Studija "Madhouse"

Rezultatai

Aoi bungaku series (TV - 12)

Kiekviena tauta turi savo literatūros paveldą, kurį bet kokia kaina stengiasi išsaugoti ir perduoti ateinančioms kartoms. Ne išimtis ir Japonija. Tekančios Saulės šalies lobynuose daugybė šedevrų, kurie visiškai nepelnytai užmiršti dulka bibliotekų lentynose. Taip bent jau buvo iki šiol. Studija „Madhouse“ nusprendė prikelti &s plačiau.

Barefoot gen (Filmas)

Populiarios Japonijoje autobiografinės Keiji Nakazawos manga ekranizacija, be kurios neįsivaizduojama ankstyvoji japonų animacija. 1945 metų Japonija, jaunas berniukas Genas gyvena Hirošimos mieste. Jo šeima sunkiai verčiasi ir kenčia nuolatinį skurdą, bet Genas, drauge su broliu, visomis išgalėmis padeda savo šeimai išlikti karo metais. Tačiau 1945 metų rugpjūči plačiau.

Ninja scroll (Filmas)

Feodaline Japonija - pavojingi ir žiaurus laikai. Koga Ninja klano komanda, pasiųsta ištirti keista marą Shimoda kaime, užpuola akmeninis milžinas Tessai vienintele gyva lieka Kagero, bet jos laukia dar žiauresnis likimas, milžinas ja nusitempia į savo "irštva" ir pradeda prievartauti tačiau ja išgelbėja Jubei Kibagami, bastūnas Klajojantis po Japonija garsėjantis savo koviniais sugebėjimais ir gr plačiau.

Rainbow - nisha rokubou no shichinin (TV - 26)

Po Amerikos okupacijos Japonija išgyveno sunkius laikus. 1955 m. šalyje siautėjo netvarka ir skurdas, ekonomikos augimas buvo būtinas, tad vyriausybė ėmėsi griežtų priemonių prieš nusikalstamumą ir gatvės smurtą. Jauniesiems nusikaltėliams buvo sukurtos griežto režimo kolonijos, kurios turėjo atmušti norą gyventi banditiškai. Istorija prasideda Tokijo apylinkėse esančioje Sionano spec. kolonijo plačiau.

Redline (Filmas)

Tolimos ateities pasaulis, knibždėte knibždantys ne tik žmonių, bet ir visokiausių "ateivių" bei robotų. Nors jau seniai išrastos skraidančios mašinos, bet vis dar tebėra tokių "kvailių", kurie jomis vis dar puoselėja senąsias automobilizmo tradicijas. Vienas iš tų "kvailių" yra pagrindinis šio filmo herojus, vardu JD. Nors jis ir gan jaunas, tačiau jam parako netrūksta plačiau.

Rideback (TV - 12)

Veiksmas vyksta po 2025 metų revoliucijos, kai pasaulis yra pradedamas kontroliuoti GGP vyriausybės. Pasakojama apie buvusia labai gabią ir gracingą baleriną Ogata Rin, pasitraukusia iš šokių dėl patirtos traumos ir dabar besimokančia vienoje iš aukštųjų mokyklų. Karta pati to nežinodama ji užsuka į vieną iš jos klubų – užsiimančių motociklinių mechų konstravimu ir jų lenktynėmis... Vieno iš klubo plačiau.

Monster (TV - 74)

Daktaras Kendzo Tenma yra jaunas japonų kilmės gydytojas, dirbantis Eislerio memorialinėje ligoninėje Diuseldorfe. Atrodo, kad patyręs smegenų chirurgas turi viską ko tik gali geisti: potencialų paaukštinimą netolimoje ateityje; ligoninės direktoriaus Udo Heinemano palankumą; Heinemano dukra Eva yra jo sužadėtinė. Tačiau Tenma piktinasi tuo, kaip pacientai ligoninės yra diskriminuojami dėl plačiau.

Black lagoon (TV - 12)

Rokuro Okajima – paprastas Tokijo kompanijos tarnautojas, kuriam gyvenimas nėra rožėmis klotas. Diena iš dienos ujamas ir stumdomas aukštesniųjų, bernelis pagaliau gauna progą pasirodyti – jam patikėta pristatyti svarbų diską, taigi jis iš sostinės turi keliauti į Borneo. Kaip ir priklauso, jis susimauna ir yra paimamas įkaitu dar Ta plačiau.

Black lagoon ii (TV - 12)

Tęsiamas pirmasis sezonas... matysite smagių šaudynių ir žudynių Ruanampure, o antroje sezono dalyje veiksmas persikels į Tokijų, kur Balalaika su savo kariuomene susikaus su Japonijos Jakudzomis, aišku ten atsidurs ir Rokas su Revy, kaip Balalaikos vertėjas su asmens sargybine. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Black-Lagoon-Trailer.mp4[/traile plačiau.

