Trumpametražiai anime (atnaujinta)

Autorė: Hutai
Paskelbta: 2016-11-12
Atnaujinta: 2016-11-19 00:11

Trumpametražiai anime (atnaujinta)
Štai sąrašas trumpametražių anime, vertų jūsų dėmesio

Taifuu no Noruda

Šio filmo veiksmas vyksta tam tikroje izoliuotoje saloje, vidurinėje mokykloje, kultūros festivalio metu. Vieną dieną, vaikinas, visą savo gyvenimą žaidęs beisbolą, palieka komandą, tačiau jo draugas negali su tuo susitaikyti ir jie susimuša. Tuomet jie sutinka paslaptingą merginą Norudą, raudonomis akimis ir didelis taifūnas pasiekė mokyklą.
Pažiūrėkite čia!


Cat shit one

Civilinė Karinė Korporacija * Naujos kartos samdinių organizacija. Pasibaigus Šaltajam Karui, ko pasekoje 1991 subyrėjo Tarybų Sąjunga, karinis biudžetas šalių, susikoncentravusių aplink Jungtines Valstijas buvo drastiškai apkarpytas, taip atsirado daugybė buvusių kariškių. Tuo pat metu, kaip baigėsi Šaltasis Karas, didžiosios šalys atitraukė savo kariuomenes. Prasidėjo terorizmo aktai, pilietiniai karai ir rasiniai konfliktai. Norint su tuo susitvarkyti, reikia naujos jėgos. Buvę kariškiai, praradę savo vietą, atsiliepė į pagalbos šauksmą ir pradėjo pardavinėti savo pačių karinius sugebėjimus. Taip įsikūrė Civilinė Karinė Organizacija.
Pažiūrėkite čia!


Arve rezzle: kikaijikake no yoseitachi

Šio trumpametražio filmo veiksmas vyksta 2022 metais. Žmonės išvystė technologijas iki nebūtų aukštumų. Jie gali įkelti savo sąmonę į virtualią erdvę, palikdami savo kūnus. Bet nutinka nelaimingas atsitikimas, ir žmonės, įkėlę savo protus į virtualią erdvę, lieka ten uždaryti. Čia mes susipažįstame su jaunuoliu, vardu Rioma, kurio sesuo Siki liko uždaryta virtualioje erdvėje. Jis pasirengęs padaryti viską, ko prireiks, kad sugrąžintų ją...
Pažiūrėkite čia!

Kotonoha no Niwa


“Pasakojimas apie liūdesį, kuris senesnis už pačią meilę”. Režisierius Makoto Shinkai aiškina taip: “Žodžių sodas” – istorija apie meilę, tradicine šių japoniškų žodžių prasme. Mat Japonijoje, Manju epochoje, kai japonai mėgino kiniškais hieroglifais užrašyti savo kalbą, žodis “meilė” (šiuolaikine japonų kalba “ai”) buvo rašomas kaip “koi”, ir pažodžiui išvertus reiškė “vienišas liūdesys”. Makoto siekia parodyti meilę šiuolaikiniame pasaulyje kaip ilgesį niūrioje vienatvėje, griaudamas jau nusistovėjusią nuomonę apie meilę, kaip apie kažką nuostabaus ir džiaugsmingo.
Pažiūrėkite čia!

Ojiisan no lamp


Berniukas bežaisdamas slėpynių randa keistą objektą. Jo senelis papasakoja istoriją apie savo jaunystę ir svarbią senos lempos rolę. Šis pasakojimas apie Japonijos modernizaciją ir pokyčius atėjusius su ja.
Pažiūrėkite čia!

Voices of a Distant Star


2046-ieji metai, Marsą užpuola ateiviai tarsiečiai ir ypatingus jaunuolius Jungtinės Tautos ima į kosminę armiją ginti Saulės sistemos. Nagamine Mikako, mergina, su gerais protiniais bei fiziniais gabumais patenka į Rinktinių Narių apžvalgos būrį ir palieką Žemę, už savęs ir palikdama vienintelį savo draugą Terao Noboru. Istorija apie tolimą meilę ir susirašinėjimą žinutėmis.
Pažiūrėkite čia!

