėjimo. Džiunė nusprendė daugiau netarti nė žodžio, bet mokykloje ji išrinkta kaip komiteto narė ir turi suren plačiau.

Grancrest senki (TV - 24)

Chaoso apgaubtose žemėse, Valdovai turi šventą antspaudą, galintį numalšinti chaosą ir apsaugoti žmones. Tačiau, prieš kam nors susiprantant, Valdovai neatlieka savo pareigos ir ima kovoti tarpusavyje, kad įgytų kitų šventus antspaudus ir galėtų viską valdyti. Širuka atsiskyręs magas, niekinantis pareigą pamiršusius Valdovus ir klajojantis riteris Teo, kel plačiau.

Blend s (TV - 12)

Vidurinės mokyklos mergina Maika Sakuranomija niekaip negali susirasti darbo, dėl savo šypsenos. Tačiau vieną dieną ją pastebėjo italas, kuris yra Stile vedėjas. Stile, tai kavinė, kurioje padavėjos turi tam tikrų bruožų, kaip tsundere ir jaunoji sesutė. Maikai duotas bruožas buvo sadistės, dėl jos baisaus žvilgsnio. Taigi Maika aptarnaudama klientus turi persikūnyti į dominuojančia ir pikt plačiau.

Doukyuusei (Filmas)

Per muzikos pamoką, prieš chorų festivalį, Kusakabe Hikaru pastebi, jog garbės mokinys, Sadžou Rihito, nedainuoja. Nors pamanęs, jog Rihito tiesiog nepatinka dainuoti, po pamokų pastebi jį vieną praktikuojantis. Pats savo pasiūlymu nustebęs, pasiūlo jam padėti pasiruošti festivaliui.