Black lagoon iii: roberta's blood trail (OVA - 5)

Roberta – teroristė pavirtusi tarnaite – pirmą kartą pasirodė pirmajame „Black Lagoon“ sezone ir ji grįžta šiose penkiose OVA serijose, tačiau šįsyk – tai ne juokai. Robertos šeimininkas, Lovelace šeimos galva, buvo nužudytas per politinį mitingą. Tai paskatina ištikimą moterį sekti žmogžudžių pėdsakais į Roanapurą ir atker&s plačiau.

Blade (TV - 12)

Ketvirtasis Marvel ir Madhouse projekto anime. Istorija sukasi apie vampyrų medžiotoją turintį visas vampyrų stiprybes, bet neturi jų silpnybių. Per lietuviškas TV nekarta transliuoti vaidybiniai filmai yra įstrigę nevienam, belieka tikėtis kad šis anime įstrigs taip pat. [amv width:400; height:362;]Blade-AMV.mp4[/amv] plačiau.

Boogiepop phantom (TV - 12)

Istorija klostosi bevardžiame Japonijos mieste, kuriame prieš penkerius metus siautėjo paslaptingas serijinis žudikas, o prieš mėnesį netikėtai naktinį dangų perskrodė milžiniška šviesos kolona. Boogiepop Phantom dar vadinama Mirties angelu, seka miesto gyventojus, daugiausia vietinės mokyklos moksleivius, kurie yra šviesos kolonos ar ar jos pasekmių liudininkai. plačiau.

Btooom! (TV - 12)

Galime mylėti arba nekęsti MMO kompiuterinius žaidimus, bet jie turi vieną pliusą - juose bet kas, net jei realybėje yra visiškai niekam tikęs liurbis, gali tapti dievu. Arba bent jau gerbiamu žmogumi. Ryouta Sakamoto yra 22 metų bedarbis, sėdintis ant motinos sprando. Motina ne kartą bandė surasti sūnui darbą, bet visos pastangos buvo bergždžios. Kiauras dienas jis sėdi kambaryje ir žaidži plačiau.

Death parade (TV - 12)

Kažkur pasaulio pakraštyje yra baras, ''Queen Decim''. Decimas, barmenas, vienas iš arbitrų, kuris atsakingas už sielų įvertinimą ir paskirstymą. Netrukus į ''Queen Decim'' atvyksta du žmonės, praradę atmintį, o Decimas pristato žaidimą, kuriame rizikuojama savo gyvybėmis. Čia ir atsiskleidžia tikroji žmonių prigimtis. ''Death Parade'' (''Mirties paradas'') yra trumpametražio ''Anim plačiau.

Devil may cry (TV - 12)

Šio anime veiksmas vyksta tarp Devil May Cry 1 ir 4 žaidimo dalių. Dantė toliau tęsia savo nuotykius medžiodamas demonus, o laisvalaikiu valgo pica ir braškinius ledus. Jis dirba savo agentui Morissonui, kadangi turi nemažai skolų ir ne daug pinigų. Dantė gyvena su mergaite vardu Patty, kurią išgelbėjo pirmoje serijoje. Vėliau jis susitinka savo buvusias partneres Lady ir Tris plačiau.

Hajime no ippo (TV - 75)

Ippo Makunouchi bailus ir drovus vaikinas. Trys chuliganai jį pastoviai skriaudžia, o ir draugų neturi. Jiems tiesiog neturi laiko nes padeda motinai šeimos biznyje. Laimingo atsitiktinumo dėka Ippo patenka į bokso klubą ir......ten pasilieka. Pasirodo pas vaikina įgimtas talentas. Be didelio vargo Ippo tampa profesionaliu boksininku ir taip prasideda kelias į viršūnę. Boksas žiauru plačiau.

Hajime no ippo: champion road (Filmas)

LT aprašymas vėliau.... As the new Champion, Ippo must protect his title against some of the best boxers available. Makunouchi Ippo is the new Featherweight champion of Japan and is now ready for his first title defense. His opponent, the former Jr. Featherweight champion and a medical student, Sanada Kazuki. In addition to this feud, Sanada is being coached by Kamogawa's former rival, plačiau.

Hajime no ippo: mashiba vs kimura (OVA)

OVA rodoma Kimuros kova dėl Japonijos čempiono titulo su kraupiuoju Mašiba. Kas nugalės? [amv width:400; height:362;]ippo-ova-amv.mp4.mp4[/amv] plačiau.