Dareka no Manazashi


Istorija apie Aya Aachan Okamurą, merginą, kuri jau du metus gyvena savarankišką gyvenimą. Kol Aachan ir jos motina dirba, tėvas gyvena vienas su kate, vardu Mii. Vieną naktį Aachan grįžtą namo iš po ilgos darbo dienos, atsigula į lovą. Ji prisimena akimirkas praleistas su mama ir tėčiu... Ir tada suskamba telefonas...
Pažiūrėkite čia!

Inaka Isha


Žiūrovus šokiruojantis anime pagal Francą Kafką. Senas kaimo gydytojas turi keliauti pas sergantį pacientą, tačiau nugaišus turėtam arkliui, nusunčia savo tarnaitę Rose pas vietos gyventojus prašyti pagalbos, deja, niekas nenori padėti. Praradęs viltį daktaras pasiryžta pasikinkyti kiaules, tačiau pravėręs tvarto duris ten randa keistą žmogelį, kuris jam duoda du tiesiog velniškus, vaiduokliškai atrodančius žirgus. Gydytojui įsėdus į vežimą, žmogelis pareiškia, jog pasiims sau tarnaitę. Daktarui nespėjus ištarti nė žodžio žirgai pašėlusiu greičiu pasileidžia į priekį.
Pažiūrėkite čia!

Pale Cocoon


Ateitis, kur istorijos tėkmė yra nutrūkusi. Pasaulis skendi griuvėsiuose. Dangus ir jūros pradingusios. prisiminimas apie juos išlikęs tik archyvuose, kurie yra atkasami ir restauruojami. Ura dirba Archyvų Restauravimo Departamente, kuris užsiima tuo, kad atgaivina seniai prarastus įrašus. Vieną dieną jis randa vaizdo įrašą, kuris jį labai sukrečia...
Pažiūrėkite čia!

Kuro no sumika: chronus


Makoto Nakadzono beveik tipinis mokinys. Tik va, Makoto nuo pat vaikystės geba matyti "tamsiuosius sutvėrimus", kurie lydi tuoj mirsiančius žmones. Kartą jis išdrįsta pakalbėti su vienu iš tų "būtybių", Akira Seno. Nepastebėjęs užuominos apie jo vaikystės draugei Hazuki gręsiantį pavojų, Makoto ryžtasi mesti likimui iššūkį."
Pažiūrėkite čia!

Death billiards


Įsivaizduokite, kad jūs nepamenate kas nutiko prieš dvi valandas ir susivokiate lifte, kuris atvežė jus į barą. Barmenas įpila stiklinę ir sako, kad jūsų laukia žaidimas, kurio statymas – jūsų gyvybė. Pabėgti neišeis ir apmąstymams turite tik valandą, ką jūs darytumėte? Herojai priima akivaizdžiausią sprendimą ir nutaria surizikuoti. Šis puikus trumpametražis filmas pasakoja apie paprastus žmones ekstremalioje situacijoje. Čia atsiskleis veikėjų rūpesčiai, baimės, gerosios ir blogosios savybės.
Pažiūrėkite čia!

Kizuna ichigeki


Kizuna Todoriki yra jauna mergaitė, kuri kovoja besinaudodama Vadači Džiu-ken mokyklos technikomis. Po to kai laimėjo didelį turnyrą, ištinka bėda, kai atskleidžiama, jog ji buvo per jauna dalyvauti turnyre.
Pažiūrėkite čia!