High school of the dead (TV - 12)

Paslaptinga, mirti sėjanti epidemija ritasi per pasaulį, naikindama gyvybes, negana to mirę nuo šios ligos tampa gyvaisiais numirėliais, zombiais. Japonijoje, keli Fujimi Vidurinės mokyklos mokiniai ir mokyklos seselė susivienijo tam, kad nugalėtų save ir įstengtų išgyventi šią siaubingą žmonijos apokalipsę. Viskas prasidėjo po to, kai vienas mokytojas buvo įkastas užkrėstojo bandančio prasibrauti plačiau.

High school of the dead: drifters of the dead (OVA)

High School of the Dead: Drifters of the Dead yra OVA, sukurta pagal 7tą mangos leidinį. Komuro su draugais patenka į egzotišką negyvenamą salą, kurioje regis nėra jokių zombių. Šią puikią galimybę jie praleidžia įsisprausdami į mažučius maudymosi kostiumėlius ir labai smagiai leisdami laiką bei kartu pamalonindami mus, žiūrovus. Taip pat atsiranda haliucinacijas keliančios med plačiau.

High school of the dead: dxd (OVA)

Paslaptinga, mirti sėjanti epidemija ritasi per pasaulį, naikindama gyvybes, negana to mirę nuo šios ligos tampa gyvaisiais numirėliais, zombiais. Japonijoje, keli Fujimi Vidurinės mokyklos mokiniai ir mokyklos seselė susivienijo tam, kad nugalėtų save ir įstengtų išgyventi šią siaubingą žmonijos apokalipsę. Viskas prasidėjo po to, kai vienas mokytojas buvo įkastas užkrėstojo bandančio prasibrauti plačiau.

Iron man (TV - 12)

Tonis Starkas - Stark Industries - savininkas, savo imperiją sukūrė kurdamas naujausią ir moderniausią ginkluotę. Taip pat žinomas kaip Geležinis Žmogus, kovotojas su nusikalstamumu ir visokio plauko niekšais. Kai Tonis nutaria išleisti Geležinį Žmogų į pensiją, jis atvyksta į Japoniją, kur turėtų stovėti pirmoji arkinė jėgainę, galinti gaminti energiją nemokamai ir be jokios žalos aplinkai... tač plačiau.

Kaiba (TV - 12)

Ar tikrai atmintis, prisiminimai, žinios yra kažkas tokio neapčiuopiamo? Masaaki Yuasa ( Kemonozume, Cat Soup, Mind Game) sukurtame pasaulyje visa tai tėra daiktas, kurį galima išimti, sunaikinti, pakeisti, perkelti arba parduoti. Žmogus gyvas tol, kol turi savo prisiminimus, o toks jų sudaiktinimas tereiškia vieną. Amžiną gyvenimą. Tačiau ši privilegija priklauso tik turtingesiems. Nes kaip ir v plačiau.

Memories (Filmas)

Trys intriguojantys filmai, sukurti žymių animės kūrėjų - pirmąją istoriją, "Magnetinė rožė", pristato Koji Morimoto (Animatrica), antrąją, "Dvokianti bomba", - Tensai Okamura (Wolf's Rain) bei galiausiai trečiąją istoriją, "Patrankų mėsa", - Katsuhiro Otomo (Akira, Steamboy). Filmas tikrai neleis nuobodžiauti, nuo kosmoso keliautojų, skubančių atsiliepti į SOS šaukinį, perkelsiantis prie nelaimėl plačiau.

Metropolis (Filmas)

Metropolis. Utopinis miestas, kuriame greta vienas kito egzistuoja žmonės ir robotai. Toks egzistavimas remiasi ne tarpusavio bendradarbiavimo, o kaip tik vadovavimo principu, kai žmonės robotus naudoja paties juodžiausiams darbams nudirbti. Žmonių visuomenė taip pat yra susiskaldžiusi, tad galingiausieji šiame mieste yra tie, kurie savo rankose turi valdžią, o paprastieji žmonės neretai atsiduria plačiau.

Nana (TV - 47)

Sekdama paskui savo vaikiną Šodži, Komatsu Nana persikrausto į Tokiją tam, kad sukurtų tokį gyvenimą, apie kokį visada ir svajojo. Kelionės metu traukinyje ji sutinka Osaki Naną, punk roko grupės "Blast" vokalistę, kuri į Tokiją kraustosi tam, kad pasiektų profesionalumo aukštumų savo karjeroje. Keisto sutapimo, o gal likimo, dėka, jos dalinasi tokiu pačiu vardu, tampa kambariokėmis plačiau.

Oda nobuna no yabou (TV - 12)

Istorija sukasi apie vaikiną vardu Jošiharu Sagara, kuris pakliūna į Sengoku erą, kai Japonija dar buvo padalinta ir kiekvieną sritį valdė skirtingas valdovas. Tačiau šis periodas skiriasi nuo to kurį jis pažinojo, nes vietoj žymių karo vadų čia vadovauja merginos. Januolis visiškai atsitiktinai pakeičia Kinošitą Tokiširo, kuris žūsta nuo kulkos. Jošiharu plačiau.

One punch man (TV - 12)

Istorija vyksta pramanytame metropolyje, Z mieste, Japonijoje. Pasaulis pilnas keistų pabaisų, kurie mistiškai atsiranda ir pridaro daug žalos. Saitama yra super galingas herojus, kuris lengvai įveikia pabaisas ir kitus blogiukus vienu smūgiu. Kad ir kaip bebūtų, tapęs labai stiprus, Saitama pasidaro nuobodu dėl jo galių ir bando susirasti už save stipresnį priešininką. [trailer plačiau.

Parasyte - the maxim; kiseijuu: sei no kakuritsu (TV - 24)

Į Žemę nusileidžia parazituojantys ateiviai. Jiems nurodyta įsiskverbti į žmogaus kūną, užvaldyti jo protą ir paslapčia klestėti. Kai vienas iš parazitų pabando įlysti į Šiničį, paprastą aukštosios mokyklos studentą, jis užkerta parazitui kelią neleisdamas pasiekti smegenų. Su keista galia, kuri leidžia manipuliuoti rankos raumenimis ir struktūra, smalsus parazitas sudaro pali plačiau.

Supernatural: the anime series (x) (TV - 22)

Anime žanro trumpametražis serialas, kuris buvo pastatytas pagal tikrojo TV SERIALO \"Išrinktieji\" pirmus du geriausiai įvertintus sezonus. Šio trumpametražio anime serialo daugumą epizodų yra visiškai panašūs su tikrojo TV Serialo \"Išrinktieji\", bet žinoma turi ir tam tikrų išskirtinių epizodų, kurių tikrame seriale nei vienas dar nebuvo matęs. Gal todėl, šis serialas anime formate ir turi plačiau.

Summer wars (Filmas)

Sveiki atvykę į OZ pasaulį. OZ - virtualus pasaulis, į kurį per internetą gali papulti žmonės iš viso pasaulio. Galite lengvai įeiti į OZ su kompiuterio, telefono ir netgi televizoriaus pagalba. O dabar ženkite pirmąjį žingsnį į OZ pasaulį. Mamoru Hosada sugrįžo su filmu „Summer Wars“. Jei jums patiko visiems gerai žinomas studijos Madhouse darbas „Mergina, keliavusi laiku“ (The Girl Who Leapt plačiau.

The animatrix (OVA - 9)

Devyni trumpi filmai, kuriuose tyrinėjamas įstabus Matricos pasaulis. Sveiki Atvykę į Animatricą, garbingiausio pasaulyje japonų animacinių filmų režisieriaus fantazują, kur susilieja įstabi kompiuterinių žaidimų ir japoniškų filmų animacija. Patyrinėkite Matricos pasaulį, sužinokite apie paskutinius žmonijos miestus, karus su mašinomis ir baisiausią žmonijos žlugimą. Būkite Paskutin plačiau.

Texhnolyze (TV - 22)

Veiksmas vyksta chaoso ir prievartos kupiname Lukuso mieste, netolimoje (o gal ir tolimoje?) ateityje. Šį miestą nuo visiško susinaikinimo gelbėja tik trapus trijų dominuojančių militaristinių organizacijų (sindikatų) - Organo, Rakan, bei Išganymo Sąjungos palaikomas jėgos balansas. Pagrindinis miesto egzistavimo tikslas - tiekti retą materiją Rafiją, kuri įgalina žmones naudo plačiau.

Tokyo godfathers (Filmas)

Per Kūčias Tokijuje trys benamiai, Gin, Hana ir Miyuki, rausdamiesi šiukšlėse, randa Kalėdinę dovaną - paliktą kūdikį. Parsinešę jį namo, jie galiausiai nusprendžia surasti jo tėvus, taigi, kol kiti šiltuose namuose švenčia, šie trys nelaimėliai leidžiasi į kelionę, kuri, pasi plačiau.