Under the dog


Veiksmas vyksta 2025 metais. Praėjo jau penki metai po Tokyo Olimpinių Žaidynių atšaukimo dėl teroristinių išpuolių. Dabar tų Žaidynių buvusioje vietoje stovi Jungtinių Tautų valdoma tarptautinė mokykla, kurioje tarp paprastų mokinių yra įsimaišę septyni ypatingi, dar žinomi kaip "Gėlės". Jų, kaip mokinių, būsena yra tik priedanga tikrąjai narystei JT organizacijoje. Jų tikslas yra nužudyti kitus mokinius su tokiomis pat ypatingomis galiomis. Taigi, Gėlės neturi kito pasirinkimo kaip tik idealiai atlikti kiekvieną savo misiją, antraip įkaitais laikomi jų šeimos nariai gali nukentėti.
Ši istorija vaizduoja žiaurų pasaulį ir kaip žmogiška yra tikėti net ir mažiausia viltimi.
Pažiūrėkite čia!

Harmonie


Rodos, ką tik klasiokai Jošidas, Vatanabė ir Chondžas aptarinėjo neseniai matytus anime ir filosofavo apie tai, kaip suartėti su kuo nors. Visi turi sąvąjį vidinį pasaulį. Ir kad suartėti su kuo nors, jūsų pasauliai turi susiliesti. Atrodo banali tiesa, kurią galima aptarti pasislėpus nuo klasiokų. Tačiau, kai Chondžas pamato Makinos vidinio pasaulio dalelę, jis jau ir pats nesupranta kaip taip viskas susiklosto, kad...
Pažiūrėkite čia!

Kanojo to kanojo no neko


Vieną dieną pasaulis ramiai sukosi ir lyjant mergina namo parsinešė katiną. Pavadino ji Chobi. Katinas ją įsimylejo.
Pažiūrėkite čia!

Kanojo to kanojo no neko: everything flows


Istorija apie merginą, kuri mokosi koledže ir ieško darbo, gyvenančia su savo juodu kačiuku. Nors ir trumpas, pažiūrėjus šį anime galite dar labiau pamilti savo augintinius.
Pažiūrėkite čia!

Hinata no Aoshigure


Tai trumpametražis filmas apie vaikiną, kuris įsimylėjo merginą vardu Šigure ir norėjo prisipažinti meilėje.
Pažiūrėkite čia!

Rain town


Šiame mieste nuo neatmenamų laikų lietus nesiliauja lijęs. Gyventojai išsikėlė į aukštumas aplink "lietaus miestą". Žmonių prisiminimai nuskendę giliai. Bet į šį užmirštą lietaus miestą kartais kas nors vis atklysta.
Pažiūrėkite čia!

Tsumiki no ie


Senyvo amžiaus žmogus gyvena mieste, kuris apsemtas vandeniu. Kol vandens lygis kyla, norėdamas išlikti virš vandens, iš plytų (kubų) jis privestas ant savo namo pastatyti papildomus aukštus. Vieną dieną netyčia į apatinį savo namų aukštą jis išmeta savo mėgstamiausią pypkę ir norėdamas jos ieškoti, nusprendžia išsinuomoti nardymo įrangą. Kol jis leidžiasi per nugrimzdusį namą, senolis pradeda atsiminti kiekvieno kambario praeitį.
Šis anime gavo Oskarą už geriausią 2008 metų animuotą trumpemetražinį filmą.
Pažiūrėkite čia!

Kai kuriems jų nereikia nė vieno žodžio, jie kalba už save ir priverčia žiūrovus susimastyti, suprasti, kartais net viską pamatyti kitaip.
Tai tik keletas pvz. kuriuos galite pažiūrėti per AMF.

O koks trumpametražis anime labiausiai patiko jums? Pasidalinkite savo nuomonę komentaruose :)

Balsadėžė

Koks jūsų amžius?

Mažiau nei 13 metų(Balsavo: 10) 3%
Mažiau nei 13 metų - 3%
13-17 metų(Balsavo: 124) 36%
13-17 metų - 36%
18-24 metai(Balsavo: 149) 43%
18-24 metai - 43%
25 metai ir daugiau(Balsavo: 65) 19%
25 metai ir daugiau - 19%

Aktyvūs vartotojai

Aktyvūs registruoti 0 vartotojai