Vampire hunter d: bloodlust (Filmas)

Istorija prasideda, kaip visuose garbinguose filmuose apie vampyrus: juoda karieta, tiesiog skriejanti, tempiama juodų ristūnų lekia pilnaties nušviestomis miesto gatvėmis, keldama nepaaiškinamą baimę ir neviltį. Šios karietos keleiviai pagrobia turtingos šeimos dukterį, kurios sugrąžinimui pasamdomos net dvi vampyrų medžiotojų komandos: vieną iš jų sudaro keturi asmenys, o kitą - tik vienas, pasl plačiau.

Ookami kodomo no ame to yuki (Filmas)

Filmas pasakoja 13-kos metų trukmės istoriją, kuri prasideda, kai devyniolikmetė studentė Hana sutinka ir įsimyli vilkolakį. Jiedu susilaukė dviejų vaikų, Ame ir Yuki, kurie taip pat yra pusiau žmonės, pusiau vilkolakiai. Visi keturi gyveno miesto pakraštyje, bet vieną dieną vaikų tėtis mirė, ir viena su vilko vaikais likusi Hana nė nenutuokia kaip tinkamai užauginti tokius neįprastus vaiku plačiau.

Wolverine (TV - 12)

Gyvendamas Niujorke Loganas, geriau žinomas Ernio vardu, įsimyli į Mariko. Jai netikėtai pradingus, Loganas nuvyksta į Japoniją, kad ten ją surastų... Pasirodo, Mariko yra galingiausio Japonijos nusiskaltėlių klano Kazuryja boso, Jašimio Šingeno, duktė. Norėdamas suvienyti jėgas su kita grupuote, Šingenas ketina savo dukterį ištekinti už jos boso... Taip prasideda Logano nuotykiai Tokijuje... plačiau.

X-men (TV - 12)

Po Džinos Grey mirties trečiame Iksmenų filme, komanda išsiskirsto. Loganas, Ciklopas, Audra gyvena savo nuosavus gyvenimus. Vieną dieną profesorius Ksvieras susikviečia visus į Ksaviero Institutą, nes po metų laiko pagaliau iškilo situacija, kurią gali įveikti tik Iksmenai. Japonijoje Tohoku provincijoje dingo visi mutantai, arba Cerebro negali jų aptikti. Iksmenai išsiruo&sc plačiau.

Battle angel alita (OVA - 2)

Post-apokaliptinis kiberpankas. Aiškiau nepasakysi, kadangi šio anime pasaulyje žmonės-robotai yra tokia pati realybė, kaip dabar mikrobangė virtuvėje. Tai pasaulis, kuriame naktį gali išeiti į lauką tik kai jautiesi stiprus, nes silpnuosius čia valgo gyvus... Gydytojas Idas dienos metu užsidirba taisydamas sugedusius kiborgus, o naktimis klajoja po naktinį miestą ar i&sca plačiau.

Beck (TV - 26)

Ne šiaip sau daina taip visus suvienija. Prabėgo tūkstantmečiai rašytinės istorijos, tačiau muzika visada buvo su mumis. “Beck” - tai, anime apie jaunuolius, ieškančius savo gyvenimo kelio ir apie jau susitupėjusius žmones, kuriems muzika padėjo ir vis dar padeda gyventi. Kur sielos protrūkis, kūrybiškumas ir talentas anksčiau ar vėliau, bet tampa muzikos plačiau.

Casshern sins (TV - 24)

Pasaulis kuris miršta.... Pirma žingsnį link pražūties žengė žmonės - sukūrė robotus. Laikui bėgant robotai nusprendė, kad žmonės jiems nereikalingi. Na taip, jie niekam tikę padarai - be maisto miršta, o pavalgę šika ir apskritai yra silpni. O jų kūriniai nesensta, nereikalauja maisto ir yra daug stipresni. Deja, obuolys nuo obels netoli nukrito. Dar neseniai laikę save dieva plačiau.

Claymore (TV - 26)

Istorija adaptuota iš Norihiro Yagi Claymore mangos. Claymore yra viduramžiais Škotijos kalniečių naudoti didžiuliai dviašmeniai kardai, šiame anime naudojami bevardės organizacijos karių. Claymore veikmas vyksta viduramžių metu. Žmones terorizuoja vadinamieji Youma demonai, mintantys žmonių viduriais ir užvaldantys savo aukų atmintį geresnei maskuotei žmonių bendruo plačiau.

Death billiards (anime mirai) (Filmas)

Įsivaizduokite, kad jūs nepamenate kas nutiko prieš dvi valandas ir susivokiate lifte, kuris atvežė jus į barą. Barmenas įpila stiklinę ir sako, kad jūsų laukia žaidimas, kurio statymas – jūsų gyvybė. Pabėgti neišeis ir apmąstymams turite tik valandą, ką jūs darytumėte? Herojai priima akivaizdžiausią sprendimą ir nutaria surizikuoti. Paslaptingi anime "Mirtinas biliardas" į plačiau.

Death note (TV - 37)

Ką darytum, jei galėtum spręsti, kam lemta gyventi, o kam - mirti? Ką darytum, jei turėtum Dievo galią? Toks klausimas iškyla talentingam japonų studentui Jagamiui Laitui, kai jis vieną dieną randa „Mirties Užrašus“, nuobodžiaujančiam Mirties Dievui Ryukui priklausantį sąsiuvinį, į kurį įrašius bet kokio žmogaus vardą tas žmogus miršta. Daugeliui toks antgam plačiau.

Death note: rewrite (Filmas)

Japonija. 2003m. Jagami Laitas randa sąsiuvinį mokyklos kieme. Greitai jis supranta, kad tai ne paprastas sąsiuvinys, o Mirties Dievų, Shinigamių, knyga, padedanti žudyti žmones. Laitas suvokia, kad šis sąsiuvinys yra siaubingas ginklas žmonių rankose. Naudojantis keliomis taisyklėmis, nurodančiomis kaip elgtis, galima nužudyti žmogų, vien įrašius jo vardą į sąsiuvinį. Jis, naudodama plačiau.

Final fantasy vii: last order (OVA)

Po to, kai Sefirosas sunaikino Nibelheimą, Zakas ir Klaudas bėga iš Šinros. Pakeliui į Midgarą jie prisimena siaubingus įvykius, kurie nutiko Nibelheime, taip pat ir kovą dėl išlikimo prieš Šinrą. [trailer width:400; height:362;]Final-Fantasy-pvsubs.mp4[/trailer] plačiau.

Flcl (OVA - 6)

FLCL yra ne šiaip istorija tai yra visų animacijų parodija. žiuredami galėsite pastebėti bemaž visų stilių, visų rūšių, visų piesimų anime ir netik parodijas. Matysite „South Park‘o“ piešimo stilių, mechų nerialias parodijas, visų action anime parodijas ir dar daug kitų. Visas anime viena didelė anime parodija. Nuodėmė nemačiusiems. Naota - jaunas Japonijos moksleivis, turinti gana neįprastą še plačiau.

Gungrave (TV - 26)

Pasaulyje, kuriame viešpatauja skurdas ir neteisybė, vienintelis dalykas, kuo gali pasitikėti, yra draugai. Brandon Heat ir Harry MacDowell, užaugę našlaičių prieglaudoje, nuo mažens kartu bando išgyventi mieste, kur nusikalstamumas yra neatsiejama jų pasaulio dalis. Būdami nedidelės gaujos lyderiais, jie kovoja dėl išgyvenimo, tačiau būnant tik smulkiosiomis nusikalsto plačiau.

Hellsing ultimate (OVA - 10)

Vampyrai egzistuoja. Ir Hellsing Organizacijos tikslas - juos sunaikinti. Tam jie yra pasitelkę ne tik asmeninę armiją, bet taip pat turi ir slaptų ginklų. Alukardas, neįtikėtinai galingas vampyras, yra kontroliuojamas Hellsing šeimos jau daugybę metų. Nėra žinoma, ką jis jaučia būdamas jų tarnu, tačiau jis tikrai mėgaujasi "vampyrų naikintojo" darbu. Dabartinė organizacijos direktorė - plačiau.

Hitsuji no uta (OVA - 4)

Trejų metų paliktas tėvų, Takashiro Kazuna buvo išsiųstas gyventi pas tetą ir dėdę. Taip ir augo nepažinodamas savo šeimos: lankė mokyklą, turėjo gerą draugą ir jį įsižiūrėjusią keistą merginą menininkę, dėl kurios buvo net į tą patį dailės būrelį įsirašęs ir sutikęs pozuoti jos naujam piešiniui. Tačiau vieną dieną jį pradeda kamuoti nenumaldomas kraujo troškulys, kurį be galo sunku suvaldyti. Než plačiau.

Highlander: the search for vengeance (Filmas)

Jo gentis buvo išžudyta, jo mylima moteris nukryžiuota, jis pats savo akimis matė savo gimtojo kaimo pražūtį. 2187 metai,šiandieninis mūsų pasaulis pražuvęs, o jis vis dar gyvena degdamas keršto troškimu Markusui Oktavijui - romėnui išžudžiusiam jo gentį. Tačiau dabar Kolinas Maklaudas - nemirtingasis Kalnietis, kuris matė iškylančias ir sugriūvančias civilizacijas, turi pasirinkti ar išgelbėti iš plačiau.

Legend of the galactic heroes: my conquest is the sea of stars (Filmas)

Tai įžanginis 110 serijų anime serialo Legend of the Galactic Heroes (Ginga Eiyuu Densetsu) filmas, pasakojantis apie pirmąjį susidūrimą tarp ambicingo jaunuolio, Imperijai atstovaujančio ir užkariauti galaktiką siekiančio Reinhardo fon Miuzelio ir pasyviojo Jango Venlio, kuris tarnauja korumpuotai demokratijai. Istorijos veiksmas klostosi tolimoje ateityje Paukščių Tako galaktikoje, kur vy plačiau.

Millennium actress (Filmas)

Japonijoje žinomo siurrelistinės animacijos kūrėjo Satoshi Kon (“Perfect Blue”, “Paprika”) darbas. Praeityje populiari kino studija gyvena paskutiniąsias savo akimirkas. Dokumentinių filmų režisierius Tachibana nusprendžia sukurti filmą apie populiariausią šios studijos aktorę – Chiyoko Fujiwara, kuri prieš 30 metų paslaptingai pasitraukė nuo scenos. Akt plačiau.

Neo tokyo (OVA)

Tai rinkinys, sudarytas iš trijų trumpų anime kūrinių, sukurtų pagal sci-fi rašytojo Taku Mayumura darbus. "Labirintų Labirintas" sukurtas Rintaro "Bėgantis Žmogus" sukurtas Yoshiaki Kawajiri "Statybų Nutraukimo Įsakymas" sukurtas Katsuhiro Otomo. [trailer width:400; height:362;]Neo-Tokyo-trailer.mp4[/trailer] plačiau.

One punch man specials (Special - 6)

[b]Šešios papildomos One punch man serijos, kurių veiksmas vyksta tarp tam tikrų tv serijų: [/b] 1. Shinobiyori-sugiru Kage (Per arti prisėlinęs šešėlis) 2. Hanashibeta-sugiru Deishi (Per daug kalbantis mokinys) 3. Kojire-sugiru Ninja (Pernelyg komplikuotas nindzė) 4. Gōin-sugiru Bang (Pernelyg agresyvus Bagas) 5. Iroiro Ari-sugiru Shimai (Pernelyg skirti plačiau.

Overlord (TV - 13)

Ankščiau ar vėliau, bet žaidimai galiausiai persikels į virtualią realybę. Vienas iš tokių buvo Yggdrasil, savo geriausiais laikais labai populiarus mmorpg žaidimas. Deja, viskas turi pabaigą ir po dešimties metų veikimo buvo nutarta išjungti serverius. Paskutines minutes žaidime skaičiuoja ir Momonga, labai garsaus ir galingo klano vadas. Dabar iš klano beliko t plačiau.

Paprika (Filmas)

Istorija koncentruojasi ties grupe mokslininkų, sukūrusių naują revoliucinį psichoterapijos instrumentą „DC-Mini“. Šis įrankis leidžia pasinerti į kito žmogaus sapną ir pamatyti jo pasamonę ir remiantis tuo taikyti atitinkamą psichoterapinį gydymą. Įrankis netgi įgalina juo besinaudojantį žmogų tapti kito žmogaus sapno mąstančiu dalyviu ir netgi kažkiek įtakoti jo sapną. Nors anime problematika plačiau.

Paranoia agent (TV - 13)

Ar kartais neatrodo, jog visas pasaulis, visi jo įvykiai priklauso nuo mūsų minčių? Ar kartais neatrodo, jog viskas yra sąlygina, kad tarp tikrovės ir iliuzijos skirtumas labai menkas, jei jis išvis yra? Dviem detektyvams, pradėjusiems tirti, atrodo, paprastą užpuolimo bylą, tenka į šiuos klausimus gilintis, nes niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo... Japonijoje pradėjęs „dar plačiau.

Perfect blue (Filmas)

Perfect Blue - vienas pirmųjų, Japonų "šyzovos" animacijos meistro Satoši Kon režisuotų filmų. Istorija pasakoja apie jauną perspektyvios pop grupės dainininkę Kirigoe Mima, kuri nusprendė mesti daininikės karjerą ir išmėginti jėgas aktorystės srityje. Mimos gyvenimas apsiverčia, kai jai tenka žudynių apsuptos, išprievartautos merginos vaidmuo mistiniame televizijos det plačiau.

Pet shop of horrors (TV - 4)

Count D yra gyvūnėlių parduotuvės, esančios Chinatown‘e, šeimininkas. Šią parduotuvę žino visi, bet tuo pačiu ji yra žinoma nedaugeliui. Bet šios parduotuvės klientai žino, jog čia jie gali gauti ką panorėję. Tačiau kiekvienas noras turi savas sąlygas, kurių nevalia pažeisti... Anime sudaro keturios unikalios istorijos, labai besiskiriančios viena nuo kitos. Nesugadinsiu džiaugsmo tiems, kurie plačiau.

Shigurui (TV - 12)

Edo laikotarpio pradžioje, kai žmonės mėgavosi taikos periodu, valdovas Tokugava Tadanaga surengia kovų turnyrą. Praeityje kovos vykdavo naudojant medinius kardus, šįkart tikri kardai bus naudojami. Vienarankis Fudžikis Genosuke ir aklasis Irako Seigenas kovos prieš vienas kitą šiame turnyre. Jie abu Ivamoto Kogano, kuris žinomas kaip geriausias Japonijos kardo meistras, moki plačiau.

The girl who leapt through time (Filmas)

Istorija apie senojo Tokijo rajono mokyklą lankančią moksleivę Makoto, dažnokai bežaidžiančia su savo dviem draugais Chiakiu ir Kousuke “catchballą” beisbolo aikštelei. Būdama labai neatsargi ir nerūpestinga ji gan dažnai atsiduria įtin nemaloniose situacijose. Ir štai per vieną eilinį kuriozą pargriuvusi mokslinių tyrimų laboratorinių instrumentų sandelyje Makoto netyčia aptinką keistą riešuto plačiau.

Toaru hikuushi e no tsuioku (Filmas)

Tarp dviejų didelių valstybių Levamme ir Amatsuvian vyksta karas. Kokios jo priežastys mums pašykštima išsamios informacijos (gal ko nepasidalino ar kas iš lovos ne ta koja išlipo), bet svarbu, jog jis vyksta. Levamme imperijos princas Karlas yra iki ausų įsimylėjęs nuostabaus grožio kilmingąją Faną del Moral ir pažada jei per metus baigti karą, bet žinot kaip bū plačiau.

Toki no tabibito - time stranger (Filmas)

Najojo kalendoriaus, 392-aisiais metais, Naujajame Tokijuje, Agino Jiro, pavogęs laiko mašiną bando pasprukti nukeliaudamas laiku į praeitį, tačiau bėgant nuo pareigūnų sugenda jo laivas ir jam tenka priverstinai nusileisti dabartiniame Tokijuje. Neturėdamas kitos išeities, jis įsilaužia į autobusiuką, stovėjusį netoliese ir, pritvirtinęs aparatą paverčia jį laiko mašina. Jis ir jame buvę moksleiv plačiau.

Trava - fist planet (OVA - 4)

Pilotas asas Trava ir jo personalinis mechanikas Shinkai, keliaudami "paženklinti" Fable planetos, tarp laivo nuolaužų aptinka gelbėjimosi kapsulę. Joje randa merginą Mikuru, kuri nieko neprisimena. Greitai visi trys supranta, kad jų darbas nėra toks jau paprastas, kaip atrodė iš pat pradžių... plačiau.

Trigun (TV - 26)

Vašas Stampydas, žmogus už kurio galvą siūloma 60 milijardų ir persekiojamas visų, sugebančių nulaikyti ginklą rankose. Kad ir kur eitų jį seka mirtis ir sklinda gandas, jog pažvelgus Vašui į akis gali manyti esąs nebegyvas. O tiesa ta, kad Vašas labai švelnus ir sako niekada neatėmęs gyvybės ir bet kokia kaina vengia smurto. Taip pat yra Meril Stryfe ir Mili Tompson į plačiau.

Trigun the movie - badlands rumble (Filmas)

Vašas Stampede. Tai vardas žmogaus, kurio asmenybė sudomins nuo pat pirmo susitikimoo. Žmogus-mistika, persekiojamas visų, sugebančių nulaikyti ginklą rankose ir žinančių, jog už Vašo galvą yra siūloma milžiniška suma pinigų. Vašas yra pagrindinis anime personažas, aplink kurį ir sukasi visas veiksmas. Didelis anime pliusas yra tai, jog nesijaučia perėjimo tarp apokaliptinio (na, truputį juk j plačiau.

Wicked city (Filmas)

Yra žemė (mūsų pasaulis) ir taip pat yra paralelinis pasaulis (juodasis pasaulis), kurį supranta tik keletas žmonių. Per amžius, sutartis tarp dviejų šių pasaulių buvo laikomasi taikoje ir per tam tikrą laiko periodą įstatymai turi būti panaikinti ir atnaujinti, kad pratestu gerų santykių harmoniją tarp šių pasaulių. Ten yra karinga frakcija pavadinta ,,The Radicals", kuri viskuo bandys sutrukdyti plačiau.